Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
27. dub 2010

Gambrinusko a fram děkuju za odpovědi! 😉
Gambrinusko albíčko jsem přečetla a tééédy 7 týdnů?! 😕 Tak to se na mnou duši asi zblázním už fakt ☹ 😢. Jinak já první test dělala myslím 11dní po IUI a to bylo 12dní po ovulaci. A na mamatestu jsem měla takového malinkatého dušíka, tak jsem dělala ještě citlivější Rapi Clear a tam byla druhá čárka jasná 😉. Ob den byla taková jako předtím na rapidu na mamatestu a ta ob den sílila. Ze začátku hezky, ale pak už asi jen hodně pomaličku minimálně. Gam kolik ty jsi teď po IUI? Kdy budeš testovat? 🙂

vendulak
27. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................47DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................33DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................29DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................27DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 10DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................10DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................8DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................8DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................8DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................8DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 7DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................6DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... xDC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................4DC

myisiska1
27. dub 2010

Ahoj holky! Všem přeji krásný den plný sluníčka. Já mám dneska zase depky. Zase cítím prázdnotu...Zajímalo by mě, jestli to někdy přejde.
vendulak: v pátek jsem ti držela palečky, ale asi málo. Mrzí mě to ☹ Příští těhu už dotáhneme do porodu 😉

myisiska1
27. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................47DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................33DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................29DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................27DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 10DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................10DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................8DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................8DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................8DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................8DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................7DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................6DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... xDC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................4DC

natulaaa
27. dub 2010

Herbi no co mi zbývá,podle teplot jedu novýn cyklus,ten minulý byl trošku krátky,ale co už,no zahajuji druhé kolo po laparce 😀 😀 😀

natulaaa
27. dub 2010

Mysi přejde neboj,ale chce to bohužel jen čas 😔 😔 😔

vendulak
27. dub 2010

Mysi přesně tak se cítím i já 😒. Taková prázdná, sama. Moc sama ☹. Co jsem se vrátila z nemocnice sem úplně neschopná a nedělám vůbec nic, na nic nemám ani sílu, ani náladu. Jakoby mi všechno kolem bylo ukradený 😒.
Věřím že až se budeme moct znovu snažit a člověk bude mít aspoň tu naději tak bude zase trochu líp, ale teď je to hrozný 😢.

myisiska1
27. dub 2010

vendulak: já ti nechci moc brát iluze, ale my se už snažíme znovu (já měla průběh fakt nějak rychlý). Zatím teda asi bez ovulky, ale na to já ted kašlu. A prázdnotu v sobě mám. Sice mám Honzulu, zaměstnává mě docela hodně, ale i přes to je mi ouvej. Jak píše natu, chce to čas.
Navíc jsem se včera chytla s maminou. Takže depka se ještě prohloubila...

natulaaa
27. dub 2010

Holky nééé,to přejde 😔 ,ale jasné,ono si to chce pořádně pobrečet a pak bude líp věřte,nejhorší je to období než se zase začnete snažit.Držte se.

vendulak
27. dub 2010

Mysi tak já ani nevím jestli se mám teď počítat jako nový cyklus nebo co (zakrvácela jsem malinko těsně po revizi, ale jinak už ne, jen fakt malilinko špíňo), ale stejně se snažit nemůžeme, když porej nemůže být ani styk 😒. Což si stejně myslím, že nevydržíme. Ale prostě snažení beru že bude asi až od mrchy. Ale kdy ta dorazí to absolutně netuším, protože já předtím cyklus snad vůbec neměla a chodila na vyvolávačky a pak když sem otěhu to jsem brala Clostilbegyt z CAR. A já si snažím taky říkat že mám přece příťu, nejlepšího chlapa na světě a taky Jesseho (pejska našeho milovanýho), ale moc to nepomáhá 😢. Prostě je mi dost zle pořád ☹. A taky si myslím, že to chce čas, ale co teď?
Jinak vidíš to já zase s mojí maminou měla teď takovej vztah že po spoustech problémech co jsme v rodině měli jsem se s ní snažila vycházet, ale stejně to nebylo takové jako dřív, ale teď když mě přivezli v nemocnici ze sálu tak jsem najednou si připadala jako malá holka a potřebovala svojí mámu. Asi i že sem věděla že ona bude všechno chápat, miluju příťu i třeba svého tátu, který to věděl i kámoška nejlepší to věděla a přesto sem měla pocit že oni by to nechápali. Zatímco moje máma jo, takže sem si v bulení zavolala jí a ona za mnou do nemocnice přišla a byla ta se mnou a hrozně moc mi pomohla. Chápu tedy že ještě spíš další hádka musí být ještě víc smutno. Ale maminka bude vždycky naše máma a určitě se to zase spraví, držím vám palce! 😉

silvidee
27. dub 2010

ahojky všem
lehe: už jsem to v tabulce opravila, jsem ted 6DC🙂, jinak bych už byla 14DC ☹ Za chvíli jedu pro výsledky z krve, tak pak napíšu co zjistili.

silvidee
27. dub 2010

vendulák: ahojky, ten cyklus počítej od revize, to, že jsi zakrvácela je po revizi normální, ted čekej na mrchu, hlavně se snaž být psychicky v pohodě, vím, lehko se to řekne. Když se ti chce plakat, plakej a dostan to ze sebe, vim o čem mluvím zažila jsem to během půl roku 2x, ale věřím, že všechno bude dobrý a tady všechny co jsme, budeme za chvíli maminky🙂 Hlavně odpočívej, ty stavy co popisuješ, jsem měla taky, všechno mi bylo jedno, ale uvidíš bude to dobrý, načerpej sílu a v létě, až bude sluníčko na tom všechny zapracujeme a brzo budeme hlásit // 🙂 😉

silvidee
27. dub 2010

nat: hele, my to snaženíčko budeme mít skoro na stejno podle tabulky🙂 😉

natulaaa
27. dub 2010

Silvi no já nevíím,jestli mě ovulka přepadne zase hned po MS 😒 😒 😒 ,já tady všechny přeskakuju obloukem 😀 😀

silvidee
27. dub 2010

nat: já to mám taky veselý, ale doufám, že to bude už dobrý.
Já se začnu naplno snažit radši až od června, pro jistotu, tenhle týden už by konečně měly dorazit ty výsledky z genetiky.

silvidee
27. dub 2010

já nesnáším doktory, ted tam zase jedu pro ty výsledky 😕

silvidee
27. dub 2010

nat: včera jsem byla 2x na UZ, protože mě pořád bolelo břicho, z pohledu gynekologa je všechno ok, asi to bude od ledvin 😕 no to tu ještě nebylo, moc jim nevěřím, po tom co zprasili tu revizi ☹

silvidee
27. dub 2010

tak tam jedu, navečer dám vědět, tak holky zatím ciaooooo a držte se🙂 😉

natulaaa
27. dub 2010

holky já jsem v šoku,mám totálně pozitivní ovulační test,chápete to,tak v sobotu nic,včera trochu a dneska náádherně silný 😵 😵 😵 ,já to nechápu

myisiska1
27. dub 2010

natu: tak se nesnaž to pochopit a šup odvolej manžílka z práce 😉

petra.vavra
27. dub 2010

ahoj, jen nakukuju, dnes je nějaký zvláštní den...
nat- to snad není možný a další příznaky máš????tak šup na to!!! ale vy jste si to pojistili už včera viď, tak ještě dnes a // jsou jak vyšité 😉

natulaaa
27. dub 2010

Peto jsem zase mokrá,ale já si nejdřív myslela ,že to ještě s tím špiněním víš,ale toho špinění je jen hnedý hlen a zbytek jako by ze mě něco teklo,ještě jsem si myslela,že spermijky ze včera,ale to je asi blbost,jinak bílek jsem nespozorovala zatím,ale snad ještě příjde,ovu tu bude tak zítra,nebo pozítří,ale dneska ještě pojistíme,ale zítra jdu na 8 na gyndu,tak aby něco nepoznal 😵 😵 ,no však co,dyt děláme mimi,tak bez toho to nejde 😀 😀 😀 .
Myis to ne,to se musí večer v klídku,trošku romantiky do toho dát 😀 😀 😀 😀 😀

petra.vavra
27. dub 2010

nat- pokud ti nebude dělat UTZ, tak je to pohoda, ale pokud jo, tak to zjistí, že snažení bylo 😀 😀 😀 a v tom případě by měl i vidět, pokud je OVU, tak to by bylo paráda, protože bys to měla potvrzené i doktorem 😉

natulaaa
27. dub 2010

Peto no to si děláš prdel,myslíš,že to fakt uvidí? 😵 No on mi bude dělat vnitřní UTZ,dělá ho vždycky,ale ty spermíjky budou kde,když dneska budeme sexovat?prominte za otázku,ale já to fakt nevím,v děloze,to přece nemuže vidět néé 😀 😀

jane84
27. dub 2010

ahoj holky 🙂 nat ty teda pěkně válíš, sotva skončí jedna ovu začíná další. to je jak jsme si říkaly, že by když neotěhotníš, tak ať hned přijde MS a můžeš začít znovu a tobě se to splnilo.
jinak si nemyslím, že by to poznal podle spermií, ale při každým styku se svým způsobem trochu poraní pochva, jak se roztáhne a podle toho to pozná 😉

jane84
27. dub 2010

Silvi držím palce, aby krev byla OK

petra.vavra
27. dub 2010

nat- jane mě předběhla a má naprostou pravdu, také může být vidět volná tekutina....z čeho asi ehm, ehm že 😀 😀 😀 ...když to napíšu fakt blbě, nikdy s tebe nevyteče vše co se dovnitř stříkne 😀 😀 😀 ..proto se doporučuje dva dny před návštěvou gyndy nesouložit.... 😀 😀 , no jo ale když má někdo ovulaci, tak je dovoleno vše a hotovo 😀 😀 😀
Silvi- taky držím palce, ať je vše v pořádku 😉

jane84
27. dub 2010

holky ještě chvilku a otevřeme si gynekologickou ambulanci 😀 😀

petra.vavra
27. dub 2010

jane no jasně.... 😀

natulaaa
27. dub 2010

Holky já se tu řežu 😀 😀 😀 😀 😀 ,kdyby nás četli nějací chlapi 😀 😀 😀 ,by se divili 😀 i gyndaři by se zasmáli,jak jim fušujeme do řemesla 😀 😀 😀 😀