Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
23. bře 2011

@jane84 tak to jsi šikulka,že ti ta diplomka tak hezky jde 🙂

jahudka80
23. bře 2011

Tak holky jen krátce, podle ULZ jsme 12+1 miminko krásně roste 😉 a má vše co má mít 😀 příště jdu na tripl testy 22.4.

lucie.krajcarova
23. bře 2011

@jane84 Jsi šikulka s tou diplomkou 🙂
@jahudka80 Mimísek ti krásně roste!

rozum
24. bře 2011

Čau holky, je to děs, už abych začala chodit do práce. Chodím spát pozdě a vstávám brzo. Ale cítím, že je nervama. Včera jsem si řádě pořvala. Zajímalo by mě, zda když byly ta viroza a jednorázová zimnice, tak to byl příznak toho, že "to" odchází, nebo to odešlo až po té viroze. Hledám něco, co by mě uklidnilo a dodalo klid. Ale asi nic. Jsem celá rozklepaná a psychicky na dně. Vím, že je lepší, že si to poradilo samo, a nemusím na zákrok, ale ...no dovedete si to představit. Jsem silná, ale už asi nemůžu. Chtěla bych usnout a probudit se až těhotná. MS silná a bolesti ustoupily, tak jen, ať to rychle skončí.
Jdu uklízet, MM spí...bude krásně, to mě na náladě nepřidává, asi bych se chtěla přestěhovat někam za zimou, to by mému stavu pomohlo vic. Holky děkuji za podporu, už snad nebudu, tak moc prudit.
@jahu hezká fotečka
@jani - to znám, když tam jsou nějaké poznámky od vedoucí práce, tak má člověk pocit, že se do toho dívala

lucie.krajcarova
24. bře 2011

@rozum máš už toho dost za sebou... neznáš nějakého sensibila v okolí?kámoška měla dva zamlklé potraty, šla za ním a objevil, že v jejich ložnici má nějakou špatnou zónu přímo nad bříchem.. něco s tím udělali a ona je už v 16tt, zase těhu a v pohodě.

rozum
24. bře 2011

@lucie.krajcarova ježiš to nemám, ale je to zajimavé. Segra, kdysi byla u nějaké té vědmy, či co. A ona, že budu mít dítě kolem 30, už je mě 31 😒 , a že budu mít moc dětí. Takže buď půjdu na umělé a minimálně dvojčate nebo budu dělat ve školce 😀

fram
24. bře 2011

dobré ráno,
@rozum nedivím se, že jsi psychicky vyřízená, kdo by nebyl ☹ Ani nevím, co bych poradila ☹

@jahudka80 krásná fotečka, jak si pěkně hoví 🙂 🙂

jahudka80
24. bře 2011

Ahoj holky já dnes budu gruntovat, zítra mají přijít zájemci na byt tak ať to tu máme krásné 😀 .Manžovi už hrabe prej miláčku to by bylo super když by to koupili, šli bychom nachvíli bydlet k našim a začli ještě letos stavět 😀 tak takhle optimistickou věc jsem od něj dlouho neslyšela, zřejmně mu leze jaro na mozek 😀 . Já počítám s tím, že se kouknou a zas půjdou a my zas budem čekat až se někdo ozve 😒 .Hold se nadá nic dělat než čekat 😠
@lucie.krajcarova jj dr.koukala a usmívala se a i sestřička říkala, že mám vše úplně předpisové 😀 a to jsme ani nevěděli .že plodíme dítko 😀
@rozum Je mi moc líto jak se cítíš, ale neboj řekni si jestli to vyšlo (tak aspoň víš že můžeš otěhotnět) a nebejt té blbé nemoci..., u mě to bylo to samé a ještě před vánoci já řekla ,že mám zkažené celé vánoce a jak jsem měla depku tak jsem vybrala všechny peníze co jsem vydělala na brigádě a utratila za dárky, jsem si řekla když už u mě to bude stát za hovno ať mají radost aspoň ostatní. A ani ve snu by mě nenapadlo po tom co jsem 9měsíců měřila teplotu a sexovali vždy v plodných dnech a prd z toho tak by mě fakt nenapadlo, že budem mít první sexík po ms a ono to výjde. Koukej máš jaro venku bude hezky čím dál tím lépe musíš být hlavně v pohodě, zaměřit se na něco, koníčka co koliv hlavně nebýt upnutá k tomu co když a otěhotním , neotěhotním..vím že je to hrozně těžké.... ale uvidíš vyšlo to spousta holčinám výjde i Tobě 😉
@fram jj nožky mělo křížem a ručičku před obličejíčkem doufám ,že mi za měsíc ukáže co má mezi nožkama 😀 Farm když dělají testy berou krev na VV nemusím být na lačno že ne??

lucie.krajcarova
24. bře 2011

@jahudka80 tak to jsou krásné věty od manžela 🙂 taky koukám všude okolo, jak vše prokouklo, lezou první kytičky, ženské myjou okna, na polích se seje, jsou vidět koníčci, ve městech se opravují cesty a domy.je to tak krásně pozitivní 🙂 jaro je prostě nejkrásnější a je to největší proměna 🙂
Rozum, jestli se nepletu, 3x to nevyšlo viď? možná bych se fakt na někoho takového obrátila... dělám to, když doktoři nepomůžou..

fram
24. bře 2011

@jahudka80 nemusíš být na lačno, já šla na krev na NT až v 11.45. a to bych hlady asi padla 😀

anavirez
24. bře 2011

ahojky, jen na skok. kontrola byla bezná, vše je ok 8+3 srdičko nadherne busilo. dostala jsem prukazku a taky zadanku na genetiku, s ty mam trochu vitr. ale jen trochu, fakt si myslim, ze vse bude ok 🙂citim to.
ja byla u lecitele, rikal ze vse bude ok a taky se zminil, ze nespim na zonach coz je pry dobre.🙂 hodne se mi ulevilo 🙂

lichtakova
24. bře 2011

@anavirez gratuluju, neboj, určitě bude vše ok 😉

fram
24. bře 2011

@anavirez gratuluju 🙂 🙂

martasl
24. bře 2011

ahoj holky.

rozum-to mě moc mrzí,u mě prej taky z velké části za to mohla chřipka.v listopadu jsem se nechala naočkovat proti chřipce a mám pokoj.všichni hlavně v práci kolem mě nachcípaní a já jsem měla klid.a to jsem to hned od každého chytla.letos půjdu na očkování zase a nechám i naše holky.hlavně,že ti ms dorazila(ikdyž jsi ji nechtěla ☹ ),ale já pořád nic 😠

jahudko-tak ať se zájemcům byteček moc líbí a okamžitě berou.mimísek je nádhernej 😉

anavirez-no vidíš,všechno je ok a je bezva,že se cítíš výborně.nám taky mudra říkal,že až budu těhu,pomažem na genetiku.otázka je,jestli ještě někdy těhu budu...

jani-no vidíš,jak ti jde.ty jsi přece holka šikovná.vždycky to přece zmákneš levou zadní.chtěla jsem se zeptat,líbily se synovečkovi ty krásný hračky,co jsi mu koupila??vidíváš se s ním?

jinak u mě ms pořád nikde,bt se drží,tak jsem z toho jelen.no uvidíme.včera jsem byla s holkou v kině na pohádce Na vlásku.je nádherná,hrozně se nám líbila.normálně tam vypouštěli ty lampionky kvůli té ztracené princezně a já měla slzy v očích.sem přemyšlela,jak to nenápadně utřít,aby Simona na celé kino zase neprohlásila,že mi teče z oka.no nenápadná jsem byla jako prase.ale chápete to??brečet u pohádky?masakr.všem maminkám s dětma doporučuju,mají to krásně udělaný.

lucie.krajcarova
24. bře 2011

@anavirez gratulace, že je vše v pořádku a srdíčko bije! co to bude s tou genetikou? půjdeš na odběr choriových klků?
@martasl příroda si s tebou zahrává 😢 no a s tou pohádkou, ani mi to nepřipomínej, já slzím klidně i při reklamě, ale to ještě dřív, než jsem byla těhu 🙂 asi mi to zůstane 🙂

marulinka
24. bře 2011

@jahudka80 pěknej mimísek 🙂
@anavirez gratuluji ke srdíčku 🙂

jane84
24. bře 2011

@martasl jj, vídám, zrovna dneska je u nás a já teda v knihovně. Ale dárky už dostal a ani se nestihl převlíct a už si hrál.
@anavirez blahopřeji k srdíčku
@jahudka80 krásnej mimís 😉

jane84
24. bře 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Janička právě dostala email, zda se nechce zúčastnit osobního pohovoru jako součásti výběrového řízení na místo učitele biologie a chemie na ZŠ v Brně 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

i.komtesa
24. bře 2011

@jane84 Gratuluji a chceš 🙂 ???

jane84
24. bře 2011

@i.komtesa tak vzhledem k tomu, že po odeslaných 20 žádostech nepřišla kladná odpověď, tak se pohovoru určitě zúčastním. Jen doufám, že je to myšleno od září a ne ještě na tento školní rok, to bych musela odmítnout, protože bych asi horko těžko dávala státnice v červnu

lucie.krajcarova
24. bře 2011

@jane84 tak první nabídka, hurá 🙂 a jak si tě našli?

jane84
24. bře 2011

@lucie.krajcarova registrovala jsem se na stránkách, kde školy inzerují nabídky práce a hledají i zástupy za dlouhodobé nemoci. Tak asi tam. Jinak nevím, protože do Brna jsem nikam žádosti neposílala, leda by si sháněli info z fakulty o tom kde končí školu.

i.komtesa
24. bře 2011

@jane84 jj to znám také jsem posílala životopisy všude možně a jestli přišla jedna dvě odpovědi že se ještě ozvou protože jsi prošla prvním kolem a pak už nic.

martasl
24. bře 2011

jani,tak to je bezva.byla bys ráda,kdyby to vyšlo??nevím,jak daleko to do Brna máš.aspoň bys hned po škole měla práci,aspoň něco pozitivního 🙂 .

jahudka80
24. bře 2011

Holky dnes je den na ho... já uklízela, a po obědě si chtěla lehnout. Tak jsem šla . Malá spává tak do 15h, a tak ležím asi 10min.a telefon že zítra zájemci na byt nepříjdou že má ta paní z realitky rozbité auto.Jojo no paráda, tak zas prd, ležím asi 15minut a na chodbě řev jak blázen k sousedům šla náštěva a dítko huláká na celou chotbu, zachvíli bouchání ze zhora 😠 už jsem byla fakt nasra.. no a po 10minutách volá malá z postelé mamíííí já chci vstávat (určitě jí ty kreténi vzbudili 😠 . Jdem ven nebo bych se tu zachvíli zbláznila a musela asi zkočit z okna, bolí mě hlava a jsem tak vytožená že bych nejrači 😠

mircisek
24. bře 2011

@jahudka80 Super zprávy. Krásnej mrňousek.
@anavirez Skvělý, další miminko. Tak holky prskejte i na ostatní. Já se taky snažím. 😀
@jane84 To by bylo super, kdybys měla místo. V dnešní době je to fakt výhra. 🙂
@jahudka80 Já tě chápu, to mě taky dokáže vytočit. A když bych to nejvíc potřebovala, tak Filípek zrovna spí třeba hodinu. 😠 Oni na to maj snad radar.
Já jsem dneska byla na kosmetice a málem jsem tam omdlela. Jestli jsem měla moc nohy nahoru a mrňous něco utlačil. No děs a hrůza. 😖

helcenka
24. bře 2011

Ahoj holky,
všechny zdravím, nemám ale nějak sílu dočítat.

Herbie - moc gratuluju, já bych se vdávala klidně zas... 😀

Rozum - mrzí mě to, ale na druhou stranu je lepší, že to odešlo takhle samo, nedá se mluvit ještě ani o miminku, pak déle by to bylo horší, moc na tebe myslím. Třeba to teď půjde lépe, máš "pohnojeno". Držím palce.

Jahud, my když prodávali byt 1+1, tak nám tolikrát zavolali lidi, domluvili schůzku a pak ani nepřišli, nebo ji v ten den zrušili.... Prodávali jsme ho půl roku, hodně aktivně jsme ho nabízeli, nakonec se to povedlo až když jsme o něco snížili cenu. Ale byli jsme rádi, že je to z krku a nemusíme platit zálohy, protože už jsme měsíc měli koupený nový byt. Vy máte problémy s blbou hypotékou a u nás se zase peníze za byt museli rozdělit třema - mezi manžela a jeho sourozence, ti se celých 8 let o byt vůbec nestarali, nic do něj neinvestovali a nakonec se do nás ještě naváželi, že jsme ho schválně prodali pod cenou... My za něj taky chtěli co nejvíc, ale to by jsme ho neprodali dodnes...

Lucko - kde máš fotku?

Anavirez - gratuluju ke kontrole. Moc držím palce, na genetice bude určo vše OK.

Jani - moc bych ti přála, aby ti ta práce vyšla a bylo vše podle tvých představ. Konečně by se to všechno pohnulo a ty jsi byla zase o krok dál.

Marti ta mrcha si dává opravdu načas, potvora jedna.

Jinak holky vůbec nemám čas, konečně jsem se vybabrala z té rýmy, tak manžel tady tři dny chodil a hekal, jak je mu špatně, když jsem mu řekla, ať si teda lehne, dá si čaj, paralen a pořádně se vypotí, tak to že ne. Tak jsem mu řekla, ať mi vleze na záda, že není mimino, ale nerada bych to měla zase zpátky. Kubík má opět rýmu ze školky, to byl měsíc klid. Měli v pondělí vítání jara a odemykání zahrady, tak to ho učitelky určitě zase neoblékli... Ach jo.
Dneska jsem umyla okno v ložnici - to je to nejmenší okno v bytě a mám toho plný zuby. Tak nevím, jestli se mám do dalších pouštět...

Jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám, ale myslím na všechny, ať se nám daří.
Zítra mě čeká kontrola, tak se zase hrozím, kolik prcek vyrostl...

lucie.krajcarova
24. bře 2011

ahojky už mám fotku 🙂
dnes jsem umyla 4 okna a ještě jich zbývá asi 10 🙂 ale nevím jak umýt střešní?? prostě tam nedošáhnu...

jane84
24. bře 2011

Nevíte někdo, co Breberuška? Jestli je už Klárka na světě?

herbie
24. bře 2011

ahoj holky jane84 super gratuluju jsi rada vid? lucko.krajcarova hezka nova fotka co tu mas slusi ti to na ni....jahudko no tak to je pech, ze neprisli, ale jeste, ze ti to alespon zavolali....taky krasna fotecka mimiska nechas si rict co to bude? dneska mam nadherny pocasi venku ale stehujem veci co tu mame do uschovny protoze pristi tyden se vracime do californie tak se tesim, ale i ne......tesim v tom ze se budu pomalu pripravovat na svatbu a netesim, protoze hawaii je proste hawaii raj na zemi.........holky ty chlapi jsou hrozny kdyby mohli tak se vemou doma v obyvaku reknou ano a tim to zhasne......ten muj si mysli, ze vsechno je hrozne lehky.......ma to na haku je to proste chlap...no ja mu dam 😀 😀 😀 😀 taky se tesim k tomu doktorovi.......a novej ridicak si musim udelat protoze mi starej uz propadava no mam toho dost a v kvetnu cesko juuuppiiii uz se tesim, protoze az priletim tak s mamkou jedem pro jejich noveho pejska stenatko meli pred tim toho 17 letyho ale ten zemrel pred 3 rokama tak mamka jde do duchodu tak rozhodla, ze chce noveho pejska ale ja s ni budu muset zajet pro neho nebo ni jelikoz tata nas nema o tom ani pomysleni jeeee ten se posere hahahahahah tak jo jsem se nejak rozepsala preju vam krasnej den holky....jooooo kdyby jste nekdo vedela o stenatkach fenka nebo pes do 3500Kc mensiho vzrustu dejte vedet ja koukam na www.bazos.cz tak pa