Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
10. říj 2011

@safea7 To je rozumné, zkus tomu nechat čas do konce roku a po Novém roce vyražte. Asi bych to na tvém místě tak taky udělala 😉. Není na co čekat, jen řekni, že se snažíte dýl😉, ať nemají chytré kecy 😉. Moc ti přeju, ať ti k té krásné lásce přibyde další 😉. A dočkáš se, uvidíš 😉.

leeena_4
10. říj 2011

@lorreine Děkuju. Já jsem taková veselá povaha a bojovnice. Snažím se to brát všechno, jak to život přinese a neztrácet víru 🙂. Přesně jak píšeš, nic jiného nezbývá 😉 a je nás na to víc a v tom je síla 🙂

safea7
10. říj 2011

@leeena_4 Děkuju Ti za všechno jsi zlatíčko 🙂 A já zas tobě budu držet pěstičky ať se ti zadaří hned jak si tělíčko odpočine 😉

leeena_4
10. říj 2011

@safea7 Od toho se máme 😉. Každý má občas pochyby a chmury 😉. Hodně štěstí a děkuju🙂

sem
10. říj 2011

@lorreine tak to bude v pořádku, podívej na leenu jak se dá PCO s podporou lékařů krásně obejít, věř, že už bude určitě vše OK 😉

@safea7 pokud budete chtít IUI tak je zdarma a je to takový přirozený proces takže toho určitě využijte pokud se do nového roku nezadaří samo.
@leeena_4 no tedy gratuluji k pravé mrše 😉 , že už dorazila jak má.

leeena_4
10. říj 2011

@sem děkuju, mám z toho hroznou radost. Myslela jsem, že mi jí budou muset vyvolávat a ona přišla 😵 😵 😵

sem
10. říj 2011

@leeena_4 no vidíš 😀 😀 😀 tak hlavně, že dorazila v plné síle, taky si potvora dávala fakt na čas!!!!! Já už jí taky budu muset přivolávat, ideálně bych potřebovala, aby dorazila přesně kvůli těm lázním!

leeena_4
10. říj 2011

@sem nojo, počkala, až uběhne šestinedělí, uvidíme, kdy dorazí příště, tuším, že tam bude zase kámen úrazu, ale nechám se překvapit. Já myslím, že když jsi to měla pravidlené předtím, bude to zas 😉. Teď ve středu by ses měla dozvědět, jestli lázně klapnou, nebo se pletu?

sem
10. říj 2011

@leeena_4 dnes jsem to byla podat na pojišťovně (musela jsem jet až do Chomutova) a tam mi řekli, že to schvalují průběžněa prý do týdne to odesílají do lázní tak doufám, že to schválí a dají mi brzo vědět - sedmi psala, že jí topřišlo do 4 dnů.

leeena_4
10. říj 2011

@sem Jů, tak to držím pěsti, ať to přijde co nejdřív a určitě to scvhálí, o tom nepochybuju. A nebude se ti stýskat po manželovi? Já si neumím představit, že bych bez něho byla měsíc 😀

sem
10. říj 2011

@leeena_4 no hrozný, já bez něj umřu, ale slíbil, že za mnou bude jezdit každý víkend a třeba i jednou v pracovním týdnu! Já jsem úplnej závislák na svém manžílkovi, ale říkám si, že to dělám pro nás, abych tělo řádně připravila na další IVF.

leeena_4
10. říj 2011

@sem no já jsem taky totální závislák 😀 Jsi šikovná, že to takhle bereš, v tomhle tě obdivuju, já bych to asi nedala. A super, že tam budete se Sedmi, nebude vám takové smutno.

sem
10. říj 2011

@leeena_4 kdyby nejela sedmi tak fakt nejedu, ale tím, že vím, že budeme spolu ve stejném hotelu tak jedu 🙂

leeena_4
10. říj 2011

@sem hezky to máš vymyšlené 😉

sem
10. říj 2011

@leeena_4 ty lázně byl můj jediný způsob jak se nastartovat a začít znovu po tom potratu, všechny holky to hrozně chválí a píší, že se jim zasteskne po manžílcích vždy jen o víkendu, ale v týdnu to prý hrozně utíká a já teď potřebuji, aby už ten starý rok rychle utekl a byla tu naděje, že v tom novém roce už bude líp a zadaří se!

leeena_4
10. říj 2011

@sem To je moc dobře, že jsi ten způsob našla. To je nejdůležitější, najít si něco, díky čemu to člověk překoná 😵 a s tímhle přístupem se zadaří!

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hhranolka
10. říj 2011

@majkl81 dost silny kafe ne? vložit žadost o hlasovaní do tematu potrat!

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 zkus si přečíst, kam vlezeš -jsi v diskuzi, kde většina holek potratila!!!! Trocha taktu 😉

leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 třeba by to těm, kteří o své dítě přišli mohlo být líto.

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sabcav
10. říj 2011

@majkl81 a registrovat se sem na mk jen kvůli shánění hlasů je ok 😕 ? . Dnes máš registraci a všude na poslední stránce je : zdravím milé dámy.... 😝

leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 Promiň, ale ty jsi ale Vůl!! Tady s hlasama nepočítej

berenika39
10. říj 2011

@majkl81 pakárna 😝

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 vůbec to nechápeš 😉. Tak si mysli, že ti to nepřejeme a běž otravovat někam jinam.

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hhranolka
10. říj 2011

@majkl81 ok, nejdrive si pročti pravidla techto stranek, kde je zakazano vkladat zadosti o hlasovani - doufam v tve vyloucení! ne, deti nejsme, ale kazdy by mel mit nejakou soudnost, ale pokud do daneho tematu nechodis, neprispivas, tak bezhlave naflakani stejneho textu do vsech temat je dle meho neslusne. a to ze jsi se dvakrat omluvil,... tak to snad nemyslis vazne,... to jako ze se nekomu 2xomluvim a pak muzu jet treba do jednosmerky? vtip ze! no nic, tímto taky odbočuji od tematu, tak toto je ma posledni reakce. další kroky podniknou určite admini 😉
jo a hlasuju konkurenci 🙂 ktera nepobírá hlasy, kde se dá!