Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lenkacar
17. únor 2011

chtěla jsem jenom jahůdku potěšit ,když jí je špatně a ono z toho je téma dne..

yfka30
17. únor 2011

@lenkacar se nečil, tohle už se tady probírá delší dobu a mě to prostě nedalo. Jen že jsem to tady dneska zase zahlídla, tak jsem k tomu napsala svoji zkušenost 🙂 . Na tebe to nebylo myšlený vůbec 🙂

lenkacar
17. únor 2011

@yfka30 to je dobře ..já to špatně nemyslela,jen už se to otočilo ze všech světovejch a připadam si jako kráva,já sama mám zkušenost ,která vyvrací to co jsem četla ..napsala jsem jasně ,že jsem to četla 😉

yfka30
17. únor 2011

@lucie.krajcarova taky jsem ráda, že se mi nevolnosti vyhly, nerada blinkám 😀 . Kamoška skončila, kvůli tomu i v nemocnici na kapačkách.

martasl
17. únor 2011

Ahoj holky 😉
teda,chvilku tady nejsem a tady tolik novinek.
pro lehe a angelinu"
Je to super zpráva,
že přiletěla vrána...
Je to krásná holčička,
přejeme jí od srdíčka,
aby se jen dobře měla,
nemocema netrpěla,
ať se k světu děvče má,
života si užívá. -už se moc moc těšíme,až je tady uvidíme 🙂 😉

anavirez-jé,tak potichoučku gratuluju a přeju,ať ty krásný čárky sílej 😉.Mám velkou radost,pěkně nám ty // pokračují-já chci takýýýýýýýý.

fram-gratuluju ke kontrole,miminko je šikulka 🙂

marulinko-neboj,určitě to bude v pořádku.Hlavně se snaž být v klidu a nestresuj se-to miminku neprospívá ať si ještě něco nepřivoláš.budu na tebe zítra moc myslet 😉

el29-to s tím manželem mě moc mrzí.jakoby toho nebylo málo,ještě tohle.taky jsem netušila,že máte nějaké problémy.no a když píšeš,že manžel co se týká rozvodu nic nenamítá-to bolí asi nejvíc,že??nejraději bych tě obejmula a utěšila.tak aspoň na dálku .............

holky,v sobotu si jedeme pro štěňátko rotvajlera(manžel se sterší holkou chtěli),my se Simčou jsme chtěly něco jiného.Kača už vymyslela jméno Aisha.jsem zvědavá,jak se na noční vyspím.já nechci štěně,já chci miminko-jsem řekla manželovi a on prej,no vždyť,to je miminko v kožichu.-no k tomu není co dodat. 😅

yfka30
17. únor 2011

@lenkacar ale prd, žádná kráva 🙂 . Taky jsem to četla, že nevolnosti jsou dobrý znamení, proto já pořád stresovala, že mi nic není, že je něco špatně. Ale ted už bych na to moc nespolíhala, každá ten průběh máme jinej. Někomu je špatně jenom na začátku, někomu celý těhu a někomu vůbec

lenkacar
17. únor 2011

@yfka30 já ti povim ,že já bejt znova těhotná ,tak už nebudu věřit ničemu 😉

martasl
17. únor 2011

zzzzuuuuzzzziiii-je mi strašně líto,ani nevíš jak.tak jsem tomu věřila,že vám to konečně vyšlo.tak hlavně,aby se doktor do toho dal a vymyslel pro vás nejlepší řešení a hlavně,aby bylo úspěšné.

yfka30
17. únor 2011

@lenkacar já ti povím, že já být znova těhotná, tak zase budu stresovat 😀 at už mi bude blbě nebo nebude

lenkacar
17. únor 2011

@yfka30 tak hlavně ,abysme těhotný byly ,co,!

fram
18. únor 2011

Dobré ráno,
@martasl takže nejdřív budete mít chlupatý miminko a to pak bude skvělej hlídač pro to člověčí 🙂 Jak se cítíš? Je ti ještě špatně?

lucie.krajcarova
18. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 18.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................29DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)..................................................26DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................24DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan )......................................21DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................20DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................20DC
endie (23let, MA 3/2010)....................................................................................20DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................19DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................15DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................12DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................13DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................10DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj..........................5DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).......................................................5DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová.................................................5DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)........................3DC

marulinka
18. únor 2011

ahoj holky.
díky za vaše včerejší rady a názory 🙂
ráno sem opět trochu zašpinila,tak asi mi to dělá z nervů 😖 jela sem s tou močí ,udělala mi utz a v pořádku,mimi odpovídá,srdíčko bije,tak se mi zas trochu ulevilo. napsala mi na špinění ascorutin,což mě doma zarazilo,že tam píšou ,že ho těhotný nemají užívat---ale už tu o tom myslím někdo psal?-Fram??-ty to bereš?? já teď nevím,jestli dát na doktorku a brát to,nebo na předčištěný papír a vyhodit to 😖 😖

yfka30
18. únor 2011

@marulinka ahoj, já ho brala do 12tt a taky mě zarazilo, co tam píšou. Tak přece nejsou doktoři tak blbý, aby ho předepisovali, já mojemu radši volala a řekl mi, že to píšou na všechny léky, že se tím chrání, kdyby se náhodou něco stalo. Jinak Ascorutin se dává i v nemocnici 🙂

jahudka80
18. únor 2011

Angelině moc gratuluji k holčičce. 🙂

Jinak u mě furt stejný včera jsem šla s malou ven venku se mi udělalo na chvíli líp a pak mi bylo zas zle ☹ . Holky já vůbec nechápu jak to zvládáte a jak to dělaj ty co mají doma už jedno nebo dokonce 2 děti 😢 já jsem neschopná , teď jsem dávala 15minut prádlo do pračky, a teď si jdu zas lehnout motá se mi hlava ... Budu ráda když zvládnu uvařit bez toho abych se po.... jsem jak chcípák chudák malá ta si se mnou užívá já tu ležím a ona kouká na pohádky a nebo poslouchá písničky - Míšu, samotnou mě to štve, ale já prostě nemůžu...

marulinka
18. únor 2011

@yfka30 ok,děkuju. 🙂 mám ho brát jen při tom špinění,tak doufám,že už špinit nebudu a nebude to ani potřeba brát.ale jinak teda aspoň vím,že můžu...

marulinka
18. únor 2011

@jahudka80 sem na tom podobně, já to mám střídavý-chvíli dobře,za minutku mizerně,že musím lehnout.té práce doma taky nepodělám,ještě že mám tak chápavého manžela a pomáhá mi 🙂 holky mám samostatný,takže stačí jen dohlížet ,aby se něco nestalo a hrají si samy...neboj,brzy to přejde-aspoň v to pevně doufám 😅

jane84
18. únor 2011

Ahoj holky, dneska jsem se skoro nevyspala. Bolí mě v krku a začala rýma. O víkendu budu tchánovcům hlídat psa, protože budou bourat jádro. Už je to starší dáma, neslyší a je ze všeho vyplašená, tak s ní budu muset na dlouhé procházky, jinak se z ní doma zblázním.
Synovec má dnes 3 roky. Dnes to slaví doma, zítra opravdu jede na koupání do Laa, i když je nemocnej. 😠škoda mluvit. V neděli mají přijít to oslavit k nám. O tom hodně pochybuju, protože si myslím, že to koupání ho dorazí a v neděli bude mít horečky. Představte si, že si řekla mamce, aby jí upekla dort, protože kupovaný není dobrý. Kdyby aspoň poprosila a donesla na to suroviny. A včera řekla, že to mrskne pod kočár. Naštěstí se tam nevleze, takže hezky ten její chlap přijede autem a uvidí, že to není její dílo (myslíme si totiž, že mu chtěla říct, že pekla ona). A na neděli budeme péct ještě jednu pro nás. Strašně mě mrzí, že ani mně ani mamce ještě nepřišly dárky a to je máme objednané už dlouho. Ona to samozřejmě ví, ale odkládat to nechce. Tak jako nevím, co to bude za oslavu. Ale mamka jí nic neřekne a já to komentovat nesmím, protože bych jí dala buď pěstí nebo poslala někam. Poslední dobou mě točí sotva vleze do dveří
@marulinka jsem ráda, že mimís se má dobře. Ten Ascorutin ti zpevní cévy, takže nebudou praskat. Zabírá docela rychle, takže ho bereš jen po dobu špinění
@jahudka80 mrzí mě, že je ti tak špatně. Snad to už brzy přejde. Přijde mi, že malá to docela dobře zvládá. Vypadá to, že se trochu osamostatní a že ti pomáhá. Třeba vám to pomůže při nástupu do školky

jahudka80
18. únor 2011

@marulinka manža taky pomáhá, ale když je v práci musím si vystačit sama. Vůbec nevím jak zvládnu uvařit 😠 malá se tu vzteká že chce lízátko- to jak mám já na nevolnosti. Zlobí ráno nesnědla rohlík a teď se cpe čokoládou 😒 já na to nemám nervy, tahá do obýváku hračky a pak si s nima stejně nehraje
@jane84 no když jsem čekala Máju tak mi až takhle zle tedy nebylo. A malá ta mě docela zlobí a školka... no tak do té asi nepujde nevím, nechci jí mít doma furt nemocnou a dotoho malé mimino ☹ a to lítání furt tam a zpět a i finančně 😅 no myslím že pujde příští rok to jí budou 4roky a to bude tak akorád, já už budu mít skoro ročního prcka tak si sním aspoń vyhraju a pak budem chodit pro Máju do školky. No stám synovcem....co na to říct , no já mám něco podobného s druhou dcerou matka totální kráva teď si je někde v Americe s nějakou posran.. scientologii zfanatizovaná debilka které je její vlastní dcera ukradená, a já pak malou poslouchám jak tu bulí že chce maminku, a že neví proč musela maminka odjed tak daleko,... manžel jí posílá alimenty na dítě o které se teď ona 3 měsíce nestará , fakt jsem nasr.. a vytočená, no nic jdu už mě zas leze zimnice a stav závratě blééééé pomoooc já už necíííí ☹

anavirez
18. únor 2011

@jahudka80 co se tyce hracek v obyvaku, tak u nas je to same, potrebuju si z prace odpocinout a tak si tam proste sednu a jelikoz je aduska mamanek, tak si prinese za mnou hracky a pak samozrejme neuklizi. potom je zacnu vyhrozovat, ze je dam jine holcicce a chvilkama to zabere.

kdyz mi aduska zacala chodit do skolky, tak cca po trech dnech prisla s rymou ci kaslem. pres svatky ci prodlouzeny víkend za pomoci babicek, jsme ji vylecili a adus sla opet do skolky a nastal zase ten samy kolotoc. ALE tuk tuk tuk tomu uz tak neni a to cca 3 tydny. zazrak. totiz, zacala jsem adusce kupovat halibo orange. coz je rybí tuk s příchutí pomerance. adusce chutna a ja jsem spokojena mamina, ze ma zdrave dite. vřele doporučuji 🙂

http://www.haliborange.cz/

anavirez
18. únor 2011

dávám ji sirup 🙂

jahudka80
18. únor 2011

@anavirez no vidíš to, že by to mělo tak dobrý vlív, to si uložím a kdyžtak jí začnu taky ládovat 😀

jane84
18. únor 2011

je mi na zvracení. Vyprovázela jsem malýho do auta a nesla dort. Už tak jsem tiskla zuby, abych nekomentovala to zítřejší plavání. A co nevidím. Malej sedá do auta a je mu podán podsedák, nijak upevněný a nikdo malýho nepřipoutal. Málem jsem ten dort hodil té !!!!! na hlavu. Chce se mi brečet, řvát, zvracet. Tohle není možný. Já už nemůžu, buď už nevydržím jí něco neříct nebo už prostě nebudu s nima v kontaktu

martasl
18. únor 2011

ahoj holky.
marulinko-no vidíš,že je miminko v pořádku.ale že to byla úleva,co??hlavně se nestresuj ať si něco nepřivoláš.naše Simona taky bere ascorutin na posílení žilních stěn.aby se jí tak nedělaly modřiny.a asi to pomáhá,už dlouho žádnou neměla.už není aspoň jak mapa vod 😅 .

jani-tak to je jasný,že se malej v Laa dorazí.no a ta slepice vám ho pak dá na vykurýrování.chudáček.a co jste mu koupili k narozkám??

martasl
18. únor 2011

jani-když s něma nebudeš v kontaktu,tak neuvidíš malého.a to bys mu přece neudělala,ne??víš že tě zbožňuje a u tebe aspoň ví,že ho někdo miluje 😉

lucie.krajcarova
18. únor 2011

@jane84 Jani, tak to je hrozná situace... a co brácha, nedá se s ním promluvit? nedal by si říct? je snad rozumnější než ona...

jane84
18. únor 2011

@lucie.krajcarova brácha s námi nežije, je někde na útěku. má dluhy. Na malého neplatí, to jí dávají naši

anavirez
18. únor 2011

@jane84 souhlasim s martou, jediny kdo by z toho byl spatny bys byla ty a malej, myslim si, ze ji by to bylo jedno ☹ a nemely byste takovou kontrolu

holky, testla jsem se a carka sili, vyfotila jsem ji, ale mam k.o. fotak, tak zitra. cyklus mam tak cca 28 dni, tak snad se zadarilo. zitra ma neter (ta s nestovicama) oslavu narozin zaroven se svym bratrickem. tak tam pro jistotu posilam jen manzela. sice se ji uz nedalaji, ale jistota je jistota.
my dve pujdeme na oslavu me babicky.

martasl
18. únor 2011

@anavirez -k sílícím čárkám gratuluju.já pořád nevím na čem jsem.a bojím se,že to zase nevyjde.podle všech grafů a info na netu a mnou naměřených teplot to vypadá,že by jsme se měli trefit.no ale při mém štěstí ☹ .na tu oslavu bych taky nešla.to riziko za to nestojí a popřejete později.jen aby to manžel nedotáhl.když někdo měl neštovice,může chytit ten irus a předat ho někomu jinýmu(aniž by sám onemocněl-prostě byl jen přenašečem)??vůbec nevím,jak to je.

jane84
18. únor 2011

@martasl @anavirez nevím jestli by z toho malej byl špatnej. On je ještě malej a nechápe, co se děje. Je to prostě jeho maminka a to je pro něj svátost. I když se můžu přetrhnout, i když bude plakat, že nechce odejít. Tak vždycky když přijde, mám co dělat, abych ho zabavila a neplakal, že ona jde pryč. Co se týká té kontroly. Ať si to naši dělají, jak chtějí. Jestli jí nechtějí nic říct, tak prosím. Ale já s tímhle prostě nemůžu fungovat.