Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
16. bře 2011

@jane84 Jani jen ty si musis rozmyslet, co te v zivote udela stastnou a jestli osoba tobe nejblizsi te udela stastnou... mate spolu byt celicky zivot... drzim palce, aby se te drzelo stesti a preju ti silu pri rozhodovani.
taky jsem se takhle rozhodovala, nakonec jsme prisli na to, ze bez sebe neumime byt a problem byl vyresen, nicmene, nam to trvalo pres pul roku - nechci na tu dobu vzpominat, bylo to hrozne, ale pokud je neco takhle zasadniho, nejde to prehlizet. myslim na tebe.

zzzzuuuuzzzziiii
16. bře 2011

Jinak holkdy vsem vam dekuji za opravdu tichounke gratulace 🙂

jane84
16. bře 2011

Asi začnu věřit na horoskopy: jsem narozená ve znamení Ryby
Postavení planet vás tlačí do rozhodnutí v lásce. Ať už zůstáváte na vážkách, zda v současném vztahu setrvat, nebo se chcete s protějškem posunout o krok dál, středa vám poskytne rozřešení. V lásce nezůstanou žádné otazníky a budete mít oba jasno. V lásce si konečně uvědomíte, co chcete. Zmítáte-li se v milostném trojúhelníku, s dnešním odpolednem tomu bude konec.Hvězdy přejí zakládání rodiny a důležitým mezníkům v životě. Jsou-li vaše nápady promyšlené, nemůže vás nic překvapit.
Aktivity vhodné pro dnešní den
Rozhovor s partnerem na důležité téma, plánování společné budoucnosti, oficiální stvrzení partnerství, večeře take-away.

mircisek
16. bře 2011

@jane84 Jani, dokud nemáš děti, nemusíš dělat kompromisy. Jsi mladá, krásná, perspektivní. Tak dobře rozmysli.
Já jsem se právě vrátila z kontroly na onkologii a u nás je zase slzavé údolí. Nějak to nevypadá dobře. Po porodu na UTZ a pak bych to tipla na další operaci a časem ozařování. Já se strašně chci dožít aspoň Filípkové první třídy. ☹

jane84
16. bře 2011

@mircisek je mi líto, že kontrola nedopadla dobře. Moje starosti jsou nic ve srovnání s tím, co prožíváte vy doma. Věřím, že to bude dobré. Cítím, že jsi hodně silná a odhodlaná. Moje prateta si dávala cíle, okamžiky, kterých se chce dožít. Promoce vnučky, narození pravnoučete, jeho nástup do školy. Vysázela na zahradě keře, které rozkvetou za pět let. Dělala to takto celou dobu a žila s nemocí 15 let. Pak zemřela, ale ne na rakovinu, bylo jí přes 80. Prostě je dobré dávat si cíle a dělat k nim malé krůčky a já věřím, že ty uděláš vše proto, abys těch cílů dosáhla. A my ti budeme držet palce

lucie.krajcarova
16. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii to je fakt super! a tvůj strach chápu, prostě chce to přežít první trimestr a pak triply a pak už je to fakt na dobré cestě 🙂

jahudka80
16. bře 2011

@mircisek 😒 to mi je hrozně líto, ach jo sakra. Holky moje dnes je nějakej blbej den 😢
@jane84 a přesně jak říká mircisek nemáte děti tak je to rozhodování mnohem jednodužší a nic Tě k němu nepojí (tedy vím láska) ale ta časem přejde a můžeš začít s někým jiným žít naplno. Příjde mi že se mu nechce nic dělat že je u vás spokojenej a proč by si měl přidělávat starosti a snažit se....
@zzzzuuuuzzzziiii - super zprávička a neboj tentokrát to výjde člověk musí myslet pozitivně a nesmí si nic připouštět jako že by se něco mohlo stát , já se na to vyprdla a po tom prvním špinění i manžel když mi řek když to tam nebude chtít bejt tak to stejně nezachráníš a lepší potrat na začátku než mít postižené děťátko, neboj příroda ví co dělá. A já se tedy na vše vyprdla, jim zdravě (tedy při nevolnostech ti nic jiného nezbývá z tvrdého salámu se mi chce...) a nekoukám na špatné věci v TV , ani nečtu příběhy o tom jak komu co kdy umřelo.... žiju tím hezkým a koukám dopředu zkus to a uvidíš že Ti bude lépe

Holky mě je zas po obědě zle chjo 😢 a ještě jsem měla průjem 😒 ☹ 😠 snad to nebude nic horšího měla jsem včera domácí pizzu s nivou a když je to zapečeno v troubě na 200C tak by tam neměla být nějaká listerie nebo co?? Teď zapékám brambor s kuřecíma stehnama a normálně ty brambory místy zčernaly 😢 to se mi taky nikdy nestalo a zapékala jsem je několikrát 😖 @ucie.krajcarova to byla vlastně tvá rada, zapékat v troubě a vyhovuje mi to naházím tam maso brambor zeleninu a nemusím se o to starat 😉 ,ale stejně už bych si přála aby mě bylo dobře

fram
16. bře 2011

Ahoj holky,
@mircisek věřím, že tu těžkou nemoc překonáš a přeju ti hodně síly. Neumím moc utěšovat ani povzbuzovat, ale věřím, že dnešní medicína dokáže zázraky a určitě pomůže i tobě.

fram
16. bře 2011

@jane84 sakra, ten tvůj přítel by potřeboval jednu vrazit, promiň, že to tak píšu. Ale tohle může říct jen sobec 😠 On je asi dost mamánek a bojí se zodpovědnosti.
@zzzzuuuuzzzziiii a nepsala jsem, že žádný příznaky nejsou potřeba 😀 😀 Moc ti to přeju.

mircisek
16. bře 2011

@fram Díky. 😢 Proč mám pocit, že tobě ty týdny naskakujou nějak strašně rychle? 😅 Nikomu jinýmu to snad tak rychle neutíká.
@jahudka80 Díky díky.
Holky, jste tady jediný komu to říkám. Nějak nemám sílu to s někým jiným probírat. 😖

fram
16. bře 2011

@mircisek přísahám, že si týdny nepřipisuju 😀 😀 😀 Naskočí mi každou středu 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
16. bře 2011

@mircisek Mirčisku drz se kvuli miminku, zadne slzy!!! ano, to potom clovek vidi, jake nesmysli kolikrat resi, kdyz jde o zdravi. Neboj se, dneska doktori umi zazraky a urcite ti pomohou. Vedi, co delat a nenechaji te v tom. Jsi mlada, mas pro co zit, tak nemluv o umirani a bud pozitivni. My te tady taky radi podporime. Drz se!!!

zzzzuuuuzzzziiii
16. bře 2011

@fram ono je taky asi jeste na cokoliv brzo 🙂 necham to plynout, nechci nic hrotit.

zzzzuuuuzzzziiii
16. bře 2011

@jahudka80 jahud to je presny, vcera jsem koukala na televizi a najednou tam chlapovi urizly ucho, tak je to normalni? ja tyhle drastaky nesnasim, ale manza na to kouka. Porad jsem mela dvestedvacet. Jenze ja se kolikrat za den pristihnu jak mi busi srdce, ze neco resim a rikam si zklidni holka o nic nejde, ale je to strasne tezky.
A strava - porad bych jedla sladky, ale to i normalne a nedokazu si to odeprit... zeleninu ovoce mam rada, ale cejtim jak kinu ze sedaveho zamestnani a nevim, co si naordinovaat... jestli prestat jist aspon to sladky ach jo. ted mi je to ale jedno, chci zdrave miminko... ale taky nektery clanky o zdrave strave pro tehotetne jsou az chytry a clovek by nemohl jist nic.

zzzzuuuuzzzziiii
16. bře 2011

@lucie.krajcarova diky Luci. zitra zavolam tomu doktorovi.

breberuska
16. bře 2011

ahoj holky, jen podávám zprávu, že jsme po kontrole stále komplet. pokud prý do týdne neporodím, tak se odstraní cerkláž a mělo by se to prý rozjet, pravil pan doktor 😀 tak jsem zvědavá!

@zzzzuuuuzzzziiii moc gratuluju s držím palec!
@mircisek moc na vás myslím a přeju, ať se všechno zase v dobré obrátí a tu zas...nemoc porazíte....

fram
16. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii přesně, ono to přijde a ještě budeš ráda vzpomínat,jak ti bylo dobře 😀

fram
16. bře 2011

@breberuska a já už myslela, že je Klárka na světě 🙂 🙂 Ale je vidět, že je to chytrá holčička, protože ví, že u maminky v bříšku je moc dobře 🙂 Nakonec ti budou porod vyvolávat 😀 A jsem moc ráda, že jste v pořádku.

jahudka80
16. bře 2011

@breberuska 😀 😀 😀 nakonec budeš ještě přenášet 😀 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii jasné bašti, já ze začátku ještě ani nevěděla že jsem těhu. a žrala párky fuuuuuj teď je nemohu ani vidět a další spoustu věcí a sladké taky tedy nomohu, no musím hold jíst to na co mám chuť včera mi bylo zle a pomohl mi ledovej salát vzala jsem si půl té hlavnky a sežrala jí u TV jen tak 😀 😀 v noci jsem pak potřebovala děsně čůrat 😀 😀 ale po tom salátu mi bylo tak dobře, dnes pujdu koupit aspoň dva 😀

breberuska
16. bře 2011

jejda holky, nemalujte přenášení na zeď 😀 😀 😀 já fakt plánuju příští týden rodit... 😎 víno, horká vana a jedem 😀

lucie.krajcarova
16. bře 2011

@jane84 Jani, horoskop má pravdu, bude nutné si s partnerem pořádně popovídat, udělat si na to pěkně čas, naplánovat si to. bez spěchu. může to být pro vás velice zásadní rozhovor. Je třeba zjistit, jestli se oba díváte do budoucnosti stejným směrem, nebo každý jinam. jo a odkud máš ty horoskopy? mně to zajímá, když to tak sedí 🙂
@mircisek Pane jo, je to tak vážné??? ale ne, ty to určitě zvládneš!!!!!!! děti tě hrozně posílí. Moc ti držím palce!
@jahudka80 tak to jsem ráda, že jsem ti tak pomohla 🙂 jen pozor na tu nivu a hermelín, ty by se v těhu fakt neměly, je to přece jen plíseň. ale zapékat se dají brambory, těstoviny i rýže, ryby, zelenina, kuř. maso, spousta. až jsem na to dostala chuť. my máme rádi zapečenou rýži s bramborama, to jen naházíš do pekáče, přiliješ vodu, 2x více než je rýže, dáš mraž. zeleninu a kus nějaké uzeniny a zapékáš. pak stačí posypat sýrem a je to mňamka 🙂))))
@zzzzuuuuzzzziiii tak to bude těmi hormony!!! v těhu člověk vyletí, ani skoro neví proč!!! pozor na to, proto jsem odešla na rizikovku, měla jsem stres v práci. takže jsem miminku nechtěla škodit..
@breberuska tak to je super, bude to přirozeně a ještě včas, žádné nedonošeňátko 🙂
@jahudka80 mě v těhu moc chutnalo hroznové víno, mandarinky a banány. a uzeniny a maso bylo fuj 🙂))))) maso leda nakrájené na malé kousky 🙂)))

jane84
16. bře 2011

@lucie.krajcarova http://www.horoskopy.cz/ mám nastané ryby, takže když si dám seznam, vidím hned první dva řádky a když mě to zaujme, tak si to přečtu celé. Už jsem es tam dlouho nedívala. včera mě to jen tak napadlo a ejhle

daniela699
16. bře 2011

@mircisek je mi lito, ze jsi nedostala na kontrole dobre zpravy. Ale jak rikaly holky, clovek musi verit, nic jineho nezbyva a dneska medicina opravdu dokaze zazraky. Budes mit miminko a jedno detatko mas, tak kvuli nim urcite stoji za to prozit naplno kazdy den. Nikdo z nas vlastne nevi, jak dlouho tu bude. Drzim pesti, aby jsi zase nasla silu se usmat.

meiki
16. bře 2011

@mircisek to je mi tak lito, moc na Tebe myslim a doufam, ze nakonec bude vse ok

meiki
16. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii moooc gratuluji

silvidee
16. bře 2011

Ahojky všem 🙂
@lucie.krajcarova : cyklus mám přesně po 28 dnech, byla špatně napsaná tabulka 🙂

jahudka80
16. bře 2011

☹ ☹ ☹ ☹ holky tak mi dnes ztvrdla několikrát děloha 😠 😠 😠 to tedy brzo když jsem 11tt, u minulého těhu jsem to měla 16tt 😖 😖 😖 chjo jdu ležet ☹ ☹

herbie
16. bře 2011

ahoj holky mircisek nejak mi asi uniklo co ti vlastne je? ale nemusis to psat znovu preju ti az se vse spatne v dobre obrati a dalsi kontroly u lekare jsou dobre preju mooooc stesti..........jane84 no co k tomu dodat je to divny, ze pritel neni na stejne koleji co jsi ty a nemluvis o tom moc jako o mimi a tak? nebo pri sexu .... protoze mi jsme meli taky takovej podobnej problem ja byla sami mimi a kdy mam ovulku a pomalu brecela kdyz to do me nehodil a pritel asi nemel pri tom takovy poteseni ten sex byl jak na povel jenom aby bylo mimi.....a pak byly i zbytecny hadky kvuli tomu a sex nakonec minimalni.......ted uz o tom vubec nemluvim ani kdy mam ovulku ani ze chci ted hrozne mimi ba naopak rikam ze zatim teda neee mimi ( to kecam ) a ejhle pritel ted chce koupit baracek a rikal rodicum a kamaradum jak chce uz zalozit rodinu a mit deti ...... takze se to obraci v dobre pomalu ...... asi bych mu rekla, ze kdyz nechce mit deti s tebou tak ze se podle toho zaridis a uz bych o tom nemluvila a uvidis jak se to bude vyvijet .... 🙄

herbie
16. bře 2011

jeste jsem chtela napsat .... ze vidis jak je problem z nejaky strany coz je u neho ted u tvojeho pritele tak mimi nejde ..... ja si pamatuju ze kdyz jsme oba mimi chteli tak sup na 3 pokus jsem byla tehu a pak byl ten problem a podivej rok zkouseni a nic na to proste musi bejt dva na to snazeni a chteni mit miminko .......

lucie.krajcarova
17. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................51DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................42DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................32DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)........................................................32DC
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................28DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................18DC
endie (23let, MA 3/2010).....................................................................................18DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................17DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................15DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...................................................................12DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)..........................................................................9DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel).....................................................7DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................3DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................3DC