Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
22. bře 2011

@herbie obrovská gratulace. to je krása 🙂

tiburcia
22. bře 2011

@rozum asi bych šla radši k dr..pro jistotu...

tiburcia
22. bře 2011

@herbie gratuluju 😵 😵

rozum
22. bře 2011

@lucie.krajcarova no ono nejde říct, co je kvalitní, ale je praavda, že jsou lepší testy, které ukážou tak nebo tak a né, možná kdyby něco. Já teď mám tyčinky, jsou tam dvě asi za 100 kč.
@jani - já to minule dostala 12.2. a byla to normální MS. Taky vím, že není dobré si něco namlouvat, ale kdyby to bylo tak, že jsem v pozdějším tt, tak by to byl jen bonus. Ale na to se vůbec neupínám, spíš si říkám,co se to se mnou děje. A hlavně, proč mám vždycky takové nápínání, když se ten měsíc snažíme, jak bláznivý. Když jsme se nesnažili, tak pravidelné a když snažíme, tak jsou náznaky těhu a pak taková facka.
@tiburcia - objednám se až v pondělí, když to nedostanu. Snad se mě nic nestane, a případné mimoděložní by se už projevilo

i.komtesa
22. bře 2011

Ahojky holky, teda Vás dočítat.
@rozum nevěš hlavu a koukej si nabrat tu krev
@zzzzuuuuzzzziiii Gratuluji 🙂 budu držet palečky
@tiburcia gratuluji k MS já si ještě nějakou chvilku počkám 🙂 takže tichá závist 😔
@jane84 každá známka komunikace je vždy krůček k té další, třeba lepší a jednou se schodnete, hlavně pokračovat a držím ti palečky.

jahudka80
22. bře 2011

Ahoj Holky, tak jsme byli u nové zubařky 🙂hodná příjemná paní Májinka bez problémů si nechala zkontrolovat zoubky. Manželovi vyčistila zubní kámen a jinak je bez jediného kazu, a já ☹ 😀 mě si nechala kvůli rengenu až na 5měsíc, tak jdu až na 31.5. na konec pracovní doby , už mi říkala kde mi bude vrtat že mi to opíchne no až uvidí rentgen a tu mou sežranou hubu 😢, ach jo a kámen mám taky, a pigment na zubech, ptala se jestli kouřím 😀já a kouřit 😀 fůůůůůůůůj, no aspoň mi dá tu pusu dohromady bejvalej zubař na to 2roky sral a teď budu trpět ☹

@jane84 děkuji snad se někdo chytne velice by nám to pomohlo, jak finančně tak i posunem k domečku, jen to stěhování na to se netěším ,ale když je to k dobré věci 😀
@zzzzuuuuzzzziiii 😀 naskakují no dnes mám 80dní co jsem to měla naposled 😀 , a Tobě moc gratuluji a držím palečky do další kontroly 😉
@a.j.a. musíš pít já když nepiju začne mi bejt taky blbě ☹
@herbie gratulka k žádosti o ruku , to je tááák krásné , chjo, my už spolu budem letos manželé 6let 😀
@lucie.krajcarova no jen abychom prodali byt na tom to vše stojí, 😉 když prodáme hurá nastěhování 😀 já zabalím do krabic a manžel odnosí 😀 4patro 😀 😀 😀

i.komtesa
22. bře 2011

Jinak včera kontrola v poho, jen mi prodloužila neschopnost do 5.4. prý chce nejdříve vidět výsledky z histolky, ty budou 4.4. Dostala jsem vycházky skoro na celý den 🙂 mám se zahrabat na zahrádce, nebo se pustit do přestavby, nebo prostě zabavit se. Teď už nám tam snad to počasíčko vydrží tak by to mohlo jít jednodušeji. Také jsem včera byla na prac. pohovoru, ozvou se mi do tří dnů, takže teď zaměstnávám mozek ještě přemýšlením o tom jestli zůstat nebo zkusit něco nového.

endie
22. bře 2011

ahojík holky
@herbie gratuluji 😵
@jahudka80 tak co těhulko jak se vede?

moc na vás myslím a držím pěstičky aby brzo přiletěl čáp 😀

jinak u nás, manža mě zaskočil a řekl mi že bude lepší když začnu brát antibaby (antikoncepci) jako cíleně sme se nesanžili a popravdě druhého se dost bojí ale i tak to bylo jak facka 😖 jenomže já natikoncepci brát nemůžu 🙄 takže to bude ejště zajímavé

i.komtesa
22. bře 2011

No a na MS si prý můžu počkat 6-8 týdnů, to je prý normální ☹ takže trpělivost......brrr to je dlouho ☹

jahudka80
22. bře 2011

@rozum holka to mi je moc líto a proč neskočíš k dr. na krev??
@endie už se vede lépe nevolnosti jsou jen navečer, celej den se zdá že se cpu a ráno važím meně a méně 😅 zítra jdu k dr.a budu hlásit o kg méně než minule tak jsem zvědavá co na to řekne 😀

endie
22. bře 2011

@jahudka80 😀 tak hlavně když mimísek prospívá 😵 váhu neřeš, já přibraal za celé těhu 30 kg 🙄 mi přišlo jako bych přibírala s vody a dostaval sem furt seřvané na každé poradně že moc přibírám 😠 . Tak pak ukaž fotečku s ult 😵

lucie.krajcarova
22. bře 2011

@i.komtesa tak to je prima zpráva. na zahrádce teď bude krásně 🙂
@endie teda, tak to je situace.... přece si nebudeš dávat tělísko... a injekce je taky na delší dobu... no asi bych u vás zkoušela jen plodné dny... a at to dopadne jak chce, pro tebe dobře 🙂 ale fakt vůbec nevím, co by pro vás přicházelo v úvahu. já bych si chtěla nechat injekci, až budu mít druhé dítě. je to snad na 5 let.
@i.komtesa no uvidíš. mně první přišla po 20 dnech a druhá a ty další až tak 35-40..

co chudák Martinka, už má aspoň tu ms? doufám, že tam nebudu psaát 60DC 😖

i.komtesa
22. bře 2011

@lucie.krajcarova no já taky doufám, že jí dostanu dříve.

rozum
22. bře 2011

@lucie.krajcarova abych ji netrumfla 🙂

endie
22. bře 2011

@lucie.krajcarova vůbec nevím jak to budu řešit, ne tělísko nechci o injekcích vím že pak až přestaneš je brát tak rok !!! nesmíš otěhotnět 😖 kamoška to měla. TAkže ais jak píšeš plodné a neplodné dny no 🙂

mircisek
22. bře 2011

@jahudka80 Taky jsem na ty Anavy koukala, osahala jsem si je na veletrhu. 😉 Jsou to český látkovky a jsou relativně nový. Vypadají super, taky si nějakou na zkoušku koupím. Teď když ještě zvednou DPH u plenek, tak už se nám ty látkovky sakra vyplatí, co. 😉
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Další tukožrout. 😀 😀 😀 😀 😀
@a.j.a. Teda ty jsi pohodář. 😀 Já jsem si říkala, že začnu po 30TT. Pak bude horko a mně se nebude chtít. 😝 Mně taky není zrovna dobře, ale asi je to normální. Nemáš nízký tlak? To jsem měla já. Už jsem radši ani neřídila.
@herbie Ty budeš nádherná nevěsta. Už teď se teším na fotky. 🙂
@lucie.krajcarova To je předpisové. Ideální ovulace by měla být právě 14 dní před MS. 😎
Já myslela, že hcg vrcholí kolem 10tt a pak klesá. Kde jsem to jen četla? 😲 Tady http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-...
@zzzzuuuuzzzziiii Paráda. Takhle to má být.

jahudka80
22. bře 2011

@endie 😀 😀 😀 no když budu přibírat pomalu tak mě to vadit nebude 😀 ale tedy 30kg nechci 😀 že bych měla na konci těhu 90kg 😀 😀 😀 to teda nechcííííí 😀 No koukala jsem na tvé foto břůšek jsi měla tedy pěkný, ale jak tak koukám měsíc po porodu zas hubeňour, jsi to dala rychle dolů viď. No já budu šťastná když po druhém miminku budu mít váhu okolo těch 60kg na 165cm je to tak akorát.
@mircisek no jen nestraš tukožroutem manža na mě řval ať už nehubnu, on je snad pako, já za to nemohu ,žeru 7x denně a opravdu to prostě nejde no, že mám prej propadlé oči a povyslej obličej ☹ to člověka fakt potěší. Jo a jak říkáš já po 30tt možná i dřív musím to mít připraveno první dítko bylo na světě už 36tt a tak raději já mám vše připraveno dopředu 🙂
A holky až bude horko tak se budu vále u našich na zahradě a baštit meloumy jakou já mám na ně chuť , měla jsem teď jednoho v zimě a není to ono hlavně za 120kč 3,5kg meloun docela drahý. No já mám pocit že čekám kluka, manža chce sice další princeznu.... 🙂 on tedy říká, že je mu to jedno, hlavně že a'ť je to zdravé, ale stejně by raději holku 😀

jahudka80
22. bře 2011

@endie a koukala jsem že Adélka se narodila 9.10. 🙂 to mám TP podle PMS. 🙂 🙂 🙂 Ale asi to bude dříve 😉

martasl
22. bře 2011

ahoj holky.
tak v první řadě:

zuziu-obrovitánská gratulka,jen tak dál.a je jasný,že budeš mít strach,ale to holt k tomu patří.první krůček k úspěchu jste už udělali 🙂

herbie-jé,žádost o ruku.gratuluju.a pstýnek nám nevyfotíš??a na kdy svatbu plánujete?

jani-kéž bys s tím horoskopem měla pravdu,já jsem kozoroh.no ale s tou mou pitomou ms.... ☹ 😠

včera jsem byla na té vyvolávačce,tak uývidíme,kdy ms dorazí.ptala jsem se sestry,jestli už by bylo hcg v krvi vidět,kdybych otehu toho 9.3 max +2dny.prej toho 18 už by tam bylo aspoň něco a já měla 0.takže nic a mrcha nikde.to bude hoooodně bolestivej pád z takové výšky dolů ☹

breberuska
22. bře 2011

ahojky holky,
jen hlásím, že jsme odstranění cerkláže přežili, byla to nakonec sranda, protože mému Dr asistoval takový mladý, co je tam teprve pár měsíců po škole a ten nešel daleko pro slovo, takže jsme se docela nařechtali. Nicméně nález už je dost pokročilý - čípek zcela zpotřebovaný a branka na prst, malá nacpaná jak nejníž to jde, tak se uvidí, co se bude dít dál...můj Dr říkal, že mám vydržet do pátku, protože to slouží až do neděle 😀

jo a jen jsem tu zahlédla slovo tukožrout, tak mně to úplně vydeptilo...já jsem už fakt jak bečka a dneska jsem při vážení už dostala regulérní strach z toho, že to nikdy neshodím.... 😠 to jsou praštěné starosti, co 😔

@herbie moc a moc gratuluju, už se těším na svatební fotečky! 😵
@zzzzuuuuzzzziiii mám velkou radost a přeju, ať jde všechno dobře dál 😉
@martasl marti, mrzí mně, že ta mrcha tak zlobí...to je fakt na palici.
@rozum je mi to líto...

herbie
22. bře 2011

ahoj kocky moooc vam vsem gratuluju jste zlate....... 😉 svatba bude asi listopad ale jeste neni jisty datum pak dam vedet prstynek tady mate ale svetlo nebylo moc dobry fotila jsem to vecer tak pak ho nejak pekne na aranzuju a poslu znova doctu vas vecer mejte se moc krasne dobrou noc 😎

a.j.a.
22. bře 2011

Ahoj holky 🙂 já jsem dneska úplně mrtvá. Spala bych jak lední medvěd. Hned bych šla do peřinek, ale čeká mě holení 😝 pže zítra dopo mě čeká kontrola a ozvy. Jsem zvědavá, jestli bude nález lepší než minulý týden, když jsem se teda snažila odpočívat a ležet.

@rozum ach jo, to mě ale mrzí ☹ ale i tak si nech určitě nabrat tu krev.

@jahudka80 tak super, že nová zubařka je fajn. Akorát to spravování zubů moc nezávidím. Mi teď taky všechno hezky pospravovala, tak snad to na chvilku vydrží 😝 ještěže existují ty injekce, jinak bych tam zkolabovala 😲

@mircisek s nízkým tlakem běžně bojuju. Ale teď to byl nějaký extrém, a teda dost nepříjemný. Dneska už je mi třeba zase dobře. Přemýšlím, jestli to nemůže být sladkým ? Celý víkend jsem do ničeho sladkého ďobnout nestihla, dneska jsem se nacpala čokoládou a hned je mi fajn 😅 😕 anebo ten mega úplněk ??

@herbie juuuu, moc moc gratuluji 😵 prstýnek vypadá nádherně 😵 už teď se strašně moc těším na fotky 😵

lucie.krajcarova
22. bře 2011

Herbie, je krásný 🙂
breberu, tak vydržte do pátku, pak to bude stát za to 🙂 s tím správným doktorem!
Marti, ach jo, už aby to bylo, viď.....
Aja, fakt se musíš holit před kontrolou? na to si vůbec nevzpomínám... mně holil manžel před císařem, ale nakonec mě ještě doholovaly sestřičky, prej to bylo málo 😀

a.j.a.
22. bře 2011

@breberuska jsem na tebe dneska myslela, jak to proběhlo a jestli se náhodou po odstřihnutí stehu hned nevykutálela Klárka 😵 😀

a.j.a.
22. bře 2011

@lucie.krajcarova no, to nemusím, ale jsem zvyklá, tak se s tím holt pokaždé jak blbec trápím. Kulové si tam vidím a jsem dořezaná jak podsvinče 😅 ale už jsem si kolikrát říkala, že se na to vyprdnu a nechám bobra žít 😀 😀 😀

pe_t
23. bře 2011

Ahoj holky 🙂

@a.j.a. asi nás je na tom spousta stejně, už nevím, po jakých žiletkách sáhnout 😅
@herbie ten je kráááááásnýýý 🙂 moc gratuluju 😵
@breberuska myslím holky na vás a držíp palečky 🙂
@martasl dopr....uplně tě chápu, jak se cítíš. Ale dr. určitě pomůže. taky jsem furt sázela na vše přírodní, dokud jsem ale nesjistila, že mě ty neúspěchy začínají psych. pokládat. Tak už jsem štastná za pomoc doktora.....věřím, že ti pomůže.
@jane84 janulko co je u vás novýho? Pomohlo to promluvení nakonec?

mircisek
23. bře 2011

@a.j.a. @pe_t S tím holením řeším naprosto stejný problém. Přemlouvala jsem manžela, ať mě laskavě aspoň před kontrolou oholí, ale on se strašně bojí. Jo a já používám depilátor - tedy tu holící část a od té doby žádný pupínky, žádný pořezání, s žiletkama to byl děs běs. Teď bych se asi podřízla 😅
@herbie Ten je krásnej!!!!
@a.j.a. Tak to možná bylo nízkou hladinou cukru. Tak honem mlsat. 😀 Já se teď omezuju se sladkým, protože jsem si přečetla, že rakovinný buňky žijou právě z cukru. Já sice nemám rakovinný buňky, ale i tak doufám, že to na ně třeba taky zabere. Chystám se nasadit si kúru z javorovýho sirupu a jedlý sody. Jen nevím, jak přežiju bez sladkýho začátky kojení. To jsem vždycky měla u postele sušenky nebo čokoládu, protože jsem měla šílenej hlad. 😝

mircisek
23. bře 2011

@breberuska Tak nakonec budeš mít přece jen buclaté miminko. To je super zpráva.
@martasl To je mi moc líto, že tě ta MS tak zlobí. 😒
Určitě jsem na někoho zapomněla. 😅 Je toho teď nějak moc.

jahudka80
23. bře 2011

Ahoj holky koukám že tu řešíte holení já se včera oholila a dnes už vážím 59,8 kg 😀 jestli já ty chlupy raději neměla nechat 😀 😀 😀 . Mám práce na pc že se z toho asi po... 😀 tak musím makat jinak dnes jdu tedy v 15h na kontrolu mám 200dní do porodu 😀 . K obědu budu dělat svíčkovou tak se musím nacpat ať mám aspoň nějaké břicho a nevypadám mezi těma těhulema blbě 😀 😀 😀
@herbie krásnééé 😵 mě manža zhruba po půl roce chození po sexíku v posteli řek :vemeš si mě 😀 😀 😀
@a.j.a. no já budu ráda když mi to vyspraví protože ten bejvalej zubař na to kašlal...a teď tedy ty zuby vypadají 😢
@breberuska tak šup šup dnes je hezké datum dnes by to šlo 😀
@lucie.krajcarova já byla oholená 1-2dny před porodem (rodila tedy normálně) a sestra, řekla že to stačí 😀 )
@a.j.a. já se holila v těhu.normálně se zrcátkem a v pohodě... a kamarádka co se neholila tak říkala že používá ten depilační krém, taky jsem to párkrát zkoušela, je fakt že to je lepší že když chloupky dorůstají že to nekouše, ale teď v těhu se to bojím patlat přeci jen jsou to nějaké chemikálie 😒 musela bych se zeptat dr.jestli se to může používat

jane84
23. bře 2011

@pe_t je to takové všelijaké. Jako nehádáme se, normálně spolu mluvíme i sex byl. Ale je to takové chladnější. Normálně se pošťuchujeme a děláme srandičky, to teď není a je doma větší ticho. Ani jednomu z nás ta atmosféra není příjemná, ale musí to být. Vím, že teď hodně přemýšlí, chci aby si promyslel, zda opravdu chce dítě nebo ne a nepřemýšlel u toho jestli mě tím ztratí. Ano, souvisí to, ale musí si rozhodnout, jak bude on šťastný. Nechci aby mi jednou vyčetl, že jsem ho k dítěti přemluvila. Jenomže se právě bojím, že to spojuje s tím rozchodem a jednou by to tak dopadlo. Nechci ho ale uhánět. Snad už se vše brzy vyřeší úplně