• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
peto tak u nás už néé,zase je tma a vypadá to na déšt,mě z toho fakt už klepne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,včera jsem si pěkně povytírala už,jak vysvitlo sluníčko,utřela parapety,byli poprskané a jak to tak vidím,tak jsem to dělala zbytečně :angry: :angry:
7. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás stále hezky, tak jen aby gto vydrželo...už mě ta zima pěkně s..e. :angry:
7. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, dík
U nás zatím taky svítí sluníčko :slight_smile:
7. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka zase kouká na školku, tak tu brouzdám, dokud to neskončí...pak uvidíme co si na dnešek vymyslí, už jí to doma nebaví, jak je venku hnusně :unamused: a vymášlí kraviny.
7. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat v noci to vyšlo, ale dával si pozor, takže jako by nevyšlo a myslím že ani nevyjde. Myslím, že se budu stěhovat do jiného tématu, něco jako co s nevyrovnaným mužem, který 2 měsíce chce a pak zase nechce. Přijel jako když ho někdo vyměnil. Holky musím si to nějak srovnat v hlavě, škoda že nemůžu srovnat jeho hlavu. Nechci vás tady tím zatěžovat, protože je to jako kolovrátek furt dokola, u mně to vypadá na delší období než se rozmyslí co vlastně chce. Jsem bez nálady, takže se ozvu až bude něco nového. Zatím ahoj.
7. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Had, to mě moc mrzí...Ale co víš-stačí kapka...Moc budu držet palečky, aby to brzičko klaplo.
Co zkusit zahrát po uši zamilovanou manželku bez touhy po mimču, opečovávat si to, lísat se a tak, třeba to zabere-vždyť je to "jen" chlap, ne?

Holky jsem z tý kontroly pěkně vykleplá, už abych byla doma, pokud možno s pozitivníma zprávama :wink:
No, za chvilku vyrazíme s Domčou na mašiny a od tama rovnou k Dr., asi, tak mi, prosím, držte palečky, ať to dopadne...Díky
7. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás svítí sluníčko, ale občas se schová za mráček, včera večer tu byla šílená bouřka a přítel nebyl doma :frowning2: byla jsem zakutaná v peřině až po uši. Snad to počasí dnes vydrží, když jsem sama doma, tak dělám velký úklid a mám spoustu prádla na praní :angry:
Kopre držím palce i na nohách :slight_smile: neboj, dobře to dopadne
7. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Had no tak to mě teda mrzí,ale zkus to tak,jak řekla Kopre,vubec neříkej,že chceš ještě mimi a on na to časem zapomene :wink:
Kopre budeme na tebe myslet,já jsem taky dneska vynervovaná,v poledne mám volat na ty výsledky,už ted se klepu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Had holky mají pravdu, přítelovi se moc nezamlouvalo, že bychom měli dítě ještě když studuju a získal skvělý přehled o tom, kdy mám dostat MS, kdy mám zrhuba plodné dny a v té době nebylo nic. :angry: Pak jsem o tom přestala mluvit úplně, začala se věnovat jemu a hodně sama sobě ve smyslu relaxace, zkrášlování bytečku atd a najednou mi pomáhá se synovcem a říká, že se na malý těší :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aHOJ HOLKY JAK SE MÁTE u nas svítí sluníčko je docela pekně tak a ja musim s malým trčet doma a to bych měla na nakup a něco zařídit ve městě

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................43DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................33DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 20DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................18DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................18DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................18DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................18DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................18DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................17DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................16DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................8DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................8DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................6DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................4DC
7. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe čusek,myslím,že u tebe se ovulka blíží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak si připadám jako absolutní blázem :astonished:
U Dr. na UTZ nic-s tím jsem počítala...Sliznice na těhu moc nízká. Dr. mi dokonce řekl, že kdybych mu neřekla, že mám //, nevěřil by mi že je nějaké HCG. Takže pry buď opět mikropotrat, případně mimoděložní těhu. Tak to je fakt supeeer.By mně zajímalo čeho všeho se ještě dočkám...:cry:
Takže se opět začnu modlit, aby se rozjela MS
No v po mám ještě přijít na krev a UTZ+, ale je to v prdelce :cry: Opět :cry:
7. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi už si umím vsugerovat i HCG v moči :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopre ještě nehaž flintu do žita. Negativní myšlenky se na této diskuzi zakazují :grinning: možné je úplně všechno, četla jsem i pár diskuzí, že měly ženské negativní HCG v krvi v 6 tt, takže bych se vůbec ničemu nedivila
7. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat a jak tvoje výsledky?
7. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já asi neg, HCG nemám, když byly //, problém je nejspíš někde jinde.A flinta už leží v žitě :frowning2:
7. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopre příroda je mocná, zkus tomu věřit. Víš co je dobré na růst sliznice? mateří kašička a flintu běž z žita vybrat, do pondělí to může být úplně jinak. Napsal ti aspoň něco? Duphaston?
7. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkněte na co jsem teď narazila:
V první půlce cyklu zkuste tělu dodávat rostliny, které pusobí na hormon estrogen. To je například čaj z maliníku, z černého rybízu (list), z šalvěje, z jetele lučního. Tyto rostliny mužete brát buď jenom v první části cyklu nebo po celou dobu. Estrogenově mimochodem působí i lněná semínka. Stačí, když si jedenkrát denně zamícháte lžičku lněných semínek do jogurtu. Nezapomeňte při tom hodně pít.

V druhé půlce cyklu (to znamená po ovulaci) se nejlépe osvědčil kontryhelový čaj, který má účinky jako hormon progesteron. Pijte ho teplý, nejlépe třikrát denně až do menstruace.
7. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Kopre to snad néééé :pensive:
Holky tak my na to asi přišli,mám vysoký prolaktin,hranice je 25,30,já mám 60,takže dostanu léky,ty prý velmi rychle pusobí za měsíc by to mělo být v normě,jinak vysoký prolaktin zpusobuje cysty,zpusobuje potraty v ranném těhu ,a časem,když se neléčí,tak zpusobuje ztrátu MS a ovu a tím i neplodnost,takžé huráááááááááááááááááááááááááááá,konečně se na to přišlo a díky bohu ,že jsem neotěhotněla,protože u takových hodnot bych opět potratila,Kopre nech si taky na vlastní žádost udělat HP,je to jen odebrání krve a podívejte se,čemu všemu se muže předejít,jenže naše užasné zdravotnictví neřeší první potraty,tak nikam neposílají,jsou to hovada,taky by mě neposlal a mohla by to dopadnout podruhé stejně,Tak jsem ráda a snad to zabrání i rustu te cysty :confused: :confused: :confused:
7. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to co píšeš o estrogenu,to vše ti berou u toho HP a když je odchylka,tak nasadí léky,no není lepší o problému vědět,holky nesmíme se dát a musime na to trvat,tak jako jsem na tom trvala já,protože oni mají čas :angry: :angry: :angry: :angry: ,Kamoška byla 2x na IVF,neuspěšně,pak šla na endokrinologii,kde ji zjistli prolaktin 50,a dr ji řekla,že je jasné,že ji to nevyšlo,při takovéto hodnotěmdostala ty samé leky,co dostanu jáá a za měsíc a pul po teto lečbě otěhotněla a ted za 4 tydny bude rodit a taky tam šla na vlastní žádost,gyn ji tam prostě neposlal,jsou to hovada a nemám jiných slov,mi tajy gyn říkal,že v hormonech problém nebude a ejhle
7. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já zase četla,že kontryhel se má pít od MS do ovu,tak si vyber :confounded:
7. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat právě, proto jsem to sem hodila
7. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopre- dle mého si vsugerovat HCG nemůžeš.....to bys měla sakra velkou vůli :wink: , souhlasím s Jančou, že na vše může být brzo. Mohla jsi otěhotnět později apod., jdi na krev a uvidíš. Hlavně se nenech stresovat mioděložním, ta pravděpodobnost je dosti malá, že na to vůbec nemysli.
Nat- super zpráva, nechápu proč ti neudělali HP dřív, já si ho taky vyžádala, když jsem měla pocit, že je někde problém a když na nic nepřijdou, tak aspoň víš, že je vše OK
Jani- s kontryhelem je to divný, já taky vím od MS do OVu----'???? takže toto slyším poprvé, ale já na toto moc nejsem, takže vyzkoušeno z vlastní zkušenosti nemám :wink: , nakonec bude pravda někde uprostřed :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně jsem teď koukala na tvé testíky a rozhodně se nejedná o nějaké duchy, takže hlavu vzhůru a mazej na krev :wink:
7. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat tohle tě určitě bude zajímat http://www.prolaktin.cz/
7. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jani to už jsem studovala v neděli,ten článek mě práv postrašil,protože tam se píše o nádorech,ale to až u hladin 1000 a více,ale jak píšu ,prolaktin tlumí dozrávání vajíček a ovu,tak jsem ráda,že o něm vím ,protože s takovou bych se mohla snažit roky :unamused:
7. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul mi nasadila s tím prolaktinem brouka do hlavy, asi si ten HP taky vydupu u svého endokrinologa. Snažíme se rok, jeden potrat, slabá menstruace, to by bylo, aby tam něco nebylo
7. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky do boje,když se neumí rozhoupat dr,tak na ně musíme my,ten muj taky nechtěl,ale nakonec mi to doporučení napsa :angry: :angry: :angry: .oni mají čas :angry: :angry: :angry:
7. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, ale mám pocit, že falešný naděje jsou horší než žádný...:astonished:
Nat a ten HP sis vydupala kde?
Na krev jdu v po ráno, Dr. mi řekl, že by rád mrknul i na UTZ a že to prej nějak vymyslíme...
Nicméně řekla bych, že MS se rozjíždí, takže asi tak...:cry:
Jani a mateří kašičku seženu kde a v jaký formě?
Na ten kontryhel taky čučím :astonished: :astonished: :astonished:
Nat, tak a teď užo bude ráz na ráz, gratuluju a moc přeju ať brzy po problému
Jo a se*u na veškerý snažení, měření a podobný zbytečnosti...
Holky, padám, nebudu vám tu šířit neg. nálady :wink:
Zatím a v pondělí dám vědět-teda, pokud mě nepožene do špitálu...:astonished: :cry:
7. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky oni prý to dělají i na gyndě,ale slyšela jsem,že tam to není tak hloubkové,tak jsem si zavolala na endokrinologii,ale tam mi řekla,že musím mít doporučení,tak jsem doslova poprosila gyn.at mi to napíše.Holky a když budou reptat,tak si vymyslete,že máte podezření,že něco není v pořádku,že se třeba potíte a že máte podezření,že máte něco se štítnou žlázou,prostě si to vymyslete a hotovo,protože oni jsou svině,fakt jsem na ně nasraná.
7. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek