Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
3. kvě 2011

@jahudka80 no, jen si nemysli, tady je vopruz, protože jak trochu víc napadne, tak je sračka na silnicích, z chodníků to vyhrabujou na silnice, ze silnic na chodníky, zaparkovat není kde...fakt super, bych ve větších městech sníh zrušila úplně, má padat na horách

lichtakova
3. kvě 2011

@jahudka80 ty brďo, takovejch věcí, to asi naše mímo mít ani zdaleka nebude.... 😕

jahudka80
3. kvě 2011

@lichtakova no mě se to naschromáždilo protože jsem kupovala od jedné paní balíky z Anglie vyšel mě tak kus cca na 18kč a to tady v bazaru ani u větnamců nekoupíš 😉 teď mi taky paní poslala po holce na Máju věci a kus cca 15kč a jsou hezké něco je na písek ale spoustu i na normální nošení v krámě bych za to dala 3x tolik. A já jsem děsně nerozhodná co mám a nemám prodat ale něco musím potřebuji koruny na pleny, a mám toho fakt zbytečně moc i když na novorozeně skoro nic. Mám tu hodně body s kr.rukávem které jsme nikdy neměli na sobě tak je prodám... Ale zas musím říct že to takhle vypadá ,že toho je moc a je to od narození do 2,5 let a když se ti mimi pokajdí durch, pak 2x zeblinká totál tak najednou zjistíš že mu nemáš co obléct 😀 😀 😀

lichtakova
3. kvě 2011

@jahudka80 tak to jo, tos měla fakt výhodně 🙂

mircisek
3. kvě 2011

@jahudka80 Tak jestli je toho až do 2,5 let, tak toho fakt není tak moc. 😀 To jsem nikdy neměla odvahu koupit celej balík. My jsme doteď dědili po chlapečkovi od sestřenice, ale tomu je teď pět a už z toho nevyrůstá tak rychle a spíš to zničí. ☹
No bude mít pořádnej šatník, princezna. 😉

jane84
3. kvě 2011

🙂 Jaňulka finišuje. Píše se poslední kapitola, zkontroluju číslování stránek a HOTOVO. Zítra odprezentuji na diplomovém semináři. Jsem zvědavá, co řekne vedoucí, snad nebude mít velké připomínky, stejně už není čas na nějaké předělávky

fram
3. kvě 2011

@jane84 Jaňulka je šikulka 😀 Určitě velký připomínky nebudou, když sis s tím dala tolik práce 😉

martasl
3. kvě 2011

ahoj holky.konečně doma a 2 dny volna,v Lanškrouně taky slušně sněžilo,pršelo a funělo.kosa jak prase.a k tomu ještě 2 audity,fakt ,,super" den.

jahudko,gratuluju k výborným výsledkům.teda,malá měla slušnou garderobu 😀

yfko-já jsem se nedávno pídila taky po informacích a zjistila jsem,že když máš smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou tak:-ve zkušebce tě můžou kdykoliv vyhodit,bez udání důvodu a to i v prac.neschopnosti.-když budeš mít prac.neschopnost až po zkušebce,tak se ti doba určitá jakoby pozastaví a běží ti až po ukončení neschopnosti.
http://www.pravnik.cz/forum/topic/170/ochranna-...
http://www.azrodina.cz/2485-co-je-ppm-penezita-...
třeba tam něco vyčteš,nebo si zadej do vyhledávače-těhotenství a výpověď ve zkušební době nebo něco podobného.

jani-no vidíš,to bylo pořád nervů a stresu.moc dobře víme,že jsi šikulka a pilná jako včelička.prostě jednička 😉 .no teda,co to přítele osvítilo??tak jen aby mu to vydrželo a brzo si nám zahlásila //,třeba ještě dřív než to,že jste našli domeček.

maja-teda,máš doma hezkou slečnu.viditelně se ráda fotí,co? 🙂

lichtakova-no teda,ty záda musej být mazec.mě stačilo chvilku stát a byla jsem hotová.tak doufám,že máš aspoň příjemný pacienty-teda jestli to jde.buď ráda,že nemáš mě.já jsem horší než děcko,bez injekce ani ránu a to mi ještě musí říkat,co bude dělat.no prostě děs běs. 😅

holky,když teď máte rodičák těch 7600,-(nebo kolik to je) a pak hned jdete znovu na mateřskou a rodičovskou,to pak budete mít jen těch 3800,-(nebo kolik)??to je teda mazec 😒

fram-tak co,jak je doma??veget,co??jak máš vycházky?a co jména,máte už něco vybráno?

tak a už nevím,co jsem chtěla.

martasl
3. kvě 2011

yfko-jé,chtěla jsem napsat na dobu určitou,pardon 😅

a.j.a.
3. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 u nás zatím vše ok...ťuk ťuk ťuk. Tenhle týden máme doma konečně taťku, který nás od porodu skoro neviděl, pže finišovali se stavbou. Včera ráno jsem si cvičně vyzkoušela odvod Klárky do školky a pak i vyzvednutí. No, bylo to docela hektické, pže Ivanka se rozhodla vstát zároveň se mnou, takže než jsem ji nakojila, už jsem musela budit Klárku a postarat se pro změnu o ni. Ještěže Ivanka vydržela těch 20min poléhávat v posteli a koukat kolem sebe.
A ve školce jako na potvoru měli minulý týden ve vedlejší třídě výskyt spály. Kdyby malá neměla ve čt besídku ke Dni matek a teď tři dny nenacvičovali, tak bych ji odtamtud stáhla a nechala si ji doma. Takhle budu leda doufat, že už tam ten bacil není. A k tomu všemu v okolních školkách řádí neštovice 😝

a.j.a.
3. kvě 2011

@martasl Marti, já přecházela z RD na nemocenskou pak na mateřskou a finanční podmínky zůstávají stejné jako u Klárky. Budu mít zase těch 7600,-, pže jsem vlastně stále zaměstnaná.

a.j.a.
3. kvě 2011

@jane84 Jani, šikulka 😉 snad žádné větší připomínky nebudou.

a.j.a.
3. kvě 2011

U nás dneska taky docela dost sněžilo. Jsem myslela, že mě šlak trefí, když jsem to viděla 😝 sníh v květnu, no to je fakt hnus 😝

lucie.krajcarova
3. kvě 2011

@a.j.a. teda, tak to je ve školce divoké, snad z té nemoci nic nebude. a besídka bude určitě krásná 🙂)))

a.j.a.
3. kvě 2011

@lucie.krajcarova no je to děs. Ony ty potvory nejvíce řádí na jaře a na podzim. Miminka do 6měsíců jsou prý vůči tomu údajně odolná, tak snad by nelehla i Ivanka. To by mě asi odvezli. Jako po pupínkových nemocech teď fakt ještě netoužím.

Na besídku jsem zvědavá. Malá statečně nacvičuje a doma furt recituje ...naše drahé maminky, my vás rádi máme... 😀 😀 😀

a.j.a.
3. kvě 2011

@helcenka Heli, vítej doma 😵 moc moc gratuluji je Katušce 😵 pak pisni určo více 😉

@jahudka80 tobě gratulace k negativním VVV 😵

jane84
3. kvě 2011

Tak dopsáno, zatím, uvidím, co zítra vedoucí. Děkuji všem moc za podporu. A jak jsem slíbila, kdyby měl někdo zájem si mou diplomku přečíst, protože se týká pohlavního systému, oplodnění a neplodnosti, tak stačí napsat do IP mail a ráda pošlu.
@a.j.a. snad Klárka nic ve školce nelapí a nepřinese to domů.

jane84
4. kvě 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //

tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................45DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)...........................33DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)..............................................................................29DC
endie (23let, MA 3/2010)............................................................................................26DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................25DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................25DC
maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit).........................24DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)...................................20DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová....................................................19DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................18DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).........................................10DC
vonrk (38let, MA 2/2011, kys. listová, železo).............................................................9DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamin E,bylinný čaj)............................8DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová)...........................................................................6DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.).........................................................................5DC

herbie
4. kvě 2011

jahudko gratuluju ke kontrole 🙂

lichtakova
4. kvě 2011

@martasl marti, no některý dny to začíná být náročný, copak o tom, když se jen bojí, to je v pohodě, to já chápu, horší je, že se to tady hemží kravaťákama a oni jsou většina fakt na hlavu....

jahudka80
4. kvě 2011

Ahoj holky ráno v 6:30 svítilo slunko a teď to zas vypadá ,že bude lejt ☹ ráno byl 1C brrrrrr ještě že má malá zateplené manžestráky 😀. Ráno mě vytočila nařízená (co mám brigádu) furt něco má za co ani nemohu a naskakují mi chyby a pak nedostanu prémii (když mám prémii vydělám si třeba 40-50kč/h ale bez prémie mám15-22kč a to se na to můžu ... 😠

@lucie.krajcarova Luci já nakoupím spíž nové 😉 mám i nějaké z druhé ruky ale nechci suché zipy moc pak nedrží... některé. 😉
@mircisek no počkej až vložím foto do alba 😀 včera jsem nechápala, šla mi z toho hlava kolem 😀 večer jsem byla tak unavená z toho rovnání 😀 a focení 😀
@jane84 Janííí super 🙂
@martasl 😀 😀 😀 no jo přišlo pár balíků a hned toho byla hromada 😀
@a.j.a. děkuji 😉
@herbie děkuji 🙂

breberuska
4. kvě 2011

Ahojky holky, jen vás jdu na skok pozdravit. Doma je docela veselo, malou trápí bolebřuchy, takže se občas chudera kroutí a řve jak pardál. Většinou večer po kojení, včera to bylo ale skoro celý den, tak jsem byla už na vývrat. Ke všemu měla nějakou zácpu, tak jí to asi ke štěstí taky moc nepomohlo. Dneska už je líp, tak jen doufám, že to dlouho vydrží🙂 Jinak rosteme jako z vody, minulý týden na převážení nás konečně pochválili, že přibíráme pěkně, tak mi spadl kámen ze srdce 😎

Omlouvám se, ale nezvládám dočíst a zorientovat se ve všem, tak jen velmi stručně - moc gratuluju těhulím k úspěšným kontrolám, jsem ráda, že je všechno OK a mimča rostou jak mají... a netěhulím pořád držím palec ať se ze spodní části tabulky co nejdříve přešoupnou nahoru k // 😵

yfka30
4. kvě 2011

Ahoj holky, jenom na skok 🙂 ...ráno jsem byla na gyndě, tak těhotenství odpovídá 5tt, tak za 2 týdný přijít na srdíčko 🙂, doufám že už tam bude 😕
@martasl moc děkuji za odkazy, hned jak mi bude líp, tak je prostuduju. Stejně mám v plánu hnedka jak mi skončí zkušebka s tím seknout, to se nedá ty 12ky, když prochrápu celej den a dobře mi taky dvakrát není 😔 . Takže vydržet ještě měsíc a kousek a nazdar.

lucie.krajcarova
4. kvě 2011

@breberuska to je krásné koťátko 🙂 ať jí ty prdíky brzy přejdou. nám pomohlo nošení na tygříka.
@yfka30 tak to je prima. koukám,že sis dala pryč těhu z profilu?

yfka30
4. kvě 2011

@lucie.krajcarova nj dala, protože mi to tam házelo špatnej týden a mátlo mě to :D

jahudka80
4. kvě 2011

@breberuska malá je kouzelná ta foto v zavinovačce mi připomněla naší malou 🙂 měla také zelené dupajdy, ale nemodlila se 😀 😀 😀

fram
4. kvě 2011

@martasl dnes jsem lítala po doktorech, nejdřív s tchyní a pak s klukem na alergologii. Ale jinak je to doma fakt pohodička. Vycházky mám 9-11 a 14-18, ale ne vždy to dodržuju 😅 Jména máme hodně předběžně,ale více to budem řešit, až budeme vědět pohlaví.

fram
4. kvě 2011

@a.j.a. to jste s Ivankou šikovný holky, že to tak hezky zvládáte. Hlavně,ať Klárka nepřinese bacila. Já se vždycky na školkový besídky hrozně těšila, ty dětičky jsou tak roztomilý 🙂
@breberuska nádherná panenka. Na některý dětičky nic proti břichobolu nezabírá a musej z toho prostě vyrůst. Přeju Klárince, ať ji to brzy přebolí.
@yfka30 gratuluju ke kontrole a za 2 týdny budu držet palce 🙂

jane84
4. kvě 2011

@breberuska krásné fotečky. Ty dupajdy s nápisem Miluji tatínka, to nemá chybu, jsou roztomilé
@yfka30 blahopřeji ke kontrole, za dva týdnu budu moc a moc držet palce na srdíčko
@jahudka80 máš věcičky ve fotoblogu krásně nafocené, to muselo dát práce. Jak je to rozdělené, tak už to nevypadá, že je toho hromada