Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
11. kvě 2010

Mirci bud trpělivá my tu zdlouhavou cestu k miminku mame taky za sebou vim že je to zdlouhavý ale stoji to za to věř mi hlavní je se uzdravit pij ten kontryhel vyčistí ti tělíčko a budeš mít kvalitní ms můžeš ho pit 2x denně a uvidiš nespěchej.....

dnes mi doktro řekl že zamlklé potraty se neopakují vždy to ma svou příčinu mohla jsem být nemoná ani o tom nevim a ten virus chřipky to mohl způsob. to je co???
Měla jsem radost s jakou křehkostí a jemností mě vyšetřil holky tohle jsem nezažila minule po prohlídce ze mě vylítlo kus masa jak do mě rval to zrcadlo fakt jsem nadšená pak mi dělal utz a řekl ano ted máte nebo bude ovulace máte tam jeden velíky dost veliký folikul takže ovulujete sliznice narostlá pěkně takže v tom také prolém nevidím jediné co mi řekl že kouření mého muže v tom hraje roli ach jooooooooooooo

mircisek
11. kvě 2010

To je právě to, co mě děsí. Mě už to zastihlo podruhé. Poprvé víme proč. Tak jaktože teď znovu?

kopretina82
11. kvě 2010

Holky dík, ale asi je to v kýblu-Dr. mi dnes řekl, že dle UTZ to na "zdravé těhu" nevypadá 😢 Já vím, že ještě může být brzy a tak dále, ale už tomu nevěřím, včera jsem byla plná optimismu a naděje, dneska jsem psachycky na úrovni únorový revize 😢 Je to všechno v prdeli (holky sory za to výrazivo, ale je mi fakt na nic...)
Ať už tak či onak ve čtv. jdu znovu na krev a asi se budu modlit, aby byla 0, protože pak by nehrozilo mimoděložní a snad ani druhá revize, ale zatím to spíš vidím na opětovnou hospitalizaci.
Seru na to, holt se mi stane to, co jsem nikdy nechtěla a budu mít jedináčka, ale já už nemám ani kapku energie, chuti nebo síly na další snařžení typu pokus-omyl. Už ani nemám co brečet...
Jo a pokud to dopadne "dobře"=další mikropotrat, tak min. 2 měsíce ZÁKAZ otěhotnět, takže asi tak...
Holky, ve čtvrtek se ještě ozvu, ale dávám si delší pauzu-s dětma, se snažením s testováním s měřením i s MK ☹.Občas snad nakouknu, ale fakt potřebuju vypnout, tak se tu mějte nádherně a ať jste brzy všechny těhulky 😉

martasl
11. kvě 2010

kopre-je mi z toho smutno a nevím,co k tomu dodat.tak ti přeju hodně sil a ať tě Dominik tak zaměstnává a vše vynahrazuje,abys na to nemusela pořád myslet...

natulaaa
11. kvě 2010

Kopretinko je mi to líto a vím,že nemáš ted chut nic řešit,já to chápu,ale až ti bude líp a jestli si budeš dělat se snažením pauzičku ,tak si zajdi na hematologii,jakou máš srážlivost krve,moje spolužačka potratila 3x,a taky vždycky rychle otěhotněla 2x potrtila,hned,když zjistila těhu a jednou měla spontanní potrat a na hematologii ji zjistili špatnou srážlivost a ted je znovu těhu a hned jak to zjistila šla na hematolku a musí si píchat injekce na ředění krve a prcek se drží,už je ve 13 týdnu, A špatná srážlivost krve zpusobuje uplně ranné potraty,to jsou věci,které normálně ani nevíme,já to viom jen proto,že vím,že se j to stalo,jinak by mě to taky nenapadlo.Dochází k tomu proto,že se k tomu plodu nedostává správný přítok krve,protože je třeba hustá.Tak se drž a až ti bude líp.tak to zkus,určitě bych už šla po příčině,že se to děje 😉

el29
11. kvě 2010

Ahoj holky.
kopre 😔 Vím,jak Ti je hrozně,posílám pohlazení na dušičku...

Dnes mi volala sestřenice,že je těhotná ve 13tt,myslela jsem,že chytnu depresi (jak furt u takový zprávy,že je někdo těhu),ale
kupodivu jsem v poho. Vlastně už celý cyklus jsem nějak v poho,až je to divné... Jinak ji to moc přeju,taky už jednou potratila,
měla problémy se štítnou žlázou,slepákem,kůli tomu ji dali do důchodu (3 roky) a teď jak nastoupila do práce do měsíce byla
těhotná. Takže to opravdu chce vypnout a přijít na jiné myšlenky 😉

petra.vavra
11. kvě 2010

Kopre- držím pěsti, k tomu snad není více co dodat 😉

fram
11. kvě 2010

Ahoj holky,
kopre ☹ nevím, co napsat, vím, že to bolí a žádná útěcha není , drž se, všechny tady na tebe myslíme
mirci, to čekání na snažení je nekonečný, já mám pocit, že od revize uběhl snad rok a přitom to nejsou ani 3 měsíce
lehe, to je dobře, že máš skvělýho doktůrka,skoro ti ho závidím 😀
natul, taková hromada homeo pilulí musí pomoci i kdybys nechtěla 😀

mircisek
11. kvě 2010

Kopre, taky se přidávám. Nevzdávej to. My chceme tři děti a mít je budeme. 😅 Mám kamarádku kartářku, která mi třeba řekla, že letos je pro mě na těhotenství blbej rok (já tomu sice nevěřím, ale každá kapička optimismu dobrá), třeba ho máš taky. Tak se dej dohromady!

herbie
11. kvě 2010

ahoj holky kopre to mi je lito ale drz se a bud porad pozitivni a ver, ze i ty 2 mesice zakazaneho sexu budou jak nic az zase a ja verim ze brzy budes mit testik s // carkama uplyne to cekani jako voda pak ti to bude pripadat jak nic a vsechno cekani za neco stoji kdo pocka ten se docka 😉 jinak vcera sexik nebyl milacek usnul ale byl nastesti ten samej den rano ale vecer nic no 🙄 dneska jsem testila a mam ovulku jak vysitou 😎 tak jsem rada takze ho dneska musim vecer znasilnit 😀 teda natul ty papas hodne tech prasku co? milli to je super je to dobrej pocit vid kdyz mas konecne dobryho doktora hele ten zamlklej potrat je samovolnej ze jo? ehm 😅 😕 😵

natulaaa
11. kvě 2010

čauky holky 😉
Herbi samovolný je něco jiného nééé,já myslela že zamlklý je,že se přestane mimi vyvíjet a samovolný je,že když začne krvácet a ten plod nějak odchází s krví nééé.já u zamlklého nekrvácela ani nešpinila tak to nevím jak to je 😒 😒

herbie
11. kvě 2010

no ja mam v tom taky nejakej bordel ja jsem zacla krvacet a odeslo to s menstruaci takze jsem mela samovolnej ze jo? 🙄

natulaaa
11. kvě 2010

myslím že jo Herbiii 😉

herbie
11. kvě 2010

takze samovolnej a zamlklej jsou odlisny 🙄 😅

leheckova
autor
12. kvě 2010

pěkné ráno děvčata 😀 😀

herbie
12. kvě 2010

pekne milli

petra.vavra
12. kvě 2010

Dobré ráno... 😉

jane84
12. kvě 2010

Dobré ráno holky 🙂 Peťo držím dneska palce na zkoušku, je to dneska, že jo?

natulaaa
12. kvě 2010

Dobré ránko holky 😉 😉 ,ode dneška jsem dočasná neměřilka 😵 😵 😵 😵 ,mám to zakázané ,protože mě to stresuje,kdejaký pokles nebo vzestup,no naštěstí mám věčně nadrženého mužíka 😵 😵 😵 ,takže u nás se sexuje často ,tak to se snad trefíme,jinak ovu testy neopustím,tak budu vědět jak na tom jsem aspon takhle 😵 😵 😵 😵 😵

jane84
12. kvě 2010

😀 😀 😀 Nat a nemáš zakázané i ty ovu testy?

natulaaa
12. kvě 2010

Jani oni mi zakázali vše,ale to nedám,mám doma 80 ks ovu testu,no přece je nenechám jen tak tam ležet 😵 😵 😵 😵 😵 ,Jani ze závislosti se musíš léčit postupně,néé najednou 😀 😀 😀 😀 😀 a ovu testy mě nerozhází,ale ty teploty celkem jooo,tam jsem rozebírala kdejaký pokles nebo vzestup 😵 😵 😵

el29
12. kvě 2010

Ahoj holky.
Začínám mít depresi,čípek měkkne,takže dorazí mrcha! Ach jo,už nevím co mám dělat,udělala jsem všechno aby to vyšlo a ono zase nic ☹ Nechápu to. Co mám jěště udělat?

jane84
12. kvě 2010

🙂 přeji ti pevnou vůli, abys nezaváhala ani před koncem cyklu

jane84
12. kvě 2010

el jsme na tom stejně, taky mi měkne čípek, ale přijde mi, že se prodloužil, takže ještě to nevzdávám a ty to taky nevzdávej 😉

natulaaa
12. kvě 2010

Jani já přisahala na moje pejska a to je muj miláček,takže to určitě neporuším,to bych neudělala,
Eli jooo to kdybychom věděli,jak to udělat správně,My jsme na tom stejně,ovu testy teploměry ,a nakonec nic z toho 😠

petra.vavra
12. kvě 2010

Nat- tak držím palce v odvykání 😀
Jane- ty jsi hlava, ale jdu zítra. Přesto děkuji...ještě budu večer dohánět, v noci už jsem měla stavy, že jsem se vzbudila a teď jsem buď věděla, ale nevěděla k čemu to je, nebo nevěděla rozdělení, tak jsem se děsila....no strašný stavy, ale já mám dobrou krátkodobou pamět, takže vím, že musím večer a ještě zítra to bude dobré, v pátek už nebudu vědět nic jako vždy 😀 😀

natulaaa
12. kvě 2010

Peti takže ty máš o zábavu postaráno dneska,se učit,se učit,se učit 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
12. kvě 2010

Peti to znám, dřív jsem si dávala skripta k posteli a když jsem se vzbudila a nemohla si na něco vzpomenout, hned jsem listovala a svítila si mobilem, abych nevzbudila přítele 😀 teď to pro jistotu nechávám na stole, vstávat se mi nechce. Taky pořád sedím nad učením, 17,20,25,28 květen, to jsem ještě neměla takhle po sobě zkoušky, učím se dvě věci zaráz a to pak není nic pořádně 😠
ještěže už ovulka byla, protože takhle by nebyl na to snažení pořádně čas

petra.vavra
12. kvě 2010

Jani 😀 někoho mi dost připomínáš.....taky už jsem přestala takové věci dělat, ale stejně se budím a i v noci cítím, jak mi šrotuje mozek, že stejně nespím 😀
Nat- něco takového tu budu parodovat 😀

petra.vavra
12. kvě 2010

Jak vidno, zatím dřepím u počítače.... 😠