• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
@jahudka80 ahoj jahud, jak se to pozna, ze ti ztvrdne deloha?
17. bře 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás leje :angry: :angry:
@jahudka80 a je to určitě tvrdnutí? Já mám pořád pocit tvrdýho, těžkýho břicha, ale myslím, že je to spíš špatné trávení.
17. bře 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@fram u nás lilo už včera přes den, na večer to přestalo, teď zase celou noc a od rána je tam hotová průtrž. A já jsem chtěla jet do Brna něco pokoupit :unamused:
17. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás je taky pěkně hnusně :frowning2:leje, vemu malou a jedem do šparu, pujdem do lékárny pro vitamíny pro těhule, ráno jsem se vážila a jsem na 60,2kg tedy stále o 2,5kg méně. A včera jsem si kráva dala 2 palačinky a večer mi bylo táááák zlééééééé měla jsem křeče v břiše a chtělo se mi zvracet :cry:
@zzzzuuuuzzzziiii máš tlak v podbřišku a když si lehneš na záda tak tu dělohu bez problémů nahmatáš je jako šutr :sweat_smile:
@fram no mě se to u prvního těhu.stávalo po 16tt tak mi dr.napsala magnézko , a poznáš to je to trochu i nepříjemné, mě se to stávalo po sexu ( když má žena org.tak se ta děloha stáhne a ztvrdne ) od 7-8 měsíce je to prý normální děloha se cvičí na porod, ale nemělo by těch stahů (tvrdnutí být víc jak 8-10 za den a mě tvrdla i 20x denně :frowning2:, no když už je děloha větší tak to jde poznat když se cítí pnutí v podbřišku a lehneš si na záda vidíš znatelnej hrbolek - dělohu a je to tvrdé jako šutr. No to ze mě dr.nebude mít moc radost když dnes jsem 12tt podle ULZ a včera mi poprvé tvrdla :angry:stane se to při rozčílení, vzrušení.... no hold to chce klid. :unamused:
17. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak jsem dnes testila po 3 minutách nic a ve čtvrté minutě se ukázal duch. Teď když na to čučím, což je asi po 3 hodinách, tak je to krásná slabá čárka, ale je to po limitu, tak nevím. Navíc mám alergii, jak prase a do toho jsem asi dostala chřipku, mám horečku, max 37,5 a včera byly i zimnice. Jdu odpo k obvodní, ať si mě poslechne a asi dá neschopenku, jelikož jsem mrtvá a pro homeopatika. Se na to můžu vysrat, myslela jsem, že test bude tutovka :angry: Taky mám strach, jestli něco ve mě klíčí, tka co s tím udělá ta chřipka, nebo co to je, chjo :unamused:
17. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum Ahoj, myslím, že minuta po limitu není tak moc. Nemůžeš testík vyfotit? Honem si vem paralen, ať se teplota nevyšplhá a nevrátí se zimnice. Držím palce, aby od tebe přišly jen samé dobré zprávy
17. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum budu držet palečky, myslím, že pokud je duch do 5-ti minut, vypadá to moc nadějně. Kdy zkusíš další testík? Hlavně se opatruj a moc držím palce :slight_smile:
17. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum ahojky, vsude na testech se pise - neodecitejte vysledek po 5 minute, takze pokud to nebylo po 5 minute, je to pozitivni... byt tebou, hodim se do lezingu :slight_smile: cajik, teplo, paralen, nikam nechodit a testit dal... carecka bude zesilovat... drzim palecky.
17. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 japak to dopadlo doma Jani?
17. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 nevim jahud, nikdy jsem nemela moznost to zazit, proto se ptam, tak vitaminky a klid.
17. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Tak to sem šupnu, ale mám doma jen špatný foťák, ve skutečnosti to vypadá líp. Jinak, co se týká Jane toho Tvého chlapa, tak bych si s ním ujasnila, co vlastně od života dál chce, ale pravdu, i když to bude bolet a uslyšíš třeba to, co jsi slyšet nechtěla. A když budete mít názory trochu přibližně stejné, tak zkus to jak radila tuším Herbi, že nebudeš o mimču mluvit, ale budeš si hlídat ty správné dny a budeš mít v merku pravidelnost sexíku.
17. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram - tady to fakt bypadá blbě, asi to neuvidíte. No koupím si další testy, doma nemám a zkusím to asi zítra ráno? Hegot, zatracená viroza,piju čaje, lupám Paraleny, teď mě známá napsala nějaké homeopatika, tak jdu odpo pro mě. Snad to klapne! Díky holky. Jdu posnídat a změřit se!
17. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii nijak, přišel z práce o 2 hodiny později, nic mi neřekl, ani ahoj, ohřál si oběd, sedl k tv, pak přesídlil k pc a až do večera hrál hry na netu. A za celou dobu jsme si neřekli ani půl slova. Super atmosféra. Já jsem si pak musela jít na chvíli lehnout. Poslední dobou mě hodně bolí v kříži asi z toho sezení u pc a psaní diplomky. A včera byla stopro ovulka, levý vaječník mě tak bolel, že to nešlo přehlídnout.
Já když jsem ho viděla, tak jsem neměla vůbec chuť s ním o ničem mluvit. Mě už to fakt nebaví. Stejně nevím jestli tím něco vyřešíme, protože on argumentuje tak, že nakonec z toho vylezu já jako špatnej člověk. On vidí všechno černě a to já už nechci. Přemýšlet, co když přijde o práci, co když nám nikdo nepomůže. Pak řekl, že jsem sobec já, protože co když se o to dítě nebudeme moct pořádně postarat, že ho vrátit nemůžeme, že to není jako pes. Jak u blbců u nás
17. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii nijak, přišel z práce o 2 hodiny později, nic mi neřekl, ani ahoj, ohřál si oběd, sedl k tv, pak přesídlil k pc a až do večera hrál hry na netu. A za celou dobu jsme si neřekli ani půl slova. Super atmosféra. Já jsem si pak musela jít na chvíli lehnout. Poslední dobou mě hodně bolí v kříži asi z toho sezení u pc a psaní diplomky. A včera byla stopro ovulka, levý vaječník mě tak bolel, že to nešlo přehlídnout.
Já když jsem ho viděla, tak jsem neměla vůbec chuť s ním o ničem mluvit. Mě už to fakt nebaví. Stejně nevím jestli tím něco vyřešíme, protože on argumentuje tak, že nakonec z toho vylezu já jako špatnej člověk. On vidí všechno černě a to já už nechci. Přemýšlet, co když přijde o práci, co když nám nikdo nepomůže. Pak řekl, že jsem sobec já, protože co když se o to dítě nebudeme moct pořádně postarat, že ho vrátit nemůžeme, že to není jako pes. Jak u blbců u nás
17. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum holky já tuším jak to dopadne. Asi to tak směřuje už delší dobu, jen jsem si to nechtěla připustit
17. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, se mi to tam vložilo dvakrát :angry:
17. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 to mě mrzí. Je potřeba si otevřeně promluvit a udělat z toho závěr. Lepší teď než, aby jsi zůstala s rostoucím bříškem na všechno sama.
Jinak žádné příznaky nemám, ale podle Tebe Fram a Zuziii, vím, že je mít nemusím. Ale občas mě píchne u vaječníku, tak mám strach, aby se MS nerozjela. Mám 37,1, tak dopiju čaj a jdu do pelechu, pak si Vás zase zapnu, tak zatím ahoj
17. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozum potichoucku gratuluju to je super carecka ja mam taky ovulku dneska mi zacla boli me vajecniky jak prase pritel ale prileti az v patek a sex nevim jestli bude protoze nam dneska umrel kamarad takze nalada asi moc nebude :frowning2: jane84 no tak hele uvidis ale fakt si to uvedte na pravou miru aby ty jsi jak blbka chtela mimi a on o to nemel vubec zajem takovyho chlapa by jsi snad ani nechtela ....no hele uvidis jak to dopadne zatim tomu nech cas ale urcite si promluvte.......preju vam krasnej den
17. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to co on ti rika to jsou jenom chlapsky blbi vymluvy tomu jako snad ani never jako to s tim bytem a penezma a tak mimi se prece naplanovat neda za tim musi bejt neco jinyho
17. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herbie Herbouši jsi hodná, ale to není vůbec na gratulaci, ještě ne!!!!!!! Tak ale už fakticky mířím do pelechu, zapnu si Vás tak za 3 hoďky, i když bych byla s 'Váma pořád, jenomže nemám noťas, ale velkýýýýýýýýýýýýýýý počák a jdu se kurýrovat do pelechu!
17. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já se z toho fakt picnu, rýma je pořád děsná, už třetí týden, pořád uši zalehlý, nevím pomalu co jím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě k tomu je tak hnusně, hrozně dusno, že se nedá ani dýchat, právě jsem se vrátila z nákupu a myslela jsem, že ten kopec k nám nevylezu, dvakrát jsem popadala dech a ještě se vždycky musela vysmrkat - lidi se na mě otáčeli, ale že by se mě někdo zeptal, jestli mi neni špatně, to ne...

@rozum-fotka je sice rozmázlá, ale já tam tu čárku vidím normálně. A jaká to byla citlivost testu? Zkusila bych to znovu v sobotu. To už by měl být vidět rozdíl. :grinning:

@jane84-nemáš to lehký, ale je fakt, že pořádný rozhovor tě asi nemine, v klidu a bez emocí. A jestli to opravdu vidíte každý jinak, tak to nemá smysl prodlužovat a čekat, jestli přítel změní názor nebo ne.
Manža se taky bál druhýho mimíse, jestli ho uživíme s hypotékou a s naprosto průměrnými příjmy. To zrovna u nich proběhla první vlna propouštění. Nakonec jsme to zvážili ze všech stran a rozhodli se, že druhý bude. Já mám taky strach z budoucnosti, všechno se zdražuje, teď u manži budou propouštět dalšího člověka. Pořád je něco. Jenže kdybych se měla strachovat, jestli někdy přijdu o práci a jak nám zase stát pěkně sebere příspěvky a zvýší daně, nebo třeba zůstanu s dětma sama, tak by jsme fakt žádný děti neměli. A nemám pocit, že bych třeba Kubíka nějak šidila. Má prostě všechno, co potřebuje. Nemůže mít úplně všechno, co mají ostatní. Má třeba zase jiný věci... A v životě taky nebude mít všechno, na co pomyslí... :wink:
17. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram @jahudka80 @zzzzuuuuzzzziiii Taky mi trošku tvrdne bříško, trochu mě to překvapilo, protože u Filípka mi za celý těhotenství ztvrdlo jen jednou. :sweat_smile: Ale mně teda tvrdne málo. Dočetla jsem se tady na koňovi, že první pomoc je lehnout na levý bok a hlavně se vyčůrat. Mně to naštěstí pomáhá. :grinning:
@rozum Super, další pozitivní zpráva, tak hlavně bacha na teplotu. :wink:
@herbie Já jsem si pořídila nádor - ne rakovinný, ale agresivní fibromatózu. :cry: Což znamená, že mi sice nehrozí metastázy, ale zase se to rádo nenápadně šíří dál. A mně z histologie zjistili, že to co mi uřízli, bylo pozitivní i na okrajích, takže to tam zase je. :frowning2:
17. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcenka máš pravdu, asi to zkusím až v sobotu, uvidím, jak vydržíme z nervama, jinak já vůbec nevím, co mám za citlivost, je to GS Mamatest, ale o žádné citlivosti nepíšou. Ale už opravdu jdu do pelechu :slight_smile:
17. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mircisek to je zatím, jen poplach, ofiko ještě není nic! Holky nešilte, je to po limituuuuuuuu, ale dáváte mě náděj. Pa
17. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 to je mi tě teda líto, je to hrůza, doufám, že se brzy nějak rozlouskne... :frowning2:
@rozum pšššt, držím... :wink: :dizzy_face:
17. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum já myslím, že je to víc než jasné.,.tenhle test duchy nedělá ani po limitu :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum holka tohle neni zadnej dusik, ale krasna carka, uvidis, za dva dny, jak na tebe vyskoci hned, ja od pondelka resim to same a dneska uz je nadherna, jenze ja prdla se testuju kazdy den a jen krasne vidis, jak to tloustne :slight_smile: drzim palecky a bez okamzite odpocivat mamino :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 jani, reknu ti jen to, ze vsechno potrebuje svuj cas, do niceho se nenut, ale nejspis vis sama, jak to je... a chlap, co prijde domu, naji se u tv a pak stravi vecer u pc na hrach, tak to neni chlap pro zivot prece. sam by se mel starat, ale zrejme je tak jesitnej a urazenej, ze nechce, ze mu to za to nestoji... udelala bych mu caru pres rozpocet a pak jedine uvidis, zatim mu netece do bot, ale az zacne, bud zacne hodne rychle plavat anebo pujde jinam...
drzim ti palecky pri rozhodovani, ale jak rikaji holky, kdybych byla v tve situaci, necekala bych a neztracela dalsi cas... je to na nem, pokud bude chtit, zacne o tebe bojovat a nezalezi na tom, co zrovna je - malo penez, bydleni, skola atd... protoze VZDYCKY NECO BUDE, ale dva jsou od toho, aby si pomahaly a vzdycky nejake to reseni nasli - tak se zije zivot a ne stale cekat na neco, co treba nikdy neprijde...
17. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum blajopřeji tiše, ale podle fotečky, je to jasná čárka, tak ať vše dobře dopadne.

Dnes jsem byla na vyšetření ve fakultce v Ostravě a čeká mne operace dělohy 11.4. - histeroresekce, pak budu moci znova začít pracovat na miminku.
17. bře 2011 v 11:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia :grinning: :grinning: :grinning: Tvá důvěra v tyto testy, mě dodává kuráž!
17. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 jani,je mi moc líto,že ten tvůj chlap je takovej tvrdohlavej zabedněnec :angry: A přesně, jak píše zuzi - vždycky něco bude, kdybychom pořád čekali na nejvhodnější chvíli, tak bychom se taky nemuseli dočkat. Moc ti držím palce, ať to nějak vyřešíte.
@helcenka tebe se ty nemoce ale chytaj. Přeju, ať je ti brzo líp.
@rozum vypadá to moc dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jestli vydržíš , testni až v sobotu. Myslím, že rozdíl bude jasný :slight_smile:
@zzzzuuuuzzzziiii super, že čárečka sílí :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herbie držím palce, ať to přítel stihne a je chuť na snažení.
@vonrk můžu se zeptat, co histeroresekce znamená ?
17. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek