Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucifer1987
2. kvě 2010

Jsem nějaká unavená. Jdu odpočívat. Mějte se tu pěkně a dobrou noc. 😉

el29
2. kvě 2010

Ahoj holkyyyyyyy 🙂
Nám celý víkend nešel internet,manža předělával PC.
jane,hlásím,že dnes začala ovulka,břicho bolí jak svině! Udělala jsem si ovu test a // tam byli okamžitě. Teď se jen trefit,aby to šlo dovnitř 😀
lehe,neblázní,já mám taky furt depky a opravdu mi pomáhá,když si to tu aspoň přečtu. A k tomu jsem ješte obrovský pesimista
😅 My teď stavíme barák,máme v plánu 2 dětské pokojíčky a já jim říkám posilovna a šatník,protože si už taky myslím,že děti mít nebudu a začínám se s tím smiřovat,no.

herbie
2. kvě 2010

ahoj holky zdravim nove snazilky brrrr dneska tu mame nejakou zimu pritel je jeste porad pryc za chvili jdu na obydek s kamoskou mrcha je porad tak silna uz 3 den ale to je dobre uz aby bylo po 😉 gambri neboj zadari se brzy nam vsem heeeej uz by jako nekdo mohl prolomit a bejt tehulka uz dlouho tu nikdo nezahlasil // potrebujem nejaky bacili tak holky sup sup zahlaste 😀

gambrinuska
2. kvě 2010

holky je to hnus ☹ fakt by to chtělo nějakou novou naději 😔

natulaaa
2. kvě 2010

Holky přišla jsem jen kuknout a pozdravit a přivítat nové tváře,
Gam to fakt,já myslela,že ti to ted vyjde,Gam a co dál?bereš furt něco na tu ovulku?,tak když si měla tak krásné folíky,tak máš velkou šanci otěhotnět i normálně né?Nebo to budete opakovat,někde jsem četla,že se to dá 6x za rok?píšu to správně?.
Ted nemužu dočíst ,co jste napsaly,tak přečtu později,nebo zítra,tak dobrou noc zítra

gambrinuska
2. kvě 2010

natu nevim co bude dál ☹ na ovulku potřebuji injekce jinak je prd 🙄 minule jsem píchal od 2DC to už asi nestihnem tak to bude asi dlouhej měsíc ☹ 🙄 , jo 6krát doroka je to hrazený ale ta šance na úspěch je dost malá a stejně si budu muset koupit ty lepší injekce nebo IVF ☹

jane84
2. kvě 2010

gamb ale tak šance, že by ovu přišla přirozenou cestou, tu pořád ještě je, ne? Nebo proč u tebe ovu není? netvoří se hormony?

natulaaa
2. kvě 2010

Gam a tys byla kdy na tom hormonálním vyšetření,že nemíváš ovulku a tak,víš já jak jsem na grafech na e miminu,tak tam je spousta holek,co měly problémy s ovulkou,ale berou nějaké hormony a ovulujou,tys už vše brala? a co vyšetření prolaktinu?
A ty chodíš pravidelně na tu folikulometrii?,promin za otázky?ale hernajs přece ti musí přijít na to,proč neovuluješ 😒

natulaaa
2. kvě 2010

Gam a ještě ,tady od nás jedna kočena,bydlí kousek ode mě a taky vubec neovulovala a MS měla uplně nepravidelnou a začala chodit k homeceopatičce a ta ji cyklus znovu nahodila,zkoušela si něco takového?

leheckova
autor
3. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................39DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................35DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................29DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................30DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 16DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................16DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................14DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................14DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................14DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................14DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................14DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................13DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................12DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................4DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................2DC (16.4 IUI)

leheckova
autor
3. kvě 2010

koukněte na tabulku už je toho hodně tak občas se chybička vloudí snad jsem nikomu nepřidala a nikomu neubrala....
Včera jsem se přimlouvala u toho nahoře za nas všechny aby nás už netrapil aby nám dopřál to štěstí a nechal nas donosit miminka porodit je a starat se o ne a tem mrchám co je nechavají venku a hazejí je do popelnic aby to naopak nikdy neumožnil snad mě vyslechl včera jsem zase měla den D jeste že sel manža spát

endie
3. kvě 2010

ahoj hoplky tak mrcha nikde 😠 kdy mám jít k dr. když to nedostanu?

jane84
3. kvě 2010

Dobré ráno holky. u nás to vypadá na deštivý den 😒
endie asi počkala ještě týden. Mikki teď dostala MS myslím až po 50 dnech

petra.vavra
3. kvě 2010

Dobré ráno.... u nás je taky hnusně ☹ a já se dnes nemůžu probrat, jsem z toho víkendu, jak spráskanej pes.

leheckova
autor
3. kvě 2010

záleží na tom jaké máš cykli pokud vis že je máš 28dní nebo kolem 30proste tak bych do konce týden počkala a v pátek bych zašla na krev 😉 🙂 🙂
Ale pokud víš že nic tak po MA to může příjit 28-42dnů prý 4-6něděl je rozmezí na MS

natulaaa
3. kvě 2010

čaute holky 😉
¨
u nás počasí taky nic moc a má tak být celý týden,takže hnus ,já se chtěla opalovat,to je jediné,co mě uuplně nabíjí a uklidní,já si jinak jen tak nelehnu a nerelaxuju,neumím to,ale na lehátku a sluníčko,to se dovedu hodně sklidnit tak snad to hnusné počasí nebude dlouho 😠

Ta Kopre se s náma nebaví 😵 😵 😵 .dala si pauzičku od nás 😵 😵

Holky tak já jsem už 5DPO a ani o tom nevíím,jak to letí ten čas,jinak mě ted ani náznakem prsa nebolí,prostě vubec nic,jindy už je od ovulky cítím,takže je jasné,že z toho nic nebude i teplotky jsou na piiiiii..,že Lehe 😀 😀 😀 😀

natulaaa
3. kvě 2010

Lehe kuk na graf,když mi ji nevyznačí on,tak jsem si ji vyznačila sama 😀 😀 😀 😀 😀 ,já mu dám 😀

natulaaa
3. kvě 2010

Lehe gratuluju k zahájení dalšího kola,tfuj,tfuj
Vendul,co ty tak dlouho špiníš? 😕 😕 😕 😕

natulaaa
3. kvě 2010

Hej ale není to špatné,psat si tu tak sama se sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,i tak se dá 😀 😀

jane84
3. kvě 2010

a jeje, zase ti manžel nenašel žádnou práci Natul? 😀 😀 já ti pošlu něco na žehlení, nechceš?

natulaaa
3. kvě 2010

Jani já si v sobotu tak nádherně uklidila a včera vyžehlila a dneska je vše hotovo,normálně bych natírala,děláme nový plot,ale barva došla,no takže mám dneska volníčko,tak jsem myslela,že pokecám a ono nic 😀 😀 😀 😀 .

jane84
3. kvě 2010

závidím, nevím co dřív, žehlit, vařit nebo se učit, nejlíp tak všechno zaráz

natulaaa
3. kvě 2010

Jani no já obědu beru z jedné jídelny,tatka ještě když dělal v jednom podniku,tak to má ted za pár korun 😵 ,dneska mám nudlovo játrovou polévku ,sgedin s knedlíkem ,Já mám navařeno už v 10 dopoledne 😵 😵

natulaaa
3. kvě 2010

chtěla jsem napsat obědy 😵

jane84
3. kvě 2010

přítel našel na náměstí minci, řekla jsem mu ať ji hodí do kašny a něco si přeje. nechtěl, tak jsem si ji vzala, že jí tam hodím sama. nebránil se, až jsem jí odhazovala, tak jí chtěl chytit 😀 (nechytil), se slovy, to jsem teda zvědavej jestli se ti to vyplní. Zkuste hádat, co jsem si tam přála 🙂

stanislavas
3. kvě 2010

Zdravím vás holky, 31.října 2009 jsem se zařadila mezi vás, byla jsem v 11tt a přestalo nám být srdíčko, na revizi jsem šla až když jsem začala sama krvácet (bylo to teda jak na jatkách), předtím bych sama nešla - pořád jsem si myslela, že se doktor spletl. 🙄 nespletl. A zrovna to přišlo v den kdy mi končila výpovědní lhůta - takže bez miminka a bez práce. Naštěstí mě nad vodou držel manžel a dcerka. Zajímavé bylo, že jsem se cítila úplně v pohodě i psychicky (teda první týden jsem probrečela, ale to ještě před revizí) pak jsem ani nekrvácela - jen tak trošku prvních 8dní - milování jsme měli povolené po 10ti dnech kdy se dá tělo trochu do kupy. No, tak jsem si nakoupila calibrum baby plan a hodně vitaminů C, pomalu jsem hledala práci, ale nějak jsem nespěchala - chtěla jsem si po dlouhý době vychutnat Vánoce, no a když už bylo 6.prosince tak jsem pořád menses nedostala tak jsem vzala těhu test a ony tam byly takový dvě světlulinké čárky. Jak jsem tomu nemohla uvěřit udělala jsem si další den test znovu a zase tam byly. Tak jsem si koupila těch testů hned deset a postupně jsem si obden dělala test - jestli to není jen nějaký zbytkový hormon, ale nebyl - mlčela jsem až do Vánoc kdy jsem manželovi vysypala všechny ty dělaný testy (počůraný papírky-říkal)do postele. Byli jsme jediný dva lidi na světě, který to věděli - k doktorovi jsem šla až po dvou měsících. Nechtěla jsem, aby se ve mě nějak ze začátku šťoural, tak jak předtím(samý ultrazvuk a vyšetření) no a v únoru mi to doktor potvrdil, 12tt paráda. Dokonce mám i práci kde jsem to teda neřekla - potřebovala jsem příjem kvůli hypotéce, tak jsem mlčela. Dnes jsem 25tt čekáme chlapečka a to nejhorší máme za sebou. Zatím je vše v pořádku všechny testy na jedničku a ultrazvuk je taky v pořádku - srdíčko byje jako zvon a klučina už prvními pohyby o sobě taky dává znát, placentu mám sice trošičku níž, ale to by se mělo zpravit jak bříško poroste, tak uvidíme věříme že to dopadne dobře. Jen teda v práci zatím nic nevědí - i když se mi pěkně kulatí bříško. No co, dělám s chlapama a ti mi spíš koukaj na prsa, takže dokud se neptají mlčím 🤐 Co z toho vyplývá? Hlavně být v pohodě a ničeho se nebát, zjistila jsem, že to není náhoda, že je víc maminek co po revizi otěhotněli aniž by dostali menses. Jen jsem na to tak nějak přestala myslet - sice připravená jsem byla, nicméně jsem to nijak nedramatizovala. A ani teď to ještě nehrotím - jak se znám výbavičku začnu nakupovat až 14dní před termínem - jsem trochu lajdák 🙂 Každopádně holky nezoufejte a vrhněte se do toho po hlavě když budete vydepkované a pořád napjatě čekat tak nic nebude prostě jen sexíkujte papinkejte vytamínky a užívejte si, aby si mimčo řeklo že mít takovouhle mamču je supr a tady u ní se zahnízdečkuju.
PS: po revizi prej jako když pohnojíš - asi to má něco do sebe. Držíme palečky 😉

natulaaa
3. kvě 2010

Jani vubec netuším,co ty by sis tak mohla přát????? 😀 😀 😀 ,doufám,že sis to přála v množném čísle 😀 😀 😀 😀 ,né já to chápu 😝 😝 😝 .
¨Tak my se vrátili se zahrady,manža dnes přijel domu už na oběd,normálně mě vyrušil,já u notasu a on za dveřma 😵 😵 ,prý ty zase sedíš u compu? 😵 😵 😵 😵 😵 .Ale zase jsme udělali kus plotu,tak jsem rádá,ale ještě je toho hafo 😢 😢 ,
A zbytek se kde courá ani pozdravit nás nepřišly 😵 😵 😵 😵

natulaaa
3. kvě 2010

Stani to je krásnéé 😵 😵 ,já byla na revizi v říjnu a po 6tineděli jsme to taky nechali volně a zatím nic 😢 😢 ,takže u mě bylo pohnojeno asi málo,ale gratuluju ti a máš velké štěstí,že si otěhotněla takhle brzy 😉 😉 😉 😉 .To ti určitě potvrdí hodně holek tady z diskuze.

stanislavas
3. kvě 2010

Já doufám jen že jsem vám trošku zpravila náladu, protože jediný co mě po informaci že mimi nebude- zajímalo kdy to můžu zkusit znovu a děsila mě představa že bych měla 3-6měsíců čekat. A každá takováhle informace mi vháněla pozitivní náladu do žil. Tak jsem Vám ji chtěla taky trochu vehnat - ať se daří 😉

natulaaa
3. kvě 2010

Stani a smekám,že si šla na kontrolu až tak pozdě,a dr ti nic neříkal?Moji mamce se to vrtání do nás taky nelíbí,tvrdi,že za jejich doby se toto nedělalo,že se ženská skontrolovala 3x za celé těhu,já vím,že to tak nejde brát,na druhou stranu jde dneska tou technikou zjistit tolik věcí,ale na druhou stranu mají pravdu.