Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
30. bře 2011

@lichtakova no paráda 🙂 vypadáš mlaďounce 🙂

herbie
31. bře 2011

lichtakova gratuluju to je dobra zprava....jane84 doufam, ze ti to dopadlo dobre no uvidis co ti daj vedet tady vam jeste jednou posilam prstynek nafocenej lip nez minule jak jsem posilala mv jeste nevim kdy presne bude svatba, ale urcite tenhle rok.....dam vam vedet tak ja jdu na plaz holky hodit opalovacku 😎 😀 😝

lichtakova
31. bře 2011

@lucie.krajcarova no, já už taky tak nevypadám, tohle bylo těsně po svatbě....to už budou v září tři roky.... 😢

fram
31. bře 2011

Ahoj holky,
@lichtakova konečně tě poznávám, pěkná fotka 🙂
@jahudka80 to jsou copánky 🙂
@jane84 hlavní je,že máš z pohovoru dobrý pocit,udělala jsi maximum a teď už je to na jejich rozhodnutí. To čekání ale bude dlouhý.

fram
31. bře 2011

@herbie krásnej prstýnek 🙂 Já se chci jít taky válet na pláž, no nic, jdu se válet na gauč 😀 😀

jane84
31. bře 2011

Dobré ráno holky. Začínám špinit, MS přijde dnes nebo zítra. Jsem docela ráda, protože mě už přes týden docela dost bolí břicho, tak to konečně vypukne
@fram jj, na gauč, ale bez opalovačky 😒 Já se válet nemůžu, čekám v sobotu návštěvu, tak jdu umývat okna a prát záclony. Zítra něco napeču a v sobotu dopoledne musím douklízet
@herbie myslím, že všechny čekatelky na // si udělají ozdravný pobyt u vás 😀 😀 Krásný prstýnek

lucie.krajcarova
31. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova ˇ(29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera) 14.3.2011 //

slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)..........................32DC
endie (23let, MA 3/2010)........................................................................................32DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)..................................31DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................29DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)....................................................................26DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)...........................................................................23DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................20DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová..................................................17DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................17DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)................................16DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..........................................................12DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................11DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................10DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)........................................5DC

lucie.krajcarova
31. bře 2011

Herbie, krásný prstýnek, opravdu super!!! a to bude i svatba super 🙂

Holky, jelikož z chvíli odjíždíme na víkend na hory, tak se jdu rozloučit. ještě nevím, jestli vzít oblečení jarní nebo zimní 🙂 takže tabulka bude až v sobotu jo? mějte se suprově.

zzzzuuuuzzzziiii
31. bře 2011

Ahoj holky, jdu vas zase po case pozdravit, kazdy den si vas ctu, jen nejak nemam silu prispivat... uzivam si celodenni nevolnosti - snazim se jist, ale je to sileny, jsem schopna sezvejkat housku s maslem, k snidani, obed ten davam opravdu malinko - tak polivku a dobre mi je jen vecer kolem 8, kdy se teda najim, ale pak jdu spat a rano nanovo... jsem strasne stastna, pokud to znamena, ze je mimi v poradku, ale mam porad hlad a jak nemuzu jist, tak mi je tak zle... od pondeli mam i strevni problemy, tak doufam, ze je to jen z toho jidla. Ted jsem prisla na to, ze mi trochu pomaha pit po troskach coca colu...
na prvni kontrolu jdu v utery, tak doufam, ze bude vse v poradku. strasne se bojim... a vzdycky vecer kdyz mi je dobre, tak zase silim, ze nemam priznaky, ze je vsechno spatne, proste blazen... tak bych chtela mit kriticky obdobi za sebou, nebo aspon vedet, ze to bude dobry...
@lucie.krajcarova preju krasne hory.
@lichtakova moc blahopreju k miminku 🙂
@fram jak je frami? vse oki?
@herbie blahopreju k prstynku, ja mam podobny 🙂
@jane84 jani neboj se, jsi mlada perspektivni, neco se najde, uvidis!!!

herbie
31. bře 2011

holky dekuju jj byla jsem na plazi asi dve hodky dneska to parilo, ale cetla jsem ze vy uz mate taky nekde teploucko no jo leto se pomalinku blizi.......

fram
31. bře 2011

@lucie.krajcarova krásně si hory užijte 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii v úterý budu držet palce, dej nám hned vědět. A ty nevolnosti se prostě musí přežít ☹ Já jdu na kontrolu ve středu a taky mám vždycky nervy i když to nejkritičtější už mám za sebou.
@jane84 mrcha mě mrzí, ale aspoň se hlásí načas a nemusíš čekat a říkat si, co se děje.

zzzzuuuuzzzziiii
31. bře 2011

@fram
@fram vedet urcite dam... ja mam jen strach, ze mi je blbe moc a nebo zase malo.treba dneska me neboli prsa... je mi blbe, to jo, ale mozna trochu min... proste uz jsem z toho jelen. a taky me boli bricho. musim sedet v praci, radsi bych lezela v posteli.

fram
31. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii tímhle jsem si taky prošla, někdy mi bylo špatně moc, pak zase málo, změny na prsou jsem měla znatelný až v 2.trimestru. I břicho mě pořád bolelo a k tomu jsem špinila. Žádná sranda.Ale neboj, s mimískem to zmáknete. Jsou to prostě nervy, ale stojí to za to 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
31. bře 2011

@fram dekuji za uklidneni... 🙂 manza ten porad ale milacku musis jist a tuhle mi koupil mrkev, ze by mi mohla chutnat mrkvova stava - neco tak hnusnyho jsem dlouho nepila... jeden si uvarim obed a muzu se ujist a kdyz si na nej vzpomenu o par hodin pozdeji, udela se mi zle... to je clovek fakt jak blazen... nebo nejim majonezove salaty a tuhle jsem sezrala na posezeni dvacet deka pochoutkovyho jako prd 🙂 nekdy je to sranda... ale kilo mam dole... ale zjistila jsem, ze po tech hormonovych injekcich, jsem pribrala 4 kg... jsem se dlouho nevazila a ted se nestacim divit.

lichtakova
31. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii neboj, dobrý to bude, měla jsem o úúplně stejně, buď je blbě moc, nebo málo, nebo bolí záda, nebo zas nebolí, tak je to v pytli...mám to ještě pořád... 😖
holt jsme cvoci 🙂

mircisek
31. bře 2011

@herbie Přidávám se k "závistivkám" - já už chci taky teplo a sluníčko!!!!! 😉 A ten prstýnek k tomu. I když mě teda jedna svatba stačila. 😅
@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi, měla jsem to přesně tak. Jedla jsem málinko, ale furt. Možná ti mrňous někde tlačí na střeva. Já teda absolutně nevím, co je to zácpa, kterou všichni straší. Jsem permanentně vyprázdněná, někdy jsem ráda, že doběhnu. 😅
@jane84 Já mám návštěvu dneska. Dojde k nám kamarád, kterýho znám z práce - je to Rus, tak si konečně vyzkouším v praxi, jestli mi ty moje lekce k něčemu jsou. Takže tady taky lítám jako hadr na holi. Domluvili jsme se až v úterý, včera jsme byli my u tety zkouknout její novou kuchyň, takže všechno musím stihnout dneska.
Zkusím vám sem pak hodit fotku mýho zjizvenýho bříška. Budete první (a asi poslední), kdo ho uvidí.

jane84
31. bře 2011

@mircisek k nám právě přijde přítelův brácha s přítelkyní a jeho rodiče. Takže kvůli tchýni musí být vygruntováno a napeeno. Už teď trnu, co se mi nepodaří a do čeho si rýpne

jane84
31. bře 2011

@mircisek ještě jsem si vzpomněla, jak jsme se bavily včera o těch jménech. Tak jsme s kamarádkou viděli maminku volat na chlapečka Dody, Dodýnku. Pořád nám vrtalo hlavou jak se asi jmenuje, nakonec jsme se zeptali a padly jsme málem na zadek. Jmenoval se Adolf 🙂

jahudka80
31. bře 2011

Ahoj holky přeji vám krásný den 🙂 , mě včera tak chytli záda a kyčel že jsem ani nemohla osprchovat a tak jsem dolezla do koupelny vyčisila si zuby a šla spát. Ráno se vzbudím a děsně me bolí oko i ta bulva i okolo nad okem pod okem ta kost vůbec nevím z čeho by to mohlo být 😒 už jsem podezírala manžu že mi dal ve spánku pěstí 😀 . Jinak já jdu odpoledne popřát prababičce k 75.narozeninám ona nic slavit nechce a tak jí jen jako z rodiny chodíme popřát...On jí umřel před dvěma lety přesně na její narozeniny manžel (náš děda) . Tak je to takové smutné,no...
HOLKY teď mi volala paní z realitky, že ti lidé mají opravdu vážný zájem o koupi toho bytu a chce nějaké informace ohledně hypotéky, tak snad je to neodradí a budou to chtít i stou hypotékou jéé že bychom konečně letos měli štěstí, 😵 nejprv mimi pak byt 😵

jane84
31. bře 2011

@jahudka80 kéž by vám to klaplo s tím bytem. Ta kyčel mě mrzí, ty jsi měla nějaký úraz, že tě to tak trápí?

mircisek
31. bře 2011

@jane84 Tak já myslím, že chlap to snad tak řešit nebude. 😉 Třeba si tak malej říká sám. Náš Filípek se říká Týja 😀 . Když máme mazlivou, tak mu říkám Tyjuško. 😅
@jahudka80 Jahůdko, to si vůbec nedokážu ani představit. Mě bolí strašně stydká kost a dole v zádech, že se nemůžu obracet v posteli a občas mi dělá problém z ní i vstát a to normálně mám záda dobrý. A ty máš ještě bolavý záda jako normálně a kyčel k tomu. 😢 😢 😢
Třeba to opravdu s tím bytem klapne. Můžou si časem tu hypotéku refinancovat na stavebko.

jahudka80
31. bře 2011

@jane84 Jani kéž by, odpadly by nám takové náklady a já bych si konečně oddychla a jela po 6ti letech na dovču 😀 a hlavně už jsme konečně mohli rozjet stavbu domku (tedy nejprv něco našetřit) . No ta kyčel nevím úraz né, ale při prvním těhu.mě to taky bolelo chodila jsem cvičit, aj před otěhotněním Mojžíšovou a i rehabilitaci protože mám jakoby vychýlenou pánev a páteř 😒 no záda mě bolívaj ale to je v poho na to jsem si zvykla,ale tohle 😠 jsem se včera nemohla postavit 😀 jsem šla jak shrbená babka 😀 a manža blb jeden na mě tak se narovnej a překonej tu bolest 😀 to je trouba mě tekly slzy 😠 ☹ 😀 a v tu chvíli jsem myslela, že ho nakopu 😀

mircisek
31. bře 2011

Tak tady jsem já mamutík. Na té druhé fotce mám trochu křečovitej úsměv, fotil mě malej, tak to trvalo dlouho. 😝 Mám nahoře nějakých 5,5 kg.

jahudka80
31. bře 2011

@mircisek 😀 😀 😀 no jsem jak chrobáček 😀 😀 😀 teď mi je do smíchu když to tu píšu, ale včera ☹ jsem su seděla jak hromádka neštěstí a nemohla se ani pohnout a do toho chytré manželovi rady 😠 to bych ho fakt praštila 😀 No 7.4.jdu paní dr. tak jí to řeknu snad mě někam pošle 😀 tedy jako někam kde mi pomohou 😀 né jako ,že mě pošle ... 😀

jahudka80
31. bře 2011

@mircisek juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ty máš kláááásnýýýýýýýýýýý bříškoooo a velkýýýýý 🙂

mircisek
31. bře 2011

@jahudka80 To se určitě poslat nech.
A bude hůř! 😀 S Filípkem jsem taky byla širší než delší, ale naštěstí to všechno zůstalo na porodním sále. Zezadu prý na mě vůbec nebylo vidět, že jsem těhotná. 😀 To teď prý taky ne.

jane84
31. bře 2011

@mircisek krásné bříško. Myslím Lucka říkala, že pozná podle pupíku, jestli to bude holka nebo kluk

fram
31. bře 2011

@mircisek krásnej domeček pro miminko a jinak jsi všude hubeňoučká 🙂

jahudka80
31. bře 2011

@mircisek 😀 😀 😀 😀 no tak to ti tiše závidím, já měla malé bříško ( 36tt) pak už jsem rodila a domů jsem přišla s 2,2kg miminečkem a 68,5kg 😀 😀 😀 takže jsem v porodnici nechala asi 2kg 😀 ze 73kg 😀 😀 😀 mě zůstalo 10,5kg 😀 😀 😠 .No doufám, že to tentokrát bude lepší trochu větší mimi a méně kg po porodu 😀 No schodí se to tak i tak budu lítat kolem 2dětí, ale tlustá bejt nechcííííííííííí 😀

mircisek
31. bře 2011

@jane84 Já budu mít kluka. Bříško mám spíš kulatý a hlavně chlupatý. 😀 To jsem měla u prvního taky.
@jahudka80 Ty nemáš jemný chmíříčko na bříšku? Prý to způsobuje testosteron. 😎