Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
3. dub 2011

lucko prosim te 2 dubna jsem to dostala takze jsem 2DC u vas 😉 tak zapis do tabulky dekuju moc

herbie
3. dub 2011

jaky vytahovani jsem rada za jaky koliv fotky a vy jste meli svatbu kdy?

jane84
3. dub 2011

@mircisek njn, už jsem prostě stará, musím dodělat školu, najít práci a vypadnout z baráku. Jsme rádi, že můžeme být s přítelem spolu a máme vlastní byt, ale prostě s rodiči v jednom domě to nejde

Holky tak včera jsem konečně oslavila narozeniny s přítelovou rodinou. Mám je v únoru, ale byly státnice, tchánovci přestavovali jádro, tak jsme to měli až teď. Připálený štrúdl nakonec zabodoval i roláda. Od budoucí švagrové jsem dostala krásnou zapékací mísu. No ale tchánovci se předvedli. Nikdy nám nic nedali, s ničím nepomohli, ani když švagr se švagrovou předělávali byt, ani jednou tam nebyli. Na Vánoce a k narozeninám dostáváme do obálky tisícovku. Už jsem se viděla v novém jarním kabátku, nové jarní boty nebo něco jiného. A ejhle. Hádejte, co jsem dostala. Bombošku a triko od vietnamců 😀 když odešli, tak jsme se švagrovou zůstaly paf. Dost nás překvapilo, že už ani k těm narozeninám nic nedostaneme

jane84
3. dub 2011

hlavně, že je pro ně samozřejmostí, že kluci pomáhali s tím jádrem. Vyrobili jim skříně na míru, obložili zahradní chatku a nic za to nechtěli. Vděk nula, jen brblání a poučování a kdo ví co ještě.

lucie.krajcarova
3. dub 2011

@slunicko-luca jak to vypadá s tebou, dny ti pěkně narůstají????
@herbie už jsem to napsala do tabulky. měli jsme svatbu v srpnu.
@jane84 no tak to je smutné, Jani.... to fakt nepotěší. já nedostávám textilní dárky od svých 12 let. je to lepší, raději si vyberu sama 🙂

fram
3. dub 2011

@jane84 tak to je síla 😒 tchánovce poslat někam 😠

martasl
3. dub 2011

ahoj.
herbie-taky jsem pro nějaký účes.na netu najdeš obrovskou inspiraci.nebo to můžeš mít tak na půl,něco vyčesat a něco nechat volně.jé,já bych se hned znova vdávala.ale na mě už by asi neměli šaty. 😅

jani-teda,koukám,že ti tchánovci vás nějak odbývaj.příště se na ně taky vykašlete.ale to asi nepůjde,co?

luci-teda krásný svatební fotky.mělas nádherný šaty. 😀

pe_t
3. dub 2011

@jane84 jani tak vidíš - sice není nový kabátek, ani botičky, ale aspoň tričko od ťamiku 😀 ....no jak je popisuješ, asi je to pro něj vrchol. Aspoň něco ... 😅

@martasl marti ty po clostiku taky dostaneš inj. pregnyl, nebo ne?

martasl
3. dub 2011

pe_t-ne nic nedostanu.já vždycky od doktora vyfasuju jen prášky a buď zaberou nebo ne.prostě žádný kontroly ani utz.ta injekce je na co?

pe_t
3. dub 2011

@martasl já jsem měla marti clostík poprvé v životě tedka, takže jsem žabař. Ale měla jsem ho od 3.-.7 DC, pak jsem byla 10DC cyklu na UTZ. Foliky malý, tak jznovu na UTZ 12 DC. Tam mi dr. naměřil už 18,5mm a říkal, že do 24 hod. by měla nastat ovu. Píchl pregnyl ( to je na " spuštění" ovu) To bylo ve ČT. Tak jsme se večer tulili a v pá znovu. A od včerejška tj. 14DC mi nasadil duphaston 2 tbl. denně.
no nezbývá mi, neř věřit mýmu dr. a snad ovu byla. Teď už jen to čekání.....

pe_t
3. dub 2011

Holky já se strašně omlouvám teď za takový intim dotaz.....máte někdo zkušenost.....je možný,že když po tulení pak ženská usne, takže nevstává min. pár hodin, tudíž sperma má v těle. A pak druhý pocit, jako uvu výtok na wc. Prostě průhledný, elastický při čůrání. Projevuje se takto to sperma z těla?? Ještě jednou se strašně omlouvám, osobně bych to nikdy neřekla, jak bych se styděla... 😅

martasl
3. dub 2011

pe_t-tak to máš fajn,že to máš s clostilem komplet.ten můj doktor mi řekl,že na to měření nemá utz a o injekci ani slovo.holt u nás to je o náhodě. ☹

pe_t
3. dub 2011

@martasl jee to je škoda 😒 musím říct, že jsem za to vděčná. jinak bych snad nikdy ovu nepoznala. zvlášť při mém hokeji v délce cyklů.

jane84
3. dub 2011

@pe_t není se za co stydět 🙂 Za sebe můžu říct, že když usnu a vstanu po delší době, tak je to jak píšeš. Někdy se stane, že je to spíš tekutější, ale to se stává po orgasmu, kdy ze mě vyjdou ty zbytky až druhý den. Jinak jsem teď četla, že sliznice děložního čípku je celá zvrásněná, jsou tam různé žlábky a tak funguje jako zásobník na spermie a že je dokázané, že tam můžou vydržet až 8 dní. Je to asi extrém, ale může se to stát. Samozřejmě ten počet živých pohyblibých spermií se s časem zmenšuje. Takže neházet flintu do žita, když se nestihne snažení přesně v době ovu

pe_t
3. dub 2011

@jane84 jani moc děkuju. Já jsem chvíli zaváhala, jestli to může být zpožděná ovu - no teda zpožděná, spíš později, než mi dr. říkal a hlavně po tom pregnylu. To měla ovulka být dle dr. mezi ČT a PÁ. a včera takový " hleník" na wc. Tak to bude asi ak píšeš. Moc děkuju 🙂

lucie.krajcarova
3. dub 2011

@pe_t Nevím, jak ty, ale já, když pak nejdu na záchod nebo tak, tak jsem ráno dole mokrá 😀

pe_t
3. dub 2011

@lucie.krajcarova tak na přebytek mám v nočním stolku vlhčené dětské ubrousky 😀 žádný záchod, NIC! Jen ať tam pěkně hoví co nejdéle to jde 😀
Takové "zlato" pouštět do záchodu ...🙂

jane84
3. dub 2011

@lucie.krajcarova jj, to jo, holt někdy to člověka znaví a usne 😀 😀 ale vždycky se něco dostane až do dělohy nebo zůstane vzadu v pochvě a jde to ven později, třeba za den, dva. Aspoň mně se to stává, že se až kolikrát leknu, jestli jsem nepočůrala 😅

jane84
3. dub 2011

@pe_t bez kapesníčků ani ránu, kolikrát si nejdřív kontroluju, jestli jsou nějaké po ruce

helcenka
3. dub 2011

Ahojky,
tak mám za sebou víkendový maraton. Všechny věcičky na mimi vyprané a vyžehlené, pěkně poskládané v komodě, postýlka sestavená, zítra povlíknu peřinky a pověsíme nebesa. Dofoukaný kola u kočárku, definitivně sbalená taška do porodky a ještě jsme stačili trochu poklidit byt.
A dneska odpoledne jsme byli u našich na zahradě, mamka mi sdělila, že mi prý bříško krásně klesá dolů. No a já to cítím v kříži a taky (omlouvám se za ten popis) mi začínají jít ven hleny - ještě teda nic moc, ale občas takový narůžovělý. Začínám fakt věřit, že už se tělo na porod připravuje. Jsem si myslela, že si v pátek fakt mudr. dělá srandu, když bylo toho Apríla...
A navíc se nezmůžu, dočtu vás až zítra, jsem úplně KO a jdu spát. Manža už chrupe, hodně mi teď o víkendu pomáhal, byl s Kubíkem na kole, nakrmit kozy - u nás na hradě je máme v hradním příkopu, je to docela fajn, když chceme někam s Kubíkem vyrazit. Taky vyžehlil kupu prádla - teda jenom to "rovné", ale i to mi moc pomohlo... Budu mu muset uvařit ještě něco dobrýho, než to na mě přijde. 😀
Dobrou všem.

el29
4. dub 2011

Ahoj,hlásim 1 DC.

fram
4. dub 2011

@pe_t sperma po určitý době zkapalní, takže je to normální, já to tak taky měla 😅

fram
4. dub 2011

@helcenka všechno hotovo, tak šup rodit 😀 😀

jane84
4. dub 2011

@helcenka tak že by už tento týden? Tím hektickým víkendem jsi tomu určitě taky pomohla 🙂

A co Breberuška, nevíte někdo? A Aja? Jestli už nemáme náhodou nové přírůstky 🙂

lucie.krajcarova
4. dub 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova ˇ(29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera) 14.3.2011 //

slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)..........................36DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)...........................................................................27DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................24DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová..................................................21DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................21DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)..................................20DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..........................................................16DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................15DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................14DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)........................................9DC
endie (23let, MA 3/2010).......................................................................................5DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...........................................................4DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)....................................3DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...................................................................3DC

lichtakova
4. dub 2011

Nazadar holky, to je dneska hnusně, co?
já jsem mírně zbouraná po stěhovacím a uklízecím víkendu, dnes jsme poprvé spali v novém 🙂 , do práce se mi vůbec nehtělo...pak si vždycky říkám, proč tam teda chodím, když bych teoreticky nemusela a mohla si nechat napsat neschopnost...ale pak si zas říkám, že nebudu tak rozleželá a že peníze potřebujeme

lucie.krajcarova
4. dub 2011

@helcenka ty hleny, to už bude zátka ne? tak to už máš za pár..
@el29 tak to je škoda, že ms zas dorazila... a jak je to u vás, snažení na prvním místě?

lucie.krajcarova
4. dub 2011

@lichtakova mě neva, že je pod mrakem, to je na uklízení nejlepší. a jak se spalo v novém? ukážeš nějaké fotky? jinak já šla na neschopenku v 7.měsíci, a to už jsem žádné výčitky neměla.

vonrk
4. dub 2011

@lucie.krajcarova zdravím tak jsem to 28.3. dostala, takže bych měla být 8DC, je to tak?
Jinak 10.4. nastupuji do nemocnice a 11.4. mi budou dělat tu hesteroskopii, doufám, že vše dobře dopadne a já budu moci již příští měsíc začít brát prášky na ovulku a znova zkoušet otěhotnět.
Držím všem palečky ať to každé vyjde.

lucie.krajcarova
4. dub 2011

@vonrk jj zapíšu tě. tak ať ti to dobře dopadne!!