Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
23. led 2011

@leheckova tak užívej ještě posledních pár dní bříško 🙂 Moc ti závidím, že už se ti to blíží 😉

martasl
23. led 2011

fram-toho 2.2 se ještě doktora na to měření pořádně zeptám.taky se mi nezdá,že bych 3 měsíce novulovala.

jane84
23. led 2011

@fram 🙂 už jsi něco koupila pro miminko, třeba dudlík pro štěstí? 🙂

martinkka
23. led 2011

@martasl podle měření BT nemůže doktor s určitostí říct, že neovuluješ, navíc je fakt divný, že Ti dal Clostilbegyt a nechodila jsi na kontroly, já mám měření BT taky takový všelijaký a přitom ovuluju. Možná bych se být tebou nechala klidně polat do CARu, aspoň budeš mít jistotu, že s tím mají zkušenosti a ví, co dělají, určitě nezačnou hned IVF...a určitě si nechej udělat hormonální profil. V CARu můžete začít inseminacema, na ty se nic nedoplácí a aspoň budeš vědět, že se něco děje, oni si pohlídají, jestli ovulaci máš nebo ne.
Když jsi brala Clostilbegyt, chodila jsi aspoň na injekci Pregnylu?

jahudka80
23. led 2011

@lucie.krajcarova tajemná jak hrad v Karpatech 😀
@martinkka vypadá dobře ,důležité je aby to také dobře dopadlo 😉
@leheckova sílí 😉 děsně mě bolí podbřišek, chodím čůrat a jsem citlivá na veškeré smarady 😀 tak snad už tentokrát....
@helcenka nečekám to kor po jednom sexíku který ani nevím zda se trefil do ovulky 😀 😀 😀
@martasl tak to jsme dvě zvědavé co z toho bude 😀

Holky jdu se natáhnout k tv 🙂 zítra jsem tu s testíkem 😀 😀 😀

a.j.a.
23. led 2011

Ahoj holky 🙂 jsem vás teď nějak zanedbávala ☹ a to se s malou válíme doma, pže opět léčíme zápal plic. Miluju školkové bacily 😝 😝 😝

@jahudka80 s tebou je každý měsíc tak napínavý 😀 tož jsem zvědavá jak se to vyvine 😀 doufám, že jen a jen dobře 😵

@martasl to je fajt ale divné. Jako říká se, že každá ženská má bějaký ten cyklus anovulační, ale jak to tak může posoudit od stolu. Určitě bys měla jít na tu folikulometrii.
Jo, a Kátin sestřih je fakt luxusní 😵 škoda, že na takový účes nemám vlasy, tak by se mi to moc líbilo 😵

@marulinka držím pěsti na zítřek 😵 jdeš na ten utz, že ?

Já jdu zítra taky na kontrolu, tak už se těším, až prcka zase uvidím 😵 😵 😵 dělá tam teď furt takové vlny, že mám chvílemi dojem, že se vykope ven 😅

@helcenka tak to jste dobří, že už máte jména vybraná. My zatím furt nic 😝 na holčičku bych jich ještě docela dost vybrala, ale na kluka je to tragédie 😝 to vidím, že pojedu rodit a ještě nebudeme mít nic jistého.

rozum
23. led 2011

@brebe - chvilku tady nejsem a takové zprávy...ležet, ležet, ležet!!!
@jahu - opět napínáš, přeji ať to sílí a sílí
@lehe - je to tak hezké, tady tu diskusi jsi zakládala a už bude bobek za chvilku venku
@fram - dávej na sebe pozor
A vůbec holky mějte se moooooooooooc fajn a samo plodně. Hezký vstup do nového týdne!

jahudka80
24. led 2011

Holky tak tady je testík 😉 je to ten poslední dole, jednou ještě mokrý a podruhé suchý

meiki
24. led 2011

@jahudka80 tam uz je krasna carecka 😉 , budu drzet palecky

jahudka80
24. led 2011

@meiki děkuji Ti moc, 🙂

jane84
24. led 2011

@jahudka80 🙂 🙂 🙂 🙂 potichoučku polehoučku blahopřeji. To už je vážně krásná čárka 😉

lucie.krajcarova
24. led 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................34DC
Jahudka( (30 let, SP 12/2010 , kys. listová).................................................24DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................24DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................23DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).....................................23DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )................................................................23DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................22DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................21DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................15DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................14DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...............................................10DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................9DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................7DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)........................4DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)...................................................3DC

jahudka80
24. led 2011

@jane84 Janinko moc děkuji ještěmám pořád strach 😒
@lucie.krajcarova já jsem dnes teprve 23DC 😉

mircisek
24. led 2011

@jahudka80 Taky potichu blahopřeju. Máš to úplně stejně jako já. Taky jsem testovala, abych zjistila, jestli se mi nezvedá HCG před MS a je z toho mimi. Držím moc a moc pěstičky.

jane84
24. led 2011

@a.j.a. ať kontrola dopadne dobře a nahlaš už nějaké to kilo navíc 😉
@marulinka držím moc palce na dnešní ultrazvuk a výsledky krve. Pak dej určitě vědět, jak si dopadla

yfka30
24. led 2011

Ahoj kočeny 🙂

@jahudka80 to vypadá moc dobře, tak potichoučku gratuluji a držím pěsti, at to konečně výjde 🙂 . Můžu se zeptat, co tě vede k tomu dělat si testy ještě před MS? Máš nějaký příznaky? Já bych asi měla strach 😕. Nevím, radši nevědět, kdyby to třeba nedopadlo a pak přišla mrcha, člověk by z toho nebyl špatnej, protože by ani nevěděl, že těhu byl.

Jinak všem vám tady samozřejmě taky držím pěsti. Nestíhám moc dočítat, akorát prolítnu vždycky poslední stránku, takže nevím co se tady děje 🙂

jahudka80
24. led 2011

@mircisek 🙂 kéž bych na tom byla stejně, zatím je ještě moc brzo. Budu muset zajít na krev ale až později bojím se abych zbytečně neplašila 😉
@yfka30 nevěděla jsem kdy byla ovule- myslím že hned po ms a už to bylo dlouho, no a od jedné holčiny jsem si koupila 64 těhu testů a 19ovu testů a tak jsem si řekla že budu testovat jestli tam něco bude, protože jsem sice mívala // ale byli to testy s 10.citlivostí a tak jsem si řekla že tam 100% nic nebude 😀 a když jsem našla dušíka a druhý den už čárku tak už budu testíkovat 😉 jinak příznaky ,nic moc nemám ale manžel si všiml že cítím to co on ne, a chodím čůrat, jsem unavená(ale to jsem si myslela že je tím, že jsme měli náročný víkend), a už asi 6dní mě pobolívá podbřišek jako na ms a prsa- ale to je i před ms. Snad mě mamatestíky s citlivostí 25.nezklamou a opravdu tam něco je. 😵

yfka30
24. led 2011

@jahudka80 No každopáně vypadá to moc pěkně 🙂 . Fíha 64 testů, tak to se ani nedivím že testuješ taky bych testovala jak vzteklá 😀 . Nám se právě malej povedl den po mrše, nevím jak je to možný, ale je to tak. Ted mám taky tušení, že by možnáááááá, sice příznaky skoro žádný, ale ty jsem neměla ani u malýho jedinej příznak byla vynechaná mrcha a potom rostoucí břicho, žádný těhu nevolnosti neznám 🙂 . Ted mě sice už delší dobu bolí podbříšek, někdy je to jak u silnější mrchy, tak nevím. Ještě mám +-týden čas, pak to bud dorazí nebo ne

rozum
24. led 2011

@jahudka80 😵 😵 😵 , držím pěsti, ať to není falešný poplach!!!!

a.j.a.
24. led 2011

Ahoj holky 🙂 tak jsem zpět z kontroly, vše ok, jen teda doktor s úsměvem podotkl, že prcek je fest aktivní 😀 😀 😀 když mě vyšetřoval pohmatem, tak tam skákal, jak nadopovaný 😀 no jo no, vypadá to, že to nebude žádné klidné miminko 😀 😅 hlavičkou je stále dole, plodové vody dostatek a test na cukrovku negativní 😵 takže super a za 14dní další kontrola.

@jahudka80 nooo, čárečky vypadají mooooc hezky 😵 tak jsem na tebe zvědavá. Co tak si někdy skočit na krev ?

@jane84 hlásím kilo a půl nahoře 😀 takže dohromady už je to 5kg 🙂 jen to bříško na ten šestý měsíc moc nevypadá. Ale i tak ve vaně funím 😀 oholit se k dr mi teda dalo včera zabrat 😀

jahudka80
24. led 2011

@yfka30 No jestli to výjde tak je budu prodávat 😉 žádné příznaky no tak to závidím, těhu.nevolnosti tedy nic moc 😀 ☹

a.j.a.
24. led 2011

@jahudka80 mno, než jsem sesmolila svým pár řádků, tak už jsi sama psala, že skočíš na krev 🙂 dobrý nápad, ta hned řekne více. Kdy se chystáš ?

jahudka80
24. led 2011

@a.j.a. skočím tento týden určitě 😉 začíná mi bejt blivno, jak se nenajím ... já myslím, že už asi jsem konečně tětu...ale počkáme si na výsledek krve 😉 Jinak Tobě gratuluji ke kontrole 😉 🙂

a.j.a.
24. led 2011

@jahudka80 děkuji 😵 držím pěsti na tu krev 😵 ať to tentokrát dopadne jen a jen dobře 😵 dej pak hned vědět, kdy se chystáš.

marulinka
24. led 2011

ahoj holky ...včera mi koník nešel vůbec zapnout ☹
@a.j.a. @jane84 děkuju za palečky 🙂 vrátila sem se od gyn,ale docela zklamaná.srdíčko tam ještě netluče.je to možný v 6tt?? HCG mám kolem 13000 😖 sem objednaná zase až za 3týdny,tak nevím,jestli bych si neměla jet třeba dřív,aby mi to srdíčko zkontrolovala,nebo čekat 😒 nerada bych se špatnou zprávu dověděla zase až na genetice ve 12týdnu,kde už se mám taky objednat 😒
@jahudka80 držím palce 😉

lucie.krajcarova
24. led 2011

@jahudka80 tak už jsem to opravila 🙂 jsem na tebe moc zvědavá, jen a´t ty // takhle zůstanou 🙂
@marulinka ach jo, tak to ses moc nedozvěděla... nejlepší je jít v 7tt nebo 8tt...

jane84
24. led 2011

@marulinka záleží na tobě jak dlouho vydržíš. Víš, kdy jsi měla zhruba ovulaci. Mohla být později a kromě toho 6tt ještě není tak moc, srdíčko se někomu může objevit až později. 🙂 Hodnoty hcg jsou krásné. Záleží na tobě jestli vydržíš 3 týdny, ale 2 bych tomu určitě dala. Lepší nic neuspěchat

zzzzuuuuzzzziiii
24. led 2011

Ahojky holky...
Luci ja jsem dneska teprve 3 DC...
No a rano jsem byla na krvy, pani tam zaskrtala zadanku od zhora az dolu a rekli mi jen, ze to ma byt nejaky hormonalni profil, tak nevim, co od toho cekat... jsem objednana na 10 den cyklu na ultrazvuk a tam mi reknou, kdy bude ovule... manza uz se chysta 🙂 je to jako tri dva jedna start 😀
jahudko gratuluji, drzim palce vam vsem.

zzzzuuuuzzzziiii
24. led 2011

@marulinka marulinko, kdyz jsem cekala mimi tak mi doktor rikal, cca 7 tyden srdicko... takze bud uplne v klidu. 6 tyden je jeste opravdu brzy, taky po svych zkusenostech urcite vyhledam doktora az dele, nez drive...

marulinka
24. led 2011

holky díky za uklidnění,ste skvělý 🙂
mě to právě docela vyděsilo,když už někdo má srdíčko třeba v 5týdnu...