Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
14. dub 2011

@jane84 to je pech, ale určitě tonebude tak urgentní a stačí, když se dovoláš zítra

martinkka
14. dub 2011

@jane84 to by mě naštvalo, člověk má mobil pořád u sebe a chvilku ho nemá a zrovna volá někdo důležitý, ale tak snad to bude stačit, když se dovoláš zítra

jane84
14. dub 2011

@martinkka @fram jo, je to schválnost. Zkusím to hned ráno před osmou. Ale mrzí to.
Těšila jsem se, že si uděláme zítra s přítelem výlet, ale věděla jsem, že nemám plánovat žádné překvapení. Miláček si otiž vymyslel, že když má den volna, tak si zajede s motorkou na STK a přezuje auto na letní gumy. Pak si prý zajdeme na oběd a odpoledne půjde cvičit nebo jezdit na motorce s bráchou. A nemám mu nic kupovat, protože on to nehodlá nijak řešit, oběd a basta. No jsem z toho strašně nadšená.Takže budu uklízet a psát diplomku

mircisek
14. dub 2011

Právě jsem uvalila 4000 za plínky a další nesmysly pro miminko. Já teda nejsem z levnýho kraje. Ještě kosmetika a máme snad všechno. 😎
@jane84 Kopla bych ho do zadele. ☹

jane84
14. dub 2011

@mircisek mám spíš chuť ho kopnout zepředu až se večer přitulí

fram
14. dub 2011

@jane84 ale nesmíš kopnout moc, aby se přitulit mohl 😀 😀

jane84
14. dub 2011

@fram tulení bylo včera, z práce přijde pozdě a jak ho znám, usne u tv dřív než dosedne

jane84
14. dub 2011

chápu, že na tohle prostě chlapi nejsou, ale spíš mě štve, že se ani trochu nesnaží. A já mám zrovna období romantických filmů, takže jsem tak i naladěná

lucie.krajcarova
14. dub 2011

@mircisek za látkovky? jaké jsi koupila?
@jane84 tak třeba nějaké překvapení o víkendu, to už nikdo ze školy volat nebude.
holky, dnes mě docela bolelo břicho, ovulace to být nemůže, to je moc brzo... je možné, že mě bolí břicho z toho, že mám těsné džíny? jak v nich dlouho sedím, tak možná nějaké tlaky a tak... nic jiného mě nenapadá... stalo se vám to někdy?

lucie.krajcarova
14. dub 2011

@mircisek za látkovky? jaké jsi koupila?
@jane84 tak třeba nějaké překvapení o víkendu, to už nikdo ze školy volat nebude.
holky, dnes mě docela bolelo břicho, ovulace to být nemůže, to je moc brzo... je možné, že mě bolí břicho z toho, že mám těsné džíny? jak v nich dlouho sedím, tak možná nějaké tlaky a tak... nic jiného mě nenapadá... stalo se vám to někdy?

jane84
14. dub 2011

@lucie.krajcarova mně se to párkrát stalo, ale spíš jestli to nemůže být tím sezením samo o sobě

mircisek
14. dub 2011

@lucie.krajcarova Za čtvercovky, koupila jsem český Anavy na novoška a svrchňáčky - my jsme začali trochu později, tak mi ty nejmenší chybí. Impregnace, vlňáky, chránič matrace, extendor na bodíčka, snappky. Všechno je to drahý jako prase.
Sranda je, že jsem nakupovala ve dvou "obchodechů, a z jednoho měla do půl hodiny odpověď a zítra si pro to jedu. 😀 Tak zítra poreferuju, jsou tam zrovna ty Anavy, všichni je moc chválí, tak jsem zvědavá.

jahudka80
15. dub 2011

Ahoj holky , tak první kosmetiku jsem si náramě užila 🙂 paní mi obarvila i obočí a řasy tak se nemusím malovat (stejně sem se nemalovala) . No řekla jsem si ře si budu dávat každý měsíc 60kč stranou a budu chodit na kosmetiku aspoň 2x do roka 😀 to říkám teď ,ale už to vidím 😀 Pak když jsem ležela na kosmetice volala paní z realitky, zájemci mají stále zájem a příští týden to snimi musíme dohodnout, a ještě v pondělí příjdou nějací jiní na prohlídku. No s kadeřníkem moc spokojená nejsem protože mi to ostříhal málo 😠 jak když by se bál. No a když jsem viděla ty vlasy blond zničenej sotva to šlo rozčesat tak jsem se naštvala a obarvila to 🙂 a je to . Teď už to nechám odrůst a narůst přírodní.
@mircisek Anavy mám také vyhlídlé , a nás je teď trochu boj, manža mě od toho zrazuje jako že i ták budu mít hodně práce se dvěma dětma a ještě prát pleny a že stejně moc neušetřím no já si spočítala že 8tisíc, a to mi příjde dost, tak nevím je fakt že v té látkovce má dítko prdelku jak čmelák 😀 a nevím jak ho budu v zimě na ven oblékat 😀 Ale ráda bych šla do látkovek ,no jestli se budem stěhovat chtělo by to podnájem s balkonecm, ach jo škoda,že to miminečko čekám na zimu, ta nejblbější doba 😠

fram
15. dub 2011

@jahudka80 chodím na kosmetiku každých 5 týdnů a taky si to náramně užívám 🙂 Tak držím palce, ať to s tím prodejem bytu konečně dopadne.

jane84
15. dub 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //

mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................32DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)...................................31DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)............................................................27DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................26DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj).................25DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................20DC
vonrk (38let, MA 2/2011,kys. listová,Fe)...................................................................19DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj).........................18DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová)...........................................................................15DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)..........................14DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.).......................................................................14DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)...............................................................................10DC
endie (23let, MA 3/2010).............................................................................................7DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel).....................................................6DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................6DC
maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit)..........................5DC

jane84
15. dub 2011

Ahoj holky. Tak mi z té školy volali ráno oni. Ve středu se objevil inzerát na stránkách úřadu práce, hned jsem tam psala a on volá, že místo je obsazené, výběrové řízení už proběhlo, ale že stát se do září může cokoliv, takže si to založí. Tak jsem se akorát vduchu zasmála. Nicméně jsem se dozvěděla o další nabídce, takže jsem tam hned napsala. Kruciš něco musí klapnout

fram
15. dub 2011

@jane84 úřad práce asi trošku zabržděnej 😠 Ale věřím, že najdeš něco jinýho 🙂

anavirez
15. dub 2011

ahoj holky, píši jen v rychlosti, ani jsem vás nedočetla. všem maminkám moc gratuluju, myslím na vás. 🙂
včera jsem byla na bežné kontrole, úplně mě dojalo, jak bylo mimiško velké, jak jsem viděla krásně srdíčko a ručičky a taky nožičky. byla jsem uplně na měkko. v pondělí nás čeká genetika, tak nám drže pěsti 🙂, mějte se krásně 🙂

maja54
15. dub 2011

@jane84 Ahojky, dík za zařazení do tabulky, jen jsem se chtěla zeptat na co je dobrý ten kontryhel? Co si pamatuji, tak je to přece na záněty nebo něco podobného. Myslíš že by mi to mohlo taky nějak pomoct? Jinak přeji štěstíčko při hledání vysněné práce....

anavirez
15. dub 2011

@maja54 ahojky, ještě jsem tě tu neuvítala. ja jsem pila kontryhel hlavně první dva měsíce a myslím, že mi pomohl. menstruace se mi upravila a pak jsem ji měla i opet skoro pravidelně. Pila jsem ale pouze půl litru denně. moc ti přeji, aby ti ta doba po první MS rychle utekla. 🙂

jane84
15. dub 2011

@maja54 čaj z kontryhele pomáhá nejen na záněty, ale i na obnovu sliznice, takže teď po revizi vřele doporučuji. Pije se od prvního dne MS do ovulace. Celkově má upravit cyklus. Někdo říká, že jim zaručeně pomohl otěhotnět, někomu zase třeba rozhodí cyklus. Je to jako se vším, ale vyzkoušet se má vše

fram
15. dub 2011

@anavirez gratulujuke kontrole, a v kterém týdnu už jsi?

anavirez
15. dub 2011

@fram ted jsem ted 11+5

mircisek
15. dub 2011

@jahudka80 To se ti jen zdá, ten zadeček je větší jen o trochu. A práce navíc se mi nezdá, stejně furt peru jako idiot, tak o dvě pračky týdně víc nebo míň, to už mě nevytrhne. 😉 Teď jsem četla jeden srandovní názor, že radši bude mamina prát než by pořád lítala s košem do popelnice a tahala plínky z obchodů. 😀 😀 😀 😀 My se snažíme být ekologičtí a manžel mě v tom hodně podporuje, což si myslím, že je důležitý.
@maja54 Taky jsem se snažila pít kontryhel, ale mně po něm bylo zle. Ale prý to hodně pomáhá.
@lucie.krajcarova Tak jsem si donesla balíček. Koupila jsem 2 plínky na novorozence a vícevelikostní svrchňáčky. Vypadají super a jsou strašně heboučký. Jedny jsou na snappku, druhý na patentky. Já nemám ráda ty se suchejma zipama, přijde mi, že hůř drží. Uvidíme, jak budo fungovat v praxi, ale jsou fakt nádherný.

mircisek
15. dub 2011

@anavirez Gratuluju k úspěšné kontrole a držím palečky na pondělí. Nás čeká UTZ v úterý, jsem asi cvok, ale zase se hrozně bojím. 😢

maja54
15. dub 2011

Díky za přivítání anavirez, tak si ho dneska půjdu koupit a budu pít jak vzteklá...Beru všechny babské rady 😉 ať se to už konečně podaří...Já vás fakt obdivuji, látkové pleny to bych asi nezvládla, na to jsem moc lenivá a hlavně to moje dítko mělo prdelku jak malovanou, tak jsem nemusela nic řešit, žádné ekzemy prostě nic.

jahudka80
15. dub 2011

@fram Děkuji byla bych ráda když by se to teď prodalo už bych se zybydlela před porodem jinde, umyla okna uklidila (no než vše vybalím 😀
@jane84 jojo to se mi stalo hodněkrát že to místo stále nabízeli při tom bylo obrsazeno ☹
@mircisek 🙂 to máš pravdu, mě hlavně štvou ty odpadky a i je to dost peněza když chceš ušetřit tak abys lítala a číhala na každou akci a byla jak blb už v 7h ráno před obchoďákem aby ti to nevykoupili- né na to nemám nervy 😠 jako každý den přetékající koš plenek a za čůrací období Máji 18-20tis. to je fakt hrůůůůza 😠 a to myslím, že s látkovkama se dostanu i s práškem na praní a praním tak na 10tis., Nakoupím anavy , jen nevím na ty flísové kalhotky se stříká impregnace???Mám odpor k igelitovejm 😖 .A ještě mám vybrané jedny bambusovky a ještě jedny bavlněné tak skusím co nám bude vyhovovat a pak až bude mimi na světě tak dokoupím.

mircisek
15. dub 2011

@maja54 U nás to taky není o zdravotních problémech, ale o pocitu. 😉

mircisek
15. dub 2011

@jahudka80 Já s flísáčkama nemám žádný zkušenosti. Právě jsem si jedny koupila. Prý neprotečou, ale nejsou moc dobrý třeba pro sedící děti na delší cesty, protože to prostě vytlačí zadečkem ven. 😀 Já jsem vždycky měla PUL Imse Vimse a teď jsem si koupila vlňáčky, ale s těma je víc práce. Bambusky mám od Baby Lucy a jsem s nima moooooc spokojená. Ale to přece nejsou svrchňáky. Svrchňáky jsou buď flísový, vlňáčky nebo PUL.

jahudka80
15. dub 2011

@mircisek jj já mám vyhlídlé http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-bambusova-p... a ještě chci zkusit http://www.branakdetem.cz/plena-organic-golden-... a tedy budu muset koupit nějaké svrchňáčky zkusím tedy ty PUL Imse Vimse, no uvidím mám z toho hlavu jak pátrací balon 😀 http://www.anavy.cz/anavy/eshop/2-1-Svrchni-kal... tady měli minule asi 12tery i žluté, červené modré na patentky i sucháč, ale teď je mají vyprodané 😖

zzzzuuuuzzzziiii
15. dub 2011

Ahoj holky, jdu vas zase po par dnech pozdravit.
Jak se vsechny mate?
My jsme byly vcera na kontrole u sveho gyndare - jsme 8+1 a vse je zatim v poradku. Porad mi je blbe, ale jak rikam, spis jsem nervozni, kdyz mi blbe neni.
Beru 3x denne Utrogestan, 3x denne ascorutin a 1x denne femibion. Na to, ze mam problem se normalne najist, tak zobu pekne teda 🙂 ale hlavne kdyz to k necemu bude. Dalsi kontrolu mame na 3.5. to uz mi doktor napsal ten screaning, akorat nevim, jestli mi ho jako udela hned, nebo jestli me ted den nekam posle, nebo nevim proste. A jestli bude vse ok, tak uz bude i karticka.
Gratuluji Breber i Aje k miminkum a preji vsem ostatnim jen zdravicko a stesticko - treba jahud u prodavani bytu a jance u te prace - a nic si nedelej z chlapa, ten muj taky neni nejak extra romanticky, ale musi chtit, lepsi je nic necekat, protoze kdyz nic necekam tak na stole najdu puget... Drzim palecky.