Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
15. led 2011

Ahoj holky,
@mv ty jsi ale ranní ptáče. To je hezké, že manžel vybírá jména
@lucie.krajcarova napadlo mě jestli třeba tu horní tabulku nezačít redukovat. Samozřejmě nikoho nemazat, ale holkám, co už porodily tam nechat napsané už jen jméno dítěte a datum porodu

lucie.krajcarova
15. led 2011

@jane84 ahoj, jj taky mě to napadlo, že smažu minimálně ty ovulační odkazy, aby se to vešlo na jeden řádek 🙂

pe_t
15. led 2011

Ahoj holky 🙂 to jsou krásné zprávy, o pár miminek víc... 🙂 tak přeju moc moc zdravíčka a holkám, ať si to vychutnávají 🙂

pe_t
15. led 2011

Holky jdu na radu - mám u sebe podezření na zvýšený prolaktin. V podstatě celou dobu od MA když zmáčknu bradavky, vytéká jakoby mlezivo. Dočetla jsem se, že je to první ukazatel prolakt. Myslím, že o tom psala jahud, že to měla že? No to by mohla být i event. příčina, že se pořád nevede že? Nemáte s tím někdo zkušenost z dřívějška? nevíte, jestli se to dá nějak upravit bylinkama?

fram
15. led 2011

@pe_t já myslím, že tady pomůže jen krevní test a pak budeš vědět víc. Já se zvýšeným prolaktinem zkušenost nemám, ale bílý výtok z prsou mám snad odjakživa, na mamologii mi řekli, že jsem v pořádku a někdo to tak prostě má a nic se neděje. Ale jestli to máš od MA, určitě bych zašla na gyndu.

pe_t
15. led 2011

@fram jj v pátek jsem se nedovolala - no po poledni tam spíš už nikdo nebyl. Tak volám v PO. Jen mě to tak napadlo, jak jsem pročítala zase různé diskuze. Objednala jsem si jakousi kúru od Mgr. Podhorné. Je celkem známá. Má naděje-bylinky.eu Dokonce u té výrobny má i bylinnou zahrádku, takže vše vyrábí ( tinktury, masti, výluhy) ze svých zdrojů. I moje dr. ji zná a doporučila mi ji. Tak jsem zvědavá. Ale k paní dr. stejně mám jít. Ale u ní jsou obj. termíny tak cca 1,5 měs. Tak se ptám - to víš, co ti budu povídat, aspoň něco chci do té doby udělat, než jen čekat....a čekat.... 😉
a jakpak se daří vám? Gratuluji k srdíčku 😵 Jak se cítíš?

lenkacar
15. led 2011

@pe_t a jak tě napadlo si mačkat na bradavky? a nebo ti to teklo samo 😕 já jen ,že jsem nic nezkoušela

martinkka
15. led 2011

@pe_t ahojky, já mám zvýšený prolaktin, beru na to prášky - Medocriptine, když je beru, mám ho v pořádku, ale nesmím léky vysadit...zvýšený prolaktin je určitě důvod, proč se nedaří otěhotnět

pe_t
15. led 2011

@lenkacar no když jsme se začali snažit po dvou cyklech tak jak jsem kterýsi měsíc měla pocit, že to asi vyšlo, tak jsem zkusila i ty prsa. Při malé před 7 lety jsem to tak měla v těhu. A nic. A tento měsíc jsem si byla skoro jistá a kromě šíleného bolení a nateklých prs zase tekutina. a zase nic. Tak tak no.... 😒

pe_t
15. led 2011

@martinkka no to jsem ted právě četla. Malou jsme měli první měsíc, teď druhé bylo taky hned druhý měsíc, takže taky rychlovka a teď, i když mě dr.řekla podle utz že ovu proběhla, tak furt nic a nic. Tak mě napadají všelijaké myšlenky, čím to může být. Ale cvakly mi ty prsa a ta tekutina...to by možná ten důvod mohl být.

pe_t
15. led 2011

@martinkka vy se už snažíte?

martinkka
15. led 2011

@pe_t nech si určitě vzít krev na prolaktin, protože jestli ho máš vyšší, tak ti ho prášky okamžitě srazí a pak to určitě vyjde 🙂 mně řekli, že ho musím brát, dokud neotěhotním

martinkka
15. led 2011

@pe_t snažíme, MA jsem měla v září...příští měsíc nás čeká IVF

pe_t
15. led 2011

@martinkka jj děkuju za radu Marti 🙂 Určitě si ji nechám vzít. A bude aspoň zase jasněji. 🙂

pe_t
15. led 2011

@martinkka budu držet moc palce 😉 ať vám to vyjde 🙂

lucie.krajcarova
15. led 2011

@martinkka tak to budeš mít IVF stejně jako ségra 🙂
Pet, asi to bude nejlepší zjistit z krve, ať víš, co případně léčit.

martinkka
15. led 2011

@pe_t děkuju, to už bude 3.IVF, tak snad to konečně dotáhneme do zdárného konce...uvidíš, ale prolaktin je celkem snadno řešitelný problém 🙂

pe_t
15. led 2011

@martinkka řeknu to sestře při obj., třeba budu moct přijít jen na tu krev - vlastně akorát ona mě může vypsat žádanku a tak to bych nemusela ani čekat přes měsíc na dr.

martinkka
15. led 2011

@lucie.krajcarova kolikátý bude mít ségra pokus?

pe_t
15. led 2011

@martinkka tak to už snad klapne. Moc přeju štěstí. Dvakrát jste si prošli nadějí i smutkem, že do třetice všeho dobrého. Určitě už mají mudři všechno, co můžou, podchycené.

pe_t
15. led 2011

@lucie.krajcarova jj nechám si ji udělat.

martinkka
15. led 2011

@pe_t zkus se domluvit, ať můžeš přijít nejdřív na krev, aby až půjdeš k doktorce už měla výsledky, mám pocit, že výsledky prolaktinu nejsou druhý den, že to trvá dýl

martinkka
15. led 2011

@pe_t snad už mají všechno podchycené, on už 2.pokus vyšel, ale bohužel skončil MA, za to ale oni nemůžou...tak jim věřim, že teď to taky vyjde a snad to i dobře dopadne 🙂

pe_t
15. led 2011

@martinkka jé tak to jsem ráda, že to vím. Ukecám sestřičku, at mi vypíše žádanku a jak půjdu k dr., budem vědět, na čem jsem.

pe_t
15. led 2011

cpe se mi k PC neteř, přešlapuje nervozně už nad ICQ, tak ji musím pustit, ať si může řešit ty šíleně důležité věci 🙂no my byly asi stejný... 😀
holky děkuju a přeju dobrou noc 🙂

martinkka
15. led 2011

@pe_t tak to jí musíš pustit 🙂 dobrou noc

lucie.krajcarova
15. led 2011

@martinkka už mají holčičku - to vyšlo na první pokus. pak ale dva pokusy z mražených a bohužel nic. takže už žádný KET ale zase IVF:

lenkacar
15. led 2011

@lucie.krajcarova už jsem tě poslechla fotečka je přidána

martinkka
15. led 2011

@lucie.krajcarova ono se říká, že s čerstvýma je větší šance než s mrazáčkama, tak to jim určitě vyjde 🙂 já jsem měla u obou pokusů jen 9 vajíček a nakonec nám nezbylo nic zamrazit ☹ tak jsm na KETu ani nikdy nebyli

lucie.krajcarova
15. led 2011

@martinkka tak to už bereš antikoncepci ne? ségra jo a divila se, že jí nepřišla ms hned po dni, co dobrala první platíčko.