Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
28. únor 2011

@martasl Marti, tobě se ten cyklus nějak prodlužuje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ držím palce, ať tedy výpověď dotáhneš do konce. ale práci si budeš hledat viď? abys nepřišla o mateřskou.
takže endie? kdo něco ví???
u mně je první den ms. tak nikdy jsem nespadla z půlky tabulky na dno 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

herbie
28. únor 2011

ahoj holky jeeeeeeeeeeee tak to je na hovno fakt je mi to lito myslela jsem, ze alespon jedna zahlasite // a vam dvoum to teda uplne preju, protoze se tak dlouho uz snazite ...... lichtakova ty jsi zubarka? mi nejak uniklo 🙂 ja cekam mrchu v sobotu mela by dorazit bricho uz tak malo poboliva tak jsem zvedava, ale vim ze dorazi nejak to proste citim 🙄

mv
1. bře 2011

@martasl
@jane84 holky, nebuďte smutné, já teda taky po tom, co ani IVF u nás nevyšlo neskáču nadšením do stropu, ale samotnou mě překavapilo, že ani jedna slzička neukápla.nějak tomu věřím, že se někdy dočkám...prostě až to bude mít přijít, tak příjde, doufám.a když ne, tak to tak má být.uvidíme koncem roku, pak to už budeme muset zabalit,pokud opravdu skončím v práci .
s bydlením je to blbý, ceny se mají zvýšit o statisíce, tak to je darda.ještě, že tohle máme vyřešený.

jane84
1. bře 2011

dobré ráno
@zzzzuuuuzzzziiii @fram holky tak tfuj tfuj tfuj, ať se dnešek vydaří, držím palce 😉

lucie.krajcarova
1. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................35DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................31DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................31DC
endie (23let, MA 3/2010).................................................................................31DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................26DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................24DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................21DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj.....................16DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................16DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................16DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................14DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................14DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan ).......................................6DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................3DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí)........................................2DC

fram, tak ať je vše v pořádku a čekáme na zprávu,co to bude!
holky, já se taky něco dozvím!!! jdu ke kartářce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meiki
1. bře 2011

Dobre rano holky, preji krasny vydareny den vsem
fram drzim palecky

fram
1. bře 2011

Dobré ráno, děkuju, že na mě myslíte, večer písnu, jak jsme dopadli.

fram
1. bře 2011

@martasl @jane84 holky, je mi moc líto, že jsou testíky bílý. Ale přichází jaro-čas plození.budu vám moc držet palce, přeci to , sakra, musí vyjít 😠
@slunicko_luca jak pejsek?

jahudka80
1. bře 2011

Ahoj holky,
@fram držím palečky 😉
@jane84 s bydlením to je na ho... když si vemu že jsme se sem nastěhovali platili cca o 2tis.méňě a já brala 2x víc než teď a bylo nám fajn. Teď mám o půlku méně, nájem zvedlej o 2tis., a manža přišel o cca 4tis. tak to tak počítám tak nám za 3 roky chybí měsíčně 13tis. 😖 se divim že žijem 😠 . Proto jsem chtěla domeksice bychom hypotéku měli asi ve stejné částce, ale náklady by byli nižší . No než budem mít domek.... 😖 tak budou děti chodit do školy
dnes mám blbou náladu, všechno mě s..e. Ráno odchází někdo do práce a třískne dveřma, fakt ty lidi tady jsou na pěst 😠 si myslej že když je 6:30 že jsou jako všichni vzhůru. Sousedi nad náma zas mají náštěvy do pozdních hodin a když chci spát tak poslouchám dupání, a kecání..... 😠 . Já bych ten byt tááák chtěla prodat 😢 .Rači budu bydlet v podnájmu 2+1 v paneláku a mít měsíčně 8tis.k dobru než tu dřít bídu s nouzí.
Holky promiňte ale potřebovala jsem se vypsat ☹ , k tomu všemu mě bylo včera večer zas zlééééé 😢

tiburcia
1. bře 2011

Ahoj holky..

@fram myslím na tebe a držím palce!! 🙂

mircisek
1. bře 2011

Ahoj holky, já jsem si včera musela nasadit Bioparox. O víkendu jsem byla už dobrá, ale včera musel manžel zůstat doma, protože jsem se nezvedla z postele. Musím říct, že Bioparox zabral. Musela jsem se z toho vylízat rychle, nemůžu si momentálně dovolit kontrolu přesunout. Dneska mám poradnu, to už by mě měli poslat na OGTT (během 14 dnů), příští týden urologie a další týden kontrola na onkologii s prsama. ☹ Takže přesouvat není kam. 😀

marulinka
1. bře 2011

ahoj holky 🙂
@fram držím palce 😉 😉

helcenka
1. bře 2011

Ahoj holky,
držím palce na kontroly. 😉

@mircisek - brzo se dej dohromady, máš toho teď moc, ale to zvládneš, budeš to mít za sebou a zase chvíli klid 😉

Jinak kdepak máme AJU? už jsem jí tu dlouho nezaregistrovala...

zzzzuuuuzzzziiii
1. bře 2011

@jane84 ahoj Jani, dekuju za poflusani 🙂

@fram dekuju za pesticky a tobe taky drzim palecky...

zzzzuuuuzzzziiii
1. bře 2011

Jinak IUI mam za sebou a dobry, uvidime...

tiburcia
1. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii držím palce!!!!!

lucie.krajcarova
1. bře 2011

@jahudka80 asi to na tebe zas sedlo, chudáčku... ale do práce se už nevracíš ne? a co tvůj přivýdělek, nepřinese nějaké penízky? možná bych se ve vašem případě soustředila na to, že prodáte byt. měli byste přechodně hned kde bydlet - u rodičů, babičky? abyste neřešili hned taky koupi bytu, to by mohlo být hodně náročné to vše skloubit.
@mircisek To je prima, že to zabralo!!!! jsem pro nic neodsouvat, dopadne to dobře 🙂))
@helcenka tobě krásně porostl týden těhu, už se to nezadržitelně blíží 🙂 fakt to děsně letí.

Holky, tak jsem byla u té kartářky a mám z toho dobrý pocit. sama od sebe mi řekla, že budeme mít druhé dítě HOLČIČKU!!!! a zdravou, těhu bez problémů, prý si to budu užívat. bude to spíš až na konci roku nebo na zač. druhého. takže asi nemá cenu na to tlačit. dávám vám všem přednost 🙂 🙂 🙂 🙂 jinak prý budu hodně v kontaktu s lidmi - což návratem do práce hodně vysvětluje, petrovi se bude dařit v podnikání, hlavně zakázky budou. letošní rok vypadá nadějně 😉 😉 😉 úplně mi to vlilo novou krev do žil 😀

martasl
1. bře 2011

luci-tak to je fajn,že ti kartářka udělala radost.já byla asi pčed 12 lety u vyhlášené kartářky v Boskovicích.fakt mazec.hodně toho řekla,co už bylo a postupně vychází i to co mi předpověděla.až mi z toho leze mráz po zádech.

mircisek-teda to máš teda fofry.hlavně,aby to všude dopadlo dobře.a co jinak,jak je ti jako těhulce??už nakupuješ?

zzzzuuuuzzzziiii-tak hlavně,aby to dopadlo 😉 tfuj tfuj tfuj..... 🙂

luci-no to se mi to fakt prodlužuje.kdybych to už aspoň sakra dostala,ať můžu doužívat ten clostil.tohle mě už štve. 😠

tiburcia
1. bře 2011

@lucie.krajcarova tak to je super...taková pozitivní energie se taky hodí....

mě taky vyšlo od kartářky, že otěhotním... a teď mi psala, že příští těhu dopadne výborně a že to bude chlapeček...tak se tím aspoň chlácholím 😀

mircisek
1. bře 2011

@lucie.krajcarova Paráda, to zní moc dobře.
@martasl Po pravdě první těhotenství byla procházka růžovým sadem. Teď je to podstatně náročnější. Od ranních nevolností v prvním trimestru, přes bolesti zad, občasný nevolnosti i teď a hlavně i když jsem přibrala jen 4 kg a mám je jen v břiše, tak si přijdu hrozně neohrabaná. 🙂 Ale strašně si to užívám, možná je to moje poslední těhotenství, tak si to chci vychutnat se vším všudy.
Ani moc nenakupuju, hodně věcí bude mít po Filípkovi. Zatím jsme akorát objednali podvozek pod autosedačku. Na náš kočárek autosedačka dát nejde a s manželem, když si vzpomněl, jak jsme malýho tahali, jsme se shodili, že si tenhle komfort dopřejeme. 😀 Koupíme i novou autosedačku naklapávací na základnu a dokoupíme plenkovou výbavu. Pak jen pár kousků letního oblečení. Filípek byl srpnovej a malý bude červňátko, takže zažije delší léto. Uf!

Jinak kontrola dopadla dobře, jen mám mykózu, takže jsem nafasovala globulky na zavádění, ale to jsem čekala. Teď mě čeká OGTT, fuj.

mircisek
1. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzííííí, držíme všechny palečky, co doma máme. 😉

fram
1. bře 2011

Ahoj holky,
NT negativní 🙂 🙂 🙂 Jsem hrozně šťastná a ta úleva 🙂
@lucie.krajcarova takže koncem roku holčička 🙂 to zní krásně 🙂 🙂 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii držím palce, kdy bude testování?
@mircisek gratuluju ke kontrole 🙂

tiburcia
1. bře 2011

@fram tak už si to krásně užívej 😵

mircisek
1. bře 2011

@fram Já Tobě gratuluju k NT!!!! To je úleva, co? 😀

lucie.krajcarova
1. bře 2011

@tiburcia tak vidíš, taky se máš na co těšit 🙂
@mircisek super, že kontrola skončila dobře.
@fram krásná zpráva, super! no a naše holčička bude až příští rok. prej zapracujeme asi na konci roku. takže hned tak nebude, budu muset chvíli opravdu pracovat. 🙂

anavirez
1. bře 2011

@fram gratuluju 🙂

@lucie.krajcarova parada, moc vam preji, aby to vyslo 🙂

@mircisek taky doufam, ze si toto tehotenstvi uziju, jsem zvedava, jak dopadne prvni pondelni kontrola

@zzzzuuuuzzzziiii zuzuli držím pěsti a taky na tebe prskam

@martasl to je mi lito, tesila jsem se ze hupsnes za mnou do horejsi tabulky

@jahudka80 také máme své zkušenosti se soussedama, nekdy slysim jak si napousteji vanu ci jak jsou na zachode, taky me vytaci jak sousedka skypuje v 22 a ja slysim jeji kazde slovo, jednou soused pod nama tak tuze tesknil po sve mile, ze ho slo slyset jeste o patro nad nas - bylo to silene poslouchat v 11 vecer cize jste huslicky cize. taky bychom se radi prestehovali. bydlime ve svem nove zrekonstruovanem byte a davat penize do domecku a zacit od znovu, to se nam moc nechce. moc jsem pohodlni.

jane84
1. bře 2011

@fram moc blahopřeji 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii za dva týdny budeš prskat ty těhu bacil 😉
@mircisek gratuluji ke kontrole
@lucie.krajcarova tak holčičku? to je hezké. Ale snažilkovat budete už teď ne?

My se teď s přítelem super pohádali. Dělala jsem úklid ve skříních a dovolila jsem si říct, že je bordelář. Mezi oblečením měl i nářadí atd, tak jsem to třídila a přeskládala. Tak mě doma seřval, že co si dovoluju mu hrabat v jeho věcech, že jsem mu narušila soukromí. Tak jsme se shádali. Nenechám ze sebe dělat vola. Naházela jsem mu nějaké prádlo do tašky a řekla, ať na několik dní vypadne, ale šel si v klidu nakoupit věci, co potřebuje pro sebe a nikam se stěhovat nehodlá. Už toho mám fakt plný zuby. dopr.čic

jane84
1. bře 2011

Ono je toho poslední dobou víc, dneska už pohár trpělivosti přetekl a já jsem vybouchla. Někdy mám fakt pocit, že jsem mu jen nahradila matku. Nejhorší je, že když se pohádáme, tak to vždycky podá mě i ostatním tak, že ta špatná jsem já.

lucie.krajcarova
1. bře 2011

@jane84 Jani, to je blbý... ale co kdyby jsi "vypadla" ty, třeba s kámoškou na skleničku? uvidíš, jak se bude divit, že nejsi doma, až přijde 🙂)))))))))))) jo a snažíme se už teď. prostě ochrana žádná. 🙂

jane84
1. bře 2011

@lucie.krajcarova zítra se asi zdržím v Brně a půjdu si udělat radost. Dostala jsem nějaké penízky k narozeninám, tak se mrknu na jarní boty