Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
26. kvě 2011

Holky tak já nevím, dívala jsem se, že některé holky sem už hooodně dlouho nic nenapsaly, na fotoblogu mají, že jsou neaktivní a mají dost DC, myslím i.komtesu a vonrk. Oslovit jsem zkoušela, tak nevím jestli je nesmazat 😒

nikiss24
26. kvě 2011

@jane84 Tak to je mi líto, že Vám to zatím nevychází, ale určitě to brzy vyjde a budeš taky těhulka 😉 pěvně v to věřím a držím pěstičky štěstí 😉 ale moc děkuji za podporu 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@jane84 Ahoj Jani, taky uz jsem na to kolirkat koukala. Napsala bych jim do IP, at daji vedet, kdyby tam znovu chteli dat a pro zatim bych je vymazala, at je tabulka prehlednejsi pro holky, ktere sem chodi a sleduji ji.

@nikiss24 ahoj niki, taky jsem si tim prosla, loni v kvetnu jsem zjistila, ze jsem tehotna a prvni cervencovy den jsem byla na revizi, hrozny zazitek, ale holky tady mi pomohly a vse jsem tak nejak prekonala, i kdyz na to nejde zapomenout. I tebe to preboli, drzim ti palecky, aby to co nejdrive vyslo. Veta, kterou si porad rikam a co mi pomaha je, ze to tak proste melo byt, ze by to nedopadlo dobre s mym zdravim, protoze par mesicu na to mi nasli tezkou displazii delozniho cipku, takze mi miminko mozna zachranilo zivot. Ted jsem ve 4. mesici a klepu se porad jak osika, aby se historie neopakovala, ale rikam si, ze nemuzu delat vic, nez byt v klidu hlavne psychicky a mimisovi proste verit, ze je to bojovnik a dotahneme to do zdarneho listopadu, kdy se nam ma ukazat 🙂
Vitej mezi nami, kdybys chtela Janca te urcite rada prida do tabulky a muzes tady s nami konzultovat snazilkovske i tehu i uplne mimo veci 🙂.

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@jane84 Jani a jak vis, ze to tento mesic nevyslo? Jako myslis poctive snazeni? MS ale jeste nedosla, ne? To by mel pritel prekvapko po navratu z ryb 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@fram ty jo ahoj frami, zrovna koukam 26. tyden, to je skoro tricitka a pak uz to bude subydup 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

jahud myslim na vas, neboj se, vse bude v poradku!!!

jane84
26. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii taky jsem si říkala, že by to bylo hezké uvítání. Aby se neotočil ve dveřích a neodjel 😀 My jsme snažilkovi okolo ovu 10 a 15DC, protože jsem byla dost nachcípaná. Pak bylo milování až až. A mám pocit, že nebyla ovu. Hleník nic moc, žádné bolesti vaječníku. Po ovu mě vždycky děsně bolí prsa a tentokrát vůbec. Jo občas se mi udělá trochu špatně, ale to bude spíš vedrem. Břicho pobolívá na MS. Tak nějak jsem s tím smířená

jane84
26. kvě 2011

@jahudka80 držíííím všechny palce, co mám. Určitě ten ultrazvuk dopadne dobře

lichtakova
26. kvě 2011

@nikiss24 ahoj, bohužel....ale neboj, ono bude zase líp
@jane84 ty extrémistko 😉 , všeak ono to taky půjde, hele máme ten rok králíka, to by bylo, aby nebylo....

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@jane84 no vidis, byla jsi nemocna, to znamena, ze si mela jine starosti nez myslet na ovu a i hlenik a vse tim mohlo byt ovlivnene. A jak dlouhy mas cyklus, ja uz jsem na 28 dnem testovala. A nemej strach, bricho boli i kdyz MS neprijde.... nebudeme predbihat, ale hrozne bych ti to prala. A kdyz ne ted, tak priste, dockate se, urcite.
A jak pise lichtakova - rok kralika je nas 🙂

jane84
26. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii minule byl cyklus dlouhý 28 dní, ale občas mám i 31. Takže se do tetování nehrnu

marulinka
26. kvě 2011

ahoj holky
@nikiss24 mrzí mě,co se ti taky stalo a držím palce do dalších pokusů 🙂
@jahudka80 myslím na tebe,určitě to bude ok.musí!!! 🙂
já včera byla na utz ♥,je to v pořádku.akorát to břicho zase občas tvrdne,sem z toho jelen 😒

marulinka
26. kvě 2011

@jane84 budu držet palečky,ať ta mrcha nedorazí 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@jane84 uplne chapu, ja se taky testovani bala. porad ma clovek nadeji... ale pak jsem se odhodlala a bylo to. ja prave mela ted posledni mesice 26-28, takze jsem to proste toho 28 riskla a bylo to tam, strasne slabe, ale bylo. jezis, ja bych ti to tak prala.

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@marulinka gratuluju k vysledkum, my jdeme za tyden, snad bude taky vse ok.

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@marulinka gratuluju k vysledkum, my jdeme za tyden, snad bude taky vse ok.

meiki
26. kvě 2011

ahojky
jahud: moc na vas myslime a drzime palecky aby vse bylo ok

ach jo kontrola az 6.6 u meho dr a pak 23 kardio - geneticky utz a pak uz se vrhnu do nejakeho nakupovani pro mimiska, snad bude vse ok

@nikiss24 jak pisi holky, nejhorsi je to prvni obdobi do prvni ms, ja to bohuzel zazila 2x, jednou zamlkle tehu taky nekde 5tt a podruhe kolem 13tt - nase mimi melo vaznou vyvojovou vadu neslucitelnou se zivotem, ted uz snad je vse ok a cekame zdrave mimi, drz se a snaz se spise koukat do budoucna. A se snazenim muzes klidne zacit opravdu uz po 2 ms (nam uz treti nedorazila :o), mne rekl doktor 3 mesice a pak znama dr mne vysvetlila, ze je to hlavne kvuli rustu sliznice a po druhem cyklu uz to byva vetsinou ok

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

Tohle je tak divny obdobi, cloveku uz neni blbe, jen obcas, ty chute, na to si clovek zvykne, ze mu to neprijde, bricho jeste moc videt neni, prsa jsou porad stejny, mimco citit neni a jak ma clovek vedet, ze je vse ok...

meiki
26. kvě 2011

@marulinka taky gratuluji k vysledkum

ja uz se zacinam trochu bat te genetiky, ale tak snad jsem si fakt vse spatne uz vybrala

marulinka
26. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii děkuju..určitě bude vše v pořádku,budu držet palce.sou to ale nervy před těma kontrolama,co??
@meiki neboj,bude to taky dobrý..a už si skoro v půlce..toto letí 😅

fram
26. kvě 2011

@jane84 hrozně držím palce, já taky otěhotněla, když jsem myslela, že nebyla ovulace při náhodným styku, kdy mm přijel na jednu noc domů 😉
@marulinka gratuluju ke kontrole, na občasný tvrdnutí už máš ve 24tt nárok, jen by to neměly být pravidelný nebo bolestivý kontrakce. Mě taky pupík tvrdne.
@zzzzuuuuzzzziiii taky mám pocit, že mi to v poslední době hrozně utíká, ty už máš to nejhorší taky za sebou, teď , jak píšeš, je to takový období, kdy se "nic" neděje, do pohybů daleko 🙂 ale ono ti to taky uteče. Užívej si, že ti není zle a nejsi ještě koule 😀
@meiki tobě tam ty týdny taky krásně naskakujou. Určitě bude všechno v pořádku 🙂

fram
26. kvě 2011

@lichtakova ahoj 🙂 🙂 🙂 Jak je? Pohoda v práci ? 😀

jahudka80
26. kvě 2011

Holky jsem zpět. No místo mladé paní doktorky tam byl doktor středního věku a prý tam nic špatného nevidí a to co tam našla prý dr. není zas nic moc špatné ,že to prej bývá. Takže vím zas prd. Dělal mi ULZ snad půl hodiny mě se tam udělalo zle na omdlemí jak mi to břicho mačlal 😠 a do poradny mě neobjednal, ale prej ať přijdu za 14dní na další ULZ ať si to rači doktorka - starší zkontroluje 😠 😠 😠 fakt super když na vás čuměj 3 lidi každej mele něco jiného ( mladá dr. té není ani 30cet, tomu doktorovi je asi okolo 40ti, a mojí paní doktorce bude 60) Hm tak jsem trochu klidnější páč zkoukl čípek ULZ a prej je ok uzavřen, tak aspoň něco, ale tak něco tam asi mám když jsem měla vysoké hodnoty HCG a má u mě červené vykřičníky. Podle mě s tím neumí břichomě bolelo jak šmeldil ULZkem a tedy vyšetření co dělala paní doktorka mi tedy přišlo rozhodně lepší. No tak zas za 14dní - jenže to už jsem měla mít asi normální poradnu, 😒 to zas pujdu na ULZ a za tejden do poradny a zas na ULZ chudák miminko 😢

fram
26. kvě 2011

@jahudka80 to chápu, že jsi rozčarovaná. Ta nejistota je hrozná. Ale myslím,že kdyby tam fakt něco bylo, už bys to věděla. Určitě by to ten dr. poznal.

daniela699
26. kvě 2011

@jane84 Jani, presne tak jsem to mela ja v tom zari. Byla jsem dokonce na UTZ kvuli sliznici, a myslela jsem ze ten folikul co tam byl uz bude prasklej, ale byl tam porad, tak jsem si taky myslela ze ovu nebyla. Pak jsem byla jeste na HP a tam mi rekli ze jo, ale to jsem zase mela pocit ze jsme to asi teda prosvihli. Na dovolene me taky hrozne bolelo bricho na mrchu. Takze se zdalo, ze vsechno spatne, a ono to vyslo. Takze dokud mrcha nedorazi, tak se porad da doufat. Drzim pesti. 🙂 Pamatuju jak loni Angelina mela taky pred statnicema a jeste zkusila test, a byly tam. 🙂 To by byla hezka kombinace. 😀

daniela699
26. kvě 2011

@lichtakova Jeee, letos je kralik/zajic jo? To jsem ja, tak snad me cekaji dobre veci, proti tomu lonsku. 🙂

daniela699
26. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Musis verit, hladit brisko a vsechno bude v poradku. 😀

daniela699
26. kvě 2011

@meiki To si vubec nepripoustej, do tretice vseho dobreho, jako Breberuska. 🙂

daniela699
26. kvě 2011

@marulinka Gratuluju k UTZ. 🙂 A na to brisko dali ti magnezium?

lichtakova
26. kvě 2011

@fram dneska celkem jo, teda zatím, ale koukala jsem do rozvrhu a jeden blbeček přijde v pět a teď se sem taky chystá nějaký výtečník, toho jsme ještě neviděla, ale jsme dosti skeptická, podle toho, co jsme četla v kartě...
jé, tam je krásně, už abych se válela doma 🙂

lichtakova
26. kvě 2011

@daniela699 no je, proto má být plodný rok 😉