Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lorreine
11. srp 2011

@jessika Tak to je super, že máte ten termín už tak skoro. Tak držím palce, aby zistili, ako predísť problémom...ale tuším tie výsledky sú tak za 2 mesiace...Každopádne aspoň nemusíš počúvať, že potrat je normálny atd, je dobre, že s tým budú niečo robiť a hľadať príčinu. 18.8. som mala mať prehliadku u doktora na utz. 😢 ..mala som byť tak 8 tt...ak by teda nebolo toho potratu minulú sobotu...
No ale Tebe držím palečky...

lorreine
11. srp 2011

@slunicko_luca Drž sa, prajem len dobré správy!!!!!!

jessika
11. srp 2011

@lorreine Já měla mít 18.8. NT screening 😒

lorreine
11. srp 2011

@jessika Hm, no je to taký skličující pocit, nie? Dnes mi jedno malé dievčatko povedalo na ulici "Mami", bolo mi povedané, že sa veľmi podobám na jej maminu....no proste som myslela, že omdliem...revala som jak malé decko...

jane84
11. srp 2011

@lorreine já když se vrátila domů od dr s tím, že jsem potratila, tak jsem vůbec nevnímala a doma si jen lehla a mlčela. Odpoledne jsem pak po třičtvrtě roce viděla synovce, kterému tehdy byl rok a půl. Chtěl si hrát, ale mně to prostě nešlo. Obzvlášť když vím, co je jeho máti zač.
Mimochodem před měsícem jsem měla pocit, že se svět zbláznil a my se mimča nedočkáme. Dozvěděla jsem se, že ta moje "švagrová", ta p... je těhotná. Krve by se ve mně nedořezal. Člověk, který se neumí postarat ani o sobě, natož o jedno dítě, čeká po necelé roční známosti s chlapem o 16let starším druhé dítě. A první věc, co jí zajímala, kolik je mateřská. Raději nebudu psát dál, protože to by byla jen sprostá slova

hanysek.hanysek
11. srp 2011
hanysek.hanysek
11. srp 2011

Holky tak co myslíte. Bude ovu? Je zvláštní že ten horní test je 10DC a je tmavší než test 11DC a 12DC. Až dnes čárka zesílila, tak snad se blíží den D :o) včera byla sexuální pauza, ale jinak pondělí a úterý něco málo bylo :o) tak snad semínka ještě z úterý čekají. Dnes večer bude divočina :o) Manžel říká, že vidí, jak sílí, tak snad. Držte palečky.

jane84
11. srp 2011

@hanysek.hanysek ten dnešní vypadá celkem dobře, uvidíš zítra, někdy je prý dobré testovat třeba i dvakrát denně. Každopádně držím palce. Jen nezapomeň, že pravděpodobnost otěhu v jednom cyklu je cca 15% i když se trefíš do ovu, takže kdyby to nevyšlo, tak neztrácet naději

lorreine
11. srp 2011

@jane84 Hm, tiež poznám takéto prípady...nikdy nepochopím, prečo je ten svet taký nespravodlivý...

hanysek.hanysek
11. srp 2011

@jane84 Jojo vím, zkusím testnout i odpoledne a večer manžela znásilním :o) Než jsem potratila, tak jsem otěhotněla právě díky ovu testům a přesně v den ovu. Tak uvidíme. Ale i kdyby to nevyšlo, tak si chci pohlídat tělo, že funguje tak jak má.

jane84
11. srp 2011

@hanysek.hanysek úplně ti závidím to nadšení a sílu bojovat. Ze začátku jsem taky hlídala tělo a pila kontryhelový čaj a snaženíčko bylo často. Teď už nějak rezignuju a spíš si to snaženíčko užíváme. Ale jak se zabydlíme v novém bydlení a přežiju začátek v práci, tak mě určitě zase chytne

jessika
11. srp 2011

@lorreine
@jane84 Holky, to znám. Moje setřenice má hočičku 1.5. roku. Je stašně rozkošná, ráda si s náma hraje. Vždycky k nim jedeme na návštěvu, když jedeme k našim (bydlíme daleko od rodiny). Po prvním potratu jsme museli návštěvu vynechat a teď jí nejspíš vynecháme taky :(
No a je to zvláštní pocit, ten stejný den s NT 😒

hanysek.hanysek
11. srp 2011

@jane84 No my momentálně děláme nějakou rekonstrukci na baráku, tak nějaké přemýšlení na miminko neexistuje, ovu si hlídám, snažení je taky, ale nepřemýšlím o tom, jestli to vyjde, co když to nevyjde a tak. Prostě jedeme, fungujeme dál a podaří se. Jen si tělo správně ohlídat ve správný čas :o)

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2011

@slunicko_luca tak je 13:03 drzim palecky...

jane84
11. srp 2011

@zzzzuuuuzzzziiii páááni 26tt. toto letí 🙂

fram
11. srp 2011

Ahoj holky,
@jane84 doufám, že budeš u nový doktorky spokojená 🙂 S tím bytem budeš mít pořádnou honičku, ale stojí to za to 🙂
@jessika super zpráva 🙂

fram
11. srp 2011

@slunicko_luca moc moc držím palce 😕 to snad ani není možný, čím musíš projít 😕

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2011

@jane84 🙂 to mi povidej, uz se to brisko pronese a jsem jak nemotora 🙂
Ale krasne se hybe, tak me to zdycky uklidni...
ja bych tak spalaaaa, kazdy rano v stavam v 5 a v praci jsem do 5, zacina to byt docela narocny.

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2011

@jane84 gratuluju k doktorce, docela to vypada sympaticky, moc ti preju, aby to vyslo Jani.

jane84
11. srp 2011

@zzzzuuuuzzzziiii juuuu, já tam zapomněla dneska zavolat 😒 hm i potvrdit záručák od ledničky. Budu si vážně muset psát poznámky

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2011

@jane84 hlava derava 🙂 neboj se, to je uplne normalni, ja si dneska dodala kuraz, ze si dojdu na obed - jsem strasne lina a nikam se mi nechce, ale vyrazila jsem s vydinou dobreho steaku a americkych bramburek se zeleninou - je to tak 1,5 km... sla jsem pesky jako no a prijdu tam a nic - penezenku jsem nechala v praci v supliku... takze jsem vyrazila zpatky, nastvana, ze jsem uplne blba a k obedu byl rohlik...

fram
11. srp 2011

@zzzzuuuuzzzziiii že by zafungovala těhu demence? 😀 😀 Ber to tak, že jsi aspoň udělala zdravotní procházku, určitě to vaší holčičce prospělo 😀

meiki
11. srp 2011

ahojky:
slunicko: snat jen dobre zpravy prinese dnesek

@jane84 taky blahopreji k doktorce a doufam, ze budes moc spokojena a ze to spolu zacnete nejak resit
@jessika to jsou dobre zpravy: tak nejak to pomuze, ze se neco bude dit

meiki
11. srp 2011

ach jo holky, ja uz nemuzu, mam tady malou od sestry na hlidani, ona uz musela do prace a nesehnali jesle, az od zari. Male je neco malo pres 2 roky. Ja uz jsem uplne ko, Ona porad jen knoura, malej si jde hrat a rika ze ma rozbite auto a ona zacne brecet, ze ne ze auto rozbite neni, nebo si malej vezme svihadlo a hraje si ze je to had a ona zase breci ze to had neni a o jidle nemuzu ani mluvit, to uz breci hodinu dopredu, ze jist nebude.

Holky moje nervy

lichtakova
11. srp 2011

@slunicko_luca tak držím pěsti, aby byly dobré zprávy

fram
11. srp 2011

@meiki tak to by mě asi kleplo, na to bych opravdu nervy neměla 😕 😒

meiki
11. srp 2011

@fram no mam fakt holky co delat, abych se udrzela. To knourani a brekot je skoro co pet minut, jeste pristi tyden a konecna, uz to musim nejak vydrzet. Ona by nejradeji byla porad jen v naruci a nebo sedela na kline a to fakt uz nedam, ani s Vikouskem uz se poradne nemuzu pomazlit, pres to brisko to nejde.
Jeste ze nemusim varit, ze jen jidlo ohrivam a max oskrabu brambor

slunicko_luca
11. srp 2011

Holky, ja snad zacnu verit na zazraky.... HCG stouplo na 1045, takze mam prijit za tyden na ultrazvuk. pry se zatim nemam radovat, ze to jiste neni, ale ze to jeste nezahazuji. Kazdopadne me ta zpravicka strasne potesila. Tyden bude tedy nekonecny ... Jeste porad mam strach z mimodelozniho. Holky moc diky, ze me takhle podporujete a drzi, jste super 🙂.
@jani, ani nemluv o zenskych typu tva svagrova, vzdycky se mi akorat zvedne adrenalin, ze takove maji tehtenstvi prochazkou v ruzove zahrade a ve vetsine ripadu ani nevi jak k detem prisli, vrrrrrr.
@ zuziiii s tim obidkem, tak to teda fakt nastve 🙂
@ Fram taky premyslim proc zrovna ja musim vse takhle slozite, kez by to melo alespon dobry konec, to bych se tomu potom od srdce zasmala, ted mam spis problem vydrzet nervama, i kdyz si to snazim nepripouste, jinak uz bych se z toho vazne zblaznila ...

tiburcia
11. srp 2011

@slunicko_luca naděje umírá poslední 🙂 😉

tiburcia
11. srp 2011

@jane84 už mě můžeš dát v tabulce nahoru, // jsem našla 19.7 😉 TP 28.3.2012 🙂