Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
17. bře 2011

@jahudka80 ahoj jahud, jak se to pozna, ze ti ztvrdne deloha?

fram
17. bře 2011

Ahoj holky,u nás leje 😠 😠
@jahudka80 a je to určitě tvrdnutí? Já mám pořád pocit tvrdýho, těžkýho břicha, ale myslím, že je to spíš špatné trávení.

jane84
17. bře 2011

Ahoj holky
@fram u nás lilo už včera přes den, na večer to přestalo, teď zase celou noc a od rána je tam hotová průtrž. A já jsem chtěla jet do Brna něco pokoupit 😒

jahudka80
17. bře 2011

Ahoj holky u nás je taky pěkně hnusně ☹leje, vemu malou a jedem do šparu, pujdem do lékárny pro vitamíny pro těhule, ráno jsem se vážila a jsem na 60,2kg tedy stále o 2,5kg méně. A včera jsem si kráva dala 2 palačinky a večer mi bylo táááák zlééééééé měla jsem křeče v břiše a chtělo se mi zvracet 😢
@zzzzuuuuzzzziiii máš tlak v podbřišku a když si lehneš na záda tak tu dělohu bez problémů nahmatáš je jako šutr 😅
@fram no mě se to u prvního těhu.stávalo po 16tt tak mi dr.napsala magnézko , a poznáš to je to trochu i nepříjemné, mě se to stávalo po sexu ( když má žena org.tak se ta děloha stáhne a ztvrdne ) od 7-8 měsíce je to prý normální děloha se cvičí na porod, ale nemělo by těch stahů (tvrdnutí být víc jak 8-10 za den a mě tvrdla i 20x denně ☹, no když už je děloha větší tak to jde poznat když se cítí pnutí v podbřišku a lehneš si na záda vidíš znatelnej hrbolek - dělohu a je to tvrdé jako šutr. No to ze mě dr.nebude mít moc radost když dnes jsem 12tt podle ULZ a včera mi poprvé tvrdla 😠stane se to při rozčílení, vzrušení.... no hold to chce klid. 😒

rozum
17. bře 2011

Čau holky, tak jsem dnes testila po 3 minutách nic a ve čtvrté minutě se ukázal duch. Teď když na to čučím, což je asi po 3 hodinách, tak je to krásná slabá čárka, ale je to po limitu, tak nevím. Navíc mám alergii, jak prase a do toho jsem asi dostala chřipku, mám horečku, max 37,5 a včera byly i zimnice. Jdu odpo k obvodní, ať si mě poslechne a asi dá neschopenku, jelikož jsem mrtvá a pro homeopatika. Se na to můžu vysrat, myslela jsem, že test bude tutovka 😠 Taky mám strach, jestli něco ve mě klíčí, tka co s tím udělá ta chřipka, nebo co to je, chjo 😒

jane84
17. bře 2011

@rozum Ahoj, myslím, že minuta po limitu není tak moc. Nemůžeš testík vyfotit? Honem si vem paralen, ať se teplota nevyšplhá a nevrátí se zimnice. Držím palce, aby od tebe přišly jen samé dobré zprávy

fram
17. bře 2011

@rozum budu držet palečky, myslím, že pokud je duch do 5-ti minut, vypadá to moc nadějně. Kdy zkusíš další testík? Hlavně se opatruj a moc držím palce 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
17. bře 2011

@rozum ahojky, vsude na testech se pise - neodecitejte vysledek po 5 minute, takze pokud to nebylo po 5 minute, je to pozitivni... byt tebou, hodim se do lezingu 🙂 cajik, teplo, paralen, nikam nechodit a testit dal... carecka bude zesilovat... drzim palecky.

zzzzuuuuzzzziiii
17. bře 2011

@jane84 japak to dopadlo doma Jani?

zzzzuuuuzzzziiii
17. bře 2011

@jahudka80 nevim jahud, nikdy jsem nemela moznost to zazit, proto se ptam, tak vitaminky a klid.

rozum
17. bře 2011

@jane84 Tak to sem šupnu, ale mám doma jen špatný foťák, ve skutečnosti to vypadá líp. Jinak, co se týká Jane toho Tvého chlapa, tak bych si s ním ujasnila, co vlastně od života dál chce, ale pravdu, i když to bude bolet a uslyšíš třeba to, co jsi slyšet nechtěla. A když budete mít názory trochu přibližně stejné, tak zkus to jak radila tuším Herbi, že nebudeš o mimču mluvit, ale budeš si hlídat ty správné dny a budeš mít v merku pravidelnost sexíku.

rozum
17. bře 2011

@fram - tady to fakt bypadá blbě, asi to neuvidíte. No koupím si další testy, doma nemám a zkusím to asi zítra ráno? Hegot, zatracená viroza,piju čaje, lupám Paraleny, teď mě známá napsala nějaké homeopatika, tak jdu odpo pro mě. Snad to klapne! Díky holky. Jdu posnídat a změřit se!

jane84
17. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii nijak, přišel z práce o 2 hodiny později, nic mi neřekl, ani ahoj, ohřál si oběd, sedl k tv, pak přesídlil k pc a až do večera hrál hry na netu. A za celou dobu jsme si neřekli ani půl slova. Super atmosféra. Já jsem si pak musela jít na chvíli lehnout. Poslední dobou mě hodně bolí v kříži asi z toho sezení u pc a psaní diplomky. A včera byla stopro ovulka, levý vaječník mě tak bolel, že to nešlo přehlídnout.
Já když jsem ho viděla, tak jsem neměla vůbec chuť s ním o ničem mluvit. Mě už to fakt nebaví. Stejně nevím jestli tím něco vyřešíme, protože on argumentuje tak, že nakonec z toho vylezu já jako špatnej člověk. On vidí všechno černě a to já už nechci. Přemýšlet, co když přijde o práci, co když nám nikdo nepomůže. Pak řekl, že jsem sobec já, protože co když se o to dítě nebudeme moct pořádně postarat, že ho vrátit nemůžeme, že to není jako pes. Jak u blbců u nás

jane84
17. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii nijak, přišel z práce o 2 hodiny později, nic mi neřekl, ani ahoj, ohřál si oběd, sedl k tv, pak přesídlil k pc a až do večera hrál hry na netu. A za celou dobu jsme si neřekli ani půl slova. Super atmosféra. Já jsem si pak musela jít na chvíli lehnout. Poslední dobou mě hodně bolí v kříži asi z toho sezení u pc a psaní diplomky. A včera byla stopro ovulka, levý vaječník mě tak bolel, že to nešlo přehlídnout.
Já když jsem ho viděla, tak jsem neměla vůbec chuť s ním o ničem mluvit. Mě už to fakt nebaví. Stejně nevím jestli tím něco vyřešíme, protože on argumentuje tak, že nakonec z toho vylezu já jako špatnej člověk. On vidí všechno černě a to já už nechci. Přemýšlet, co když přijde o práci, co když nám nikdo nepomůže. Pak řekl, že jsem sobec já, protože co když se o to dítě nebudeme moct pořádně postarat, že ho vrátit nemůžeme, že to není jako pes. Jak u blbců u nás

jane84
17. bře 2011

@rozum holky já tuším jak to dopadne. Asi to tak směřuje už delší dobu, jen jsem si to nechtěla připustit

jane84
17. bře 2011

jejda, se mi to tam vložilo dvakrát 😠

rozum
17. bře 2011

@jane84 to mě mrzí. Je potřeba si otevřeně promluvit a udělat z toho závěr. Lepší teď než, aby jsi zůstala s rostoucím bříškem na všechno sama.
Jinak žádné příznaky nemám, ale podle Tebe Fram a Zuziii, vím, že je mít nemusím. Ale občas mě píchne u vaječníku, tak mám strach, aby se MS nerozjela. Mám 37,1, tak dopiju čaj a jdu do pelechu, pak si Vás zase zapnu, tak zatím ahoj

herbie
17. bře 2011

rozum potichoucku gratuluju to je super carecka ja mam taky ovulku dneska mi zacla boli me vajecniky jak prase pritel ale prileti az v patek a sex nevim jestli bude protoze nam dneska umrel kamarad takze nalada asi moc nebude ☹ jane84 no tak hele uvidis ale fakt si to uvedte na pravou miru aby ty jsi jak blbka chtela mimi a on o to nemel vubec zajem takovyho chlapa by jsi snad ani nechtela ....no hele uvidis jak to dopadne zatim tomu nech cas ale urcite si promluvte.......preju vam krasnej den

herbie
17. bře 2011

a to co on ti rika to jsou jenom chlapsky blbi vymluvy tomu jako snad ani never jako to s tim bytem a penezma a tak mimi se prece naplanovat neda za tim musi bejt neco jinyho

rozum
17. bře 2011

@herbie Herbouši jsi hodná, ale to není vůbec na gratulaci, ještě ne!!!!!!! Tak ale už fakticky mířím do pelechu, zapnu si Vás tak za 3 hoďky, i když bych byla s 'Váma pořád, jenomže nemám noťas, ale velkýýýýýýýýýýýýýýý počák a jdu se kurýrovat do pelechu!

helcenka
17. bře 2011

Ahoj holky,
já se z toho fakt picnu, rýma je pořád děsná, už třetí týden, pořád uši zalehlý, nevím pomalu co jím. 😝
Ještě k tomu je tak hnusně, hrozně dusno, že se nedá ani dýchat, právě jsem se vrátila z nákupu a myslela jsem, že ten kopec k nám nevylezu, dvakrát jsem popadala dech a ještě se vždycky musela vysmrkat - lidi se na mě otáčeli, ale že by se mě někdo zeptal, jestli mi neni špatně, to ne...

@rozum-fotka je sice rozmázlá, ale já tam tu čárku vidím normálně. A jaká to byla citlivost testu? Zkusila bych to znovu v sobotu. To už by měl být vidět rozdíl. 😀

@jane84-nemáš to lehký, ale je fakt, že pořádný rozhovor tě asi nemine, v klidu a bez emocí. A jestli to opravdu vidíte každý jinak, tak to nemá smysl prodlužovat a čekat, jestli přítel změní názor nebo ne.
Manža se taky bál druhýho mimíse, jestli ho uživíme s hypotékou a s naprosto průměrnými příjmy. To zrovna u nich proběhla první vlna propouštění. Nakonec jsme to zvážili ze všech stran a rozhodli se, že druhý bude. Já mám taky strach z budoucnosti, všechno se zdražuje, teď u manži budou propouštět dalšího člověka. Pořád je něco. Jenže kdybych se měla strachovat, jestli někdy přijdu o práci a jak nám zase stát pěkně sebere příspěvky a zvýší daně, nebo třeba zůstanu s dětma sama, tak by jsme fakt žádný děti neměli. A nemám pocit, že bych třeba Kubíka nějak šidila. Má prostě všechno, co potřebuje. Nemůže mít úplně všechno, co mají ostatní. Má třeba zase jiný věci... A v životě taky nebude mít všechno, na co pomyslí... 😉

mircisek
17. bře 2011

@fram @jahudka80 @zzzzuuuuzzzziiii Taky mi trošku tvrdne bříško, trochu mě to překvapilo, protože u Filípka mi za celý těhotenství ztvrdlo jen jednou. 😅 Ale mně teda tvrdne málo. Dočetla jsem se tady na koňovi, že první pomoc je lehnout na levý bok a hlavně se vyčůrat. Mně to naštěstí pomáhá. 😀
@rozum Super, další pozitivní zpráva, tak hlavně bacha na teplotu. 😉
@herbie Já jsem si pořídila nádor - ne rakovinný, ale agresivní fibromatózu. 😢 Což znamená, že mi sice nehrozí metastázy, ale zase se to rádo nenápadně šíří dál. A mně z histologie zjistili, že to co mi uřízli, bylo pozitivní i na okrajích, takže to tam zase je. ☹

rozum
17. bře 2011

@helcenka máš pravdu, asi to zkusím až v sobotu, uvidím, jak vydržíme z nervama, jinak já vůbec nevím, co mám za citlivost, je to GS Mamatest, ale o žádné citlivosti nepíšou. Ale už opravdu jdu do pelechu 🙂

rozum
17. bře 2011

@mircisek to je zatím, jen poplach, ofiko ještě není nic! Holky nešilte, je to po limituuuuuuuu, ale dáváte mě náděj. Pa

lichtakova
17. bře 2011

@jane84 to je mi tě teda líto, je to hrůza, doufám, že se brzy nějak rozlouskne... ☹
@rozum pšššt, držím... 😉 😵

tiburcia
17. bře 2011

@rozum já myslím, že je to víc než jasné.,.tenhle test duchy nedělá ani po limitu 😵 😵

zzzzuuuuzzzziiii
17. bře 2011

@rozum holka tohle neni zadnej dusik, ale krasna carka, uvidis, za dva dny, jak na tebe vyskoci hned, ja od pondelka resim to same a dneska uz je nadherna, jenze ja prdla se testuju kazdy den a jen krasne vidis, jak to tloustne 🙂 drzim palecky a bez okamzite odpocivat mamino 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
17. bře 2011

@jane84 jani, reknu ti jen to, ze vsechno potrebuje svuj cas, do niceho se nenut, ale nejspis vis sama, jak to je... a chlap, co prijde domu, naji se u tv a pak stravi vecer u pc na hrach, tak to neni chlap pro zivot prece. sam by se mel starat, ale zrejme je tak jesitnej a urazenej, ze nechce, ze mu to za to nestoji... udelala bych mu caru pres rozpocet a pak jedine uvidis, zatim mu netece do bot, ale az zacne, bud zacne hodne rychle plavat anebo pujde jinam...
drzim ti palecky pri rozhodovani, ale jak rikaji holky, kdybych byla v tve situaci, necekala bych a neztracela dalsi cas... je to na nem, pokud bude chtit, zacne o tebe bojovat a nezalezi na tom, co zrovna je - malo penez, bydleni, skola atd... protoze VZDYCKY NECO BUDE, ale dva jsou od toho, aby si pomahaly a vzdycky nejake to reseni nasli - tak se zije zivot a ne stale cekat na neco, co treba nikdy neprijde...

vonrk
17. bře 2011

@rozum blajopřeji tiše, ale podle fotečky, je to jasná čárka, tak ať vše dobře dopadne.

Dnes jsem byla na vyšetření ve fakultce v Ostravě a čeká mne operace dělohy 11.4. - histeroresekce, pak budu moci znova začít pracovat na miminku.

rozum
17. bře 2011

@tiburcia 😀 😀 😀 Tvá důvěra v tyto testy, mě dodává kuráž!

fram
17. bře 2011

@jane84 jani,je mi moc líto,že ten tvůj chlap je takovej tvrdohlavej zabedněnec 😠 A přesně, jak píše zuzi - vždycky něco bude, kdybychom pořád čekali na nejvhodnější chvíli, tak bychom se taky nemuseli dočkat. Moc ti držím palce, ať to nějak vyřešíte.
@helcenka tebe se ty nemoce ale chytaj. Přeju, ať je ti brzo líp.
@rozum vypadá to moc dobře 🙂 🙂 🙂 Jestli vydržíš , testni až v sobotu. Myslím, že rozdíl bude jasný 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii super, že čárečka sílí 🙂 🙂

fram
17. bře 2011

@herbie držím palce, ať to přítel stihne a je chuť na snažení.
@vonrk můžu se zeptat, co histeroresekce znamená ?