Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
1. kvě 2010

A zase 2x 😀 😀 😀

natulaaa
1. kvě 2010
natulaaa
1. kvě 2010

Holky,kde jste všechny 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,já tu jukla,že si počtu a nikdo nikde 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,jdu si nabarvit vlasy a udělám si nehtíky,tak zatím 😕 😕 😕

jane84
1. kvě 2010

Nat všechny se věnujeme svým drahým polovičkám, když je ten "lásky čas" 😉 😀

fram
1. kvě 2010

ahoj holky,
u nás se během dne udělalo hezky, tak jsme byli venku.
Nechystá se zítra gamb testovat? Jestli ano, držím mocmoc palce, ať tam jsou // 🙂

jane84
1. kvě 2010

říkala že bude testit, ale nebyla tu už ani včera, asi je napnutá jak kšandy. Moc bych jí to přála. Nám všem

natulaaa
1. kvě 2010

No tak u nás šla romantika bokem,Peta dělal podlahu v budoucím dětském pokoji a já byla na zahradě,sekala jsem trávu a plela a tak,pak jsme opékali a ted sedíme u telky,ale v televizi zatím nic moc 😒 😒 ,

jane84
1. kvě 2010

ježiš já si ani nevšimla kolik je hodin, no to jsem toho do té školy zase udělala 😠

natulaaa
1. kvě 2010

Holky kukněte http://www.zenska-neplodnost.cz/Napsali-o-nas?f... na stranu 9,babské rady jak otěhotnět,kromě svíčky a orgasmu po Manžovi ,děláme snad všechno,ten orgasmus se poštěstí takhle málokdy 😕

jane84
1. kvě 2010

Nat já už občas dělám i tu svíčku 😀 jen ten orgasmus, to se poštěstí opravdu málokdy

fram
1. kvě 2010

já svíčku nedělám, ale nohy zvednu nahoru pokrčený 😀 s polštářem pod zadkem 😀 Nikdy jsem nezkoušela prstíkovou metodu, mám pocit, že by mi ty mršky uvízly na prstech a já je vytáhla 😀 😀

jane84
1. kvě 2010

to je tolik rad, někdo říká prstíková metoda, někdo svíčka, udělala bych cokoliv, aby to už konečně klaplo, ale zatím marná snaha. myslím, že až to klapne, budu to považovat za zázrak 🙂

natulaaa
1. kvě 2010

Mi se orgasmus po manžovi tento cyklus povedl,ale když mám pulku ženských orgánu na hovno,tak mi ani ten orgasmus nepomuže 😠 😠 ,jo a já si dávám aspon polštář pod zadek,ale to jen v době,kdy mám ovulku,jinak to prdím 😒

jane84
1. kvě 2010

Nat a kdy budeš mít výsledky z té endokrinologie?

fram
1. kvě 2010

já myslím, že pokud je ženská i spermie v pořádku, lze otěhotnět i bez všech těch opiček, třeba vestoje 😀 Ale holt my, co nám to déle trvá, děláme všechno možný, abychom to usnadnily. U nás je problém s načasováním a loni si mm nechal udělat spermiogram a nicmoc. Přesto jsem otěhotněla přirozeně (po dlouhém snažení), ale dopadlo to špatně ☹

natulaaa
1. kvě 2010

jani ve čtvrtek nebo v pátek.At už,už se nemužu dočkat,dneska mě zase píchá celý den napravo,snad se tam nic neděje,já na pravé straně neměla nikdy nic,tak snad to vydrží,ale asi se moc sleduju tedkom,jinak pích sem ,pích tam,člověk to tak nevnímá,ale ted od te středy,to nějak vnímám víc 😒

jane84
1. kvě 2010

fram máš naprostou pravdu, když se to něco pokazí nebo se nedaří otěhotnět, tak to začíná ženská řešit a snaží se, co nejvíc tomu pomoct. Prve jsem otěhotněla 3 měsíce po vysazení HA, v době kdy jsem byla na brigádě, užívala prázdniny, nic jsem neřešila a šlo to. A teď? Trochu se snažím tomu pomoct, ale šlo to tehdy, půjde to i teď 🙂

fram
1. kvě 2010

jane, já poprvé otěhotněla hned druhý cyklus po vysazení HA, ale to bylo před 13-ti lety 😅 Teď jsem vysadila HA v červenci 2008! a otěhotněla v lednu 2010! a ještě to bylo zamlklé těhu ☹
natul, budu držet palce, ať jsou výsledky co nejlepší a hlavně - budeš už vědět , co se děje a půjde to řešit

jane84
1. kvě 2010

fram to je teda dost dlouho, budete zkoušet IUI nebo IVF? Nebo ještě přirozeně?

leheckova
autor
1. kvě 2010

ahoj no tak jsem to nevydržela a přišla za vámi moc se mi stýzkááááááááááá jdu udělat tabulečku pak mrknu na ty babsky rady 🙂

leheckova
autor
1. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................37DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................33DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................31DC (16.4 IUI)
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................27DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 14DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................14DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................12DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................12DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................12DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................12DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................11DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................9DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................2DC

leheckova
autor
1. kvě 2010

u nas holky krásně celý den občas zatazeno ale nepršelo a včera pršelo jen krápalo asi kolem pul 10 a pak asi o 11 a slejvák byl až v pul 4 ráno takže my jsme si čarodejnice užili sice jsem se neožrala ale odpočinula jsem si a bylo tu 20dospělých a 10dětiček tatkže sranda super bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... 🙂

jane84
1. kvě 2010

ahoj lehe 🙂 další neupálená 😀 😀 😀 jak to vypadá s tebou? byl polibek pod třešní?

herbie
1. kvě 2010

ahoj holky ja otehotnela 2 mesice po vysazeni antikoncepce....jak se jinak mate vsichni no ja asi uschnu me nikdo nepolibil az na psa vcera vecer 😀

jane84
1. kvě 2010

jestli by nebylo rychlejší si nechat napsat HA na dva tři měsíce a pak se to podaří hned po vysazení 😀

herbie
2. kvě 2010

hmm mozna ze jo jane hahahaha ale uz bych nechtela ani za boha 😉

natulaaa
2. kvě 2010

dobré ránko,já teploty na hovno,zase skáču jak potrefená koza,no jsem teda zvědavá na ty výsledky,grafy mám na prd,tak uvidím na co příjdou 😒

leheckova
autor
2. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................38DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................34DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................32DC (16.4 IUI)
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................28DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................29DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 15DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................15DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................13DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................13DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................13DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................13DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................10DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................3DC

leheckova
autor
2. kvě 2010

Dnes má testit Gamb myslete na ni at ten mimisek tam je.....moc ji to přeju 😉

leheckova
autor
2. kvě 2010

Endie jak je na tom ta už ma taky dost přez 30dc