Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

marulinka
20. črc 2011

@fram poslala bych,ale asi by ty skleničky cestu nepřežily 😅
jak jinak-no když to nepřeháním,tak pohoda..ale jak moc dělám v pohybu,tak sem hotová a dost mi tvrdne břicho.
v noci chytám strašný křeče do lýtek ☹ na kontrolu du v úterý,tak uvidíme co gyn řekne...
jinak se mě okolí pořád ptá,kdy už to bude,že mám hrozně velký břicho 😅 ale to sem měla i u holek.. mimís se aspoň může roztahovat 😀 někdy tak kope,až to bolí..ale ať kope,sem ráda 🙂 co ty??
@jane84 jj,domácí ňamky.když sem se vdala,musela sem se všechno naučit dělat si sama 🙂
@meiki jé,to by se mi líbilo aby mi někdo navařil 😀 až tady budou kluci od ségry a holky od švagrový na prázdninách,tak budu mít veselo 😀 😀
tento týden sem začala vařit polívky ve velkým hrnci a dávám mrazit-minule po porodu mi to bodlo,když sem na vaření neměla moc čas 🙂 Doporučuju všem těhulkám!!! 🙂 🙂 ale ono hodně záleží na miminku.někdo ho má spavý a to my sme neměly 😅

fram
20. črc 2011

@marulinka já taky dobrý, poradna až 29.7., někdy při kopancích hekám a hůř se mi dejchá, ale nestěžuju si 🙂

jane84
20. črc 2011

Tak jsme strávili hodinu v bance. Část peněz, co jde z našeho je odeslána, co jde z úvěru, pošle paní hned zítra, jak jí přijde mail z realitky, protože baba z realitky si vzala ověřené kupní smlouvy, tak jí musí naskenovat ty ověřené podpisy. To je pořád nějaké zdržování. Už mě to nepřekvapuje. Hned jsme vyřídili pojištění bytu, časem ještě pojištění domácnosti. A sedíme tam a přítel na mě koukne a povídá: Proč máš ty fleky na krku? Nejen fleky, ale i drobnou krupičku. No holky mě asi klepne, protože mám od přítele k promoci novou voňavku, stála 700kč a já na ni budu mít alergii. Nechápu, vzorek mi tohle nedělal 😒

fram
20. črc 2011

@jane84 mám ještě jasně v paměti , jak jsme se stěhovali a vyřizovala jsem hypotéku, plyn, elektřinu, převod do družstva...a už ani nevím co. Musela jsem si na to brát dovolenou a dodnes nechápu, jak jsem to papírování zmákla. Třeba to nebude alergie na voňavku, to by byla hrozná smůla 😕

jane84
20. črc 2011

@fram nám tady ty převody udělá realitka. Bylo to dost peněz, ale jsem ráda, že se o všechno postarají a dohlídnou na to, že prodávající zaplatí daň finančáku. Automaticky jim tu částku oddělí z kupní ceny. Kdyby to oni neposlali, tak bychom to museli platit my. Jen nahlásíme inkaso a zařídíme kabelovku s internetem, přípojka je, takže jen sepsat smlouvu

lichtakova
21. črc 2011

@jane84 my jsme to taky řešili přes realitku přijde mi to lepší, já bych se v tom nezorientovala....takovejch papírů

martasl
21. črc 2011

čavec holky 🙂
u nás je pěknej větr a pěkně chčije....a kosa ☹

tiburcia-obr gratulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂to je super,že konečně někdo našel //.už bylo na čase.máte to ,,přirozeně" nebo přez nějakej CAR,už si moc nevybavuju,co jsi psala.

jani-no jo papírování...my se stěhovali už třikrát.a stačilo,pak už jen penzion pro seniory nebo domov důchodců-teda pokud na něj bude....třeba to nebude tou voňavkou,když ti to nedělal vzorek...nebo je to kombinace všeho možnýho,jídla,voňavky,stresu atd.no hlavně že se už korunky hnuly a pěkně se to stěhování hýbe.už máš jasno,jak vymalujete?

meiki-no teda,koukám že se nenudíš.aspoň budeš mít přípravu na třetího potomka,budeš mít dvě a pak ti třetí bude chybět.. 😀

teda těhulky,vám ty týdny tak děsně rychle naskakujou.....to je mazec 😉

jahudka80
21. črc 2011

Ahoj holčenky, já měla dnes špatný sen padala jsem dolů až jsem vykřikla ze spaní a vzbudila se.

Jinak jsem našla Natulinky fotoblog 🙂 snad se tentokrát vše povede až do konce a holka bude mít konečně štěstí 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mourinka29/

jahudka80
21. črc 2011

aha koukám, že již některé o tom víte tak se omlouvám, ... no nic

fram
21. črc 2011

Dobré ráno,
u nás je taky jako v listopadu 😝 Mě to tolik nevadí, dnes se nikam nechystám, jen k babičce a to dojedu autem. Ale chudáci lidi, kteří mají dovolenou. To si v ČR moc neužijou.
@martasl jak je? Odpočíváš? Užíváš si aspoň trošičku volno?

fram
21. črc 2011

@jahudka80 moc držím natul palce, teď už jim to prostě musí vyjít 🙂

jahudka80
21. črc 2011

@fram jojo musí dlouho jsem na ní myslela... Já jsem dnes bez nálady u nás od včera v kuse prší a prší ☹ mě nic nebaví. V noci nám už asi po 4té přestala fungovat TV (od té doby co máme digitál tak to furt vypadává 😠 ať žije nová technoligie. Nejrači bych zalezla do postele a spala, ale to by asi neprošlo Mája potřebuje zábavu tak jdu něco vymyslet...

fram
21. črc 2011

@jahudka80 to počasí je opravdu extrémně hnusný 🙄 ale zase lepší než tropický vedra , to bych zdechla 😀

jane84
21. črc 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, mamavit) - 20.9. // SEBASTIAN 2.6.2011
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. // ADÁMEK 13.6.2011
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. // DAVÍDEK 18.6.2011
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) // NELINKA 23.6.2011
fram (36let, MA 2/2010,Femibion) 31.12.//
marulinka (28 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(31 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel) 5.5.2011 //

tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................44DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)....................................27DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová)...........................................................................26DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamin E,bylinný čaj).......................26DC
nikiss24 (24 let, MA 5/2011, kontryhel, kys. listová)……………………………….26DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan).................................25DC
safea7 (32let,MA 5/2011,Calibrum babyplan)...........................................................20DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).........................20DC
pamir (21let, MA 4/2011, Regular) …………………………….…………………….20DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová)...................................................11DC
herbie (29let, SP 8/2009 prenatal vit.)..........................................................................4DC
winterska (39 let, UPT 6/2011 kys. listová)…………………………….…..………….DC

jane84
21. črc 2011

Ahoj holky. Hlásím, že u nás také prší. Vrátila jsem se ze města, ty nákupy s deštníkem jsou fakt hrozný 😒 A to jsem chtěla jet dneska do Brna omrknout nějaké barvy a tapety a prdlajs. Jdu udělat dukátové buchtičky, aspoň se zabavím. Jinak ode mě // opět nečekejte, ráno jsem po dlouhé době zase kontrolovala čípek a začínám špinit, nedalo mi to, udělala jsem si test a eee. Je tam jen jedna /. Takže ten byt budu muset vážně vymalovat já 😀

martasl
21. črc 2011

fram-no měla jsem na tenhle a příští týden nahlášenou dovču.takže to,že mám neschiopenku mi už nevadí,vadila by mi propršená dovča.no budím se kolem 7 hodiny-u mě to je zázrak,když mám volno,tak dřív jak v 10 nestávám.takže holce ukradnu noťas než se vzbudí,naštěstí spí dlouho.polehává,nevydržím sedět.max tak 1-2 hodinky,pak mě berou křeče a jakoby zaraženy větry-pardon.no děs.celej pobyt v nemocnici jsem nešpinila ani nekrvácela.při odchodu trochu.co jsem doma,tak přez noc vůbec a přez den troška špinění,spíše na wc.teď mi připadne,že dorazila ms.měla dorazit až v pondělí,dřív ji nějak nemívám.no doufám,že to ms je a na nic jiného.bolesti nějak nemám,spíše na té levé straně,ale tam byl ten zákrok na vaječníku.

teda,tady je větrno jak blázen.doufám,že to počasí je jen nějakej výkyv a ne dlouhodobý stav 😝 😠

jahudko-hned jsem na natulku koukla.to je super,že jim to konečně po tomvšem vyšlo.moc jim to přeju.teď hlavně,aby všechno bylo v pořádku a miminko i natulka byli ok.

lichtakova
21. črc 2011

počasí je opravdu zajímavý..ale vloni v létě bylo hezky asi tři týdny, co jsem se zrovna nemohla koupat po MA.....
jen si říkám, kde se ta voda pořád bere 🙂

martasl
21. črc 2011

jani ☹ ☹ ☹

jahudka80
21. črc 2011

@fram když by aspoň furt nepršelo tak dám malé holinky a jdem nachvíli ven ona ráda šlape do kaluží, ale když leje tak se mi ven nechce. No tak tropická vedra letos fakt asi nehrozí 😀
@jane84 ☹ Jani to mě moc mrzí, ale určitě to mimi čeká na nové bydleníčko 🙂 no hold si ještě vymaluješ a přestěhuješ zabydlíš se a pak ... však ty víš.
@martasl jojo je to ještě dlouhá cesta hlavně aby bylo miminko zdravé a vydrželo v bříšku 9měsíců
@lichtakova mě se zdá to počasí asi nejhorší za poslední léta ☹ když jsem byla těhule po prvé byly i týden 30C a já sotva lezla no teď tedy 30C nehrozí, no mě by stačilo když by bylo pod mrakem a sem tam jasno okolo 25C 😀 ale jak koukám z okna tak to asi nehrozí 😠

jane84
21. črc 2011

@martasl Marti nám bude přáno až ve vlastním 😉 a navíc jsem včera zjistila a zděsila se, že tento cyklus byl sexík jen 2x a to jeden dlouho před a druhý dlouho po ovulce, takže jsem nic jiného nečekala

lichtakova
21. črc 2011

@jane84 to víš, že bude, určitě

fram
21. črc 2011

@jane84 jani, to je mi líto, ale aspoň si to vymaluješ podle svého a nebudeš muset dirigovat přítele. Miminko asi čeká , až bude mít svůj životní prostor.
@martasl takže nicmoc, hodně odpočívej, ono stejně v tomhle počasí nic jinýho nejde.

jane84
21. črc 2011

@martasl vůbec s tím vymalováním netuším. Nedaří se mi rozhodnout a přítel mi v tomhle bohužel nepomůže. Už jsem si myslela, že mám vybráno do obýváku, tónovací barvu Het odstín světle hnědá - z toho namíchat dva odstíny, jeden světlejší a jeden tmavší a dát je naproti sobě. Jenomže mi ta hnědá přijde taková studená oproti nábytku. Jenomže zase ten nábytek jsou kousky, co jsme měli tu a časem je snad vyměníme za sladěné kusy. Chodba je uzoučká a tmavá a z ní vedou do obýváku velké dveře, ty jsou vysazené a asi to tak necháme, takže zvolím asi nějakou smetanovou, aby to nebyl oproti obýváku rozdíl. A kuchyň ještě netuším, možná tam budu pokračovat v té smetanové a na jednu stěnu tapetu

martasl
21. črc 2011

jani-já jsem si myslela,že budem tento týden malovat obývák,taky chci nějakou smetanovou barvu.prostě světlou.no manžel sice má dovču,ale jezdí si sám dělat barák,aby byly prachy.takže já zase utřu.barvu jsem vybrala z jeho vzorníku barv,co mají malíři.zajdi si do nějaké prodejny s barvama a lakama.tam ty vzorníky taky mají a aspoň si vybereš.barvu ti pak namíchají nebo sama.ale aspoň uvidíš,jaký barvičky jsou a odstíny.a výběr je velikej...

jane84
21. črc 2011

@martasl já jsem právě chtěla jet dneska do Brna, ale když prší, tak ne. Možná zítra

jahudka80
21. črc 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/laloona/ holky tahle byla v TV v pořadu hledá se táta... 😀

jane84
21. črc 2011

Někdy když brouzdám na MK fotoblogy, tak jen žasnu. Některé holky kolem 19, 20 píší fakt perly. Normálně se divím, že vůbec ví, jak se ty děti dělají. Hlavně jedna, která píše tak 10 příspěvků denně, to je síla

lichtakova
21. črc 2011

@jahudka80 jojo, taky jsem na ni narazila
@jane84 někdy to jsou fakt jelita.....

herbie
21. črc 2011

jane84 to mi je moc lito ja uz si testy radsi ani nedelam holky mi ted skoro vubec se nesnazime kdyz je sex tak nekdy se pritel ani neudela do me a strasne moc ted cestuje ted byl zase na 14 dni pryc a vcera se vratil na jednu stranu jsem rada, ze si rikam no tak to mimi neni protoze se tak moc nesnazime ale na druhou me to stve.....jinak jsem mela jane84 sen ze jsme byly tehotny mi dve a pak se nam narodili kluci hahahahaha no nevim co to melo znamenat 😀 😀 😀 😀

jane84
21. črc 2011

@herbie určitě předpověď blízké budoucnosti. Podle výpočtu z krve bychom teď počali kluka, ale jen do února