Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
1. bře 2011

@jane84 no vidíš, aspoň něco na spravení nálady 🙂

pe_t
1. bře 2011

Ahoj holky 🙂

@lucie.krajcarova máš se nač těšit koncem roku 🙂 🙂
@fram parááááda 😵 teď už si to pořádně užívej beze strachů 🙂
@anavirez taky na tebe myslím, ať krásně rostete 🙂
@martasl kruci, to mě mrzí. Já už tě tentokrát viděla v horní tabulce... 😕
@jahudka80 dej si nějakého těhudrinka, na tu blbou náladu 😉 , vzpomeň si, že bývalo hůř....a užívej si 🙂
@mircisek globulky na zavádění jsem taky kdysi měla a zabraly raz dva. To vude brzy v pohodě 😉

pe_t
1. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii moooooooc držím palce a čekám na nahlášení // za dva týdny 🙂 🙂
@jane84 jani já mám kupovací náladu vždycky hlavně s jarem - dyť si to zasloužíme ne??? Tak si je udělej radost 🙂 🙂

jane84
1. bře 2011

@pe_t Ahoj. A jak u vás? Bylo snažilkování, co nový doktor? A v práci? Už se těšíš na prázdniny?

daniela699
1. bře 2011

Ahoj holky, jak se mate? Ja nejak vubec nestiham nebo co. Porad se chystam ze budu psat a nevim co driv. Jak se mi to krati v praci, tak se mi to tady nejak kupi a pak jsem z toho docela utahana. Obcas vydrzet sedet tech osm hodin je nejaky narocny nebo co. 🙂 No ale nakoukla jsem 🙂 a chtela jsem moc moc pogratulovat Fram k negativnimu NT. 😀 Mam opravdu velikou radost. 😀

daniela699
1. bře 2011

A pak jsem jeste zahlidla jak psaly obe Lucky - tusim v nedeli? - o te facce, kdyz si reknete ze je neco super. Tak presne tohle jsem si uz tolikrat pomyslela, ze kdykoliv si reknu ze se neco dari a neco jde tak najednou dostanu nejakou tafku. Uplne presne popsany, tak vidim, ze v tom aspon nejsem sama. 😀 Stalo se mi to uz tolikrat, ze ted uz radsi nahlas (ani v duchu) nic nerikam a jsem radsi prijemne prekvapena nez zklamana. 🙂

fram
1. bře 2011

@jane84 a ty botky si kup POŘÁDNĚ drahý 😀 😀 ať to stojí za to.
@daniela699 tobě ty týdny pěkně naskakujou 🙂 a gratulace k pindíkovi 😀 😀 Jsem ráda, že jste v pořádku

mircisek
1. bře 2011

@pe_t To já vím, mám bohatý zkušenosti. 😒

lucie.krajcarova
1. bře 2011

@daniela699 ahoj Dani, to je prima, žes nakoukla 🙂 to víš, už se ti blíží konec, tak to bude krapet náročnější. a jak se daří klučíkovi, dává o sobě hodně vědět? jj ty facky osudu jsou občas nevyzpytatelné..

jahudka80
1. bře 2011

@fram gratuluji mooooc
@anavirez sousedi jsou někdy na pěst 😠

jahudka80
1. bře 2011

@pe_t no jo ono to přejde, dala jsem si sklenku kofoly 😀
@daniela699 jé ahoj Danííí to jsem ráda že jsi se ukázala 😉

lucie.krajcarova
1. bře 2011

TEda už se těším, kdo první zahlásí //, už pěkně narůstají dny v tabulce 🙂

herbie
1. bře 2011

fram moc ti gratuluju to je super zuuuzzziiiii at se zadari a zahlasis nam tu // jane84 nesmutni vzdyt to jsou jenom chlapy kvuli nim se nema cenu trapit jsou z marsu a to mysleni maj trochu jinak......... 😉 jasne jdi na nakupy a udelej si poradnou radost....

mv
2. bře 2011

@fram super, mám radost, jen tak dále... 😵

@jane84 jasně, udělej si radost.já si udělala minulý týden-kožená bundička, pak jsem ale nutně potřebovala k ní kabelku a boty na jaro 😀 a doma jsem manžílkovi jen předala účty...teda koukal... 😀
tak jsem mu řekla, že může být rád, že mě má, že jiný ženský si takhle nakupujou každej měsíc, kdežto já tak jednou za rok, tak pak byl moc rád, že má zrovna mě... 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
2. bře 2011

Ahoj holky... Preji krasny jarni den.

Pro holky, ktere by to mohlo zajimat:
Moje IUI 🙂
10 den cyklu se vzdy objednam do CARU, tam mi udela folukulometrii a zjisti jestli mame foliky, kolik, kde a jak velke... pak dostanu injekci, kterou si pichnu, jak on rekne - ted mi ji pichal manzel, neni to nic hrozneho - a ta stoji asi 30 kč + 30,- kč regulační poplatek. No a po te injekci vis, ze za 36 hodin praskne folik a budes mit nejplodnejsi obdobi.
My jsme tentokrat chteli IUI, takze za tech 36 hodin jsme se objednali do CARU, manzel odevzdal sperma - to taky neni nic hrozneho, to sperma oni dve hodiny zpracovavaji a po dvou hodinach jsem byla objednana ja, jen jsem si vyskocila na gynekologicke kreslo, pani doktorka mi zavedla do delohy takovou dlooouhou tycinku a vstrikla mi tam manzelovi spermoniky 🙂, primo do delozky.
No a pak jsem tam 15 minut lezela a pak jsem mohla jit normalne domu. Vubec to neboli.
Za celou vec jsme dali 500,- Kč + 30 Kč poplatek.
Tak asi tak...
Jinak procenta se nam sice jen mirne zvysili, nemusi to vyjit, nechci si nic slibovat, ale mam z toho dobry pocit, alespon vim, ze se neco deje. Kdyz to neklapne, objedname se na to znova.
Tak uvidime, ted je to o stesti, jestli se potkali 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
2. bře 2011

@fram moc ti blahopreju a drzim palecky dale...

@pe_t peti uvidime, nechci si moc slibovat... kdyz to nevyjde, budeme zkouset dal...

@jahudka80 Jahud ty se drz, hlavne at je mimi v poradku, ostatni problemy bych hodila za hlavu.

@herbie diky moc a atky drzim palecky at vyjde nejake to snazenicko.

@jane84 jani chlapi... to je vsude stejny, nema cenu se s tim trapit... a boticky si kup, ja takoveto veci resim stejne... taky jsem si uz koupila krasne nove dziny pro radost... a to jinak neutracim, ale budu mit narozky, tak co 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
2. bře 2011

@lucie.krajcarova Luci uvidime, jestli to je nadejne 🙂 dekuju za podporu

pe_t
2. bře 2011

dobre ranko 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii jeee to je tak jednoduchý - já měla za to, že je to zdlouhavá a složitá procedura 🙂 nojo, tak to je supr - mod držím palce, ať ty // tam jsou 😉
@jane84 u nás je to tak nějak na stejném. Snažení a nic, snažení a nic...a tak 😒 . Ale musím říct, že jak jsem změnila dr., psychika se mi zvedla. Okamžitě začal jednat. Teda nejprve jsem čučela, jak podrobné vyšetření mi dělal, nikam nespěchal, vše vysvětloval, kdejakou čárku na monitoru UZ, co a jak.....no uplně jsem hleděla. Pak jsem mu říkala, i o těch prsách - vytékání drobných kapiček po zmáčknutí ( jak mlezivo). Okamžitě vypsal na následující den krev - prolaktin a - JE V NORMĚ! To jsem byla šťastnáááá 🙂 . Takže teď podle testů jsem o víkendu ovulovala a bylo so i ne snaženíčko. Jsem teda zvědavá. Ale jinak mám k němu přijít první den cyklu na nasazení clostíku a pak že budu docházet na folikomet., ať m může kontrolovat. Takže se mi neuvěřitelným způsobem uvolnila psychika - NĚCO se děje. A to bych měla původně k té mé dr. jít až 29.3. ..... 😝 to už se dávno bude řešit u toho mojejo novýho dr. Jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala.

pe_t
2. bře 2011

no a musím říct, že i tu bylinnou kúru od mgr. podhorné už dokončuji. Začalo to tinkturou na rovnováho a dělož.sliznici a končím kotvičníkem, který podporuje tvorbu a zrání vajíček....celkem jich bylo 6 těch tinktur v daném pořadí. Tak uvidím.
Holky - máte zkušenost, že když je ovu, tak bříško jemně pobolívá jak na MS? Já to teď o víkendu měla , a naopak, co jsem vždycky mívala - šílená pichlavá bolest jednoho vaj. nebyla. Jen jemnoučce jsem cítila levou stranu. Ale žádné bodání, jak dycky. ...

pe_t
2. bře 2011

ufff to jsem se teda rozjela - omlouvám se 😅

pe_t
2. bře 2011

holky pro všechny mminky, co čtou cvrčkům před spaním, tety, kamarádky.....strašně mě zaujala jedna knížka, tak hážu odkaz, koho by to mohlo zajímat.... 🙂 musí to být fakt nádherný. Budu ji malé kupovat, louskáme jednu knížku za druhou před spaním, tak něco novýho. Jsem z ní nadšená 🙂 http://www.fler.cz/zbozi/kuchynske-pohadky-1479741

pe_t
2. bře 2011

a ještě jeden krááááásnej tip - http://www.fler.cz/zbozi/plenkovy-dort-slavnost...

lucie.krajcarova
2. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................36DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................32DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................32DC
endie (23let, MA 3/2010).................................................................................32DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................27DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................25DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................22DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj.....................17DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................17DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................17DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................15DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................15DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan ).......................................7DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................4DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí)........................................3DC

Pe_t, krásně ses rozepsala. Doktor vypadá jako správný odborník, když hned začal jednat. tak je to správné.
Zuzi, jj ono to není tak složité jako u IUI. bohužel to není ani tak moc úspěšné. Ovšem někomu se zadaři i tak, to je super.

herbie
2. bře 2011

dobre ranko holky vam preju zzuuuzziii jj to zni uplne jak nic to IUI ja pujdu k doktorovi, az se vratime do californie to je tak za dva tydny tak jsem zvedava co mi rekne teda jeste musim vyridit tu pojistku a pak hned popadim 🙄 jinak mam vecer a rano prileti pritel tak se nemuzu dockat docela se na nej tesim 😉 ja porad zeru dneska, ale to proto, ze to mam dostat uz me boli prsa a podbrisek mrcha je to v sobotu mam ji presnou jak hodinky ( alespon to ) taky musim zacit jist ty tehu vitaminy uplne na to kaslu 😅 😅 😅 😅

lichtakova
2. bře 2011

@daniela699
@fram holky super zprávy , moc gratuluju
@pe_t tak se to třeba pohne konečeně správným směrem 😉
jinak zdravím všecky v půli týdne, dnesk ami sem chodí takový nějaký divný věci a asi nic moc nevydělám.... 😒

pe_t
2. bře 2011

@lucie.krajcarova martasl 36dc?? juuu jak to s ní vypadá?

pe_t
2. bře 2011

@lichtakova no my vyrážíme s malou odpoledne - to ten náš ai vydělá 😀 máme skluz 3 měsíce , kdy jsme měla mít malá preventivku.Doufám, že nebude vrtání do myšáků 😕 to bych ji tak příště tak snadno nedostala 😅

lichtakova
2. bře 2011

@pe_t aky mě odpol čeká nějaký dítko, ale většinou se i vrtání zvládne, zoubek osrchujem a vyženem červíka 😉

pe_t
2. bře 2011

@herbie jeee herbie z té původní fotky kdysi z léta přemýšlím, jestli se tu tvým jménem někdo nenaboural 😀 ty jsi úúúúplně jiná 🙂 ale taky ti to sluší 🙂
já doberu klasický multáky a půjdu asi taky na nějaká baby plan, nebo něco.

pe_t
2. bře 2011

@lichtakova 😀 😀 jojo já ji vsugerovávám, že to polechtá - chuděrka, ona mi věří 😅 posledně ji to pan dr.jen vyfoukal do čista a ošetřil -"vycpal" nějakou " žvejkou" , to byla pohoda 🙂