• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
@martasl Teda Marti, no aspoň něco... no a co teď manžu vydusit, že teda sex nechceš a počkáš na něj? stejně teď budeš mít nějakou léčbu, takže to nebude úplně super na plození. jako prozatím si neumím představit, že by manžel nechtěl sex :wink: prostě nemáme rádi delší pauzy. jo a s tím vyšetřením, teda, budu ti držet palce, at hormony pomůžou!!!!!|!!! Jinak v Brně jsou dvě centra, co vím, ségra byla v tom Repromeda, čeká teď druhé dítě. a kámoška byla v reprofitu a mají už 3 děti. takže Brno poměrně úspěšné :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Janičko, nic ve zlým, ale vypadá to fakt špatně.myslím, že byste si měli vážně promluvit..... jak píše komtesa,.... třeba s tebou proto ani nechce spát :astonished: :astonished: :astonished:
18. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl jj prodáváme, ono nám stejně moc nezbývá :grinning: , a než to prodáme to bude doba, pujdem buď do pronájmu, nebo bytu manž.rodičů oni se mají stěhovat do domku....ale říkám než to prodáme,..šance je teď nic moc :wink: A já si řekla že se ničím nebudu stresovat nechám věci volně plynout :wink:
18. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééééé holky už je tam náš byteček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.reality.cz/cgi/detail?ord=770-N44937
18. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova to je mi líto, ale vím jaké to je mít postiženého človíčka, mám sestřenici s Dawn. syndromem. Nedivím se a asi bych to řešila stejně.
@jahudka80 o práci mi povídej, v únoru jsem skončila u zaměstnavetele protože nám nedával výplaty, netušila jsem ovšem, že jsem v tom. Když jsem na to přišla vzala jsem první práci co se namanula, abych si udělala alespoň tři měsíce a vešla se do 18O dní ochraný doby, dneska s těma mateřskejma je to hrozný. A hlavně jsem tím udělala tu zásadní chybu.
@martasl Děkuji manžel je opravdu zlatej, lepšího si nemůžu ani přát a proto mě to bolí dvojnásobně i za něj. Jsme spolu pět let a nevím kde bych bez něj dneska byla, je to přesně ten chlap, že když máš pocit, že upadneš tak je najednou tam a drží tě.
18. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl hlavu vzhůru tak máš tady holky a ty tě podrží a doma dvě slečny co tě taky nenechají ve štychu. O věku mi nemluv nad tím raději nepřemýšlím.
18. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 máte to tam pěkné :slight_smile: určitě vás teď čeká nový začátek. a máš dobrý přístup, na co se s tím trápit, když víc udělat nemůžeš...
@i.komtesa a řekneš mi, jak je na tom ta sestřenice? jinak jak vidíš, s prací jsi chybu neudělala, příroda si to zařídila po svém... takže jsi taky na začátku... není problém nastoupit na dobu neurčitou, přežít zkušebku a pak už klidně myslet na mateřskou. budu držet palce s prací. jak se cítíš, bolí tě něco? budeš ještě doma na neschopence?
18. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa Vítej mezi námi. Je mi líto, že si tím musí procházet další a další.
@jahudka80 Tak super, že se to u vás hýbe. Takový hezký byt se snad prodá brzy.
@jane84 Ach jo. Hodně síly na rozseknutí tvýho problému.
My jsme si včera zajeli s malým do špitálu. Šel do schodů, lovil v kapse penízek, ujela mu noha a rozsekl si bradu. Manžel samozřejmě nebyl doma, měl auto a nebral telefon. Zachránil nás děde. Já jsem se v první chvíli vyděsila, že si vyrazil zuby, ale odnesla to jen brada. Nakonec to nebylo ani na šití, má tam jen tři mašličky. On byl za chvíli v pohodě, ale já jsem se málem sesypala. Napřed šok z těch zubů, pak všude krev. Malej byl za chvíli v pohodě, ale já jsem se málem sesypala. Šok, stres, hormony....
@martasl Já tě chápu, že chceš miminko. Taky se teď smiřuju s tím, že asi třetí nebude. Vím, že jsem v jiné situaci. Nesrovnatelné. Je to divný, ale já ještě nemám venku druhý a strašně mě mrzí, že nebudu mít to třetí. Holka, drž se, třeba se ještě zadaří, nebo manžel povolí. :sweat_smile:
Určitě jsem na někoho zapomněla reagovat, ale teď se to tu nějak rozjelo.
18. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď volal manžel,večer to rozeberem.

i.komtesa-můj manžel je jinak taky bezva,ale nerad mluví.a já jsem zase děsně ukecená.to bych musela jedině manžela pořád něčím nalejvat,to je pak ukecanej.

jahudko-ten váš byt vypadá moc hezky.ale u nás by se za tu cenu asi neprodal.ale je fakt,že ho máte pěkně zpravenej a hodně věcí tam necháte.tak tfuj tfuj ať se někdo chytne a koupí.a ten byt po tchýni je jakej??to by bylo nej řešení,než bude domek,ne?(záleží teda,kolik se za ten byt platí).
18. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova sestřense je teď 18 let pamatuju si, když to tenkrát tetě v porodnici řekli. Tenkrát nebyly scriningy a utz byl tady jen v porodnici. Nikoho ani nenapadlo tetu poslat na plodovku, před tím bylo všechno v pořádku, a bylo jí 29.Chtěla spáchat sebevraždu, dlouho se s tím nemohla srovnat. Káťa je ve svých 18 vyspělá na 6let a tak už zůstane. A to ještě není ten nejvyšší stupeň postižení. :unamused: :unamused: Na to konto jsem byla u obou dětí na plodové vodě, abych měla jistotu. Nevím co je ten screning v I.trimestru, ale mám pocit, že krevní rozbory a utz v téhle době dělali doktoři i dřív a zdarma. Není to jen další poplatek za topo čem člověk touží???? 100% důvěřuju plodovce je to rozbor DNA z kůže plodu tak co by mohlo být jistější???
Jinak na neschopence asi ještě chvilku budu, sice se cítím dobře, ale dělalajsem v Plzni v Globusu u grillu a víš co tam prošlo maminek s miminkama. To bych asi hned neunesla. A stejně se asi podívám po něčem jiném.
18. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa No právě já 7let po škole pracovala a můžu teď za to že jsem nezaměstnaná?? Ty svině to nezajímá a já si fakt nemohu dovolit zůstat doma 4roky a brát od 10měs.dítěte jen 3800kč vždyť my z té rodičovské žijem, tak nahlásíme manžu na mateřskou a pak to zas přehlásíme snad to pujde on si taky v té práci nemůže vyskakovat po novém roce mu sebrali 15% a teď dřem bídu s nouzí do léta než doplatíme leasing :frowning2: :angry:
@lucie.krajcarova přesně tá pozemek máme a za byt bychom stejně za 7let víc nedostali teď tratíme půl mega pak by to byl už milion, to je děs ty prachy a nic z toho :cry: snad prodáme a bude líp :wink:
@mircisek jj paní říkala že ho máme hezky udělaný,...problém je spíž v té hypotéce, nejde splatit a né každý si chce zrovna brát hypotéku u KB a s těma našema podmíňkama, no uvidíme já už se s tím netrápím prostě počkáme :wink:
@martasl no hele za pronájem se tady platí cca 8tis (nám by stačilo 2+1) a my bychom měli o polovic nižší náklady než platíme teď a to už rozdíl je. V domku pak natom budem asi o 5tis.lépe podle toho jak vysokou hyp.budem mít ale moc si pujčovat nechcem a rozhodla jsem se pro bungalov... tak uvidíme hlavně ten klid a žádný sousedi nad náma :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl jojo chlapi jsou uzavřenější a o těch ženskejch věcech se neradi baví. Takže večer otevřete lahvinku vínka, rozeberete to a skončíte u řešení :slight_smile: :wink: jen v dobrém :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@i.komtesa taky tě vítám - nikdo neví líp jak ti je, než holky tady. Každá jsme si tu bolest prožily na vlastní kůži ale věř, že bude líp. Jsou tu skvělé baby :wink: . Se vším si poradíme a pomůžeme.

@martasl maaaarti hernajs, to pitomý. No já bych ti i doporučila tu mgr. podhornou - má ty kůry fakt vychytaný. Ale pokud to jde i hormon., tak zase je to sice radikálnější řešení, ale možná rychlejší.... :unamused: a to už jsem ti chtěla psát, že budeš možná ten případ, kdy to ženský zjistí až ve 3měsíci...hlavně že to jde řešit!
18. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa vítej,je mi to moc líto.kdo nezažije,nepochopí.držím palce,ať vám to brzy znovu výjde a je vše v pořádku..
18. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 Bungalov, toho se drž. Já teď s těma schodama trpím jako kůň a vlastně ta Filípkova brada byla takoy o schod. Žádný schody. :grinning:
18. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda musím říct, že čas je faaakt milosrdnej. Poporavdě řečeno mám pocit, že se to stalo už hodně dlouho....fuj. Naštěstí to fakt ten čas dokázal na duši " uhladit"...
@martasl držím palce, ať i manža vyjde vstříc a rozumně se dohodnete.
@mircisek chudák Filípek, tak hlavně, že se nestalo nic horšího
@jane84 je mi líto, že se ten tvůj takhle chová. :angry: Poradit bohužel neumím. Můj manža je ten typ, který řeší všechno hned, nesnáší , když mlčím a on neví, co se děje. Takže to taky nedělá a řekne všechno hned na rovinu. Nikdy jsem ho neviděla, že by byl naštvanej a já nevěděla proč.
18. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram Spíš chudák já, jemu je úplně jedno, že má na bradě náplast s tampónem. :wink:
18. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mircisek můj synoveček (2,5) minulý týden vlítnul pusou na obrubu chodníku. Já u toho nebyla, ale krev prý stříkala obloukem. Naštěstí zuby si nevyrazil, jen měl trošičku rozražený ret a odřený pod nosem. Ségra se z toho vzpamatovávala 2dny, prcek byl už po 15min. v pohodě :grinning: Jsou to raubíři :grinning:
18. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram To je přesný. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl my byli v Unica Brno a super :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram teda koukám, že už jsi v 16tt...to tak šíleně letí :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl teda musím říct, že o tom Brně jsem už taky slyšela, tady v Olo nevím.
18. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 byteček máte pěknej, to prodáte hned, víš kolik je mladejch párů co chtějí svoje bydlení. Ten bungalov taky schvaluju, máme novostavbu s patrem a už mě ty schody štvou a to jsem si nedovedla představit přízemní bungalov. Dneska už bych viděla jinak.
18. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa díky za vysvětlení... myslím, že nt screening v prvním trimestru je celkem nová záležitost, dřív byl asi jen utz. věřím,ž e když se dají dohromady výsledky nt a triplů, tak už to má nějakou váhu. já ještě přemýšlím, že u druhého půjdu na vyšetření klků - to je něco jako plodovka, ale už v prvním trimestru. to není dost plodovky, tak se bere jiná část... přece jen plodovka je trošku i riziko potratu... a prozradíš kolik ti je?
jahu, myslím že bytů s hypotékou je spousta, málokdo má na celý byt hotovost. takže i když někdo kupuje byt, měl by počítat s možností, že to nebude za hotové :slight_smile:
fram, kdy tě čekají triply?

@pe_t taky mi přijde, že se to stalo snad v minulém životě....
18. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Luci, myslím, že odběr choriových klků má o něco vyšší procento rizika potratu než amniocentéza
18. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa - ahoj, bude to bolet pořád, ale bolest bude menší a menší :slight_smile: a s náma trochu snažší :wink:
@martasl - chjo, to nezní dobře s těma vaječníkama, ale na druhou stranu se to dá vylepšit práškama, tak není nic ztraceno.
Holky je to děs, pořád slyším jak chlapi vyčítají ženským, že jsou unavené a že nechcou sex a najednou, když se mají intenzivně zapojit, tak to neberou. :angry: Takže musíme na ně obklikou!
@marulinka - MM je v lize a je fakt dobrý :slight_smile:
@jani - co napsat...já bych to nevydržela a neudržovala vztah za každou cenu. I když to bude bolet, zaútoč na něho a vše si vyříkejte a udělejte konečné rozhodnutí. Čím dřív, tím líp...
18. bře 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum ahoj a děkuji.
Už aby tu bylo jaro, až se zahrabu na zahrádce do země tak bude taky líp.
A leje a leje a leje...... :frowning2:
18. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek