Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
18. říj 2011

@ladydi pohladit nervy. Já teda nemusím ani jedno, ani whisky, ani vaječňák. A možná si dám na delší dobu s čímkoliv pauzu

ladydi
18. říj 2011

@jane84 no kéž by Ti to dopadlo 🙂 přála bych Ti to, přeju to všem snažilkám. A to manžel plánoval si zopakovat neděli, no to jestli budu takhle krvácet, tak mám smůlu ☹ chjo. Nejraděj bych si vzala tampon, už mě ty vložky lezou krkem. Neumím si představit je používat pořád, bych asi zešílela. Jsem z nich nervózní.

maximka33
18. říj 2011

@jane84 Jani, tak jak je? bude testík? držím palečky.

mpetula
18. říj 2011

Ahoj všem
@jane84 Jani, moc držím palce 😵 😵
Jinak u nás další krok za náma...mm šel dnes na spermio. No a výsledky... on měl strach, že to bude uplně špatné, toho jsem se nebála a já předpokládala, že to nebude uplně 100% ale ani né nijak hrozný. No a výsledek, spermiek máme sice hafo, prý víc než bývá, ale jsou mršky líné a to větší množství ☹ Doporučené IUI, IVF, tak doufám, že příští týden se dozvíme u mě dobré výsledky a budeme moc už s něčím začít 🙂 🙂
Jinak holky, všechny vás moc zdravím a držím palečky, ať je u každého brzo líp (tak jak si přeje) 😉 🙂
Copak asi Meki, ta už by taky měla mít drobečka venku, ne? 🙂

kixi
19. říj 2011

@jane84 no na kontrole po revizi me mudr rekla, ze sliznice roste...tak jsem byla v klidu...kontryhel jsem pila asi mesic, ale pak jsem prestala...nejak jsem citila, ze si ma telo poradit samo...asi me nezbyde nez se na tu kontrolu objednat...

vanilka31
19. říj 2011

Ahoj, mě se už ms rozjela, zase to teda nevyšlo a zítra už začínám stimulovat 2 clostily denně na 1. IUI.

sem
19. říj 2011

@vanilka31 já jsem si o ty lázně řekla sama. Obecně se v FL léčí neplodnost, pak holky co měli v dětství slepák tak jezdí do lázní kvůli srůstům, a pak ženské po gynekologických operacích, dále tam pak jezdí lidé s nemocným srdíčkem. Já jsem si požádala víceméně protože jedou další holky a na jiném chatu máme supr bandu kam ve stejném termínu jede dalších 7 ženských 😀 . Ale po tom potratu už toho na mne bylo moc a řekla jsem si, že to tělo si ty lázně zaslouží - mám za sebou v rámci jednoho roku laparoskopii a hysteroskopii, 4 x IUI, no a pak další narkóza spojená s odběrem vajec (tudíž opět zásah do těla) a další zásah do těla revize dělohy a s tím spojená další narkóza. Revizní lékař když to viděl, neřekl ani popel a během chvilky to bylo schválené 😀 . Už jde na mne panika - lázně se ukrutně blíží a já budu muset zvládnout rychle Vánoční úklid - okna, záclony apdo. , protože se vrátím až v prosinci a to bude hukot, navíc nemám ještě dárky no fakt nevím - picne mi z toho!

mircisek
19. říj 2011

@jane84 Janičko, strašně ti držím palečky!!!!!

leeena_4
19. říj 2011

Ahoj holky, byla jsem dva dny na služebce a tady se toho nakecalo 🙂. Jdu vás dočíst 🙂

sem
19. říj 2011

Ahoj holky jsem 20 dní po revizi a mám pozitivní ovulační test 😕 😕 😕, docela dost mne to překvapilo, v nemocnici říkali, že ovulovat budu až po první porevizní MS. Už dva dny mne bolelo břicho a to dost a dnes jsem nahmátla zvětšený levý vajčník, už po hmatu byl cítit jak je chudák velký a v pravo nic, tak jsem udělala ovu test a je pozitivní - jsem z toho magor

@leeena_4 ahojky, říkala jsem si kde jsi 🙂

kixi
19. říj 2011

@leeena_4 ahojky, zdravime te 🙂 me ceka sluzebka za 3 tydny 🙂

kixi
19. říj 2011

@sem jee tak to je parada, me boli vajecniky stridave porad, ale netestuju, tak nevim...

leeena_4
19. říj 2011

@sem koukám, že Ti schválili lázně, jupíííí 😵 😵 😵 To jsem moc ráda a to bude měsíční mejdan se Sedmi, co? 😀

leeena_4
19. říj 2011

Jinak holky jsem 11DC, včera teplota extra nízká, dnes vylítla, tak jsem zvědavá, co to má znamenat. Na ovu jsem se necítíla, ale vzhledem k tomu, že jsem ji měla 1 v životě, tak to asi 100% nepoznám 😀. A bohužel zatím nebylo nic, protože pořád špiním, ale tak zvláštně, nevím, co to je. Do toho mě od včera hrozně bollí v pravém tříslu, takže zase novinky 😀. Ale v pátek jdu na preventivnku ke gynekologovi, tak se těším a jsem zvědavá, jak to tam všechno momentálně po mém náletu bylinek vypadá 😀.

leeena_4
19. říj 2011

@sem si ze mě děláš pr..l? Neovuluješ ty za mě? 😀

sem
19. říj 2011

@kixi já ovulku poznám, ale nemohla jsem tomu věřit, že by to ovule prostě byla - a je i test jí potvrdil takže alespoň vím kdy to dostanu - samozřejmně až v lázních, dostávám to vždy až 16 dní od ovule, pravidelně
@leeena_4 no schválili 😅 , já tam budu pořád bulet po manželovi, sedmi me zabalí a pošle domů, protože mě bude mít plné zuby jak furt budu fňukat

sem
19. říj 2011

@leeena_4 ne nedělám, už jsem psala i té mojí kámošce lékařce, zítra udělá UTZ tak uvidíme, ale říkám ti, že 100% tam bude čučet buď vajco nebo cysta (ale na cystu je ještě brzy)!!!!

leeena_4
19. říj 2011

@sem 😀 😀 no, já bych tam umřela, měsíc bez miláčka, ale už jsme přežily horší věci 😉. A uvidíš, že se ti to vrátí 😉.

leeena_4
19. říj 2011

@sem No, to jsem zvědavá 😀 A na sebe taky, nevím, co je to krvácení slabé. Mám jakoby plodný hlen, ale celý krvavý, netuším, co to zase je za zvláštnost 😀

sem
19. říj 2011

@leeena_4 no to já taky, no uvidíme, ale vem si já mám MS přesnou jak hodinky, ovuluji každý měsíc a vždy tam na mě čučí krásné vajco s mašlí na hlavě a tančí tam těm spermoušům erotický tanec a je mi to stejně k h.... 🙄 . Nevím proč nikdy se prostě nespojí! No o tom krvavém hlenu už jsem slyšela, ale nevím teď kde a od koho, no nevím třeba tam byl ještě nějaký cucek, kterému se chtělo ven, fakt neporadím v tomhle.

leeena_4
19. říj 2011

@sem je to fakt, my kdybysme to dali dohromady, tak máme dětí jako smetí, u mě funguje všechno, až na to vejce, no 😀 Takový detail. Jsem ráda, že mě ten doktor vzal ještě tenhle týden, tak nebudu dlouho čekat a dozvím se, co to bylo 😉

kixi
19. říj 2011

@ladydi ja mam pocit ze jsem se uz ucekala...nejdriv cekas na //, pak cekas na kontroly, ted na MS...

vanilka31
19. říj 2011

@sem Aha, máš toho fakt hodně, to se nedivím, že ti to schválili. Užij si to tam!

vanilka31
19. říj 2011

@leeena_4 Zkus měřit teplotu dýl, pokud bude zvýšená déle než 3 dny a vydrží nahoře, tak to byla ovu. U mě to takhle funguje jako hodinky.

leeena_4
19. říj 2011

@vanilka31 já vím, já vím, mám už několika měsíční zkušenosti s BT 😉. Musím počkat, z těhle teplot se nic nedozvím. Mě to nefunguje vůbec, mývám velké výkyvy teplot i bez ovulace. Tu jsem měla jen jednou jedinkrát 😀

vanilka31
19. říj 2011

@leeena_4 Aha, no já jsem podle BT poznala i těhotenství.

leeena_4
19. říj 2011

@vanilka31 to je dobře, já bohužel ne, já jsem dostala mrchu už i 20 DPO a s teplotou 37,1 😀

vanilka31
19. říj 2011

@leeena_4 Wow, to je fakt zvláštnost. Mě před ms pravidelně BT klesne.

leeena_4
19. říj 2011

@vanilka31 Já jsem celá zvláštní 😀. Fakt mě tenkrát ta mrcha naštvala, přijít si s takovou teplotou,ccc 😀

martasl
19. říj 2011

ahoj holky 😉
jani-tak že by to konečně vyšlo??budeš testovat??teda,já jsem napnutá jak kšandy 😀 ,tfuj tfuj tfuj....

jahudko-ahoj,co jinak.až budeš mít trošku víc času,tak se nám trochu rozepiš.co holky,manžel(teď to zase začínají mít sv práci hustý,co??),co ty...a přihodíš do alba nějaké fotečky??

mircisek-a co ty a dětičky??co Davídek,je hodňoučkej??

mpetula-tak hlavně,že máte pořádnou zásobu-teda manžel.a v cestování jim pomužou.jestli se mi podaří manžu ukecat na spermio,tak se taky budu hrozit výsledků.už taky není žádnej mladík... 😅 .asi o tom budu muset začít zase mluvit a ukecávat.teď je na nic,že jezdí na víkendy a pak se máme trefit do plodných dnů 😝 😝 .jezdí až na Šluknov a nemůže přijet,když já písknu.mě to štvééééééééééééééééé 😝 😝 😠 😠