Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
21. únor 2011

@breberuska drzse

jahudko: je vse ok?

pe_t
21. únor 2011

Ahoj holky 🙂
@leheckova krása - gratuluju! 😵
@breberuska teď už bude vše určitě dobré - máš s těma prachama pravdu - to za to stojí - držím palečky 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii jsme na tom stejně. Ale neboj, to se povede....já jdu právě za chvíli k novému dr. Tak jsem stráááášně zvědavá a bolí mě teď břicho takovou tou nervozitou. Třeba ta změna dr. bude k něčemu dobrá.
@jane84 janíí to vypadá nadějně kočko 🙂

slunicko_luca
21. únor 2011

Zdravim holky, kolega na me v praci prknul nejaky bacil, takze ct, pa jsem mela dovcu, ze se vylezim no a dnes uz jsem sla k obvodacce, takze marodim, doufam, ze se z toho behem par dni dostanu. V patek jsme meli jit na ples, ale asi ho vynechame, skoda 😒 .Jinak jsem strasne netrpeliva jestli nam to tenhle mesic vyslo, bohuzel nepocituju zadne priznaky tehu, minule tehotenstvi jsem jich mela pred ms uz hodne, tak nevim.
@leheckova Viktorka je krasne, at se Vam dari. Mj. moc ti to slusi na fotkach v tehotenstvi
@anavirez velka gratulace

martasl
21. únor 2011

leheckova-teda malá je krásná.a taková spokojená.co bráška,nadšenej?tak pyšně si ji choval. 😉

luci-já jsem taky nějaká marodná.děsně mě bolí v krku,stříkám si stopangin a zatím teda moc nezabírá. ☹ .
breberusko-jojo,peníze vem čert,hlavně,aby bylo všechno ok.

já jdu dnes na noční a vůbec se mi nechce.spala bych až bych brečela.s tím naším pesanem jsem toho moc nenaspala.ach jo.

slunicko_luca
21. únor 2011

@martasl me lekarka doporucila bioparox, tak jsem si ho poridila, jeste nevim jestli to tenhle mesic vyslo, tak jsem nechtela ryskovat s lekama.

anavirez
21. únor 2011

@lucie.krajcarova luci ja nevim, objednala jsem se na gyndu na 7.3. na 17,10h., takze az v tento den to budu mit opravdu potvrzene.

dnes mi nebylo dobre, radeji jsem zustala doma a poradne si to uzila 🙂

@zzzzuuuuzzzziiii budu na tebe myslet a prosim nepropadej panice, dulezite je i myslet pozitivne, ale to stejne vsechno vis 🙂

jahudko jakpak se citis, je to lepsi?

jahudka80
21. únor 2011

Holky špinění přešlo, ale je mi zle děsně ☹ nic nezvládám, už mě táák bolí žaludek že se mi chce brečet. Předchvílí jsem kousla do celozrného rohlíku a šla zvracet ☹ Nemám ani sílu číst příspěvky...tak se nezlobte jestli nereagiji na vše.... zas mi je na ...

leheckova
autor
21. únor 2011

@mircisek moc dekuji doufam že budou moje deti stastné ja moc stastné detství nemela a chci jim to vynahradit moc si to preju treba mi to vyjde...
tisíce tvaří????no nevim jsem z kadeřnické rodiny tak mozna proto umíme vsichni strihat moje babicka byla kadernice deda muzikant ale holič a kadeřník moje sestra je kadernice sestrenice kadernice sestra 2 umí strihat ja taky se nužek nebojim moje mama umí strihat no proste asi to je tím že jsem od malicka byla v tom že se vsichni starali o vlasy nebo nevim cim by to mohlo být

leheckova
autor
21. únor 2011

@breberuska dekuji dekuji dekuji Vám vsem dekuji a jak se ti dari kočko???

leheckova
autor
21. únor 2011

@martasl bráška pyšnej je on je mami puč mi ji mami pochavam si ji mami plakala mami ma otevřene oci mami už je vzhuru mami muzu si ji vzit do naruče mami můžu se s ni koupat a držet ji no holky řeknu vám jsem z neho nadšena ale už mi to nekdy leze nanervy on se chce starat až mooooooooooooooooooooooooooooooc ale je to kouzelny je to super bracha a ja mam z neho radost
@slunicko_luca dekuji snazila jsem se i když spousta lidi mi rikalo že mi vzala krasu ja si tak nepripadam kila jdou dolu ale jeste jsem se nevazila chci to nechat po sestinedelíííííí

slunicko_luca
21. únor 2011

@leheckova kila neres, po sestinedeli zmizej sami 😉 , hlavne, ze mas krasnou a zdravou holcicku.

jahudka80
21. únor 2011

@fram prosím tě když nešpinim tak už bych ten ascorutin nemusela brát nebo jo??? Mě totiž to zapíjení prášků nutí nazvracení ☹ a mám hrozně rozblblej žaludek a nechci se cpát práškama 😢
Lehe. malá je krásňoučká 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
22. únor 2011

@anavirez je to tezky no, vim vse o planovani tehotenstvi atd... ale mam strach, ze se snad nedockam toho, abych taky prozila jake to je, kdyz se zvetsuje brisko... :-/

zzzzuuuuzzzziiii
22. únor 2011

@pe_t jo peti to ti chvalim, mela si tam jit uz davno... ja uz nevim, co delat... je to zacarovany kruh. ale vim, ze muze byt i hur... ale proste nedokazu pochopit to, ze kdyz jsme absolutne zdravy a vime kdy, ze se to stejne nepovede.

lucie.krajcarova
22. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 18.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan)..........................30DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................28DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan )......................................25DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................24DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................24DC
endie (23let, MA 3/2010)....................................................................................24DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................23DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................19DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................17DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................17DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................14DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj..........................9DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).......................................................9DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová.................................................9DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)........................7DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................7DC

fram
22. únor 2011

Ahoj holky,
@leheckova malá je rozkošná 🙂 🙂 🙂 🙂
@breberuska myslím, že 34tt už je v pohodě. Ať ti ten poslední týden ve špitále rychle utíká.
Holky, všimli jste si , "máme" 4 holčičky a 1 kluka 🙂 🙂

fram
22. únor 2011

@jahudka80 když nešpiníš, ascorutin neber. Zkus si koupit neperlivou magnezii, mohla by zklidnit žaludek. Taky se doporučuje coca cola,ale to určitě víš.Je mi líto, že je ti tak zle. Snad to brzy přejde.
@zzzzuuuuzzzziiii nezmatkuj, jsi ještě mladá. Vím, že je to deprimující, ale i zdravému páru se statisticky zadaří až na 6.pokus. Jsem si jistá, že se brzy dočkáš.

jahudka80
22. únor 2011

@fram dnes jsem volala dr. tedy mluvila jsem jen se sestrou a říkala nebrat , tak jsem si oddychla protože mám tak rozhozenej žaludek, snesu jen vodu a suchej rohlík , ať žijou rady pestrá vyvážená strava hahaha ze všeho mi je nablití.Včera mě bylo i s domácí kuřecí polévky,ach jo to ☹
Kamarádka zvracela, ale co vím tak jedla normálně no někdy i prasečila jako 2 krajíce čerstvého chleba se syrovou směsí na karbanátky, mě je nablití i ze samotného chleba. A ta druhá taky sežere vše na co příjde nivu hermelín,..omáčky prostě vše a nic jí není, a já snim jen suchej rohlík a jablko a piju vodu 😠

mv
22. únor 2011

@jahudka80 to mi mrzí, že je ti tak zle, vydrž holka.... 😉

@leheckova krásná Viktorka a malej je vidět, jak je pyšnej bráška. 🙂

@martasl já chcííí taky pejska, ale mám dovoleno doma, až definitivně vzdáme to " množení", dříve ne. 😒
Ten vám bude dělat radost,to je fajn, že jste si ho pořídili.

Oba nás doma skolila nemoc, tak jsme několik dní leželi jak mrtvoly s manžou,ale zase takovej sexík s horečkou bylo fakt něco... 😀 😀doporučuju!!!
Já už chci jaro a ne tohle, měli jsme ráno -14. 😝

:

meiki
22. únor 2011

ahojky holky, porad vas pilne pozoruju 😎
jak se dari, jak mimi, jak //
a taky jake jsou mrazy 😀

ja uz jsem asi uplne v poho, uz skoro nic neresim

meiki
22. únor 2011

@fram kdy mas ten nt screening? Drzim palecky aby bylo vse ok, nechate si rict co to bude?

anavirez
22. únor 2011

luci, tak mi prosim napis // na nedeli 20.2., snad to nezakriknu

je mi docela dobre, ale mam porad hlad a kdyz se nenajim, tak je mi spatne 😉 jjj

fram
22. únor 2011

@meiki na NT jdu 1.3., budu 12+6, tak nevím,jestli už bude možno pohlaví odhadnout. Ale říct si to určitě necháme. Ale možná budeme tajit před rodinou. 🙂 Manža chce holčičku, mě je to jedno, ale cítím kluka. Hlavně ale aby to bylo v pořádku.

fram
22. únor 2011

@mv tak to jste se při tom sexíku určtitě pořádně zapotili 😀 Jak jsi se rozhodla s tou prací?

meiki
22. únor 2011

@fram pokud to mimi vyslovene nebude tajit, tak uz to poznat bude 😉

lichtakova
22. únor 2011

@fram to mi přijde ještě dost brzo na určení pohlaví.

mv
22. únor 2011

@fram ta nemoc to rozhodla za mě.Nestihla jsem s kámoškou probrat podrobnosti, jak jsem odpadla a tenhle týden bych už bývala musela dát výpověď.Takže se to rozhodlo samo...
Ti teda řeknu, zapotili.... 😀
Myslím na tebe toho 1.3.. určitě bude vše v pořádku. 🙂

jahudka80
22. únor 2011

@mv jojo musím co mi taky zbívá že? 😀 My tu měli -15C hrůůza,ještě že nikam nemusím,ale odpol.budu muset asi vyslat manžu nakoupit a nebo pojedem spolu musím sehnat suchary a vůbec nevim kde je maj v těch supermarketech 😠 lítat v těhle stavech fakt super, minule jsem se málem poblila u pečiva 😀 .Tak Ti přeji aby to pocení k něčemu bylo 😉 .Já jdu zas ležet snědla jsem trošku brambor a1/4 panganase a cítím zas žblundání v břiše tak to jdu zaspat 😔

lichtakova
22. únor 2011

holky moje, tak nevím, jestli mě vyšťavuje to počasí nebo co, ale jsem od rána tak zralá na to sebou někde plácnout...jedou mi rolety a hrozně se mi chce spát...
no a ošetřujte takhle někoho.... 🙄

slunicko_luca
22. únor 2011

Ahoj holky, nejak se toho nachcipani nemuzu zbavit ☹, poctive lezim cele dny, cajuju a cpu do sebe bioparox. Bojim se, aby to na pripadne tehotenstvi nemelo vliv ...