Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
6. pro 2011

Jani,myslím na tebe a moc ti přeju,aby si uvědomil,jaký poklad v tobě a má a změnilo ho to k lepšímu.Pokud ne,tak si tvoji lásku nezaslouží a určitě se objeví někdo,kdo si toho bude vážit a bude tě moc milovat..A já věřím,že se toho pravého dočkáš.

jane84
6. pro 2011

@fram právě si připadám jako největší zbabělec na světě. Řvu jako malá holka, mám pocit, že to nezvládnu

berenik
6. pro 2011

@jane84 Jsi frajerka, ze jsi to udelala. Ted se hlavne zkus nejak rozptylit, at se neutapis v slzach a přijdeš na jiné myslenky. To ti pomuze se rychleji zotavit a videt věci s nadhledem. co si zajit třeba s mamou do kina, na cviceni nebo ke kadernici?

fram
6. pro 2011

@jane84 zbabělec?? Když ses odhodlala k tak velkýmu kroku? To určitě nejsi. Je jasný, že to moc bolí, ale lepší chvilka bolesti než zpackaný zbytek života a někým, kdo si tě neváží.

barbarucha
6. pro 2011

@jane84 Jani, co nějaký kamarádi? Ti v těhle chvílích podrží většinou líp než rodiče. Já, když jsem odcházela od exmuže, tak jsem věděla, že k rodičům nee, protože, tam na mě valili tragickou náladu, jako, že jsem si pokazila život a že jsem to měla vydržet 😠 Takže jsem šla ke kamarádům a pak jsem si našla podnájem s dalšíma kamarádama, takový jako studentský byt. A moc mi to pomáhalo, chodila jsem s nima na různé akce nebo jsme hodně povídali a to bylo v tu chvíli super, protože být někde sama, nebo s někým, kdo mě nepodrží, tak bych si to asi hodila 😎 Takže doporučuju co nejvíc mezi lidi. Oni tě totiž lidi uvádějí do reality. Když je na to člověk sám, tak se rozjíždějí takové ty psychické pasti typu: můžu za to já, protože nejsem dost dobrá a teď jsem úplně v háji a z toho už se nevyhrabu, protože na to já nemám a nikdy nic lepšího stejně nedokážu... kdežto, když jsi s přáteli, tak oni ti často řeknou, co si o tom všem myslí a že by ve tvém případě jednali taky tak, prostě tě PODPOŘÍ. A to je teď nejdůležitější. Jsi moc statečná, za pár měsíců si budeš gratulovat, žes to dokázala včas změnit. Myslím na tebe.

lorreine
6. pro 2011

@jane84 Jani, mas moj obdiv. Pozri, chcela si mu to povedat osobne, ale ako si pisala, domov neprisiel a ani Ti nedal vediet, kde je...myslim, ze bude najprv mysliet, ze len trucujes. Ale musis ostat silna a dat mu najavo, ze to myslis vazne. Skus s nim par dni vobec nekomunikovat a uvidis, ako Ti bude. Drzim velmi palce.

martinakl
6. pro 2011

@jane84 Jani drzim moc palce, at mas hodne sil tohle co nejdriv prekonat... Je mi to hrozne lito, ze po tom vsem, co te potkalo, musis prozivat jeste tohle ☹ Barbarucha ma pravdu, zkus nekam vyrazot s kamarady a co nejvic se zabavit a rozptylit.. Drz se...

barbarucha
6. pro 2011

@martinakl Jo, já jsem to rozptylování nemyslela čistě jako útěk od situace, ale hlavně kamarády z toho důvodu, že potřebuješ mluvit s lidma, kteří tobě a tvojí situaci ROZUMÍ. Což bohužel často rodiče nejsou. A když ti třeba máma řekne, žes jsi úplně blbá a zvorala sis život (to mluvím o mojí mámě ne o tvojí), tak má člověk sklony jí to někde v koutku duše věřit, a to i když je úplně vedle. Takže proto doporučuju na odreagování ale i vážné hovory spíš přátele.

kixi
6. pro 2011

@jane84 Jani jsi statecna!!!!!!! Moc na tebe myslim! A kdyby cokoliv, jsem z Brna, staci napsat a jsem u tebe! 😉

breberuska
6. pro 2011

AHojky holky, jen vás v kostce všechny moc zdravím. U nás se taky točí bacily, kašle, rýmy, teď má Klárka zánět oka...ale jinak vše Ok a moc si to všichni užíváme🙂 Dneska jsem byly na 8M prohlídce a má úctyhodných 9,94kg a 73cm...no,prostě mazec 😵
@jane84 jsi hrozně silná ženská, určitě si udělala dobře...drž se.
@zzzzuuuuzzzziiii gratulujeme!!!
@helcenka zuby? u nás stále pusto prázdno a vy už jste takoví zubatci 😅

martinakl
6. pro 2011

@barbarucha Jj, ja to taky myslela i tak. Ja o vaznych vecech taky radeji mluvim s kamarady..

maximka33
6. pro 2011

@martasl ahoj marti, taky to nemáš veselé, holka... co k tomu říct, doufám, že to nebude nic vážného, držím vám oběma palce.

maximka33
6. pro 2011

@jane84 Jani, taky tě obdivuji 🙂)))) je jedno, že jsi teď u rodičů, ke kamarádům můžeš vyrazit co nejčastěji. máš jistotu, že o vánocích nebudeš sama.

maximka33
6. pro 2011

@breberuska ahoj ahoj, prima že píšeš!!! malá má už lepší míry než náš malej v roce. ale on je malej i teď ☹ právě jsem se dívala do tabulek, je v posledních 3 %... 2,5 roku, 12,5 kg a 93 cm.

jahudka80
6. pro 2011

@jane84 Janičko stojím při Tobě a věřím, že jsi udělala dobře. Moc na Tebe myslíme a když budeš chtít sedni na vlak a o prázdninách přijeď já s holkama Tě přivedu na jiné myšlenky 😀 a uvidíš na nějaké chmury nebude čas. 😉

jahudka80
6. pro 2011

@maximka33 nic si z toho nedělej prostě nějaké děti jsou drobnější... Mája měla na 3 letech 13,5kg a 98cm 😉 a na tabulky se vyprdni 😀
@martasl Marti to je mi líto, to je furt něco viď , no koukám, že jsme na tom podobně u nás 😖 přeji ti ať je co nejdříve vše ok.

lenka5731
6. pro 2011

@jane84 Jani, jsi odvážná, že ses opravdu odhodlala. Držím ti palce. Taky myslím, že je fajn, že budeš u rodičů. 😉

@jahudka80
@maximka33 no holky, dcera je taky silně netabulková, ale opačným směrem, ve 2 a 3/4 letech měla 18 kg a 104 cm. Nevím, kolikátý je to percentil, ale tipuju tak jak u vás.

veraakubik
6. pro 2011

Ahojky holky,po silene dlouhy dobe jsem se mezi vas prisla podivat....Adamkovi 13. bude pul roku-silene to leti,mame dva zoubky a je hodne zivej..Posilame vam vsem pozdrav a tem co se stale nezadarilo tak dal drzime palecky!!!!!https://www.modrykonik.cz/fotoblog/veraakubik/a...

terrik
7. pro 2011

Ahoj Holky, všechny vás moc zdravím, hlavně @jane84 posílám Ti moc síly, ať překonáš tohle těžké období a jsi brzy zase šťastná!! Jsi moc statečná a udělala jsi ten nejsprávnější krok! 🙂

terrik
7. pro 2011

Jinak poslušně hlásím, že u nás právě nastalo snaženíčko, miláček má sice nějaký "línější" období, ale včera byla ovulace,tak jsem vyvinula menší nátlak 😀 , tak doufám, že z toho třeba něco bude 😀

terrik
7. pro 2011

@leeena_4 Léňo moc gratuluju k pozitivnímu ovu testíku! To je paráda! 😵 Zkusili jste..?

lichtakova
7. pro 2011

@jane84 teda holka, to je teda odvaha, rozmyslet se a opravdu to udělat, držím pěsti, ať se vše vyvíjí k lepšímu...

leeena_4
7. pro 2011

@terrik děkuju moc 🙂. uvidíme, jestli to nebude blud, teplota tomu zatím moc neodpovídá, ale příští dny ukážou 😉. Super, že už to u vás vypuklo na novo, tak hodně štěstí 😉. Můj miláček má taky lenivé období 😀 😉

leeena_4
7. pro 2011

@jane84 Kočí, zvládneš to! Jen pokud jsi pro to rozhodnutá, chtělo by to udělat co nejdřív. Jinak se nám do Nového roku utrápíš a věř mi, že ta doba plná obav před tím, než to uděláš, je mnohem horší, než to, že odejdeš 😉. Čím dříve to uděláš, tím dříve si oddychneš, pobrečíš a půjdeš dál vstříc nové lásce a lepším časům 😉. Taky jsem měla obavy jako blázen, že to neřeknu, že neodejdu, že se nechám přemluvit, až bude brečet, že to není zas tak hrozný, že jsem svině.... a 1000 podobných myšlenek, které i tobě možná plujou hlavou, ale to je jen strach! bude to všechno dobrý 😉. Objímám a posílám sílu!

tiburcia
7. pro 2011

@zzzzuuuuzzzziiii gratuluju k Viktorce!!

tiburcia
7. pro 2011

@jane84 nejdůležitější a nejtěžší je ten první krok... je dobře, žes to udělala, nechej si všecko projít hlavou, ale nedávej už dohromady něco, co nemá cenu.. ikdyž je to strašně těžké a člověka napadají různé věci, uvidíš, že bude zase dobře 😉 někdy je život zvláštní a musíme něco ukončit aby začlo něco nového a něco mnohem krásnějšího (věř mi, vlastní zkušenost 😉 ) moc na tebe myslím...

kixi
7. pro 2011

Ahoj holky, vcera jsme taky zahajili snazenicko...respektive zacalo to otazkou meho milacka: Kdyze mas ty plodne dny ? 😀 no vcera urcite nebyly, ale uz jen to, ze se clovek dostal z toho obdovi uzdravovani do obdobi snazeni je super 😀

kixi
7. pro 2011

@terrik gratuluji ke snazeni a drzim pesti!! 🙂

terrik
7. pro 2011

@kixi Ty jo tak to je super, že už jste taky začali 😀 Přesně jak píšeš, je hnedle veseleji a normálně překypuju energií 😅
Taky držím pěsti!! 😉

kixi
7. pro 2011

@terrik diky 🙂 mam to podobne, tedy az na to, ze jsem hrozne netrpeliva a chci vsechno hned 😀