Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

tiburcia
21. bře 2011

Ahoj holky...

@zzzzuuuuzzzziiii gratuluju... už budou jen samé dobré zprávy..

Jinak nemožné se stalo skutečností a proto prosím @lucie.krajcarova zapsat zítra že jsem 2DC 🙂

a.j.a.
21. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii mooooooooooooooooooc velká gratulace 😵 pátého dubna na tebe budu myslet a držet pěsti 😵

a.j.a.
21. bře 2011

@jane84 tak to je moc fajn, že jste si zvládli v klidu popovídat. Tak snad to bylo k něčemu dobré a pomůže to vašemu vztahu.

a.j.a.
21. bře 2011

@breberuska koukám, že Klárince začalo být konečně v bříšku dobře 😀 aby se nakonec nenechala vyhnat až po termínu 😀 každopádně je fajn, že se tam tak hezky dopekla.

@pe_t mrzí mě, že tě ta červená potvora zase dostihla ☹

fram
21. bře 2011

@a.j.a. a není to motání častým střídáním počasí ? Přeci jen jsi jako těhulka určitě citlivější.
@tiburcia gratulace k první porevizní, teď už to bude všechno lepší 🙂

fram
21. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii gratuluju moc 🙂 a bude držet palce, věřím, že 5.4 uvidíš srdíčko jako zvon 🙂

lucie.krajcarova
21. bře 2011

@jahudka80 tak to byste měli krásné bydlení 🙂 plenky vypadají hezky 🙂 ale my už je ani moc nepotřebujem, tak se mi nechce kupovat 😝
@pe_t určitě to pomůže!!
@lichtakova ty máš teď hezké starosti. zařizování bytu a domu mě moc baví 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii tak to je ZPRÁVA DNE, MOC GRATULUJI .-))))))) dobrý začátek, a zítra už budeš úplně nahoře 🙂
@a.j.a. teda, už ti to dává pěkně zabrat, Andrejko 🙂 už jen chvíli a bude to pryč 😉

lucie.krajcarova
21. bře 2011

@tiburcia tak konečně, máš se od čeho odrazit 🙂

tiburcia
21. bře 2011

@fram
@lucie.krajcarova

holky díky..už jsem se začínala bát, že se nedočkám... tak jedno čekání už mám za sebou...snad bude jen líp a líp 🙂

jane84
21. bře 2011

@tiburcia moc blahopřeji k MS. To je asi ta jediná, na kterou se ženská těší. Jak to bude dál? Počkáte ještě jeden cyklus a pak zase začnete se snažením?
@zzzzuuuuzzzziiii mooc gratuluji a na kontrolu budu držet palce, co budu stačit
@a.j.a. hezky odpočívej, ještě to chvíli s koblihou vydržte pospolu. Piješ dost?

vonrk
21. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii moc gratuluji a budu se modlit, aby vše na kontrole proběhlo k uspokojení, ať srdíčko buší jak o závod 😉

tiburcia
21. bře 2011

@jane84 já sem kvůli endometrioze dostala HA, takže zatím nic 😔

a.j.a.
21. bře 2011

@fram já ti nevím. Doteď jsem žádný takový problém neměla a teď těch posledních 14dní furt něco. Už si přijdu jako hypochondrický důchodce 😝

@lucie.krajcarova no, když si představím, že se budu motat ještě 6týdnů 😖 ale zase jako rodit dříve určo nechci. Jen ať si tam pěkně zůstane klidně až do termínu. Akorát tu pak teda budu hekat a nadávat každý den 😀

@jane84 no, je fakt, že teď o víkendu jsem to docela zanedbávala. Teď už se snažím zase nasávat 😀 to radši budu furt sedět na záchodě než se motat.

jane84
21. bře 2011

@tiburcia jej, to mě mrzí ta endometrióza. A po vysazení HA půjdete na IVF?

tiburcia
21. bře 2011

@jane84 asi jo...IUI už nemá cenu... tak do té doby aspoň došetříme peníze 🙂 😉

jane84
21. bře 2011

mě fascinuje, co jsou ochotné zdravotní pojišťovny proplácet za léčbu, třeba kuřákům a alkoholikům, i když neexistují stoprocentní důkazy, že kouření způsobuje rakovinu. Ale aby stát podporoval porodnost ovlivněním cen IUI a IVF, to ne. Vím, že se můžu rozhodnout pro základní variantu, ale když už člověk podstupuje IVF, tak si zaplatí lepší stimulaci nebo ICSI. A to jsou pak tak šílené částky. To je hrozné

rozum
21. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii , @jane, @pet - holky díky, uvidím. Je pravda, že jsem z toho taková nervozní, pobrečela jsem si, mám takové jiné pichání v břichu, teď mě to příjde jako břišáky, ale předtím to pichalo u vaječníku, pak pupek, mám strach, aby to nebylo něco jiného ☹
Jo a @zuzi, obrovskááááááááááááá gratulace

tiburcia
21. bře 2011

@jane84 tak tak... bohužel dneska na takové zákroky má opravdu po několikáté jen málokdo...

herbie
22. bře 2011

jane84 ja jsem byk jupppiiii tak ze by? tenhle rok kdyz mam tak plodnej podle horoskopu 😀

fram
22. bře 2011

Ahoj holky,
@rozum to píchání je přeci dobrý znamení. Já ho měla a mám pořád, kolikrát mám pocit, že do mě někdo vrazil kudlu 😅 a je to v pořádku

fram
22. bře 2011

@jane84 máš úplnou pravdu, ještě jsi zapomněla na stříkačky zdarma pro narkomany 😠

herbie
22. bře 2011

holky uz mam vecer tak pisu na rychlo preju vam hezkej den .. a taky pisu, abych vam dala vedet, ze jsem dneska byla pozadana o ruku a dostala krasnej prstynek juchuuuuuuuuu ........ tak ted uz jenom kde se ten mimis coura snad do konce roku kdyz ho budu mit tak plodnej podle toho horoskopu 😉

rozum
22. bře 2011

@herbie No tak to gratuluji a jak to probíhalo, čekala jsi to?
Jinak holky u mě na hovno - test negativní a všechny ty slabé čárky můžou jít do prdele. Jsem totáč nasraná, jelikož MS nikde, takže nevím, co se k...a děje. Další zdržování. Asi počkám do příštího týdne a pokud nedojde, tak jdu na gyn. Něco se tam odehrává, jelikož mě bolí vaječníky, ale co? Chudák můj chlap, už bych mu to tak přála. Ještě, že marodím a nikam nechodím, protože by to někdo dost hnusně odskákal, doufám, že mě nikdo dnes nebude volat. Mám chuť něco rozmlátit. Ještě bych se mohla uklidnit, že už jsem v pokročilém těhu a z moče se to už nepozná 😒 to je asi blbost, že? Nebo taky , že budu každou chvíli rodit. Chjo. Promiňte za můj citový výlev!

fram
22. bře 2011

@herbie tééda, tak veliká gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂
@rozum to mi je moc líto, vůbec nevím, co napsat. Asi to fakt chce zajít na gyndu ☹ ☹

lucie.krajcarova
22. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)14.3.2011 //

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................56DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................37DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................23DC
ndie (23let, MA 3/2010).....................................................................................23DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................22DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................20DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...................................................................17DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)........................................................................14DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................11DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................8DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................8DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)...............................7DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).........................................................3DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................2DC

lucie.krajcarova
22. bře 2011

@herbie jéé bude svatba, super! anebo dřív mímo? tak gratulace 🙂
@rozum tak to mě moc mrzí... použila jsi jiný test dneska že jo? vidím jediný vysvětlení, že vajíčko bylo oplodněno, ale nedošlo tam, kam mělo. jinak mě fakt nic nenapadá. ach jo, to je trápení, člověk si už dělá naději... a tu krev jsi nezkoušela?

mně dnes trhali osmičku a dobrý!!!!! paní doktorka je moc šikovná, nic jsem necítila. ale pak mi to raději i rentgenovala, aby tam nebyl nějaký nezapomenutý kořínek. tak doufám, že těhu nejsem, aby ten rentgen neuškodill.... dost mě pobolívá v podbříšku, jako by se chystala ms, ale u mně spíš jen ovulka, jsem teprve 21dc. tak jsem nějak vypozorovala, že 14 dní po ovulaci mívám ms. máte to taky tak? právě po potratu jsem začala cítit ovulaci, takže by to bylo takové znamení, kdy se snažit, případně se dá vypočítat, kdy má přijít ms. pro mě dobré znamení, když je moje ms tak nepravidelná.

rozum
22. bře 2011

@lucie.krajcarova Luci zkoušela, už budu zkoušet jen tyto testy, jelikož jsem našla super článek, kde píšou o té druhé slabé čárce, je to tam suprově popsané a vysvětlené, jak vzniká spousta dušíků, bohužel to už nemůžu najít, ale až to najdu, tak to sem dám jen pro zajímavost. Do práce jdu v pondělí, tak uvidím, zda si to vezmu. Je to děs, teď si zase přeji ať tu MS dostanu, to je paradox ☹
Trhání zubů já nesnáším, jsi statečná, já bych to nepřežila!

rozum
22. bře 2011

Není to přímo, co jsem chtěla, ale něco tomá do sebe -
Jednu výhodu ale dražším testům upřít nelze - narozdíl od laciných proužků ukáží buď zřetelně jednu čárku nebo dvě. Proužky jsou nechvalně pověstné tím, že se často objevuje náznak druhé čárky, což není těhotenství, ale pod povrchem rozmazaná a rozpitá testovací barva!

lucie.krajcarova
22. bře 2011

@rozum no tak to je smutné... a které testy jsou kvalitní? já vždy používala GS mamatest. a byla jsem spokojená, duchy jsem neviděla. ani nejsou drahé. ale jsou to 25. v každém případě u dvou těhu můžu srovnávat čárky, a nebyly stejně silné. i když pravda je, že já testovala snad až v 7tt, takže tehdy se fakt už hormon hcg zeslabuje (neměla jsem ms, tak nešlo spočítat, kdy testovat, proto tak pozdě).

jane84
22. bře 2011

@rozum to mě moc mrzí. Jak si to měla minulý cyklus? snažili jste se a testovala jsi při MS? Víš jak, třeba jsi už v 7 nebo 8 tt a hcg klesá. Vím, že není zrovna nejlepší se snažit si všechno vysvětlit a je lepší být připravený na horší variantu. Nejlepší je ta krev.