Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
3. lis 2011

@barbarucha a teď jsi kolik DPO. Já se ptala proto, abych věděla, jestli jsi třeba neměla tenhle měsíc ovulku dýl a kolik DPO jsi te´d, abych posoudila, jestli ten testík už mohl být pozitivní, nebo je ještě brzy 😉

barbarucha
3. lis 2011

@leeena_4 Teoreticky cca 18 DPO.
Pozitivní už určitě být mohl. 😖

barbarucha
3. lis 2011

@leeena_4 Ale přesně ovu nevím, neměřím ji, abych se nestresovala.

leeena_4
3. lis 2011

@barbarucha tak 18 DPO by byl pozitivní určitě, bohužel. leda, že bys ovulku měla později

barbarucha
3. lis 2011

@leeena_4 To by mě zajímalo, co se to teda děje 😢

leeena_4
3. lis 2011

@barbarucha tak to mě se dějí zvláštnosti každý cyklus😀. Může se dít cokoliv.

barbarucha
3. lis 2011

@leeena_4 Já ho mám právě dlouhodobě hodně pravidelnej. Vždycky poslední den v měsíci špinění a první den dalšího měsíce MS. Teď mě štve, že se to rozhodí. A taky jak dlouho budu na tu MS čekat. Zaseknutý stavy nesnáším, grrrrrrrrrrrrrrrRR!! 😠 😠 😠

safea7
3. lis 2011

@maximka33 Jj,jsme spolu dva roky a je pravda,že jsou to nejšťastnější dva roky mého života 😀

safea7
3. lis 2011

@ladydi Důležité je,že si pořád vážíte jeden druhého 🙂 Sama nemůžu říct,jaké to bude za pár let,ale oba dva jsme se dohodli,že proto,aby nám spolu bylo pořád tak jako teď uděláme všechno na světě 🙂 Stále spolu mluvíme a vše řešíme společně a ke všemu máme obrovskou výhodu,že se schodujeme i ve věcech ve kterých se málo kdo schodne.Prostě zatím je to víc než super a v hlouby srdce doufám,že se to nikdy nezmění 🙂 A Vám přeju,ať jste spolu víc a zas si to užíváte co to dá 😀

safea7
3. lis 2011

HOLKY,musím Vám to prostě říct,měla jsem teď úplně nádhernej víkend,byla jsem v Praze u kamarádky,před měsícem se jí narodila nádherná Adélka,tak jsem jí chtěla pomuchlovat dokud je v šestinedělí a ona když mě viděla,jak jsem zní poprděná mi řekla,tak a teď dokud tu budeš,je jen tvá a tak jsem se o ní starala celé dva dny jako o svou a bylo to nejlepší co jsem mohla zažít po tom smutku co mám v srdíčku po mimísku.Myslela jsem,že za těch devět let jsem to musela zapomenout,ale opak je pravdou 🙂 Když jsme pak přijeli domů,můj mi řekl,že se do mě snad ještě víc kousnul,že to bylo tak krásný,jak jsem zářila a že ho to moc bavilo pomáhat mi,s koupáním a jak jsme v noci usínali s Adelkou mezi náma 😀 Ale upřímě asi jsem se i já do něj ještě víc kousla i když jsem si myslela,že to snad už ani nejde 😀 Tak teď oba doufáme,že jsem se pořádně nakazila 😉 HOLKY všem bych přála zažít takovou vzpruhu,jako já je to nepopsatelně silný žážitek 😀 Všem Vám přeji nádherný i když trochu pochmurný den 😉

mircisek
3. lis 2011

@safea7 Teda, úplně se mi nahrnuly slzy do očí. To je super, že sis to tak užila. Jen obdivuju tu tvoji kamarádku, já nerada půjčuji Davíska i jen na pochování. 😅
PS: Jaký pochmurný? Tady krásně svítí sluníčko, obloha jako vymetená. 😀

lenka5731
3. lis 2011

Ahoj holky,
vy co měříte BT, jaký na to prosím máte teploměr? Jaký byste doporučily?

leeena_4
3. lis 2011

@safea7 to je krásný 😵 😵 😵 Jsem ráda, že sis něco tak hezkého prožila a úplně tě chápu. My jsme se ještě víc kousli do sebe v Krkonoších po potratu a pořád nás to drží 😵 😵

safea7
3. lis 2011

@mircisek Taky jsem jí obdivovala,ale asi věděla přesně co potřebuju 🙂 Jo a koukej mi poslat trochu toho sluníčka 😀

safea7
3. lis 2011

@leeena_4 To je tak hezký,láska je vážně nejlepší lék světa 🙂

safea7
3. lis 2011

HOLKy,ale ta spodní tabulka se mi vůbec nelíbí 😠 Už by jsme s tím měli něco udělat!Venku začíná být pěkná zima,tak se můžem tulit o sto šest,tak hurá do toho a půl bude hotovo 😀 😀 😀

leeena_4
3. lis 2011

@safea7 To je. Já jsem zjistila, že už ani nepospíchám na to miminko, že když přijde za půl roku, nebo za rok, tak si tu dobu zatím krásně užijeme ve dvou. A tabulka by fakt potřebovala oživit. My se tulíme jak blázni, ale zatím to vypadá, že kluci střílí naslepo, nemají terč 😀

mircisek
3. lis 2011

@safea7 Je fakt, že mám kamarádku, která si prochází totálním peklem a kdyby jí to pomohlo, tak udělám cokoliv. 😅
@leeena_4 To je super přístup. Miminko jednou přijde a než přijde, tak si užívejte jeden druhýho. My na sebe teď máme tak strašně málo času, že si denně voláme přes skype, abysme si mohli říct aspoň to důležitý. Jestli vám holkám tady občas něco závidím, tak ten sex. Manžel toho má moc v práci a tak doma funguju hlavně já a večer oba tak padáme na ústa, že jsme rádi, že se doplazíme do postele. 😒

leeena_4
3. lis 2011

@mircisek to víš, s takhle malými dětmi to musí být náročné, to se nedivím, že padáte na ústa. On člvověk v dobrém slova smyslu vždycky závidí to, co nemá a je pravda, že na každé situaci se najde něco pozitivního a něco negativního a je třeba vnímat nejvíc to pozitivni 🙂. Snažím se to takhle brát, ale vždycky to taky nejde.

ladydi
3. lis 2011

@safea7 je to krása číst ty řádky, které září štěstím, moc vám to přeju 😉 Já bych se asi bála starat o dítko který není přímo moje, pamatuju se i že pochovat mimčo jsem se bála když nebylo moje. U malé jsem byla jako když to dělám odjakživa, ale jakmile jsem držela jiné, tak jsem byla nervózní.

Jinak hlásím, že jsem dnes byla na kontrole. Vše v mezích normy a relativně ok. Jen v čekárně se mi chtělo bulit, gyndr pak vtipkoval, řekla jsem mu, že bysme chtěli od prosince začít se snažením, potom co mi řekl, že by to chtělo půl roku, přiotom minule mi říkal o 3 měsících. Nevím, jestli se mu něco nezdálo, těžko říct. No dohodli jsme se, že 10.1. se přijdu ukázat a začneme to spolu řešit. Když jsem mu řekla, že jsme si chtěli o miminko napsat Ježíškovi, tak mi řekl, že ať si raději napíšeme o kondomy, vtipálek jeden. Mrcha snad dorazí i sama dle UTZ, vidí to tak kolem 25.11. tak jsem na to zvědavá a pokud by nepřišla, tak mám naklusat hned první týden v prosinci.Saunu mi povolil, tak alespoň že to, vzali mi krev a měřili tlak, což teda po tomto bylo dosti vtipné, měla jsme 140 na 90, přitom můj normální je tak 110 na 65, no byla jsem úplně hotová. Ale poděkovala jsem mu za tu nemocnici ( jak mě pohladil), tak se usmál, že to je v pořádku a samozřejmé. Je to moje zlatíčko prostě. No a pak jsem seděla u sestřičky jak mi měřila tlak a brala krev a tak jsme taky popovídali. No a než jsem odešla jsem se jí zeptala, jestli se může podívat do papírů, jestli mělo a nebo nemělo miminko srdeční akci při té poslední kontrole. Tak nemělo, tak se mi tak trochu ulevilo, že nejsem snad takovej vrah.

leeena_4
3. lis 2011

@ladydi tak to je docela necitlivý doktor, když tě pošle pro kondomy místo miminka :-/. Ale zase to pohlazení bylo úžasný 🙂. Jinak já mám taky hodně nízký tlak a na poslední kontrole jsem taky měla takový. Sestřička říkala, že to může dělat psychika 😉. Vrah bys nebyla 😉. Co mám říkat já? Tomu našemu downíkovi bilo ještě při nástupu do nemocnice :-/

mircisek
3. lis 2011

@leeena_4 To nebyla ani v nejmenším stížnost. 😉 Spíš jen postesknutí a závist (v tom nejlepším slova smyslu) po něžnostech a sexu. 😀
Moc dobře z vlastní zkušenosti vím, že to nejde vždycky brát pozitivně (já jsem ten typ, kterej vidí ve všem to nejhorší a sebelitující se k tomu), ale z Tebe mám takovej pocit, že se s tím vším pereš opravdu hodně statečně. Jen tak dál. Držím palečky. 🙂

maximka33
3. lis 2011

@mircisek ahojky, měla jsem rovnou kalhotkové plenky na suché zipy a později patentky, moc mi to vyhovovalo a zapínalo se to jako papírovky, takže i manžel se to brzy naučil.

maximka33
3. lis 2011

@safea7 tak to je krásné!!!!!!!!!

helcenka
3. lis 2011

Ahoj,
@mircisek - zrovna teď jukám, protože jsem zalezlá asi tak na půl hodiny v posteli s pořádnou rýmou a zánětem nosohltanu. Jedno dítko vozí babička v kočárku venku a druhé je s taťkou v lékárně pro nějaké "rychlouzdravovače". Jinak se máme celkem fajn, Kačí už je pěkný kvítko. Už máme 2 zuby, ale kromě prsa nic jinýho nechce papkat, potvůrka. Kubík je už velký klučík, začal víc zlobit, nebo to tak alespoň vnímám.
Kromě dětí nemám na nic jiného čas a vzhledem k tomu, že stále kojím po 2 hodinách ve dne v noci, tak mám dost omezené další činnosti a všechno se odvíjí od kojení...

Jinak není v mých silách vůbec nic dočítat, jen jsem dočetla tuhle stránku.
@ladydi - u vás byl nějaký problém, že musíte s dalším snažením čekat půl roku? To mi přijde moc.

Holky, ať jste brzo v horní tabulečce.

maximka33
3. lis 2011

@jane84 ahojky, Jani, napiš mi zítra 2DC.a v pondělí jdu na ten profil, jsem ráda, že mi to dr. nerozmluvila.

maximka33
3. lis 2011

@ladydi ahoj, na doktora se vyprdni. já měla potrat v 5. měsíci, což je dost pozdě, přesto jsme se dohodli na třech měsících pauzy, protože stejně se to nakonec nemusí podařit hned, takže většinou i ten půl rok vyjde. hlavně když jsi zdravotně v pořádku.

maximka33
3. lis 2011

@safea7 moc hezky jsi to napsala!!!! to je doping jako blázen 😉 my byli před 14 dny u přátel, co mají měsíční holčičku, stačilo mi ji jen pomuchlat, a už se mi v noci zdálo, ž ejsem těhu a rovnou před porodem!!! a další noc jsem už měla miminko, takže porod zas nic. tak jsem to měla i u martínka, nikdy se mi nezdálo přímo o porodu. nakonec jsme měli císaře kvůli KP:

martasl
3. lis 2011

lenka5731-já měřím digitálním.jiný dnes už asi neseženeš.ten starej se mi rozbil,takže jsem kupovala tento.je i přesnější. 😉

mircisek
3. lis 2011

@maximka33 Ty mám taky. Já teda nerada suchý zipy, radši ty patentky. Ale teď mi vyhovujou ty čtvercovky. Ty kalhotkovky používám jen na ven. 🙂