• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@jahudka80 Popravdě pokud bude všechno v pořádku taky uvažuju o "ambulantním porodu". Ale to má jak která porodnice. Některá Tě pustí za 6, některá za 24 a některá za 48 hodin. Ale jak se znám, tak stejně vyměknu.
Já jsem nadstandard měla a chtěla bych ho zase. Já mám takovou blbou povahu a hrozně beru ohledy na ostatní. Bylo mi trapně, když malej řval jako tur, protože se neuměl přisát a přitom mi to mělo být u zadele, že budí ostatní maminy. Na nadstandardu (teda v Brně je to dost silný slovo) jsem měla svůj klídek. Mohl za mnou kdo chtěl a kdy chtěl. Akorát sestry tam nechodily tak často, jak měly.
Držím pěsti v bance.
@lucie.krajcarova @pe_t @jane84 Holky, když to šlo jednou (dvakrát), tak se přece zadaří znovu. Miminka ví nejlíp, kdy přijít. :sweat_smile: Strašně moc vám držím palce. A nesmutněte. I když ze zkušenosti vím, že se to líp říká, než dělá. :frowning2:
7. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mircisek u nás je dobré porodní oddělení, jezdí k nám i z daleka. Ale kdo ví jak dlouho ještě bude. Nejsou doktoři na dětském, takže se zavře. A když nebude vůbec žádný, tak nemůže fungovat ani porodnické. Do Brna by se mi nechtělo jet. Je to třičtvrtě hodiny autem a navíc tady to člověk zná
7. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Tak bych tipla, že myslíš Ivančice. :wink:
7. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Taky bych si je vybrala. Ale já chodím normálně k doktorce do Bohunic, ona je fakt skvělá, takže tam budu i rodit. :frowning2:
7. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mircisek sestřenka jela sem rodit až z Třebíče. Rodila poprvé ve 30. Ráno byli tady na kontrole v porodnici, jeli domů, ještě jsme je zahlídli a mávali si. Večer koukala na Ulici, o půl sedmé hopsala na balónu, začala lítat na záchod, jinak nic. Chtěla se dodívat :slight_smile: tak jeli až očtvrt na osm. Jeli rychle. Pak už trochu krvácela a dojeli sem před osmou. jen se rychle zase osprchovala a šla hned na sál. O čtvrt na devět byla malá na světě. Tomu říkám rychlý porod. Druhé neplánují, ale kdyby jo, tak nevím jestli by stihli dojet, když druhý porod bývá rychlejší
7. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova ˇ(29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera) 14.3.2011 //

sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................27DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová..................................................24DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................24DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)..................................23DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..........................................................19DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................18DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................17DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).......................................12DC
vonrk (38let, MA 2/2011,kys. listová,Fe)....................................................11DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................10DC
endie (23let, MA 3/2010).......................................................................................8DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).............................................................7DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)..................................6DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...................................................................6DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)..............................................................................2DC

ahoj holky, přeji hezké ráno. jsem pěkně ostříhaná, tak to to ráno začalo prima. pak jsem se zakecala s paní v květinářství, povykládala mi svůj příběh o nedonošené holčičce, co se narodila v 6. měsíci.. byla pěkně ukecená :slight_smile: pak jsem si koupila háček na háčkování čepičky. pak jsem se šla ZNOVU vyfotit, protože se mi prostě předchozí fotka na řidičák nelíbila. a je to ještě větší hrůza než minule. tož nevím, asi v zrcadle vidím někoho jiného než ostatní.. vím, že stárnu a lepší to nebude... ale ty moderní stroje, co udělaj fotky do 2 minut mi teda moc nepřidávaj. z posledního roku mám tři fotky a nevím, která je hnusnější... máte někdo podobný problém? a ke všemu, poslala jsem jedné mamině těhu top a ona mi ho vrací, že je rozpáraný.. jako nechápu, já ho ani nenosila... tak doufám, že jsem si tu smůlu už vybrala..

Jahu, držím palce najednání v bance.
7. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: mám chvilku než půjdu pro malou do školky, tak toho využívám k nakouknutí.

@fram gratuluji k úspěšné kontrole a negativním triple testům :dizzy_face:

@zzzzuuuuzzzziiii velká gratulace k srdíčku :dizzy_face: ach, úplně živě si pamatuju, jak jsem šla vyklepaná jak Startka na první kontrolu a potvrzení srdíčka :dizzy_face: a teď už najednou budu rodit :confused: uf.

@martasl Marti, neboj, já na ty okna ani nešáhnu. Mamka si vzala dovolenou a během dopoledne, kdy bude malá ve školce mi je tu všechny umyje a vypere záclony. Doktor z to měl taky šok, když jsem mu říkala, že se chystám v pá na okna :slight_smile: tak jsem ho uklidnila, že se obětovala mamka :slight_smile:

@herbie to je ale nádherná chlupatá krasavice :dizzy_face: co to je za rasu ?
7. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem tu, tak na bance hlavní pobočce jsem se zas vytočila nikdo tam nebyl jako ta poradkyně pro hypotéční úvěry má dnes a i zítra školení zrvna minule když jsem tam byla měla zas týden dovolenou :angry: :angry: :angry:tak jsem šla přez město na druhou pobočku a tam byla příjemná slečna ta napsala žádost o předčasné splacení a oni mi spočítají kolik musíme zaplatit, a vida minule mi ta jiná stará kr... na pobočce říkala že to nejde jen se jí nechtěl vyplňovat formulář pipi.. jedna :angry:
no teď budu čekat až to bude tak mi zavolá....Jinak mi propuká alergie začíná rýma a pálej mě oči ach jo moje kritické období 1-2měsíců je tady :frowning2:

@martasl jojo přesně tak ještě budem muset zaplatit bance penále, a na něj nemáme tak si budem muset půjčit :angry:

@mircisek no právě u nás na nadstandart mohou náštěvy, ale na normální pokoj kde jsouu max.2 maminky tak nesměj náštěvy, zakazali to asi kvůli cikánům a tak musíme se scházet na chotbě tam fouká a nebo na jídelně fakt super sedět tam mezi těma černejma držkama. No uvidíme jak to bude ... je to ještě za dlouho.
7. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 Ty jsi snad moje dvojče. :grinning: Jsme skoro stejně staré, máme stejně staré děti. Ekzém, alergie - já taky čekám, kdy vypuknou. U prvního těhotenství jsem byla absolutně v pohodě, alergie se mi úplně vyhnuly, kéž by to tak bylo i tentokrát.
Jojo, všechno je jen a jen o lidech. :unamused:
7. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 tak jsem zvědavá, jak nakonec v bance dopadneš a na kolik ti to teda spočítají. Snad to nebude taková hrůza a byt byste mohli konečně prodat :dizzy_face:
7. dub 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mircisek :grinning: :grinning: :grinning: jj alergie ,exém :grinning: :grinning: :grinning: to já i u prvního měla problémy já mám alergii na kvetoucí stromy hlavně břízu :angry: naštěstí to kvete tak max.2,měs. a je klid.
@a.j.a. musíme protože asi jiná možnost není :unamused: no uvidíme jak dopadnem a co ty jak se cítíš???
7. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem díky za držení palečků ,testovat budu nejdříve v pondělí :wink:
7. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :slight_smile: budu na Tebe myslet a též držíme všechny palečky
7. dub 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 alergii teda vůbec nezávidím. Mi stačí, že se teď potýkám s obyčejnou rýmou. Naštěstí po napařování heřmánkem se konečně po 5dnech začala spouštět a cítím se lépe.

Dneska je mi docela fajn. Včera bylo hůře. A ještě mě vydeptal doktor na kontrole :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejen, že jsem tam strávila 3hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě byl první monitor nějaký špatný, tak jsem musela znovu na druhý a do finále mi řekl, že dole je všechno připravené více než by vzhledem k mému TP mělo být a dle něho nevydržím déle jak týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: hm. Ale tak uklidňuji se tím, že tohle už slyšelo spoustu ženských a pak vesele přenášelo. A to jsem ještě začala hubnout místo přibírat, tak doufám, že koblize se daří vevnitř dobře :confused:
7. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar držím pěsti a v pondělí na tebe budu myslet :dizzy_face:
7. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80
@lenkacar
holky, oběma držím palečky, každé k něčemu jinému, ale obě to moc potřebujete :slight_smile:
@a.j.a. třeba měl doktor pravdu a mimi půjde brzy ven, však už je určitě pěkně dopečené, nebude nedonošené. holt tašku už musíš mít připravenou. a druhé porody jsou rychlejší. nebo máš v plánu ještě něco,než porodíš? já tedy nechtěla rodit dřív,než se přestěhujem.no a my se nastěhovali v sobotu a v neděli přišly porodní bolesti :grinning: holt to malý ještě poslouchal maminku :slight_smile:
7. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova no je fakt, že dopečená by kobliha měla být. Akorát já se nějak na porod a na to všechno potom ještě necítím být připravená :confused: tašku do porodnice už dobalím teď o víkendu. Musím ještě pár věcí dokoupit a jinak už snad vše připraveno mám. Zítra zvládne mamka ta okna a záclony, v sobotu manžel koberce a na příští víkend se teda už připravím na porod :grinning: sobota 16.4. by se mi líbila :grinning: manžel je o víkendu doma, moje PA má zrovna službu, doma bude vše hotové, tak může kobliha ven :grinning: tak třeba bude kobliha hodná jako tvůj Martínek a trefí se do toho správného dne :grinning: :dizzy_face:
7. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. pokud jsi začala hubnout, tak se tělo opravdu chystá k porodu - zbavuje se vody. Já těsně před porodem sundala 2 kg ani jsem nevěděla jak :grinning: Moc držím palce,ať je to rychle a pokud možno bezbolestně :grinning:
7. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Info od nás z Dubňátek : v úterý se Breberušce narodila akutním CŘ Klárka, 3330g, byla na Jipce, ale už ji má u sebe. podrobnosti pak pisne sama. @breberuska moc moc velká gratulace :dizzy_face: snad jste obě holky v pořádku.
7. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska velikánská gratulace, přeju vám holky oběma hodně zdravíčka :slight_smile: Jéé, to jsem dojatá, normálně slzím :sweat_smile:
7. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, tak doufám, že jsou obě v pořádku :slight_smile: @breberuska moc gratuluji
@fram aha, to jsem ani netušila :confused: hm, že by měl dr nakonec fakt pravdu :confused: ? A to chci dneska na příští st, čt a pá objednat Solničku :sweat_smile: zrovna za hoďku tam s malou vyrážíme :dizzy_face: je třeba se zase trošku načuchat čerstvého vzduchu :slight_smile:
@a.j.a. tak to nevím, jestli to nebudeš objednávat zbytečně :grinning: Ale třeba se pletu a ještě vydržíte.
7. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 taky doufám, že jsou v pořádku. Vůbec netuším, proč akutní cř, copak se asi dělo :confused: tak snad dá brzy nějakou info.
@fram taky mi slzička ukápla, s každým dalším narozeným miminkem jsem čím dál víc naměkko. A když si ještě přečtu popis porodu, to řvu.
@fram hehe, abych jim tam neorosila plodovkou tu sůl :grinning: no, necháme se překvapit :sweat_smile: škoda, že to člověk nemůže vědět dopředu a připravit se na to :unamused:
7. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 já jsem na tom úplně stejně, mě stačí kouknout na tabulku, kolik už máme miminek a rozmažu si řasenku :grinning:
7. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. nevím nevím, tipla bych tě na tento víkend :wink:
7. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. já podobně jako jane :grinning: :grinning: A jsem hrozně zvědavá, koho v bříšku schováváš :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek