Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

barbarucha
3. led 2012

@jane84 A jak se daří tobě?

barbarucha
3. led 2012

@jahudka80 Kolik jste měli prohlídek? A byli jste u toho i vy nebo jen makléř s klientem? Můžu ti dát nějaké tipy, dělala jsem dřív makléřku 🙂

lorreine
3. led 2012

@barbarucha
@jane84 Holky, tak ak chcete,mozete ma tiez prehodit do hornej tabulky. Myslim, ze test som si robila 11.12. Ja len som stale strasne opatrna, aby sa nedaj Boze nieco nestalo...A herbie asi teiz chce este chvilu udrzat tajomstvo. Tirz sa mi zda, ze uz ms nedostala 🙂

safea7
3. led 2012

@hanysek.hanysek Zlatíčko,já bych přeci jen počkala,ale myslím,že půl roku by stačilo 😉 🙂

lenka5731
3. led 2012

Ahoj holky,
jsem zpět z NT a podle UTZ je nález naprosto normální, miminko je o 2 dny starší, takže 12+3, TP podle UTZ 14.7. 🙂 Krev bude za týden. Uf 🙂 Děkuji za držení palců. Jinak hematom tam stále je, ale za měsíc a půl se zmenšil o polovinu, teď je zhruba 3x2x1 cm.

Měli jsme trochu infarktové ráno, neslyšeli jsme budík, já jsem se vzbudila v 7:31 a v 8:00 jsme měli být v gennetu ve vedlejším městě 🙂) Ale zvládli jsme to, zpoždění jsme měli jen 12 minut, dcera pochopitelně jela s námi, do školky jsme ji dát nestihli.

safea7
3. led 2012

@jahudka80 Je to pech,není divu,že už z toho máš nervy v kýblu 😠 Jako by si toho clověk zažil málo 😠 Držím pěsti ať se tý hrůzy co nejdřív zbavíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

safea7
3. led 2012

@lenka5731 Jéééééééééééééééééééé uplně si mi vykouzlila úsměv na tváři,jsem hrozně ráda,že je to šikulka bojovník mimísek 😀 Nadále ti budu držet pěstičky,stejně jako sobě i ostatním těhulinkám i snažulinkám 😉

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 😵 😵 😵 😵 to je krásná zpráva, já to věděla, ale i tak jsi mi udělala radost! A umím si naprosto živě představit, jak jsi se cítila. Máš to za sebou, gratuluju a trošku závidím 😉

lenka5731
3. led 2012

@sem
@jane84

holky, kdo teď bude dělat tu tabulku? taky mě šoupněte nahoru, ať tam teda nestraším 🙂

lenka5731 (31 let, UPT 9/2011, Femibion+bioaktivní folic+gingo biloba)...............7.11.2011 //

lenka5731
3. led 2012

@safea7
@leeena_4
holky dík. nejvtipnější na tom je to, že teď brečím mnohem víc než minule 🙂)))

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 😀 😀 😀 😀 😀

lenka5731
3. led 2012

Hm, tak teď jsem byla na WC a spousta čerstvé krve - té světlé. To člověk nemůže mít chvilku klid. ☹ Takže asi večer pojedeme na pohotovost a teď jdu ležet.

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 to bude jen podrážděná ta cysta tím utz 😉 neboj se a raduj se.

safea7
3. led 2012

@lenka5731 Plně tě chápu,já byla včera z toho nejdřív v rozpacích a až pak jsem se teprve začala pripitoměle culit 😅 Jinak jsem ráda,že se sestěhujem všechny pomalu nahoru,ještě víc nás to semkne a holkám z dolní dáme víc naděje,jako tenkrát holky z horní nám 😉

lenka5731
3. led 2012

@leeena_4 myslíš cystu na vaječníku? jak tam byla dcera, tak nebyl pořádně klid a na tu cystu jsem se neptala, doktorka nic neříkala. ale je fakt, že to břicho mi masírovala pořádně, prďous se vůbec nechtěl ukazovat.

aby to náhodou nebylo moc jednoduché 😖 🙂

safea7
3. led 2012

@lenka5731 Je to určo podrážděné,nic víc oparuj se Beru a hodně hajej,já skoro nedělám nic jiného,potřebujem odpočinek,ten posílí nejen nás,ale je moc důležitý i pro naše mimíska 🙂

lenka5731
3. led 2012

@safea7 já už nemůžu víc ležet, poslední měsíc a půl se z noční košile převlíkám jen když jdu k doktorovi 🙂 já nedělám vůbec nic - ne skoro 🙂

lenka5731
3. led 2012

já už se těším, až budou pohyby, tohle je fakt o nervy.

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 no já myslela ten hematom, blbě jsem se vyjádřila. Já si právě pamatuju, že mi taky dost tlačili tím utz, takže to fakt bude tohle 😉

safea7
3. led 2012

@lenka5731 to je dobře já taky a rodinka šlape jak nikdy a moc je to baví kvůli mimísku prý zvládnou vše 😉 ,můj se naučil i první omáčku 😀

lenka5731
3. led 2012

@leeena_4 no z toho hematomu by měla jít jen tmavá. tohle byla světlá a ne málo.

lenka5731
3. led 2012

@safea7 jenže ty už máš větší děti, u nás to teda není ideální (co se týče toho chodu rodiny) 🙂 muž přišel včera z práce v 19 hodin a večer tu ještě pro jednu firmu sestavoval počítač.

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 tak můžeš tam mít tu cystu, každopádně myslím, že to je tím podrážděním.

lenka5731
3. led 2012

@leeena_4 já si to myslím taky, ale klidná teda nejsem (opět). na tu pohotovost asi raději večer pojedem. co myslíte?

safea7
3. led 2012

@lenka5731 To je pravda to mi nedošlo ☹ a co rodina a kamarádky,nemohl by ti někdo s malou trochu vypomoct???

safea7
3. led 2012

@lenka5731 já bych taky jela Beru 🙄

lenka5731
3. led 2012

@safea7 samozřejmě, že pomáhají, jinak by to nešlo absolutně.

safea7
3. led 2012

@lenka5731 Tak to je super,potřebuješ to víc než kdy jindy!Opatruj se mocinky moc 🙂

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 já bych raději jela zbytečně, než něco zanedbat 😉 Ono tě to trochu uklidní 😉. Uvidíš, jak to bude ještě pokračovat 😉.

jahudka80
3. led 2012

@barbarucha prohlídek 3, každej rok máme jedny zájemce, 2 tedy byli vážní , jedněm nedali půjčku a druhý zas měli hotové peníze ale nějak se spolu hádali a pak to nakonec nekoupili, chjo ☹
@lenka5731 holka přeji moc štěstí potřebuješ ho opravdu mocinky, myslíme na Tebe 😉
@safea7 ☹ děkuji jsem z toho fakt zdracená, kor když kolem nás se prodali už 3 byty a my nic do prd.... rozdíl 150tis. a ten jejich 35let starej a my ho máme po rekonstrukci ach jo proč proč....mám po náladě a nic mě nebaví, babička má radost (protože se bojí že se jí někam odstěhujem daleko.... (7km není daleko) a já tedy radost nemám protože nás čeká drsnej rok 😠