Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

safea7
15. pro 2011

Holky tak krček už ustupuje,ale jinak jsem jak mátoha asi to je fakt chřipajzna 😖 jen doufám,že nám nijak neublíží,to bych se fakt zbláznila,protože ještě nedávno,jsem měla z prosince vítr,měla jsem,totiž rodit a kdyby ještě,no nebudu na to raději myslet!!!!!!!!!!!Já a mimísek to musíme zvládnout,všechny síly k nám !!! 🙂

safea7
15. pro 2011

@vanilka31 Zádné dvě prosincové nestačí!Čim víc tím líp,stejně lepší dárky nejsou! 😉

leeena_4
15. pro 2011

@safea7 kuš s těmi myšlenkami. Tvoje mimčo není žádný chcípák, aby nezvládlo lehounké nachlazení 😉 Věř mu 😉 😵

vanilka31
15. pro 2011

@safea7 🙂

safea7
15. pro 2011

@leeena_4 😀 Máš rech je to určo bojovník 😉

kixi
15. pro 2011

Holky tady se to rozjelo :D uz se chci pridat ! 😀

lenka5731
15. pro 2011

Dobré dopoledne, 🙂

od včera mě strašně bolí břicho, na levé straně, až se chvílema v posteli kroutím 😒, naštěstí nekrvácím, ale večer si uděláme zase výlet na pohotovost, už jsme tam "dlouho" nebyli (od propuštění z nemocnice je to 17 dní). Tak jsem zvědavá, co se tam dozvíme... 😒

leeena_4
15. pro 2011

@kixi já taky 😀 taky chci šílet a strachovat se, jak to dopadne 😀

jahudka80
15. pro 2011

@lenka5731 držím palečky ať je vše ok, někdy bolí břicho jak se zvětšuje děloha. Já měla bolesti kyčle že jsem sotva lezla byl to 3-5měsíc 😉

safea7
15. pro 2011

@lenka5731 Je to mazec beruško,ale musíme bojovat co to dá,nic není důležitější než naši mimískové.Držím nám pěstičky jak o život!!! 🙂

vanilka31
15. pro 2011

@kixi
@leeena_4 Někdo se musí strachovat taky v lednu, ne 😉 🙂

leeena_4
15. pro 2011

@vanilka31 jojo, to je pravda, to jdeme na IUI, tak bych se taky strachovala moc ráda 😵

lenka5731
15. pro 2011

@jahudka80
@safea7 já už bych v tomhle těhotenství potřebovala nějaký prášky na nervy... 😀 už přes měsíc jen stres, co bude, celodenní ležení v posteli, krvácení, asi 3x výjezd na pohotovost, kdy jsem myslela, že už jsem potratila... No v nemocnici mě musej milovat 😀 😀 Před chvíli tu zazvonila sousedka, že si zapomněla klíče a nedostane se do domu a já ji chudinku seřvala, jak jsem dneska nervózní (no aspoň nemusela zvonit 15x, že jo) 😲

kixi
15. pro 2011

@leeena_4 jj nebudeme jine 😀

safea7
15. pro 2011

@lenka5731 Já se taky pořád omlouvám,že jsem tak podražděná,ale víme jak to je,nechcem to zažít znovu,měli bychom víc věřit ,že Štěstí je při Nás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jahudka80
15. pro 2011

@lenka5731 😀 těhotná nejsem a prášky na nervy bych potřebovala taky 😀

kixi
15. pro 2011

tak z totalniho vycerpani se stalo totalni nabiti energii 😀 jsem taky zrala na psychouse, smeju se a nevim proc 😀

maximka33
15. pro 2011

@vanilka31 já bych to nevydržela a koupila další testy 😉

maximka33
15. pro 2011

@lenka5731 Leni, snad to bude dobré. já měla to roztahování dělohy, jak píše Jahůdka, kolem 8tt. ale u druhého nic... každý to může být jinak. kéž by to byla jen ta děloha, to je přirozenost.

lichtakova
15. pro 2011

Máme dva přírůstky????????
moc moc gratuluju, držím pěsti a snad se to tady zase trochu rozjede 🙂

lenka5731
15. pro 2011

@maximka33 to roztahování dělohy je úplně jiný typ bolesti, stejně jako třeba ty vazy okolo dělohy. tohle je vyloženě jako by ve mě někdo rýpal vidličkou, na jednom místě, asi to bude k tomu hematomu 😒 já blbec jsem včera holce o metr posunula tabuli na malování (dala si ji před televizi), a od té doby toto 😖 no ale dnes nikam nakonec nejedeme, nemám absolutně "náladu".

leeena_4
15. pro 2011

@lenka5731 no, mě roztahování dělohy bolelo přesně tak, jako by mi tam někdo zajel nožem! a bolelo mě to "celé" mé těhotenstí tzn do 14tt

leeena_4
15. pro 2011

@lenka5731 kdyby to byl náhodou zánět, musela bys mít hodně zvýšenou teplotu, nebo horečku, se zkus změřit 😉

lenka5731
15. pro 2011

@leeena_4 já jsem si roztahování dělohy představovala úplně jinak, taková plošná bolest - měla jsem to ve všech třech těhotenstvích takhle nějak na začátku. 🙂

zánět to asi nebude, spíš by to mohlo být z nasrání 😀 dnes opravdu nejsem ve své kůži, chudák muž, až dorazí. 😎 😀

leeena_4
15. pro 2011

@lenka5731 no já z toho byla vyděšená taky. Navíc jsem to třeba měla tak jednou za týden dva dny. Myslela jsem si, že tam muselo něco rupnout.

lenka5731
15. pro 2011

já tu furt šmejdím na netu a hledám někoho na úklid (a nákup a vaření), ale k tomu definifivnímu kroku se nějak nemůžu dokopat: abych někoho zavolala a ukazovala mu náš bordel. nebo mám z okolí vytipované 2 lidi, co by nabídku přivýdělku myslím přivítali, ale nejsem schopná jim zavolat a navrhnout jim to. 😕 navíc je už blbá doba, takhle těsně před vánocemi na nás bude určitě někdo zvědavý.

vanilka31
15. pro 2011

@maximka33 Dnes jsem koupila další testy, ale nakonec je snad ani nezkusím.. zítra ráno jdu na krev, tak to pak už bude sichr.

safea7
15. pro 2011

Holky,je to děs.Já tu kvůli té chřipajzně ležim v ložnici už dva dny a hrozně závidím Martinovi,jak si to užívá s dětmi,nejdříve hráli člobrdo a teď kostky a hlaholej u toho jak blázni 😉 Ale na druhou stranu klíďo tu budu ležet ještě několik měsíců,když si to mimísek bude přát 😉 Jo a pořád tady na mě střídavě ťukaj a hlásí jak jsou na tom 😀 Akorát nevím,jak by se s tím popral Martin, kdybych tu musela být dýl než je nutný,protože co jsem zanorovaná je zmatenej jak lesní včela,pořád fňuká,že je se mnou rád a že už nechce bejt v obejváku sám.A včera když jsme se poprvé za dva roky k sobě v noci nepřitulili,tak pořád řikal,já takhle neusnu a opravdu usínal skoro hodinu,pořád něco mumlal 😀 Je to prostě moje třetí mimčo,takže to mám vlastně čtyři děti že jo? ! 😝 😀

barbarucha
15. pro 2011

@lenka5731 Já bych si pozvala někoho, kdo není úplnej soused a moc mě nezná, pak bych doufala, že nezná ani moje známé, že se ten bordel u nás doma nerozkecá 😀 Zkus nějaké studenty, ti mají do kapsy hluboko. Taky jsem takhle chodívala uklízet, díky bohu, že je to za mnou 🙂 😎

jahudka80
15. pro 2011

@lenka5731 😀 😀 😀 já Ti přijedu uklidit 😀 😀 😀 . No i já bych to tady potřebovala vygruntovat, ležet jako ty nemusím, ale nějak se mi nechce a když uklidím tak tady udělají zas bordel 😠 uklidím a druhej den ráno zas můžu tahat vysavač a začít znova. Manžel říká neuklízej Ježíšek se nerodil ve chlívě tomu bordel nevadí 😀 vtipálek