• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@jahudka80 Já bych se odstěhovala do toho 2+1, cos psala, že bude mít příbuzný k pronájmu. Prázdný a vymalovaný byt se MNOHEM lépe prodává. Klient si hned může představovat, kam si co dá a jak se tam zařídí, kdežto, když je byt obydlený, cítí se trochu jako vetřelec, prostě, tak, jak se cítíš, když přijdeš domů k někomu cizímu a radši řeknou, že se jim to líbí a pak rychle vypadnou a nic z toho není. Prostě v tom bytě někdo bydlí už to je nějak zařízené, jsou tam různé věci, barvy a vůně, a ten kupující může mít úplně jiný vkus nebo má prostě nezřetelný pocit, že se tam s těma svýma představama "nevejde" a i když to není logické, vznikne z toho takový ten pocit "to není ono". Nejdůležitější pro kupující u toho rozhodování je právě ta první emoce, která vzniká dost často na základě věcí, které v tom bytě později vůbec nebudou. No a když přijde do prázdného bytu, čerstvě vymalovaného nějakou světlou barvou, kde jsou třeba jen záclony a koberce nebo prostě čistá podlaha, voní to tam čistotou a novotou, tak to na něj nejlíp působí, a je mnohem větší pravděpodobnost, že to koupí. Tohle by vám ale měla radit makléřka :slight_smile: Protože pokud se prodávají byty kolem vás za stejnou cenu, tak je někde chyba.
3. led 2012 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka5731 Gratuluju k dobrému NT a šupky zase do pelechu s knížkou a dobrou náladou!
3. led 2012 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarucha no odstěhovat se můžem ale tedy nevím kdo to tady bude platit ... hypotéku platit musíme + náklady bytu udržovací by byli cca (4tis. ) a pak bychom platili ještě tu 2+1 a na to tedy opravdu nemáme :frowning2:
3. led 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 No to si musíš spočítat, jestli je horší platit třeba půl roku nájem v dalším 2+1 nebo pak muset jít třeba o 100.000,- s cenou bytu dolů, protože se neprodává, taky když se dřív prodá, tak dřív splatíte tu hypnu ne? Nebo já nevím jak to máte :slight_smile: Prostě to není nikdy jednoznačný, co je lepší a chce to vždycky promyslet. Třeba by šlo se se strýcem dohodnout, že mu nájem splatíte jednorázově ve chvíli, kdy se byt prodá, aby vás to teď nebrzdilo? :sunglasses:
3. led 2012 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarucha :slight_smile: jsi hodná, že se mi snažíš poradit. Ale my jsme s manželem probrali už všechny varianty a vždy dojdem k jednomu závěru, že nemůžem nic jen čekat. " neřešit to co nemá řešení" ale nejde to každý měsíc mi to připomene stav účtu a zůstatek a říkám si že prostě takhle dál žít nechci co nechci ani nemůžu, člověk nechce žít v luxusu, ale musím poplatit složenky a budu muset platit od podzimu školku, koupit boty....psala jsem RK že bychom to pronajali, ale tu cenu co za to chci tak je prý taky moc. A riskovat, že tady budou lidi co to přestanou platit... celkově už jsme šli z cenou o 250tis. dolu...a už o víc nemůžem. V tuhle chvíli nevím co bude...Loni jsem v tuhle chvíli brečela že jsme přišli o mimi a říkali jsme si že to asi odložíme protože ne začátku roku snížili manželovi plat a my jsme si řekli no asi bychom to neutáhli. Tak pujdu hold na rok do práce a pak... no a měli jsme jen jediný sexík ještě mimo ovulaci 8DC ...no a otěhotněla jsem. Celej rok se jako debil snažím miluji se v plodných dnech a 9měs. nic pak jeden sexík a když už jsme si zpočítali že to rači odsunem tak to vyšlo. Letos tu koukám na tu mou 4měs.berušku a říkám si co jsem to provedla drobečku můj malej. Vše se zdražilo plat snížil a člověk neví co dál... a čeká v našem případě asi na zázrak......
3. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 beru já mám někdy pocit,že život nás pořád nějak trénuje asi abychom nezakrněli nebo co :angry: Musíme věřit za každou cenu,že bude zas líp!!!!!!!!!! :slight_smile:
3. led 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safea7 :cry: snad jo, teď tomu nevěřím ... je to jen a jen horší
3. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Jani zatim me zitra napis na 35 DC prosim, spinim docela dost,ale je to do hneda tak to za ms nemuzu povazovat asi :(
3. led 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat,můj mi koupil dvě balená Nestea(zelený čaj s citronem a také zelený čaj s jahodou a aloe)Myslíte že ho teď můžu pít???Piju normílně tak litr a půl denně.
3. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krvácím pořád hodně, jak MS a bolí mě břicho, takže až chlap přijde, tak pojedem do nemocnice. Rovnou si vezmu noční košili a vložky, kdyby si mě tam z jakéhokoliv důvodu chtěli nechat. Tak jsem se dnes radovala asi dvě hodiny a teď zas nervy.
3. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safea7 a proč bys to jako nemohla pít? :slight_smile:)) jasně že můžeš. to nemá s čajem stejně nic společného, to je jen sladká limonáda. (silný poctivý sypaný čaj v takovém množství by asi nebyl to pravé)
3. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Taky si to myslím,ale nechtěla jsem nic pokazit víš :slight_smile: Děkuju a je ti líp???
3. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 promiň přehlídla jsem to,moc na tebe myslím a držím ti vše co mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. led 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 kdy přijede manža, jeď co nejdříve. Myslím na Tebe. :slight_smile:
3. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 držím pěsti!
3. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 To bude dobrý. Trochu tě rozvrtali na tom UTZ. Tak tělo reaguje.
3. led 2012 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijde dřív, ale nevím kdy přesně. teď mi vložka na noc vydržela asi dvacet minut. :frowning2: to si mě tam nechaj v lepším případě zase na kapačku.
3. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarucha no nevím, už je to čtvrtá vložka a jedna pokapaná podlaha. to fakt není trochu :frowning2:(
3. led 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 kruciž a kdy přijde manžel? už jsi takhle hodně krvácela? On ten utz je fakt docela maso, mě to i bolelo. Bude to v pořádku :wink:. Ale taky bych stresovala.
3. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 jé promiň, už jsi odpověděla já si nevšimla, manžel přijde co nejdřív, aspoň tak :wink:
3. led 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 naprostý souhlas s @barbarucha - prázdný byt se bude prodávat lépe :wink:
3. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Takže v první řadě držím moc moc pěstičky lenka5731 . Věřím že to dobře dopadne, že je to jen podrážděné... No a za druhé-včera mi teda pan doktor potvrdil těhotenství :slight_smile: (5t.t.) ale ještě budeme čekat na srdíčko...a pak ještě 9 měsíců. Držte prosím pěstičky a já držím taky všem ostatním.... :slight_smile:
3. led 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co nevidet se k vam pridam holky, na 90 procent jsem potratila minulou stredu. Ziju v UK takze me poslali potratit domu prirodne. Ve ctvrtek mam kontrolni ultrazvuk, jen se modlim, aby to odeslo vsechno a ja nemusela na cisteni.

@lenka5731 Urcite to bude po tom utz, miminko bude ok, takhle rychle by se to nesemlelo, kdyz jeste rano bylo vsechno ok a zacalo to brzy po tom utz.
3. led 2012 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zandi78 Neboj není tu nikdo kdo by si navzájem ty pěstičky nedržel :slight_smile:
3. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Vítám tě v naší smutné diskuzi. Co se vlastně stalo, že říkáš, že na 90%? A v kolikátém týdnu jsi byla? Holky tu mají hodně zkušeností, takže se neboj na cokoli zeptat. Držím palce, ať už je teď všechno jen lepší.
3. led 2012 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarucha No, vsechno slo az moc dobre, otehotnela jsem hned na prvni pokus. V 6 + 0 jsem byla na kontrolu, vsechno bylo kde melo byt, srdicko krasne bilo. A den po Vanocich jsem zacala spinit, pak se to zacalo zhorsovat, tak jsme supem sli na pohotovost, tam mi odebrali krev a moc a vypsali zadanku na ranni ultrazvuk. A tam jsme se dozvedeli, ze miminko se nema moc dobre, srdicko bilo pomalu a s prestavkama, to jsem byla 7 + 4, takze nam pani doktorka rekla, ze to nevypada dobre, ze mam cekat hodne krve a velke bolesti. A taky ze jsem se jich jeste ten vecer dockala. :unamused:
3. led 2012 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z nemocnice. Prďous nám krásně mával, doktor říkal, že to je krev z toho hematomu. Krvácím fakt dost. Poslal mě domů, ať ležím, že prý tam mi nijak nepomůžou (prý i ta kapačka je mi k ničemu) a ascorutin můžu brát doma. Tak jdu pokračovat v tom, co dělám posledních 6 týdnů (ležet).
3. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 Jsem šťastná za tebe beru,tak hajat,já ještě skoro nepřestala :wink:
3. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 teď jsi mne fakt vystrašila než jsem se dostala k tomu dobrému konci, tak ať se mrňousek hezky drží :wink:

@aluskaasimon to je moc smutné. :frowning2:
3. led 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Leni, musela jsem napsat, že se mi to líbí, protože to asi není tak hrozné když krvácí ten hematom. snad to bude dobré. prima,že můžeš být doma.!
@aluskaasimon vítej u nás, další ztracená dušička, to je mi strašně líto :pensive:
@zandi78 tak super, budu držet palečky dál!
3. led 2012 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek