Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

tiburcia
17. únor 2011

Nazdar holky...

@lenkacar mě bylo celou dobu strašně blbě, místama čím dál víc a nedopadlo to dobře 😒

jinak mě už pustili z nemocniceeee 😵 😵

lenkacar
17. únor 2011

@tiburcia no mě to taky nedopadlo dobře ..ale celou dobu co mě bylo zle jsem si myslela ,že je to dobré .. a pak se mi udělalo dobře,tak jsem se radovala ,že konečně furt nezvracim a nevěděla jsem že to umřelo .. 😝 tak už taky nevěřim všemu co čtu 😖 tělo si funguje stejně jak chce,my jdem na ket v březnu a uvidíme jestli z toho něco bude,nemáme moc kvalitní embrya bohužel..ale dáme jim šanci

anavirez
17. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii to je mi moc lito ☹
@leheckova moc amoc gratuluju, přeji vám pevné zdraví!!!!!!!!!!!!!

@jahudka80 podívam se do té knížky, třeba tam něco bude a možná by ti to pomohlo, je mi moc líto, že je ti tak špatně

holky, dneska jsem se testla, je tam duch a videl ho i manzel, tak jen vydržet do 20.2., mam radost a zaroven velky strach

jane84
17. únor 2011

@anavirez juuuu, tak za dva dny testnout znovu a čárka bude určitě silnější, pak testík vyfoť a pochlub se 🙂

tiburcia
17. únor 2011

@anavirez vydrž Prťka vydrž!!! 😵 😵 😵

fram
17. únor 2011

@anavirez držím palečky 🙂 🙂

anavirez
17. únor 2011

děkuju 🙂

marulinka
17. únor 2011

ahoj holky
@anavirez držím palce 😉 🙂
jinak já byla včera v poradně,braly mi krev,moč,dostala sem i průkazku,ale dnes sem si volala na výsledky a v moči je bílkovina,takže zítra valím znova.mám hrozně blbej pocit,protože bílkovinou to začalo i minule a nakonec to bylo v pr... takže zítra pojedu s močí a zažádám si o ultrazvuk(včera mi ho nedělala),abych věděla na čem jsem. v pondělí už mám jet na krev před NT,aby to mělo vůbec cenu ☹ je mi do breku ☹ ☹ ☹ ☹ a to sem se uklidňovala,že mi bývá blbě,že je to v pohodě 😖

mircisek
17. únor 2011

@anavirez Taky držím palečky, ať to není planý poplach.
Já mám za sebou probdělou noc. Obecně se mi špatně spí, miminko je pořád hrozně živý a kope a převaluje se a kope. Moc fajn pocit, ale už má docela sílu, takže mě bolí celý bříško a je mi zle. Ale je to ta nejkrásnější nevolnost na světě. Hlavně ať je dobře jemu. A do toho se nám malej neustále stěhuje do postele a zpátky k sobě do pokojíku, nevím, co to má za období. Snad už to brzy skončí!!!! 😝

tiburcia
17. únor 2011

@marulinka neboj neboj!!! 😉

mircisek
17. únor 2011

@marulinka Bílkovina v moči může být úplně nevinná, neplaš!!!! 😨

lucie.krajcarova
17. únor 2011

@jane84 nebudu 🙂 dvě platíčka si schovám až po druhém dítěti, asi se budou hodit, než se rozhodnu pro pořádnou antikoncepci. jj s jeslema máš pravdu, zadarmo nejsou....
@jahudka80 a jaké to bylo s Májou? já měla fakt pohodová těhu, ani nevím, že jsem.... to je prostě asi od přírody. ale vydrž, v druhém semestru bude líp a třeba i ta chuť na sex 🙂

lucie.krajcarova
17. únor 2011

@tiburcia to je prima, že jsi doma, jak se cítíš?
@anavirez to je krásné. a kdy by měla přijít ms? to bude už krásný test.

lucie.krajcarova
17. únor 2011

@marulinka Budu moc držet palečky na zítra§!!!

co ta Angelina, ty jo, to je nervák... jestli ona nemá celkovou narkozu....... už by měla být malá tři hodiny na světě. to já už chrupala, malý se narodil o půl deváté v noci.

tiburcia
17. únor 2011

@lucie.krajcarova díky...je mi už dobře...snad to tak bude i nadále 🙂 🙂

tiburcia
17. únor 2011

Holky, tak angelina už má miminkoooo

Ahojky jmenuji se Nicolka,narodila jsem se dnes v 7:43 a merim 47 cm a vazim 2630 g

lucie.krajcarova
17. únor 2011

Gratulace Nicolce, ta je ale droboučká 🙂 mohla ještě chviličku počkat v bříšku.

slunicko_luca
17. únor 2011

Gratuluju 😉

jane84
17. únor 2011

Blahopřeji Angel k Nicolce. Krásně se nám ta horní tabulačka mění 🙂
@lucie.krajcarova tak za měsíc budeš hlásit //.

marulinka
17. únor 2011

angelina--též se přidávám ke gratulaci,přeji hodně zdravíčka,je to malý drobeček 🙂 🙂

lichtakova
17. únor 2011

Jéééé, další mimiško, taky veliká gratulace a hoooodně zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵

yfka30
17. únor 2011

Ahoj holky 🙂
tak prvně gratulace novopečeným maminkám @lehe a @angelina ke krásným holčičkám 😵 .

@anavirez potichoučku gratuluji 🤐 a držím pěsti, aby čárečka sílila 😵 .

Holky, nedá mi to a musím něco napsat k těm těhu nevolnostem, jak to tady furt řešíte, že když je špatně, je to dobrý a pokud není je to blbý. Například mě nebylo celý těhu nic, ani jeden den nevolnost, ani náznak, prostě jsem neměla žádný příznaky, kromě rostoucího břicha. Na druhou stranu jedna kočena, zvracela bylo ji zle a v 10tt o mimčo přišla a to jí bylo zle i ten den, když šla k dr a dozvěděla se tu špatnou zprávu ☹ . Takže holky, já bych se na tohle moc nespolíhala 😕

fram
17. únor 2011

@marulinka někdy může moč ukázat bílkovinu, když se do ní dostane těhu výtok. Četla jsem to na porodnice.cz, takže to nemusí vůbec nic znamenat. Zítra budu držet palce.
@yfka30 s těma nevolnostma máš naprostou pravdu. Moje kolegyně v práci čekala dvojčátka a neměla vůbec žádný nevolnosti ani chutě a miminka byly v pořádku.

mircisek
17. únor 2011

Ještě k těm nevolnostem. Každý těhotenství je absolutně jiný. Já jsem vlastně těhotná počtvrté, třikrát vůbec nic a z jednoho naprosto bezproblémového těhotenství mám krásnýho zdravýho chlapečka a teď mám spoustu drobných (naštěstí ne vážných) těhotenských nepříjemností (nevolnosti, bolesti zad, stydké kosti, nespavost) a miminko je zatím v naprostém pořádku. 😉

yfka30
17. únor 2011

@fram no vidíš 🙂 . Já zase jak mi nic nebylo, tak jsem furt stresovala, jestli je všechno v pořádku, před každou poradnou jsem byla nervní jak blázen a malej naštěstí v pořádku byl 😵 . Taky se prý říká, že dcera má podobnej průběh těhu jak její matka a na nás to sedí, porod naštěstí ne 😝 😀 . Třeba si to u druhýho pořádbě vyžeru 😕 😒

yfka30
17. únor 2011

@mircisek přesně, jak píšeš 🙂 . No ta stydká kost byla chuťovka a ještě abych teda netvrdila, že celý těhu bylo bezproblémový, tak musím říct, že pálení žáhy ke konci bylo fakt super 😝 😠 a o křečích v nohách ani nemluvím 🙄 .

lucie.krajcarova
17. únor 2011

@jane84 Jani, tak to by byla sranda s těmi čárkami. ségra je teď na umělém a mohly bychom být těhule spolu 🙂 jo díky za připomenutí, jdu zapsat děti do tabulky 🙂
@yfka30 napsala jsi to přesně, naše máma taky při třech těhu neměla žádné problémy, nezvracela, my se ségrou to měly stejně. akorát ona všechny děti přenášela. já rodila o týden dřív, ségra o tři týdny.

lucie.krajcarova
17. únor 2011

@yfka30 u mně taky pálení žáhy a bolest kostrče, ale byly to úplné maličkosti, oproti tomu, co potkalo jiné maminky.

rozum
17. únor 2011

Jéééééééé, další miminkaaaaaaaaaaaaaa, tak moc gratuluji!!!

lenkacar
17. únor 2011

@yfka30 ježiši já jsem to nemyslela tak ,že když je někomu dobře ,že je to těhotenství špatné..jak to čtete?