• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

8. prosince 2016 
@lenka5731 už jsem jí napsala i IP to není možné že může být někdo takovej de...
9. pro 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Spíš si říkám, že o to jí šlo, aby vylalo takový rozruch a strhla na sebe pozornost. Takže bych ji ignorovala. Taková kravka nestojí za rozčilování
9. pro 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jahudka80 Mne stacilo, kdyz me na revizi dali na pokoj s holkama, co sly na potrat dobrovolne. Nijak to nekomentovaly, ale stejne mi z toho bylo jeste vic nanic :frowning2:
9. pro 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 taky myslím, že už všechno potřebné bylo řečeno. :slight_smile:

já jsem teda měla štěstí, když jsem šla na revizi, tak tam byly ženské, co šly na větší operace (ani nevím na jaké, jedna z nich na laparo) a teď předminulý víkend jsem tam byla s maminkou, co ležela v 29 tt na udržování.

být vedle mě nějaká husa, co jde na potrat (což samo o sobě neodsuzuju), a která by mě prudila řečma, tak ji z pokoje vystěhuju, dveřma nebo oknem. fakt jo, v tu chvíli bych si to nenechala líbit a byl by to világoš, že by sestry rády odvezly buď mě nebo jí. :grinning:
9. pro 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
9. pro 2011 ve 21:05 • adelajn555
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
9. pro 2011 ve 21:08 • adelajn555
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
9. pro 2011 ve 21:12 • adelajn555
@adelajn555 Čím jsi předpokládalala, že ty tvoje informace pomůžou ženě, která jde na revizi proto, že je v ní dítě mrtvé a nebo má těžce poškozený mozek? Odbornou stránku věci ponechávám stranou.

Nejsem jistě jediná kdo nechápe, proč sem píšeš příspěvky pro někoho, "kdo potratil z vlastní blbosti".

Ale dobře, děkujeme ti za tvou jistě dobře míněnou snahu, ale stačilo, dále sem přispívat nemusíš. Jak jsi poznala z posledních příspěvků, nejsi tu vítaná.
9. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@adelajn555 tak naposledy. není tu a nikdy tu nebyla žádná žena, která potratila z vlastní hlouposti nebo z vlastního rozhodnutí. rozumíš tomu? tvoje příspěvky jsou mimo mísu.
9. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@adelajn555 Tohle nemuze normalne myslici clovek myslet vazne.. Nechapu, jak te vubec mohlo napadnout tohle sem davat.
9. pro 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
9. pro 2011 ve 21:24 • adelajn555
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
9. pro 2011 ve 21:25 • adelajn555
@martinakl jenže tohle je 18 letá nemyslící nevzdělaná Aranka, co čekat jiného.

přečti si poslední příspěvek, co na to říct :slight_smile:)))))))))))) to není ani k vzteku, ani k pláči, to je k smíchu.
9. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelajn555 A ty sis mela zjistit nejdriv nasi situaci nez sem davat takovy prispevky.. A to te mame litovat, ze budes v 18 matkou, nebo co?
9. pro 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
9. pro 2011 ve 21:33 • adelajn555
@adelajn555

hele, nejsi tu vítaná, nikdo tu o tvé příspěvky a diskusi s tebou nestojí.

prosíme tě, abys sem už nepřispívala. nezajímáš nás ty ani tvoje situace. je to srozumitelné?
9. pro 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
9. pro 2011 ve 21:36 • adelajn555
Boha jeho co to má znamenat ?!?!?!?!?! Tohle jsme si tady vážně všechny chtěly přečíst. VYMAZAT a hneeeed !!!!! Chtěla jsem vás tu po dlouhý době všechny pozdravit, ale tohle mě vážně vyrazilo dech :cry:
9. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelajn555

tak znovu:

nejsi tu vítaná, nikdo tu o tvé příspěvky a diskusi s tebou nestojí.

prosíme tě, abys sem už nepřispívala. nezajímáš nás ty ani tvoje situace. je to srozumitelné?
9. pro 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
9. pro 2011 ve 21:42 • adelajn555
@jane84 Janičko, jsi dobrá!!! a s tou prací to je dobře, že to tak bereš. vzpomínám si, že když jsem byla sama, tak jsem měla háfo přesčasů :slight_smile: člověk se prostě realizuje v práci, když to ve vztahu nejde.
9. pro 2011 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
9. pro 2011 ve 21:45 • adelajn555
@adelajn555 co nám sem sakra lezeš!!!!!!!!!!
9. pro 2011 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelajn555 Jů, ty jsi zlá a nevzdělaná! Styď se, obludo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
9. pro 2011 ve 21:49 • adelajn555
ach jo, zas někdo, kdo vůbec nepochopil, proč si tady píšeme :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
holky, ale já budu veselá, dnes jsem si koupila 6 ovulačních testů, tak doufám, že aspon v jednom se to trefí!!!!! vůbec nevím, odkdy zkoušet testovat.....
9. pro 2011 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sakra, kde jsou ty adminky!!!!!!!!!! s tím by se už vážně něco mělo udělat!
9. pro 2011 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, dnes má jennyska nějakou akutní práci mimo, jinak to nevidím :grinning:
9. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
9. pro 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já taky nemám slov.....ale koukám vědma, která už v 6tt ví, že to bude kluk.....navíc píše i v jiných diskuzích čekáme....takže nato musí být asi 2, že - no doufám, že se Jennyska brzo dostane k PC a nezvané osobě zakáže vstup do diskuze, která se jí vůbec netýká
9. pro 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek