Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kixi
15. zář 2011

@leeena_4 diky, ten clanek znam...uvidim no...jeste se poptam v te nemocnici...ale do jara fakt cekat nebudu,..vzdyt se to nepovede na poprve a muzu otehotnet nekdy na podzim a to budou zase chripky...prijde mi to postavene na hlavu :(

terrik
15. zář 2011

@leeena_4 podobný článek jsem už taky někde četla, jen by mě zajímalo, proč si ho taky nepřečtou naši doktoři? 😕 byla jsem v šoku když mi doktorka řekla právě půl roku.
Jo a ten článek je moc povzbuzující 🙂

leeena_4
15. zář 2011

@kixi jojo, je to postavené na hlavu.

leeena_4
15. zář 2011

@terrik No to by si měli přečíst. mě právě neřekl žádný doktor jediný důvod, proč mám čekat. Prý aby se mi srovnal cyklus. Ha ha, to bych se v mém případě nedočkala ani za rok 😀

terrik
15. zář 2011

@kixi no každopádně je teda divný, že Tě nechce vidět dřív, např. po šestinedělí. Určo se zeptej v tý nemocnici a pak uvidíš. Mohla bys zkusit třeba jiného gynekologa

kixi
15. zář 2011

@terrik jj taky me to napadlo...ona je sice dobra, ale v nekterych vecech me nevyhovuje...ale jsem u ni teprve tri mesice...v nejhorsim tu zmenu ale udelam, take jsem slysela, ze po sestinedeli, nebo po prvni MS by mela byt kontrola...Jeste se poptam v nemocnici, dneska jsem teda celkem nastvana...jdu si dat burcak :D

cuddle
15. zář 2011

@kixi
@leeena_4 divala jsem se na tu tabulku co tu byla a nektery holky v te vrchni casti jsou tam myslim snad 2-3 maji // snad mesic nebo dva po revizi, takze urcite to jde a neni treba pul roku ...

terrik
15. zář 2011

@leeena_4 Oni se snad lidem ani nedívaji pořádně do složky, či co, teda jak který doktor. Když má třeba někdo problém otěhotnět, tak přece nebude čekat půl roku, aby se pak třeba rok snažil ne? Beru třeba teda ty 3 měsíce max. 4,ale taky se mi nechce moc smířit s půl rokem, i když teď už se mi čekací lhůta zkrátila na 4 měsíce a 2týdny 😀

vanilka31
15. zář 2011

@kixi Je asi na hlavu, když ti vykládá o chřipkách. Tu můžeš dostat i v létě nebo něco jiného. Navíc spousta těhotných co znám, prodělala během těhu chřipku a vliv to nemělo.

hexelucka
15. zář 2011

@kixi ty asi ta tvoje paní doktorka je trochu psycho ne🙂))))))neboj se zvládnete to daleko dřív🙂))

hexelucka
15. zář 2011

@hexelucka jsem chtěla říct ještě to chřipkového období🙂))

kixi
15. zář 2011

@vanilka31 ahojky, moc dekuji za podporu...ja jsem prave uplne rozhozena z toho...hlavne ja budu cekat pul roku na teplo a to jsem ted mozna potratila kvuli tomu ze jsme na dovolene mela extremne vysoke teploty...a to ona vi a tohle me rekne...kdyz budeme cekat a upinat se na jeden spravny okamzik tak se to nepovede nikdy...ja to proste nebudu resit..jakmile bude sliznice ok, vypinam mozek 😀

leeena_4
15. zář 2011

@cuddle @terrik občas je holt třeba doktory malinko obejít 😝 😉

terrik
15. zář 2011

@kixi burčák bych si taky dala 🙂 ono občas zneškodnit nějaký ty přebytečný buňky z hlavy je celkem třeba 😉 v kolik jdeš zítra do tý nemocnice? budu na Tebe myslet, at Ti řeknou nějakou pozitivnější zprávu

kixi
15. zář 2011

@terrik jdu tam az v pondeli, v 8:15. Diky moc. Jeste me docela vydesilo to, ze mam tu sliznici nizkou. Nevite za jak dlouho by mela dorust? Piju litr kontryhele denne a beru femibion.

terrik
15. zář 2011

@leeena_4 tojo tojo,ale já bych vlastně ani neměla ještě předbíhat, když nemám ještě ani výsledky a tak. A nejhorší je, že od ní potřebuju ten recept. Zatím teda baštím normální listovku a vitamíny

cuddle
15. zář 2011

@leeena_4 ja jsem se nato divala znovu a prdlajs 2-3 rekla bych tak 6-8 do 2 mesicu //

leeena_4
15. zář 2011

@terrik Já jsem ještě nikdy neslyšela, že by to bez extra listovky nešlo 😉. Ber tu normální a bude to dobré, pak dostaneš recepta bude to ještě lepší 😉

leeena_4
15. zář 2011

@cuddle no vidíš 😀 😀 😉.

kixi
15. zář 2011

@hexelucka diky moc, jenze ted kdyz vim, ze je ta sliznice nizka tak fakt nevim jak zjistim ze uz je dobra a muzem zacit...achjo..

cuddle
15. zář 2011

@leeena_4 no jo holky s vlastni ovulaci maji vyhodu....ja bych se nacekala....co ty pujdes do IUI znovu? ja teda uz jsem objednana na utery do Caru na konzultaci a uvidime co nam doporuci, chtela bych tu genetiku, pak ve ctvrtek mam vysledky histologie a hyn sa ukaze....ale jestli jit do nove stimulace uz ted treba v listopadu to nevim,,,, 😒

leeena_4
15. zář 2011

@cuddle asi půjdem do CARu, ale jelikož to bylo už ve 14tt, tak s CARem musíme ty 3 měsíce asi počkat. Já tam zusím napsat 😉. Jsem zvědavá, co ti řeknou a držím pěsti ať co nejkratší termín, kdy se začne 😉.

terrik
15. zář 2011

@leeena_4 🙂 to je pravda 🙂 no bez ní se ale docela bojím a přítel taky. Na genetu nám doporučili právě ty vyšší dávky alespoň 3 měsíce předem,aby se to nezopakovalo

leeena_4
15. zář 2011

@terrik dělej, jak cítíš, to je nejlepší rada 😉

hexelucka
15. zář 2011

@kixi domluvíš si další kontrolu zlatko neboj na něco příjdeš nevěš hlavu ju nesmíš stahovat kalhoty dokud brod je ještě daleko🙂))))))))

kixi
15. zář 2011

@hexelucka ja vim, ale je to tezky..dneska se me to vsechno vratilo a absolutne se mi nechce na nic cekat :( no holt budu muset...

hexelucka
15. zář 2011

@terrik počkej ty chceš předepsat acidum folicum(to je listovka na předpis)tu beru já🙂?tu ti předepíše aji obvodák pokud je fajn je to jen vitamín🙂

lenka5731
15. zář 2011

Ahoj holky, teda vy jste ukecané, musím dočíst 🙂 Já jsem dnes byla na kontrole 2 týdny po revizi, po cestě tam jsem se po pár dnech zase rozeřvala. Dělal jen vyšetření pohmatem a nakukoval 🙂 , utz vůbec nedělal, prý aby mi tam něco nezavklekl (no přišlo mi to trochu úsměvné v souvislosti s tím, že včera proběhl první sex ... 😝 ), no ale my jsme měli zákaz od 10.7., takže to už prostě dýl vydržet nešlo. Dal mi na imunitu něco jako wobenzym a strašně dlouho rozebíral. co dál, říkal, že rozhodně nedoporučuje otěhotnět hned, ale až třeba za 4-6 měsíců, no ale že když přijdu, že jsem těhotná, tak mu nezbývá jic jiného, než se k tomu postavit čelem a udělat maximum pro to, abych měla zdravé dítě. Příští kontrolu mám 6.10. a prý ani pak mě nikdo do práce hnát nebude, musím se prý hlavně dát do pohody, což by se mi v práci fakt nepovedlo. Tak jsem ráda. Snad už bude všechno ok.

hexelucka
15. zář 2011

@kixi nebud smutná zlatko jasné nic není tak horké jak se to uvaří uvidíš že nakonec bude vše jinak a to lepší.-))))

cuddle
15. zář 2011

@lenka5731 tak to jsi me uklidnila, ja si rikala 14 dnu - a doktorka dnes normalne po tydnu vysetrovala i ultrazvukem, takze pristi tyden by to slo 😀