Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
27. dub 2010

nat musíme si poradit samy, víc hlav víc ví, lepší se pozeptat tady jestli někdo neví, než taky pořád otravovat doktora a mnohdy se dozvíš víc než od něj 😒

natulaaa
27. dub 2010

Jane to je fakt 😉 😉 😉 ,no nic ,jdu vytírat,není jak si dát do celého bytu plovoučku a k tomu psa,to máte pak o zábavu postaráno 😠 😠 😠

petra.vavra
27. dub 2010

no a oni na to 6 let studujou a nám stačí být ženami co chtějí být těhu a stihneme teorii i praxi za pár měsíců 😀 😀 😀 😀

fram
27. dub 2010

Ahoj holky,
teda natul, ty jsi ovulační královna 😀 tak to by bylo, aby to nevyšlo 🙂
myis, ta prázdnota po revizi je hnus, ale pak přijde první mrcha, druhá a už budeš myslet na další snažení , my jsme naštěstí nikomu neřekli, že jsem těhotná. Věděla to jen moje ségra. Když jsem šla na revizi, tak jsem v práci řekla, že jdu s cystou. Nikdo ani neví, že se snažíme, protože každý měsíc otázky, jestli už...to bych nesnesla 😒

natulaaa
27. dub 2010

Fram to je fakt s těma otázkama,to i naši známi a co už a furt dokola,jakoby tehdy nevěděli,že to není jen tak,šestinedělka a pak dvě MS,to zabere nějaký ten měsíc a pak se strašně diví,že jakto,že se ještě nesnažíme a blbé kecy,Ted už nikomu taky nic neřeknu,zatajím to,co to pujde 😉

petra.vavra
27. dub 2010

Zvláštní je, že jsem včera přemýšlela, kolik lidí si přeje vyhrát miliony (i já jsem stejná), kolik lidí závidí denně tisícům dalších, kolik nesnášenslivost je mezi lidmi, ale jakmile žena najde na jednom hloupém bezcenném papírku // všechny tyto zbytečnosti jdou stranou a už je tu strach o to malé nic, které náhle nosíme pod srdcem. Ano, už vím, čemu se říká velká pokora a jen doufám, že teď už mě a mou rodinu čeká jen to dobré.

měla jsem včera nějakou smutnou a lítostivou......

endie
27. dub 2010

ahoj holky
prosím vás mám 29DC kdy mám očekávat porevizní MS? se mi to zdá už dlouho a nic

fram
27. dub 2010

endie, já to dostala 30.den po revizi, ale dr. mi říkala, že ms dorazí 4 až 6 týdnů po revizi, tak máš ještě čas.
petra, napsala jsi to krásně, mě teď fakt jen zajímá , kdy otěhotněním a hrozně se na to těším a zárovneň z toho mám šílenej strach 😕

fram
27. dub 2010

píšu jak tatar, má být otěhotním a zároveň 🙂

petra.vavra
27. dub 2010

ahoj Endie, já ti moc nepomůžu, protože jsem revizi neměla, myslím, že holky určitě poradí, vžd\ť od toho tu jsem ne? 😉 🙂
fram- naprosto ti rozumím, určitě to chce jen samé pozitivní myšlenky, což je ale obvykle dost těžké, když všechny víme co nás potkalo a stále nám na mysli přichází jedna a tatáž otázka "proč já"......myslím, že každé takové další těhotenství bude velice choulostivé pro všechny a velice, velice dlouhé 😉 🙂

fram
27. dub 2010

petra, já se těšila, jak si druhý těhu krásně užiju, jak budu nabitá vědomostma z internetu a budu chytrá jak rádio 😀 no, a dopadlo to špatně. Teď bych byla radši, kdybych nic nevěděla, protože o to víc se bojím, co všechno se může stát. 😒

petra.vavra
27. dub 2010

fram, mluvíš mi z duše 😉

jane84
27. dub 2010

já jsem měla největší pocit prázdnoty, když přišla první MS, druhá už byla lepší, teď už je to 8 měsíců a zase si začínám říkat, že už je to dlouho, ale necháme tomu ještě volný průběh. Věřím, že to dopadne. U nás všech holky 🙂

natulaaa
27. dub 2010

Endi já to dostala přesně po 35 dnech a skákála jsem radostí,když dorazila 😀
Holky já se loučím,jdeme to pojistit,ten poz. ovu testík nemužeme nechat jen tak,at si mudr myslí co chce 😀 😀 ,držte mi palce zítra,v 8.00 mám nástup na kozu 😀 😀 ,tak zatím,ale ještě se určitě ozvu,manža po sexíku velmi rychle usíná 😀 😀

petra.vavra
27. dub 2010

nat- jako každej chlap 😀 😀

silvidee
27. dub 2010

ahojky všem, tak krev ok, UZ ok, urologie OK, tak nevím, doktor říkal, že to může být zasažený nějaký nerv 😕

silvidee
27. dub 2010

tak to mi ještě chybělo 😀 😀 😀 to je diagnoza 😀

petra.vavra
27. dub 2010

sil- bude to OK, musíš tomu věřit...

silvidee
27. dub 2010

Tak po dnešku, kdy jsem ráno v půl osmý jela do nemocnice na krev, pak tam jela v půl jedenáctý pro výsledky, kde mě z gyndy poslali na urologii, kde jsem čekala 3,5 hodiny, aby mě znova poslali na gyndu, kde byl závěr, že je to nějaký podrážděný nerv, jsem vylezla z nemocnice přesně v 15,35 h 😝 , jsem šla do lékárny, nakoupila zásobu kontryhelu a E vitaminu a kopřivový čaj, mě v nemocnici nikdo neuvidí, jedině až při příjmu na porodní!!!! Příšerný jak to tady u nás v krajské nemocnici vypadá 😝
Nesnáším učitele a dokrory🙂 😀 😀 😀

silvidee
27. dub 2010

petra: jj já věřím, že to bude dobrý, jenom mi je divný, že mě to pořád bolí na tý levý straně, přesně tam, jak mi zapomněli ten kousek a musela jsem znova na revizi. No dělali mi opakovaně UZ, dokonce i ledvin, tak věřím, že už si příroda pomůže sama. 😀 😀

natulaaa
27. dub 2010

Peto tak jsem tu,jak jsem předpokládala 😝 😝
Silvi tak ti držím palce,aby to už bylo ok.A s tou nemocnici uplně přesně vím,jak ses cítila dneska,já tak lítala kvuli předoperačnímu vyšetření před laparkou 😒

petra.vavra
27. dub 2010

sil- to je fakt děsný, ty prasata tady....ani se ti nedivím, za tu hořkou příchuť v příspěvku....myslím, že mohou být jen rádi, že jsi patrně od přírody klidný člověk......já jsem hodně zápalná, takže možná už by kus budovy chyběl po mé návštěvě několikáté....je mi z toho špatně, co se tady prostě může stát. Držím moc pěsti, at je to hlavně v pořádku a jen si tělo zase uzddravuje poraněnou sliznničku 😉
nat- já věděla že dorazíš, chlapi už nějaký čas znám a všichni jsou naprosto stejní...jediné období, kdy se s námi po sexu baví je když nás balí 😀 😀 😀

natulaaa
27. dub 2010

Peto přesně,ale bylo to krásné 😵 😵 😵 ,
Holky loučím se,ještě umyju nádobí,at se zítra nevracím do bince a pak jdu taky ležet,tak dobrou noc 😉 🙂

silvidee
27. dub 2010

petra: doktor na gyndě mi řekl, jestli mám doma kapky Algifen nebo Brufen, at si to vemu na bolest!!! Já mu řekla, že nic takovýho nemám ani nepoužívám, že mám jen Paralen, tak si mě znechuceně prohlídl a řekl, at si vemu ten 😀 NO COMENT
To jsem mohla sedět doma, vzala jsem si na to vyšetření den dovolený a bylo to stejný, ještě jsem se mohla na balkoně opalovat 😀

silvidee
27. dub 2010

nat: pa pa dobrou 🙂

silvidee
27. dub 2010

petra: to s tou sliznicí si taky myslím jestli to teda nevzal důkladně, když dělal tu opravnou revizi, jinak na dnešním UZ koukal a řekl, sliznice nízká, jeden vaječní 19, druhý 15, ale nevím čeho? děloha v pořádku.

silvidee
27. dub 2010

petra: folikul, né vaječník 😕

petra.vavra
27. dub 2010

sil- tak to taky nevím co má znamenat....ale doktor je debil...hlavně algifen je na předpis, tak když ho nemáš, tak ho mohl napsat ne a ne že do sebe budeš cpát paralen, kterej je hlavně na teplotu a ne zas tak na bolest 😠

petra.vavra
27. dub 2010

jo aha, tak teď jsem to pochopila.....folikul při ovu praskne a vyplaví se z něj to vajíčko...takže zase dobrá zpráva, že vaječníky fungují, i když je divný že jsou nastartovaný oba...každý měsíc jde vajíčko vždy z jednoho 😲

silvidee
27. dub 2010

petra: já bych si ten algifen stejně nevzala, mám ty bylinky a když na UZ nic nenašli, počkám až se to srovná, asi je to fakt jen blbá treakce, na tu rerevizi, v krvi nebylo vůbec nic ani v moči, žádný zánět.
do zprávy napsal: děloha volná, endometrium 3mm, levé ovarium 20MM s unif. folikly, pravé 19mm s foliklem 15mm.
závěr: poslal mě na neurologii, no kdybych tam musela čekat jako dneska, vypotřebuju si celou dovolenou🙂 😀 😀