Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

slunicko_luca
24. únor 2011

Dobre rano holky 🙂 , uz mi zacina byt lip po ctyrdennim lezeni 🙂 . Hezky se kouka na tabulku, kdyz sem nahore 😀 . Doufam, ze nespadnu dolu 😅 .

jahudka80
24. únor 2011

Ahoj Holky ještě žiju 😀 váha klesla 60,6kg 😀 zachvíli budu mít jako při prvním těhu. No nic já jdu na kožní, je mi blivno tak to tam snad nepob...všem čekatelkám na // držím palečky 😉

jane84
24. únor 2011

@jahudka80 už jsem si říkala, že ses dlouho neozvala. Tak ať ti to na kožním dobře dopadne a ať už ty nevolnosti brzy skončí 😉

jahudka80
24. únor 2011

@jane84 Jani nezvládám, je mi zle že si netroufám sednout do auta a jet k dr. a přemýšlím, že si dnes objednáme nějaké jídlo nevím co vařit ze všeho mi je nablití ☹ 😔 a nic pomalu nejím, jen suché brambory... s těstovin se mi chce ble.. a.... prostě ze všeho mě se zvedá kufr i z letáků kde jsou na obrázkách uzeniny 😖 . A jak mi je zle tak mám děsnou zimnici... ☹

jane84
24. únor 2011

@jahudka80 daří se ti aspoň pít dost tekutin? napdlo mě, že bys mohla zkusit Nutridrink. Vypadá to jako fruko a má to různé příchutě, myslím kakaovou, vanilkovou. Prodává se to myslím v lékárnách. Dodává to živiny a energii. Vím, že jsme to kupovali dědovi, když chodil na chemo, aby do sebe aspoň něco dostal

jahudka80
24. únor 2011

@jane84 piju max 4 sklenice vody a mělo by jich být tak 6-8, ale nezvládám. JJ to znám taky to děda pil taky po chemo ☹ ale já nic takového nedostanu, natahuje mě i z aktimelu, já bych jen spala to mi je nejlíp i tak se v noci vzbudím s bolestí žaludku. už mě to nebaví 😠

jane84
24. únor 2011

@jahudka80 vím, že těhu nevolnosti jsou něco jiného, ale když mi je hodně zle, tak abych něco snědla, dělám si kromě těch brambor ještě nesolenou rýži a trošičku si ji omastím máslem. Nebo mě ještě napdadá rýžový nákyp

meiki
24. únor 2011

@jahudka80 jahu me to preslo kolem toho 11-12 tydne, drz se, bude lip

anavirez
24. únor 2011

@endie ahojky, me se taky udelalo jednou mliko, tedy spise jen par kapek, ale bohuzel to nic nebylo. to ale neznamena, ze to budes mit stejne. 😉

anavirez
24. únor 2011

@jahudka80 držím ti pěsti, ať to zvládneš.

koukám na tabulku, těším se na novinky 🙂 , jinak je mi dobre, cestovaní vlakem do prace zvladam, musim mit u sebe nejake jidlo, jsem porad hladova.- musim jist jinak je mi spatne. 😉

jahudka80
24. únor 2011

Holky tak jsem se konečně najedla 😀 bez vaření, zvracení schválně mrkněte jakou dovezli porci je z ní odebráno pro malou a to co zbylo už vážně nemůžu 😀 😀 😀 no je to fajn se najíst ale každej den si tedy nechat vozit jídlo nemůžu ☹

jane84
24. únor 2011

@jahudka80 a nedělá špatně samotné vaření?

jahudka80
24. únor 2011

@jane84 😀 😀 😀 no právě když vařím tak se mi chce zvracet ze všeho , úplně nejvíc se zeleniny dušené 😖 maso 😖 a taky smažení cibule to letím hned na wc 😀 No a vem si že jsem zblajzla pečené brambory se smaženým řízkem a je mi dobře, včera jsem snědla trochu špaget se vejcem a zeleninou a málem se zeblila 😀 no ale nemohu si furt nechat vozit jídla 😀 😀

lucie.krajcarova
24. únor 2011

@jahudka80 asi tě trápí ty pachy, vůně, co jsou při vaření... tak to vážně nevím, co s tím... co takové to zázvorové lízátko, je to proti nevolnostem?

jane84
24. únor 2011

@jahudka80 zacpat nos kolíkem na prádlo a nebo půjdeš na procházku s malou a manžel bude vařit den dopředu

mircisek
24. únor 2011

Ahoj holky, přidávám se k marodům. ☹ Bolí mě v krku, zatím to není nijak hrozný, tak to snad nějak ukočíruju. Dotáhl to malej, ale ten má jen rýmu. Teda zatím. ☹
Mně je teď taky pořád blivno, asi mám utlačený žaludek. Špatně trávím a je mi pořád těžko. Hlavně mi ale děloha dosahuje k tomu operovanýmu místu, tak to trošku pobolívá. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet a jestli ta břišní stěna to bříško zvládne. V úterý jdu do poradny, tak asi dostanu ten podpůrnej pás. Pořád miminku domlouvám, že to musíme ještě aspoň tři měsíce vydržet. Na mně nezáleží, hlavně aby mrňous byl v pořádku.

lichtakova
24. únor 2011

ahoj kočky, já už chci domůůůůůůůůůů
mužka dneska slouží, já čekám na poslední pacientku, to je taková krůta protivná.... 🙄

slunicko_luca
24. únor 2011

@mircisek Tak hezky zabal na krk a zalehnout 🙂. S briskem to mas docela riskantni, hodne stesti, aby to pnuti brisni stena zvladla.

slunicko_luca
24. únor 2011

@jahudka80 Jahudko jestli ti delaji spatne jen pachy z vareni tak se zkus na chvili nez to prejde zamerit na studenou kuchyni, ruzne druhy salatu nebo peceni v troube, kdy zvolis suroviny na bazi diety, ktere pri peceni nesmrdi. Kdyz si upeces brambory na plechu s kurecim platkem bez koreni, jen prirodne tak neucitis zadne pachy to mam vyzkousene. Hlavne kdyz do sebe dostanes nejake ziviny pro miminko 😉

martasl
24. únor 2011

ahoj holky. 😉

herbie-no naše štěně půjde ven,jen co se oteplí.už aby to bylo,teď zase dělá dole bordel.těším se,až manžel dojede dom a zvýší mu ten jeho hrad.já vždycky trnu hrůzou,co najdu-nebo nenajdu ráno v obývaku.no a do ložnice vůbec nesmí,natož do postele.já prostě nejsem zastánce psů nebo jiných zvířátek v posteli.a absolutně nechápu,když někdo nechá psa jíst ze stejného talíře jako jí sám.holt všechno má své meze. 😅 😅

jahudko a u vás si nejde objednávat obědy třeba ze školní jídelny nebo školky??dělala jsem to tak u holek na mateřské a najedly jsme se z toho všechny.(manžel byl teda přez týden pryč).a nevyšlo to draho.

slunicko_luca-tak to je fajn,že je ti líp.co tak sleduju,tak ta letošní chřipka ty lidi nějak více zmáhá.potvora.

mircisek-tak hlavně bacha na to,co budeš užívat.tuším jahudka sem dávala odkaz o vhodnýyh a nevhodných lécích v těhu.tady je ,jsem si ho uložila.
http://www.prosincatka.webgarden.cz/leky-v-teho...

martasl
24. únor 2011

luci-já měřím bt digitálním teploměrem.dřív jsem měřila starou dobrou klasikou-rtuťovým,ale rozbil se mi a už jsem ho nesehnala.měřím v pochvě a taky 5 minut.pokud možno ve stejnou dobu,po noční jak se vzbudím.důležitý je minimálně aspoň po 4 hodinach klidu.

fram
24. únor 2011

@mircisek na bolení v krku si kup Septisan, fakt pomůže a těhulky ho můžou a hlavně hodně odpočívej,neboj, miminko je velkej bojovník a určitě ty 3 měsíce vydrží v bříšku.
@lichtakova ahoj, a jak je to teda s tebou ?? 😀

slunicko_luca
24. únor 2011

@martasl Martasl co se tyce pejsku, mam ted uz skoro 11 ti letou labradorku, je to zlaticko 🙂, i kdyz je to povahove naprosto odlisne plemeno, nez ktere jste si poridili, do tri let byla palicata a naprosto nezvladatelna a nicila vsechno na co prisla, kdyz nebylo co nicit, tak alespon vykousavala diry do zdi 🙂, byla to proste pekna dablice, ani cvicak nam ke zklidneni nepomohl. Pak se nejak sama od sebe zklidnila a byl a je z ni naprosty andilek. ted uz bohuzel na tom neni zdravotne zrovna nejlip. Nedovedu si predstavit ji nemit , oplaci mi peci a lasku milionkrat 🙂, je to taovy moje chlupaty dite 🙂.
Jinak jak pises pejsek ma svuj pelisek a postel nebo gauc je tabu.

lucie.krajcarova
24. únor 2011

@martasl teda, fakt 5 minut? já to možná zkusím rychloběžkou, mělo by to být rychlejší..a jak to s tebou vypadá???? nenapínej 😉 😉

lucie.krajcarova
25. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 18.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................31DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan )......................................28DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................27DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................27DC
endie (23let, MA 3/2010)............................................................................27DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................26DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................22DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................20DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................20DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................17DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj.....................12DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................12DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................12DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................10DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................10DC

anavirez
25. únor 2011

jahudko, marta me predbehla🙂taky jsem ti chtela navrhnout, aby sis chodila pro obědy do jídelny. bylo by fajn, kdyby ti bylo dobře. a taky tam toho davají víc, tak se s něho nají víc lidí 🙂

slunicko_luca
25. únor 2011

Preji pekny den holky 🙂

lucie.krajcarova
25. únor 2011

ahoj kočky!
včera jsem měla super večer- byla jsem na aquaerobic, je to tak povzbuzující 😀 a fakt nám dávala do těla, celkem jsem nestíhala. ale možná i proto, že měsíc jsem vůbec nesportovala kvůli chřipce.

jane84
25. únor 2011

@lucie.krajcarova Luci děkuji 😉

anavirez
25. únor 2011

holky, jsem zvedava jak mala, pojdte za mnou preskocit do tabulky 🙂 😉