Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
20. dub 2011

@helcenka Heli děkuji moc snad už to klapne a Tobě držím moc palečky ať se mimís vyklube sám a nenechá se přemlouvat. 😉
@jane84 přeji Ti ať se správně rozhodneš 😉
Holky jdu ležet kyčel a kříž bolí tak že sotva lezu ☹

anavirez
20. dub 2011

ahoj holky,
moc vam dekuji, že jste na me myslely a prominte, ze pisi s takovym zpozdenim. tak vse je v poradku 🙂. utz je v poradku a na krev jsme cekali do 16,30 a taky diky panu bohu dobre. minule jsme meli trizomii18 1:80 a ted je 1:30 139 spadl mi sutr ne balvan ze srdce🙂 🙂.to jsem zazili krasne sice nervozni pondeli a od uterka od 2 hodin rano, je adulka nemocna. dostala strevni virozu. nejdriv vse poblinkala, pak ji trapily vysoke horecky a ted se k tomu pridal průjem a jeste aby toho nebylo malo, tak jsem ji dnes objevila vsi. proste parada. tu virozu stejne jako nestovice dostala od netere. asi se bude pokazde ptat, zdali jsou vsichni zdravi. kdyz manza mel naposledy virozu, tak pro nej prijela sanitka. takze jsem mile svagrove opat v duchu dekovala. no jo. je pravda, ze tyto nemoci se mohou ziskat kdekoliv, ale proc se jim takto dobrovlne nedobrovolne vystavovat.
jane ani jsem ti nestihla driv napsat, ze vzdy kdyz jsem shanela praci, tak nejdrive nic a pak jsem se musela rozhodnout mezi dvema.nikdy mi nevysla jen jedna. pevne verim, ze se rozhodnes spravne.🙂
holky, mam takovou radost 🙂
dekuji a drzte se
helcenko, moc ti preji aby sis uz brzo toho drobecka pochovala v naruci 🙂

anavirez
20. dub 2011

@lucie.krajcarova tak se nech naockovat, nekde jsem o tom cetla, muzes se proti nim naockovat

lucie.krajcarova
21. dub 2011

@anavirez to je fajn, že jste v pořádku!!! musely to být nervy ☹ u všech testů jsem vždy čekala se staženým žaludkem.

jane84
21. dub 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //

tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................32DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj).................31DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................26DC
vonrk (38let, MA 2/2011, kys. listová, železo)...........................................................25DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj).........................24DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová).........................................................................21DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)...........................20DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.).......................................................................20DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)..............................................................................16DC
endie (23let, MA 3/2010)............................................................................................13DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel).....................................................12DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................12DC
maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit)..........................11DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan).....................................7DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová.....................................................6DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................5DC

jane84
21. dub 2011

Dobré ráno holky
@anavirez blahopřeji k super výsledkům. Takže další bod za tebou a můžeš už být trochu klidnější.

lichtakova
21. dub 2011

ahoj holky
@anavirez super zprávy
@jane84 od tebe taky, rozhodování ti nezávidím, podívej na mě-otěhotněla jsem druhý týden v nové práci... 😉

jane84
21. dub 2011

@lichtakova já už se asi rozhodla. Vezmu tu základku. Oni mě vezmou a nebudu riskovat a odmítat to, když nevím jak dopadne ten gympl. Dostanu smlouvu do června, když budu dobrá, změní mi ji na dobu neurčitou. Takže když do léta neotěhotním, dáme si asi na rok pauzu a pak se na to vrhneme. Na tom gymplu bych měla smlouvu na 2,5 roku a pak znovu hledat a ještě čekat na mimi, to je moc dlouho. Navíc mi ty materiály ulehčí přípravy, což vítám, když budu dojíždět a co ještě beru jako plus. Sice studuju chemii pro sš, ale moc nemám ráda labiny, pokusy. Na gymplu je toho spousta, ale na té základce většinou na to nejsou vybavení, takže tam je pokusů jen pár a jednoduché. Spíš na pobavení

meiki
21. dub 2011

@jane84 a nebudes tam mit tolik prace 😉 , ja jsem se svoji zakladkou max spokojena, sice to mam ve stejnem meste kde bydlim, ale pokud jedu mestskou, tak je to 45 min, ale ma to obrovskou vyhodu, v okoli tveho bydleni nejsou zadni rodice, kteri by Te "otravovali " neustalimy dotazy na dite mimo tvoji pracovni dobu

meiki
21. dub 2011

@jane84 a rekla bych, ze si deti zyskas lip na te zs

meiki
21. dub 2011

@anavirez blahopreji, super zpravicka, uz jsem si rikala co se deje, ze nepises

meiki
21. dub 2011

ahoj holky, musim asi s pravdou ven, jsem totiz tady bez manzela a zacinam mit obrovsky strach, jdu dnes na screening a strasne se bojim
ja mam takovy strrach

jane84
21. dub 2011

@meiki neboj, budeme na tebe všechny myslet. Určitě budou výsledky v nejlepším pořádku. Tušila jsem, že nám něco tajíš 😉

meiki
21. dub 2011

co kdyz se to zase bude vsechno opakovat, ja uz na zadnou revizi nechci
☹ ☹ ☹ ☹

jane84
21. dub 2011

@meiki já vím a taky na žádnou nepůjdeš. Tentokrát to bude dobré, uvidíš

marulinka
21. dub 2011

@anavirez moc gratuluji,teď už to bude všechno dobrý 🙂
@meiki 🙂 neboj,zbytečně se nenervuj,vše bude v pořádku.moc držím palce. 😉
holky já si dnes volala na výsledky krve na triply,je to v pořádku.tak ještě utz a snad už budu v klidu 😕

jane84
21. dub 2011

@marulinka blahopřeji k triplům 🙂

jane84
21. dub 2011

@meiki zkus jít na chvíli na sluníčko nabrat sílu a trochu optimismu

meiki
21. dub 2011

@jane84 spis si pujdu zalehnout do postele, maleho si vzal deda, tak pujdu odpocivat
jdu na to az vecer , takze se ozvu asi az zitra, musim to zvladnout, ale uplne me to prepadlo zniceho nic

lucie.krajcarova
21. dub 2011

@meiki a jaké učíš předměty? češtinu asi ne 🙂
@marulinka paráda!!!!! moc gratuluju!!
@meiki to jsem nevěděla, že jsi zase těhu!!!!

meiki
21. dub 2011

@lucie.krajcarova tu ne, zase tam mam nekde hrubku? moc se omlouvam, cestina mi opravdu vubec nejde, neslysim, nevidim, ucim M-F
to tu nevedel nikdo, nerekla jsem to, ale dneska jsem se uplne rozbrecela a mam obrovsky strach, tak uz to muselo ven

martasl
21. dub 2011

ahoj holky.teda dočíst vás byla fuška 😉

jani-super,že jsi našla práci.u té základky je bezva,že ti po zkušební době dají na dobu neurčitou,to se dnes hned tak nevidí.tak ti přeju,ať se dobře rozhodneš a nelituješ. 😉

meiki-jé,gratuluju.a neboj,všechno zlé sis vybrala i s úrokama a teď bude miminko v pořádku.budu na tebe myslet.a v kolikátém jsi asi týdnu?

heli-no teda,tak krásně a miminku se nechce??tak ti přeju,aby to do pátku šlo samo a nemuselas na vyvolávání.já se tááák těším na fotečku prďolky 🙂

anavirez-super.gratuluju k výborným výsledkům a mimísek si zaslouží pochvalu.ta úleva musela být obrovská.jejda,chudák Adélka.tak ať je ji brzo lépe.no a vši-jednou přijít musely,potvory hnusný.naše holky je jednou dotáhly ze školy a já z toho měla amok.pořád jsem seděla a pozorovala,jestli něco neleze po sedačce a podobně.prostě hnus.pak když se jim ve škole objevily znovu,tak jsem koupila Capisan,je to bylinný přípravek proti vším,jako prevence a nechytly je.takže doporučuju,a je to český výrobek 😉 .

jahudko-ach jo,to je jek naschvál.místo aby sis užívala těhu,tak pořád nějaké starosti.tak ať vám to brzo dobře dopadne.a jakou jinou firmu jste vybrali,máš odkaz na domeček co chcete??

jinak všem maminkám,které byly na kontrole gratuluju k úspěšným kontrolám a ty co se chystaj,tak tfuj tfuj ať je všechno ok.
zítr budu stahovat tu výpověď.jsem zvědavá,jak to tam do srpna vydržím.teď v neděli jsem mohla končit. 😅 😅 .doufám,že se nám zadařilo a nebudu muset už nic řešit,kromě těhu.
jinak všem přeju krásný sluný den 😀

meiki
21. dub 2011

@martasl dneska jsem 11+6

meiki
21. dub 2011

@lucie.krajcarova Luci abych pravdu rekla, nejak jsem ted hodne hakliva na zase tehu, nezlob se, ze to pisu, ale jsem na toto propojeni slov hodne citliva, no podarilo se nam hned po druhe porevizni ms

martasl
21. dub 2011

meiki-to je krása.klobouk dolů,žes to vydržela tajit,ale nedivím se ti.dneska na tebe budu myslet,v kolik jdeš?

lucie.krajcarova
21. dub 2011

@meiki Promiň, nemyslela jsem to tak. Jen jsem to prostě nepostřehla, že jsi těhotná a v profilu to zatím nemáš. To víš, nejsem tu moc často a čtu jen tak mezi prací, tak mi občas něco unikne. a moc držím palečky. ale já bych zase těhu chtěla být a moc 🙂 🙂

lucie.krajcarova
21. dub 2011

@martasl taky jsi to o Meiki nevěděla? tak v tom nejsem sama 🙂
@meiki takže ty ovulační testy už asi nebudeš objednávat, že?

meiki
21. dub 2011

@lucie.krajcarova ja vim, ze jsi to tak nemyslela, jen jsem to napsala, aby uz to jeste nekdo nenapsal, vim, ze to tak nikdo nemysli doslovne, ale i tak je to dost citlive spojeni pro mne.
No ty ovu testy a tehu testy byli objednane, ale kde to uvizlo vubec netusim, neobjednavala jsem je primo ja, no vzhledem k te dobe, ktera uz utekla, tak asi fakt nebudou, moc se za to omlouvam

marulinka
21. dub 2011

@jane84 @lucie.krajcarova děkuju 🙂
@meiki tajila si to jen tady,nebo to neví ani bližší rodina?? já abych pravdu řekla,na mně to poznala jen mamka a ségra(ty to prý nikomu neříkaly),my to taky neřekly nikomu,ale koukám,že to všichni vědí.byla sem docela překvapená,jak se drby šíří,jen co pupek trochu povyrost 😒

jane84
21. dub 2011

@marulinka jj, drby se šíří rychle. U nás po městě se taky povídá, že jsem těhotná, onehdy volala tchýni zase babička, jestli něco neví. Jenomže mám slabé břišní svaly a jak se trochu najím, tak mi vyleze pupek a vypadám tak 5 měsíc. Není to žádný špek, regulérní kulaté plné bříško 😀 Doufám, že až budu těhotná, tak to bříško nebude ještě větší. Musím se sebou něco dělat