• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@hexelucka plánuju 2x denně :wink:
29. srp 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hexelucka Hele, toho kontryheláku je potřeba vypít kolem litru denně. Takže se pěkně snaž. :grinning:
29. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hexelucka Ten můj chlap je celkem odolnej. Akorát po narození mladšího dítěte málem omdlel, protože koukal kam neměl. :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana co já aji leeena:slight_smile:))))))no tak to si teda pošmáknu už si jej jdu navařit:slight_smile:)))
29. srp 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hexelucka Však já k vám naskočím, jen co mi splaskne tlama vevnitř. :wink:
29. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana litr denne tak to je sila .. to abych vykoupila lekarnu :D
29. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi On má každý ten čaj jinak to louhování, některý sáček je na půllitr a jiný na 250ml.
29. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana a copak s ní máš asi mi něco uteklo drahá:slight_smile:)))
29. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hexelucka Mám zánět hltanu. Bolí to jako jisté hospodářské zvíře. A to doufám, že je to jen virové, zítra volám na výsledky stěru, jestli se nasadí antibiotika, tak je další měsíc víš kde.
29. srp 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, viděly jste video s tím belgickým starostou, jak š*ká na hradbách? :grinning:
29. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana doprdelky na fialky to je teda prekérka ty tu cestu máš teda trnitou....kurnik a přitom vize dalšího snažení co nejdřív je ta nejlepší vzpruha na to vše vid?tak at je to co nejdřív ok.tfuj tfuj at máš brzo papulenku zdravou:slight_smile:)
29. srp 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslím že se ten dáš babinec tady pěkně rozjel......:slight_smile:)))))))))hned je mi líp:slight_smile:))))))díky vám všem:slight_smile:))))))))
29. srp 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hexelucka Ono se to u nás vůbec nějak se*e. V lednu potrat, v březnu a květnu moje hospitalizace s ledvinami. V květnu mladší dítě brutální reakce na očkování + zánět průdušek. V červnu mladší dítě skončilo v nemocnici na infuzích s rotavirem. Před 14 dny staršímu trhali dva zuby a k tomu měl angínu. Teď já zdechám s hubou. Tragikomedie hadr. :slight_smile:)))
29. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem chtěla právě napsat, že na takových, ne zrovna tradičních místech, se často zadaří. I když zrovna tihle dva nejspíš mimino nedělali. :grinning:
29. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana tak to je síla a jak se u toho oba tváří a ten závěr no tak to je teda štramák:slight_smile:)))
29. srp 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana kdyby to pomohlo budu to klidně dělat aji na veřejnosti:slight_smile:))jenže mi ty spemije mame pomalé tak to by byl leda zázrak:slight_smile:takže zase hormonální kolotoč mě čeká:frowning2:
29. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hexelucka A ještě si pěkně vylezli nahoru. :grinning: Možná mu během výstupu vystoupal a co pak s tím, že jo? :grinning:
29. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana ty jo tak to je teda mazec holka ale držíš se máš můj obdiv:slight_smile:bude líp myslím že ty sis to už vybrala tu smůlu minimálně na 20 let dopředu:slight_smile:
@hexelucka A ten tvůj ¨dědek¨ :grinning: :grinning: :grinning: něco taky zobe?
@hexelucka No s Životem je třeba se prát, rvát a když tě někdy skolí, pobrečet si... ale pak se zvednout a dát mu do držky. :wink:
29. srp 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana haha no a hned toho chudák musel využít ta jeho se teda netvářila nadšeně:slight_smile:))))
29. srp 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hexelucka No, ještěže se u toho nevidím já. :grinning:
29. srp 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@caleana nezobe zobal ale musela jsem mu to připomínat:slight_smile:ted prej ale bude jenže víš jak to je než se něco se něco zlepší pokud se zlepší budu fousatá:slight_smile:))
29. srp 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana jojojo tak to je dát mu pořádně do držky přece mu nedáme šanci nás přeprát:slight_smile:
29. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
FRAM-kde jsi??? že ty už máš Žanetku u sebe???? :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
29. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana hahaha ted jsi mě teda rozesmála nějaké domáci video to by asi byla komedii u každého:slight_smile:
29. srp 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hexelucka Chlapi, no. :slight_smile: :wink:
29. srp 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caleana to jo chlapi ted se to v něm ale zlomilo totálně tak myslím že ted by snědl cokoliv:slight_smile:to víš když ti někdo dělá metodu ISCI to je když veme spermii a strčí ti ji přímo do vajucha tak je to pohodička:slight_smile:
29. srp 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek