Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
3. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).....................................33DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................243DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................23DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................18DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................17DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................15DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................12DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)..................................................11DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).......................................9DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová ).................................................................6DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)......................................................5DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..........................................................5DC
endie (23let, MA 3/2010).................................................................................5DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................4DC

jane84
3. únor 2011

Ahoj holky. Ještě žádná zpráva od Fram? ☹ 😒 Budu věřit, že je vše ok a třeba jako Kopretinka si šla na pár dní lehnout do nemocnice, aby si ji pohlídali a měla úplný klid na lůžku. Musí to být dobré, prostě musí

jahudka80
3. únor 2011

Ahoj holky tak když už jsme u těch datumů, dnes má narozeniny moje kamarádka a spolužačka 🙂 a její chlapeček je přesně o 10měs.mladší než naše Maruška (3.6.2009, 3.8.2008 😀 ) no a já porodila po jejich svatbě kterou měli 2.8.2008 😀 , Jinak jsem dnes jak přejetá spala bych ☹ nad náma vstávají před 7h a to mi nevyhovuje, vzbudí malou a mě a je po spaní 😠 a to jsme si spinkaly do 8h 😖 . Včera jsem měla volno a dnes zas do práce snad se mě nebude kolegyně ptát, protože tam musela včera být za mě až do večera a ptala se a na jaké vyšetření jdeš, a já jí odsekla že je zvědavá jak moje máma 😀 že se taky furt s babičkou na všechno vyptávaj, no a dala pokoj a už se neptala 😅 a říkám si že bude zas dnes, no stejně jí to dřív nebo pozděj řeknu,ale ještě nechci, ona by to vykecala té další kolegyni a ještě by mě šéf vyhodil dřív než budu chtít 😠 (když jsem podepisovala smlouvu na 1rok tak jsem rovnou podepisovala dohodu - dobrý co to jsou naši podnikatelé 😠 )

lucie.krajcarova
3. únor 2011

jé my měli svatbu 3.8. akorát 2007 🙂))

jahudka80
3. únor 2011

@lucie.krajcarova 🙂 My 25.6.2005 😉

zzzzuuuuzzzziiii
3. únor 2011

Ahoj holky, tak jsme to snazeni uz zapocali... jedno dnes v noci a dneska mezi 8 a 9 hodinou mam byt nejplodnejsi, takze dneska zadna televize 🙂
My se braly na Barboru 🙂

lucie.krajcarova
3. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii tak to je bezva, jen tak dál. jenom si od toho neslibuj hodně. přece jen příroda je nevyzpytatelná. jo a pozor, brali, jinak byste byly dvě holky 🙂

fram
3. únor 2011

Ahoj holky,
já to včera už nestihla, kluk tady měl kamaráda a okupovali počítač. Kontrola dopadla dobře, hematom tam ještě je, ale zmenšuje se, miminko v pořádku. Příští týden se budu objdednávat na NT.
@zzzzuuuuzzzziiii tak vás dnes čeká divoký večer, hlavně, aby manža to vejce nespláchl s takovou zásobou 😀 😀 😀 Krásně si to snaženíčko užijte. 🙂
@jahudka80 gratuluju ke kontrole 🙂

fram
3. únor 2011

@a.j.a. musíš doufat, že miminko nepovede rušný noční život i po narození 🙂
@leheckova tak ať jsou ty bolesti konečně ono, všechny už tady nedočkavě čekáme 😀
@jane84 ať ti to učení hezky jde, naštěstí je venku hnusně, učit se na jaře, to by bylo ještě horší 😕

fram
3. únor 2011

@meiki budu držet palce, ať vám to snažení vyjde pokud možno na poprvé 🙂

jane84
3. únor 2011

@fram já mám úplně slzy v očích, že jsi dopadla dobře. Měla jsem už strach.

meiki
3. únor 2011

@fram to jsem rada, ze je vse ok
no musim se dostat do pohody a pak to pujde ok, nikdo me nesmi rozhodit a ani nastvat 😉
ale zatim to vypada ok, jsem v klidu a tak nejak jsem vcera citila, ze to proste klapne, nebudu merit a hlidat ovulku, jednoduse si budeme s manzelem uzivat kazdy den 😉 a to by bylo, aby nebylo, bilinky tento mesic vynecham, pila jsem je na nastartovani a to se urcite podarilo, ms dorazila dokonce o malinko driv a je uplne normalni, ted uz bastim jen femibion
a v pondeli si jeste zavolam na vysledky testu z genetiky

zzzzuuuuzzzziiii
3. únor 2011

@lucie.krajcarova par dooon 🙂 brali no...
ne ne, neboj, neslibuju si nic, jen mam z toho dobry pocit, ze se zase neco deje. vim, ze kdyz to nevyjde, pristi mesic me ceka dovca a dalsi snazenicko... s manzelem s tim tak pocitame... jen mi je ted opravdu dobre. a zacala jsem i cvicit, dvakrat tydne se na hodinu a pul fakt zapotim, coze si myslim, ze je takdy dobry... co bych pro mimi neudelala.

zzzzuuuuzzzziiii
3. únor 2011

@fram fram diky a neboj, on uz si to ohlida. a tobe to moc moc preju

jahudka80
3. únor 2011

@fram děkuji a Tobě teké a přeji ať jsi i s miminkem v pořádku 😉

@lucie.krajcarova 😀 tys herbie napsala 243 dní to zachvíli bude rodit 😀 😀 😀

helcenka
3. únor 2011

Ahoj holky,
Jahud, Fram gratuluju ke kontrolám. 😉
Jahud opatruj se a pozor na bacily a pokud to půjde, tak se moc nenamáhej.
Fram, když jsem měla hematom při tomhle těhu já, což bylo teda až o kousek dýl, někdy kolem 3. měsíce, tak jsem šla na kontrolu za 3 týdny a už tam nebyl. Takže neboj, příště už bude pryč. Hlavně nic těžkého nezvedej a netahej a taky nechoď moc rychle.

A na víc už nejsem schopná reagovat, snad vás brzo holky dočtu, ale mám teď nějaké divné období. Každé odpoledne mi bývá špatně, ani nevím pořádně proč. Dopoledne dobrý, pak se naobědvám a udělá se mi zle a je to až do večera. Váha taky nejde nahoru, i když mimi podle minulé kontroly prospívá, tak já mám pořád jen to svoje půl kilo.
Dneska odpoledne přijede kamarádka se dvěma raubířema, tak to tu budou tři kluci zase řádit. Trochu jsem poklidila, ale nějak nemám náladu ani sílu na něco víc.
Mějte se a já zase nakouknu, ale nějak nevím kdy. 😒

lucie.krajcarova
3. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii tak to zní opravdu slibně. většinou je to tak, že když člověk má něco pěkného před sebou a taky nějakou pomoc, že z něj spadne ten balvan a cítí se mnohem líp a uvolněně. a ono to pak jde samo jako po másle. mám z toho opravdu radost. a manža už nezlobí jo?

@fram to jsem si oddechla, že jste oba v pořádku 🙂
@meiki tak ať to jde tak, jak má 🙂)))

lucie.krajcarova
3. únor 2011

@jahudka80 máš pravdu, to by mi Herbie asi neodpustila 🙂 zítra to už bude v pořádku 😀
@helcenka tak ať ti je zase líp. možná ti prcek na něco tlačí, na žaludek třeba, a to ti nedělá dobře 😖

marulinka
3. únor 2011

ahoj holky 🙂
píši po delší době,protože mi začaly hnusný nevolnosti,tak většinu dne ležím 😖
@fram gratuluji ke kontrole,je to paráda 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii užívej snaženíčka a přeji brzký úspěch 😉

jahudka80
3. únor 2011

@helcenka jojo jsem unavená a na takového člověka sedají nemoci lépe, no v práci to nebudu přehánět 😉 ještě pokašlávám a tak budu odpočívat jdu si teď po obědě lehnout. A ty také odpočívej já vůbec nevím jak to budu zvládat 😅 jestli mi začne být zle a malá kolikrát neví roupama co by ☹
@lucie.krajcarova stane se 😉
@marulinka ach jo a to k tomu ještě musíš zvládat 2 děti, máš můj obdiv mám kolikrát pocit že nezvládám ani jedno 😅 mě je zatím dobře ale minule mi začlo být zle 5,5tt tak počítám že to příjde, dnes se mi udělalo šoufl při mytí hrnce od omastku ☹

marulinka
3. únor 2011

@jahudka80 😀 teď se staraj holky o mě 😀 ne,dělám si srandu 😀 jen mi občas něco pomůžou,donesou......neboj ,to taky zvládneš a druhý dítě bývá šikovnější,učí se od staršího,,což můžu potvrdit,mám holky dost samostatný 🙂 🙂

fram
3. únor 2011

@helcenka skoro nic nedělám,hodně odpočívám a vůbec mi to nedělá problém 😀 Přeju, ať ti je brzy líp. To je pořád něco,viď.

mircisek
3. únor 2011

@fram Sláva, už jsi tady. To nám nedělej. A jinak gratuluju. 🙂 Jen tak dál.

lucie.krajcarova
3. únor 2011

holky, jak trávíte večer? mně už je konečně líp, byli jsme i nakoupit a udělala jsem bezva rybu k večeři. docela pěkný večer máme se svařákem a oříšky 🙂

jahudka80
3. únor 2011

@lucie.krajcarova Ahoj my jsme koukali na tu soutěž na čt1, a teď koukáme na mladší o pár let. Jé rybu, já měla tákovou chuť na rybí pomazánku, ale měla jsem jen konzervu tuňáka a to není ono, zítra musím koupit šproty a udělám si rybí pomazánku 😀

lucie.krajcarova
3. únor 2011

jj rybí sardinková se sýrem je suprová. škoda, na tu soutěž jsem zapomněla ☹

slunicko_luca
3. únor 2011

@fram uspadl mi kamen ze srdce 🙂 . Gratuluju.

slunicko_luca
3. únor 2011

@lucie.krajcarova ja travim vecer tak, ze sem se doucila na zitrejsi zkousku, uvarila, vyprala a vyzehlila, byla jsem s pejsekm na veterina a ted sem si onecne sedla. za chvili se pujdu sprchnout a rano na 7 musim byt v praci a ve 3 ve skole ☹

lucie.krajcarova
3. únor 2011

@slunicko_luca teda, máš toho za sebou docela hodně a zítra ještě víc, tak posílám trochu energie. mně zítra manžel "unese" dítě, jedou spolu do Brna pro jednoho kolegu, tak budu mít veget. ale nejspíš budu gruntovat, když jsem to 10 dní nezvládala. no je vidět, že je mi evidentně líp 🙂

herbie
3. únor 2011

ahoj holky jee ja budu rodit za chvili 😀 😀 😀 😀 hahahaha nezlobim se lucko hlavne to oprav at v tom nemame zmatek fram gratuluju ke kontrole jahudko tobe taky testik mas nadhernej jen tak dal zuuuzzzziiii super jsem rada, ze se vse obraci v dobre ja vas ted jenom docitam blizi se mi mrcha uz prsa boli auuuu tak ji cekam koncem tydne myslim 🙄 lehe no jsem zvedava vypada to ze kazdym dnem budes rodit juu uz se tesim na nove fotky miminka jinak ja vsechno tak nejak dobry je to doma lepsi tak snad mi tenhle rok prinese stesti koncem unora letime na hory tak se tesim uz jsem 7 let nevidela snih a v kvetnu asi poletim do ceska na 3 tydny mejte se holky moc krasne zase se ozvu