• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
Holky tak jsem si pro jistotu zavolala k doktorovi - doporucil mi ten femigard, takze jsem si ho hned koupila a k tomu vyplachy aflovag, ty si teda dovnitr nezavadim, ale pali to zvenci tak jsem si to pouze tim "oplachla" a je to uleva jako blazen.
ted jsem se najedla a je mi zas na omleni...
27. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 jahud mrzi me jake mate trapeni, ale predstav si, ze by se nedej boze nekomu z rodiny pokazilo zdravi... ty problemy pak maji uplne jiny raz a tohle je prkotina. Sama jsem si to zazila... trapila jsem se s penezma a s praci a pak mi nasli hodnou spatnou citologii a razem bylo jediny reseni tohle a vse ostatni slo stranou, teprve pak jsem poznala, jak se hodnoty cloveka meni. Vim, jak by vam to hrozne pomohlo a prala bych ti to, ale jak rikam, vzdycky muze byt hur a snazila bych se neohrozit detatko.
Jak rikas, dej tomu jeste par mesicu cas a uvidis, ono se to treba samo nejak vyresi.
27. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii já vím, normálně se žádankou spermio 150 jinak 800 Kč. To je to , co nevíme, co si nechat udělat! Já psala ještě do Brna do Repromedy, co by nám radili, tak uvidím. Teď se v tom tak plácám. My dáme cokoliv za miminko, ale nechci dávat hned to njedražšší, když bychom k němu - mimču- přišli i levněji. Děkuji za odpověď.
27. dub 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@daniela699 já se tak nějak vnitřně cítila na tu holčičku, i když spousta věcí a spousta lidí mě přesvědčovalo o chlapečkovi, tak jsem to klučičí jméno nějak zvlášt neřešila. Ale docela jsem u porodu netrpělivě čekala, co za pohlaví PA zahlásí :grinning:
Věci do porodnice jsem dokoupila a tašku dobalila vlastně den před porodem. A to jen díky tomu, že mi dr pár dní předtím řekl, že do týden budu rodit. Akorát jsem mu stejně nevěřila :grinning: ale tak aspoň mě to donutilo zabalit tu tašku.
No je fakt, že jako druhorodička jsem se stresovala akorát z porodu :confused: ale i tak jsem byla lehce vytřepaná, pže Ivanka je tak drobounká, že jsem až kolikrát měla strach, ať ji něco neudělám. Čtyřkilová Klárka byla jiný materiál na manipulaci :grinning: :grinning: :grinning: tu neměl člověk strach chytit :slight_smile:

Jo jo, slimáci jsou legendární :dizzy_face: ale tak dej nám pár let a můžeme je zase začít řešit :grinning: :sweat_smile:
27. dub 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá se budí, tak musím frčet. Večer dočtu :slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum nevím teda, kolik ti je a jak dlouho se snažíte, ale souhlasila bych s holkama,že bych se nikam na umělý zatím nenechala nacpat.
pokud teda máš hotové všechny testy,imuno, ¨průchodnost, víš, že ovuluješ, spermio,hormony apod.tak bych to nechala nějaký čas být.
na IVF můžete jít vždy.je otázka konkrétního CARu, kam byste šli, co vám tam navrhnou.dost jim jde o peníze, ale někde se snaží dát zájem pacienta, nad zájem peněz...
I za IVF se dá platit jen minimálně, záleží na stimulaci a co dál ,většinou lidem nutí... :angry:
a s lékama je to různé jak u koho.mě osobně více uškodil obyčejný Clostilbegyt než nízké dávky hormonů, co jsem dostávala na IVF.to samé kontryhel-ten mě udělal v těle takovou paseku, že už o něm nechci slyšet...
27. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv je mě 31 je pravda, že pokaždé, co jsme na to hupli, tak se podařilo. Neudělali nám morfologii, takže nevíme, zda, že nebyly ozvy můžou za to spermie. Zkoušíme to 2 roky, ale poprvé byla po MA 5ti měsíční pauza, takže menší prostoj byl. Teď jsi mě Tvou odpovědí trochu ubrzdila :slight_smile:Teď se to ve mě vše bije. Oni mě řekli, že by mě samo vyšetřili, než by se do toho pustili. Ááááááááááááá
27. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum Repromeda je dost drahá, hodně si v Brně chválí Reprofit. Dělá tam kluk od nás ze školy, co mi konzultoval diplomku, jsou tam fajn lidi a prý super příštup
27. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
já než vás dočetla,tak sem zapoměla,naco sem chtěla reagovat :sweat_smile:
@yfka30 tobě moc gratuluji,// sou nádherný,přeji ať je vše v pořádku jak má být :wink:
@jahudka80 mně doktorka vždycky vyšetřuje vnitřně,že si kolikrát říkám,že bych raděj utz,abych se ujistila,že je vše v pořádku....
ještě sem chtěla něco,ale nevím co :sweat_smile: :angry:
27. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka děkuji :slight_smile: . Holky tak jsem neodolala a koupila si ten test Clearblue :grinning: a ukazuje mi to 3+. Ptala jsem se i na ten test ohledně pohlaví, tak mi slečna lékarnice řekla, že něco existuje, ale cenově se to pohybuje kolem 1000,-, tak to klidně oželím a počkám si až na utz, kdy to bude vidět.
@jahudka mě taky doktor v těhu ani jednou neprohlídl, ani utz nedělal. Jeho celý vyšetření spočívalo v tom, že mi prohmatal břicho a poslechl si prcka takovým tím zastaralým přístrojem z roku raz dva, kterej vypadal jak trychtýř :angry: . Už tam nechodím, ted mám super doktorku, byla jsem u ni po tom potratu a naprostá spokojenost :slight_smile: . Má i u utz, což je super
27. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem ještě chtěla jahudce---sou to vaše děti,tak nad ostatníma si mávni rukou a kašly na ně. my máme 2holky,ani u jedné sme si to nenechaly říct,takže to bylo překvápko pro všechny.teď bysme měly mít kluka,ale stejně všem říkáme,že nevíme.co je jim po tom? my sme rádi,že něco bude a bude to zdravý.i kdyby to byla 3holka,budem rádi. starat se o děti a vychovávat budeme taky my,tak ať se lidi(byť i rodina) neserou...no né?? :wink: :wink:
moje ségra má zase 2kluky,tak sme často slýchávaly věty tipu-proč si dítě neprohodíte,ať máte obě pár??? no řekl by toto normální člověk???
27. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 No jinou to je těžké,....já už mám třetí, první byla krá.., pak to byl vů. no a teď jsem byla spokojená, až teď když jsme zjistila že mě vlastně nekontroluje a že by asi tedy měla :angry:
@mv jojo já koukala na levnější a ty mají velkou spotřebu 3,92Kwh no a na sušičku za 20tis.tedy nemám :grinning: já nemám ani na tu levnou tak je to jedno :grinning: no já nevím co s těma plenama budu snad používat obyč čtvercovky jako naše mámy a báby :grinning: :grinning: :grinning:
@yfka30 no myslím že za látkovky 18tis.-20tis.nedám a to počítám tak 2roky + praní prášek a jsem tak na 8-10tis. a když jsem měla první mimino tak jsem prala ob den někdy i denně (blindilo a blindilo) tak jestli peru poblité nebo počůrané je jedno a je fakt že ty prachy za pleny lítaj oknem :angry: a už se mi nechce tolik vyhazovat.
@mircisek já jsem rozhodnutá látkovky koupím bambusky ty jsou za 270ks a nějaké Anavy ty jsou hezoučké ale drahé...a myslím že opravdu alespoň těch 6-8tis.ušetřím :wink:
@zzzzuuuuzzzziiii jojo Zuzí to máš pravdu, dnes jsme se byli projít a vzpoměli si na kamaráda co má přítelkyni s akutní leukémii a manža říká pořád jsme na tom lépe než on. A já řekla to jo zdraví je to nejdůležitější. Když bude nejhůř, tak prodáme auto, v létě doplatíme leasing tak je celkem nové ...prostě to musíme zvládnout.A jak jsem tu psala,že se před porodem nestěhuji tak se odstěhuji klido i měsíc před porodem když to prodáme budu šťastná a hold se přestěhuji kdykoliv.
@marulinka hm, tak mě zas dělá jen ULZ :unamused: No budu v pondělí volat na výsledky a řeknu jí že mi není dobře že mi tvrdne břicho...jojo a stím dalším máš pravdu vychovávat a starat se o ně budem my tak jim může být jedno zda je to kluk nebo holka.
27. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv
@yfka30
holky, nedá mi to, na látkovky prostě musím reagovat :slight_smile: když je sama používám od 1 měsíce. je to jako s čímkoliv jiným, když budete chtít být pořád in a kupovat pořád nové typy, tak se to asi fakt prodraží. já mám plínek fakt hodně, ale jsou z druhé ruky, takže jsem dost ušetřila (cenově jsem je pořídila asi za polovinu nebo třetinu). Mám jich tolik, že je i prodávám. jen asi tři nové, ale ty jsem zas používala skoro furt. spotřeba vody a elektřinu je prý okolo 2 tis. za rok. prala jsem asi každý druhý den. teď už peru jen počůrané svršky, malej čůrá do punčoch. takže už pomalu plínky schovávám pro druhé mimi a moc se na to těším. výbava téměř zadara :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 myslím, že mít dvě holčičky je prima, já bych to brala :slight_smile:)))) stejně s tím rodiče nic neudělají, tak co. nám už se to nepovede :grinning:
27. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova :slight_smile: to mě potěšilo, taky jsem si říkala látkovky no to ani omylem a po tom co při prvním mimču vylétlo 20tis.za pleny tak jsem jiného názoru :wink: .Mamka mě tedy odrazuje prej bude opruzené...Mě se malá neoprudila ani jednou a sousedce několikrát a obě jsme měli jednorázovky tak kde byl problém, prostě se musí přebalovat a nenechat je počůrané :grinning:
27. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 mně se malej taky vůbec neopruzoval. a když už, tak to trvalo pár dní a nic nezabralo, takže to byly evidentně zuby. naopak, v bavlně se neopruzují, v jednorázovkách spíš víc. ale zas nesmí být v plence dýl než tři hodiny.
27. dub 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yfka30 juu, to jsou ale výstavní // čárky :dizzy_face:

@jahudka80 děkuji :dizzy_face: já měla polonadstandard tzn., že jsme byly na pokoji dvě, ostatní bylo stejné jako na nadstandardu. A nakonec jsem tam stejně skoro celou dobu byla sama :slight_smile: takže paráda. Ale u nás v porodnici můžou návštěvy i na klasické pokoje. U vás se na pokoje vůbec nesmí ? A to jste s miminkem na chodbě nebo v jídelně ??
27. dub 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fičím spát, jsem dneska nějak ko, malá se teď hoďku nemohla furt dojíst, tak co deset minut vyřvávala. Valím do sprchy a zalehnout než zase zatroubí k jídlu :grinning:
Dobrou všem :pensive:
27. dub 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova to je právě ono, znám se,jak by to s plenkama dopadlo...tyhle by se mi líbily, pak támty a za pár měsíců bych byla na ceně papírovek.. :grinning:
já mám v přímém okolí jen tu sousedku a ta mi říkala, že přebaluje většinou po dvou hodinách,a i 10x denně a pere je teda denně.ono mít jich tolik asi nejde, chápu..
pro mě zatím představa i kdybych s tím denně strávila 15 min-praní, věšení, sundavání,uklízení-tak to si radši na tu chvilku denně dám kafe v denním kolotoči s mimčem.. :wink:
jiné důvody chápu a beru...
28. dub 2011 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //

tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................39DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)........................31DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová)........................................................................28DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)...........................27DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.).......................................................................27DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)..............................................................................23DC
endie (23let, MA 3/2010)............................................................................................20DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................19DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................19DC
maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit).........................18DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)....................................14DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová....................................................13DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................12DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).........................................4DC
vonrk (38let, MA 2/2011, kys. listová, železo).............................................................3DC
28. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 ahoj jani, 28 DC ja uz testovala... jak jsi na tom?
28. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 presne tak jahud... drzim palecky, kez by se vam to s tim byte nejak uklidnilo
28. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 presne tak jahud... drzim palecky, kez by se vam to s tim byte nejak uklidnilo
28. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yfka30 test ohledne pohlavi? a sa se tomu verit?
28. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii netestovala. Moje cykly jsou poslední dobou rozházené, takže může být klidně až 33DC. Ale myslím, že to nevyšlo. Prsa mi pořád strašně bolí, ale břicho taky a čím dál víc. Čípek se mi zkracuje a otvírá. Po těch snech bych přísahala, že to klaplo, měla jsem ten pocit, ale teď tuším, že to byl vážně jen sen
28. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak krev by mela byt take ok ( z toho screeningu). Zitra kontrola u meho dr., stejne zase se budu bat, jestli je mimi ok, ach jo, kdy ten strach prejde, snad az piskotka budu citit
28. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane ja to mam dostat v sobotu a prsa me boli cim dal vic bricho zatim ne.......ale ja mrchu cekam jelikoz testik byl negativni :angry: hahahaha
28. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam 2 saty favoritky prosim poradte......jake jsou hezci :slight_smile:
28. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou jeste jednou ... mam je na stejno vubec nevim jeste mam dost casu na premysleni
28. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jak jsou v pravo tak se krasne lesknou nejde to moc videt protoze je spatne svetlo.....
28. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herbie jeee, ty budeš krásná nevěsta :slight_smile: Za mě asi spíš ty vpravo. Přijde mi, že ten korzet vlevo ti sedí líp, ale ty šaty vpravo se mi líbí víc. Jsou překrásné. Jednoduché, nepřezdobené
@meiki blahopřeji k výsledkům, neboj, kontrola dopadne taky dobře :slight_smile:
28. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek