Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nikiss24
27. črc 2011

* Omlouvám se za překlep, špatně jsem si zapamatovala jméno toho léku. Je to UTROGESTAN!!! Ještě jednou se omlouvám 😀

marca85
27. črc 2011

@nikiss24 děkuji. Jsem ráda, že když jsem se konečně odhodlala přidat se do diskuze, tak si zahlásila //, to je povzbuzující. A držím palce, ať je všechno v pořádku.

jane84
27. črc 2011

@marca85 děkuji, vystudovala jsem Učitelství biologie a chemie pro střední školy na Přírodovědecké fakultě. Takže jsem hodně odborně připravená, měla jsem to jako zadní vrátka, abych mohla dělat i něco jiného, kdybych nešla učit. Ale učit půjdu

lichtakova
27. črc 2011

@jane84 téda, taková krásná magistra 🙂

nikiss24
27. črc 2011

@marca85 To je povzbuzující to je pravda a děkuji za podporu, stejně to raději zatím nebudu tak prožívat, abych se na to tak neupnula a nedej bože se zase něco stalo, takže to beru zatím tak nějak normálně 🙂 Také držím palečky 🙂

jane84
27. črc 2011

@lichtakova děkuji. Jsem šťastná za každou pochvalu, doma jsem se jí nedočkala 😒

zzzzuuuuzzzziiii
27. črc 2011

@jane84 Jani slusi o moc, fakt, jsi kocka 🙂 a z pochvaly doma si nic nedelej... ono si to treba mysli, ale nic nereknou, chlapi... Jsi krasna a jeste ke vsemu magistra, to je dobry!!! 🙂
Takze ted byt, stehovani, a pak... 😉

zzzzuuuuzzzziiii
27. črc 2011

@nikiss24 gratuluji a taky jsem do 12. tydne brala utrogestan a k tomu jeste ascorutin, to je na podporu "nekrvaceni", zpevnuje to zilni system nebo tak neco... neboj se, to bude dobre, hlavne prckovi ver!

zzzzuuuuzzzziiii
27. črc 2011

tak jsem dnes po pul roce dostala chut na teply kafe a vetrnika 🙂 vsechno jsem to zblajzla 😀 jsem cune.

zzzzuuuuzzzziiii
27. črc 2011

@safea7 neboj se, ja jsem to po revizi taky mela den sem den tam, par dni sem, par dni tam, to je normalni, casem se to srovna a nebo to neprijde vubec na 9 mesicu 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
27. črc 2011

@fram teda frami 35. to je ale cislo 🙂
ja zacinm rozmyslet jak to je s materskou, chtela bych od zari zustat doma, ale to mi neda, protoze 8 tydnu pred to bude az 29.9., takze budu asi muset rict doktorovi, jestli me necha doma, ale vubec nemam tucha co a jak a kde vyrizovat, v utery tam jdu, tak se budu muset na vse vyptat.

jane84
27. črc 2011

@zzzzuuuuzzzziiii přítel chválil, ale naši si neodpustili rejpnout, že jsem tam měla šaty nejkratší a že jsem kus ženský a měla bych něco shodit. Ale co nadělám, geny jsou geny. Problém je, že mě všichni srovnávají s máti, která se léčí už přes 20let se slinivkou a váží 51kg při 170cm, já při stejné výšce 67kg. Snažím se to ignorovat, ale když je to často, tak je to ubíjející. Takže se vážně těším na stěhování. A teď dělám zásoby, až začnu chodit do práce, tak určitě zhubnu

zzzzuuuuzzzziiii
27. črc 2011

@jane84 coze jsi? kus zensky? reknu ti to slovy meho draheho muze - spravnou zenskou ma byt za co chytnout a zenska ma byt zenska a ne vychrtlina, kde tlaci kazda kost - neni to hezky, neni to zdravi... a i kdyby, jak na tebe koukam horem spodem, nemyslim si, ze by si byla nejaky "kus", fakt jsi pekna holka s hezkou postavou, jsi stihla, mas dlouhy nohy, holka co chces vic!!! 🙂 Ja si pri svych 174cm udrzovala svych 70 kg. takze bud v klidu - hlavni je, ze se libis pritelovi a rocice nezmenis... at si rikaji co chteji, stejne se nikdy nezavdecis.

zzzzuuuuzzzziiii
27. črc 2011

@jane84 mimochodem, ted poprve v zivote mam "vypnute brisko" beze speku 🙂 jen trochu kulatejsi... akorat nechci videt, co z toho zustane, az v nem nebude miminko... muzu si naivne myslet, ze to vsechno zmizi, ze jo :D

jane84
27. črc 2011

@zzzzuuuuzzzziiii záleží na miminku, kamarádka měla nespavce a pár měsíců po porodu měla mnohem míň jak před těhu. Takže myslet si můžeš, co chceš 😉 akorát pak když měla děcka větší, tak po nich začala dojídat obědy a svačiny a najednou začala zase nabírat

marca85
27. črc 2011

@jane84 tý jo, učitelství, jsi dobrá. Kdysi jsem si také pohrávala s myšlenkou jít učit, ale když jsem viděla dospívat mojí mladší sestru, tak jsem zjistila, že bych na vzdělávání kohokoliv neměla sílu a trpělivost. 😀
@nikiss24 určitě to bude dobrý, všechno špatný si už tady všechny vybraly a teď už bude jen dobře.

nikiss24
27. črc 2011

@zzzzuuuuzzzziiii děkuju...věřím, že bude vše OK 🙂 beru k tomu ještě kyselinu listovou, tak se na to co jsi psala, že jsi ještě brala, zeptám dr. a uvidíme, jestli to předepíše také 🙂

nikiss24
27. črc 2011

Holky moc vám děkuji za podporu, jsem ráda, že jsem vás poznala a že jsem si s váma mohla povídat a povídat budu i nadále, kdyby nebylo této diskuse, tak bych to prožívala mnohem hůř a možná že by se to ani nepovedlo! Holky moooooooooc vám děkuju za vše a všem snažilkám držím pěstičky a až se jim to povede, tak hodně moc zdravíčka pro ně i pro ty prťata v bříškách 🙂

safea7
27. črc 2011

Holky posílám vám sluníčko z Mostecka 😉. Jste moc hodné,všem vám moc děkuju a doufám,že ta třetí mrcha už nedorazí,byl by to pro mě nějkrásnější dárek k 33 narozkám a i moje dceruška by taky prý miminko chtěla ze všeho nejvíc a protože máme narozky spolu,byla by to fakt krása 😀 Ale samozřejmě i když tady některá z vás najde ty dvě zázračné čárečky radujeme se z toho 😀 Všem nám přeji ať se nám co nejdříve splní to nejvroucnější přáníčko 😀
@nikiss24 Máš pravdu je to tu bezva,holky mi tu taky neuvěřitelně pomohly a stále pomáhají,moc ti přeji ať jsi co nejdříve vpořádku a nic tě nezastaví ve snažení. 😉 🙂

fram
27. črc 2011

Ahoj holky,
@nikiss24 potichoučku gratuluju 🙂
@marca85 vítej mezi náma, přeju úspěšné snažení, ať nám co nejdříve nahlásíš // 😉

fram
27. črc 2011

@jane84 teda, nová fotka, mále jsem tě nepoznala 😉 Na promoci ti to moc slušelo, dolní fotka je přítel? Hmm, pěknej 😉 😉 A tobě to moc slušelo, myslím, že narážky o "kusu ženský" jsou nemístný. Nevíš,jak Jahud?

jane84
27. črc 2011

@fram vůbec nevím, že je v nemocnici vím z jejího fotoblogu, kam to napsal manžel

fram
27. črc 2011

@lichtakova ahoj těhule, však tobě ty tt taky krásně naskakujou 🙂 🙂 Doufám, že vše O.K. a máte se s mimískem dobře 🙂
@martasl jak ty? Jsi trošku klidnější? Výsledky v pátek?

fram
27. črc 2011

@zzzzuuuuzzzziiii ty už máš taky krásnou cifru, teď už ti to bude hodně rychle utíkat, uvidíš. A nemáš dovolenou? Můžeš si ji vybrat před nástupem na MD nebo si nech prostě napsat neschopenku.

fram
27. črc 2011

@jane84 teď jsem k ní nakoukla, myslela jsem, jestli třeba nemá net a nepíše ti. Uf, ale snad jsou ještě 2v1, jinak by manža písnul.

jane84
27. črc 2011

@fram chudák toho má teď asi nad hlavu

nikiss24
27. črc 2011

@safea7 Děkuji jsi moc hodná 🙂 jsem za vás ráda 🙂

marulinka
27. črc 2011

@jane84 taky koukám,co to tu je za novou tvář-na promoci ti to moc slušelo 😉
na jahudku moc myslím,má to holka těžký,ještě když nesnáší nemocnice ☹

herbie
27. črc 2011

jane84 krasny fotky jeste jednou gratuluju a pridavam se holkam, ze ti to moc slusi a jsi pekna zenska 😉 nikiss24 moc ti gratuluju to je nadhera 🙂 a vitam novou dusicku tady......

herbie
27. črc 2011

jahudko drzim vam pesticky at jste stale 2v1 a preju ti moc stesti a pevne nervi vsak to dopadne dobre vsechno 🙂