Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

barbarucha
3. led 2012

@jahudka80 Já bych se odstěhovala do toho 2+1, cos psala, že bude mít příbuzný k pronájmu. Prázdný a vymalovaný byt se MNOHEM lépe prodává. Klient si hned může představovat, kam si co dá a jak se tam zařídí, kdežto, když je byt obydlený, cítí se trochu jako vetřelec, prostě, tak, jak se cítíš, když přijdeš domů k někomu cizímu a radši řeknou, že se jim to líbí a pak rychle vypadnou a nic z toho není. Prostě v tom bytě někdo bydlí už to je nějak zařízené, jsou tam různé věci, barvy a vůně, a ten kupující může mít úplně jiný vkus nebo má prostě nezřetelný pocit, že se tam s těma svýma představama "nevejde" a i když to není logické, vznikne z toho takový ten pocit "to není ono". Nejdůležitější pro kupující u toho rozhodování je právě ta první emoce, která vzniká dost často na základě věcí, které v tom bytě později vůbec nebudou. No a když přijde do prázdného bytu, čerstvě vymalovaného nějakou světlou barvou, kde jsou třeba jen záclony a koberce nebo prostě čistá podlaha, voní to tam čistotou a novotou, tak to na něj nejlíp působí, a je mnohem větší pravděpodobnost, že to koupí. Tohle by vám ale měla radit makléřka 🙂 Protože pokud se prodávají byty kolem vás za stejnou cenu, tak je někde chyba.

barbarucha
3. led 2012

@lenka5731 Gratuluju k dobrému NT a šupky zase do pelechu s knížkou a dobrou náladou!

jahudka80
3. led 2012

@barbarucha no odstěhovat se můžem ale tedy nevím kdo to tady bude platit ... hypotéku platit musíme + náklady bytu udržovací by byli cca (4tis. ) a pak bychom platili ještě tu 2+1 a na to tedy opravdu nemáme ☹

barbarucha
3. led 2012

@jahudka80 No to si musíš spočítat, jestli je horší platit třeba půl roku nájem v dalším 2+1 nebo pak muset jít třeba o 100.000,- s cenou bytu dolů, protože se neprodává, taky když se dřív prodá, tak dřív splatíte tu hypnu ne? Nebo já nevím jak to máte 🙂 Prostě to není nikdy jednoznačný, co je lepší a chce to vždycky promyslet. Třeba by šlo se se strýcem dohodnout, že mu nájem splatíte jednorázově ve chvíli, kdy se byt prodá, aby vás to teď nebrzdilo? 😎

jahudka80
3. led 2012

@barbarucha 🙂 jsi hodná, že se mi snažíš poradit. Ale my jsme s manželem probrali už všechny varianty a vždy dojdem k jednomu závěru, že nemůžem nic jen čekat. " neřešit to co nemá řešení" ale nejde to každý měsíc mi to připomene stav účtu a zůstatek a říkám si že prostě takhle dál žít nechci co nechci ani nemůžu, člověk nechce žít v luxusu, ale musím poplatit složenky a budu muset platit od podzimu školku, koupit boty....psala jsem RK že bychom to pronajali, ale tu cenu co za to chci tak je prý taky moc. A riskovat, že tady budou lidi co to přestanou platit... celkově už jsme šli z cenou o 250tis. dolu...a už o víc nemůžem. V tuhle chvíli nevím co bude...Loni jsem v tuhle chvíli brečela že jsme přišli o mimi a říkali jsme si že to asi odložíme protože ne začátku roku snížili manželovi plat a my jsme si řekli no asi bychom to neutáhli. Tak pujdu hold na rok do práce a pak... no a měli jsme jen jediný sexík ještě mimo ovulaci 8DC ...no a otěhotněla jsem. Celej rok se jako debil snažím miluji se v plodných dnech a 9měs. nic pak jeden sexík a když už jsme si zpočítali že to rači odsunem tak to vyšlo. Letos tu koukám na tu mou 4měs.berušku a říkám si co jsem to provedla drobečku můj malej. Vše se zdražilo plat snížil a člověk neví co dál... a čeká v našem případě asi na zázrak......

safea7
3. led 2012

@jahudka80 beru já mám někdy pocit,že život nás pořád nějak trénuje asi abychom nezakrněli nebo co 😠 Musíme věřit za každou cenu,že bude zas líp!!!!!!!!!! 🙂

jahudka80
3. led 2012

@safea7 😢 snad jo, teď tomu nevěřím ... je to jen a jen horší

kixi
3. led 2012

@jane84 Jani zatim me zitra napis na 35 DC prosim, spinim docela dost,ale je to do hneda tak to za ms nemuzu povazovat asi :(

safea7
3. led 2012

Holky chci se zeptat,můj mi koupil dvě balená Nestea(zelený čaj s citronem a také zelený čaj s jahodou a aloe)Myslíte že ho teď můžu pít???Piju normílně tak litr a půl denně.

lenka5731
3. led 2012

Krvácím pořád hodně, jak MS a bolí mě břicho, takže až chlap přijde, tak pojedem do nemocnice. Rovnou si vezmu noční košili a vložky, kdyby si mě tam z jakéhokoliv důvodu chtěli nechat. Tak jsem se dnes radovala asi dvě hodiny a teď zas nervy.

lenka5731
3. led 2012

@safea7 a proč bys to jako nemohla pít? 🙂)) jasně že můžeš. to nemá s čajem stejně nic společného, to je jen sladká limonáda. (silný poctivý sypaný čaj v takovém množství by asi nebyl to pravé)

safea7
3. led 2012

@lenka5731 Taky si to myslím,ale nechtěla jsem nic pokazit víš 🙂 Děkuju a je ti líp???

safea7
3. led 2012

@lenka5731 promiň přehlídla jsem to,moc na tebe myslím a držím ti vše co mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jahudka80
3. led 2012

@lenka5731 kdy přijede manža, jeď co nejdříve. Myslím na Tebe. 🙂

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 držím pěsti!

barbarucha
3. led 2012

@lenka5731 To bude dobrý. Trochu tě rozvrtali na tom UTZ. Tak tělo reaguje.

lenka5731
3. led 2012

přijde dřív, ale nevím kdy přesně. teď mi vložka na noc vydržela asi dvacet minut. ☹ to si mě tam nechaj v lepším případě zase na kapačku.

lenka5731
3. led 2012

@barbarucha no nevím, už je to čtvrtá vložka a jedna pokapaná podlaha. to fakt není trochu ☹(

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 kruciž a kdy přijde manžel? už jsi takhle hodně krvácela? On ten utz je fakt docela maso, mě to i bolelo. Bude to v pořádku 😉. Ale taky bych stresovala.

leeena_4
3. led 2012

@lenka5731 jé promiň, už jsi odpověděla já si nevšimla, manžel přijde co nejdřív, aspoň tak 😉

leeena_4
3. led 2012

@jahudka80 naprostý souhlas s @barbarucha - prázdný byt se bude prodávat lépe 😉

zandi78
3. led 2012

Ahoj holky. Takže v první řadě držím moc moc pěstičky lenka5731 . Věřím že to dobře dopadne, že je to jen podrážděné... No a za druhé-včera mi teda pan doktor potvrdil těhotenství 🙂 (5t.t.) ale ještě budeme čekat na srdíčko...a pak ještě 9 měsíců. Držte prosím pěstičky a já držím taky všem ostatním.... 🙂

aluskaasimon
3. led 2012

Co nevidet se k vam pridam holky, na 90 procent jsem potratila minulou stredu. Ziju v UK takze me poslali potratit domu prirodne. Ve ctvrtek mam kontrolni ultrazvuk, jen se modlim, aby to odeslo vsechno a ja nemusela na cisteni.

@lenka5731 Urcite to bude po tom utz, miminko bude ok, takhle rychle by se to nesemlelo, kdyz jeste rano bylo vsechno ok a zacalo to brzy po tom utz.

safea7
3. led 2012

@zandi78 Neboj není tu nikdo kdo by si navzájem ty pěstičky nedržel 🙂

barbarucha
3. led 2012

@aluskaasimon Vítám tě v naší smutné diskuzi. Co se vlastně stalo, že říkáš, že na 90%? A v kolikátém týdnu jsi byla? Holky tu mají hodně zkušeností, takže se neboj na cokoli zeptat. Držím palce, ať už je teď všechno jen lepší.

aluskaasimon
3. led 2012

@barbarucha No, vsechno slo az moc dobre, otehotnela jsem hned na prvni pokus. V 6 + 0 jsem byla na kontrolu, vsechno bylo kde melo byt, srdicko krasne bilo. A den po Vanocich jsem zacala spinit, pak se to zacalo zhorsovat, tak jsme supem sli na pohotovost, tam mi odebrali krev a moc a vypsali zadanku na ranni ultrazvuk. A tam jsme se dozvedeli, ze miminko se nema moc dobre, srdicko bilo pomalu a s prestavkama, to jsem byla 7 + 4, takze nam pani doktorka rekla, ze to nevypada dobre, ze mam cekat hodne krve a velke bolesti. A taky ze jsem se jich jeste ten vecer dockala. 😒

lenka5731
3. led 2012

Tak jsem zpět z nemocnice. Prďous nám krásně mával, doktor říkal, že to je krev z toho hematomu. Krvácím fakt dost. Poslal mě domů, ať ležím, že prý tam mi nijak nepomůžou (prý i ta kapačka je mi k ničemu) a ascorutin můžu brát doma. Tak jdu pokračovat v tom, co dělám posledních 6 týdnů (ležet).

safea7
3. led 2012

@lenka5731 Jsem šťastná za tebe beru,tak hajat,já ještě skoro nepřestala 😉

sem
3. led 2012

@lenka5731 teď jsi mne fakt vystrašila než jsem se dostala k tomu dobrému konci, tak ať se mrňousek hezky drží 😉

@aluskaasimon to je moc smutné. ☹

maximka33
3. led 2012

@lenka5731 Leni, musela jsem napsat, že se mi to líbí, protože to asi není tak hrozné když krvácí ten hematom. snad to bude dobré. prima,že můžeš být doma.!
@aluskaasimon vítej u nás, další ztracená dušička, to je mi strašně líto 😔
@zandi78 tak super, budu držet palečky dál!