Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

safea7
3. led 2012

@martinakl Tak podle mě to teda vypadá skvěle 😉

lorreine
3. led 2012

@martinakl Teda mne to pripada, ze to sili pekne. Mimodelozni to snad nebude, drzim palce

martasl
3. led 2012

martinakl-no to není žádná slabá čárka,ale pořádná čára.gratuluju.a nevím teda,proč tě napadlo mimoděložní??neboj,bude to ok.doufám,že tě budou další holky s // následovat.konec roku a začátek vypadá slibně.

maximka33
3. led 2012

@martinakl tak asi bude nejlepší, když zajdeš na gyndu ne? nevím, odkdy se to dá zjistit. ale čím dřív, tím líp. a je vidět, že zesiluje!!!!

maximka33
3. led 2012

@aluskaasimon tak já zase nezvracela ani u jednoho a nepotratila jsem. my to tak máme v rodině, že netrpíme v těhu na zvracení.

lenka5731
3. led 2012

@martinakl vzdyt sili ukazkove 🙂

martinakl
3. led 2012

@maximka33 Minule jsem taky byla u Dr a z v 8t. A kdyz jsem mela mimodelozni, tak UZ byl k nicemu, pac v deloze byla dutinka, protoze to byly dvojcata.. Ale taky jsem dost krvbacela od samyho zacatku. Takze dokud nekrvacim a do terminu, kdy me sam podle sveho uvazeni objedna, tam nepachnu 🙂 Jedine, kdyby carky fakt uz nesilily, ale podle toho odpoledniho testu myslim, ze to bude ok 🙂

lenka5731
3. led 2012

@aluskaasimon to je nesmysl 🙂 s dcerou mi nebylo skoro nic, nezvracela jsem ani jednou, a je ok.

maximka33
3. led 2012

@martinakl tak jo! ale v sedmým by už mohlo být vidět srdíčko, to je za týden a kousek že?

maximka33
3. led 2012

@martinakl a chceš jít už "nahoru"?

maximka33
3. led 2012

děvčátka, mám fakt radost, jak se potvrdila ta moje "věštba", že od prosince bude líp 🙂 já jsem 34. den a zatím se nic nechystá. no podle pozdější ovulace to čekám až v neděli nebo vůbec 😀

lenka5731
3. led 2012

@martinakl taky myslim, ze to bude ok 🙂

martinakl
3. led 2012

@maximka33 Jj. Ted jsem na konci 5t. No zitra tam zavolam a uvidim, na kdy me objedna.. Ale myslim, ze minule fakt automaticky rekl, ze prvni prohlidku dela cca v 8t. To uz by melo byt srdicko urcite 🙂 Pokud bych chtela, tak me urcite vezme driv, ale necham to na nem asi..

maximka33
3. led 2012

@lenka5731 Leni, Aluška se spíš ptala na opak, komu bylo špatně a stejně potratil. tu pranostiku o zvracení jsem slyšela taky, ale potvrzené to není.

martinakl
3. led 2012

@maximka33 Klido me soupnete nahoru 🙂 Jak uz jsem rikala vcera, ja na nejake "zakrikavani" neverim 🙂 Bud to dopadne nebo ne a absolutne to nesouvisi s tim, jestli zustanu dole nebo nahore, ze 🙂

maximka33
3. led 2012

@cuddle co ty? koukám, že nahoře jsou samé těhule a herbie 🙂 a pak už já!!!!

maximka33
3. led 2012

@martinakl a už si to zasloužíš, je to hrozně pozitivní, že se teď tak začalo dařit!!

lenka5731
3. led 2012

@maximka33 aha, ale rekla bych, ze to plati oboustranne 🙂 o tom jsem jen cetla v diskusi, ze zvracely a potratily. To je individualni jako se vsim.

martinakl
3. led 2012

@maximka33 To teda.. Ted hlavne, aby to vsem taky dobre dopadlo! A tobe drzim palce, at se k nam co nejdriv pridas 😉

janiczka2011
3. led 2012

Ahoj v novem roce, zdravim s Egypta a posilam slunicko 🙂 tak jsem byla u dr. a krvacim po styku proto, jelikoz mam zanet cipku. Docela se mi ulevilo z tech vsech moznosti co byly na tapete 🙂 Tak zkusime prelecit a uvidime, kazdopadne nase snazeni se o mimco by bez odhaleni tohohle problemu zrejme vychazelo porad naplano 😝

mircisek
3. led 2012

@lenka5731 Já než jsem to dočetla až do návštěvy na pohotovosti, tak jsem z Tebe málem dostala infarkt. Mimísek bude v pořádku. Teď už je tak velkej, že ho nějakej hematom nevyplaví. 😉
@martinakl Supeeeeer!!! Krásný čárečky. Další kdo zdolal první metu. 😵
@aluskaasimon Vítám Tě mezi námi. Ach jo, další smutná dušička. Mně u prvního špatně nebylo a dobrý, u druhýho těhotenství mi bylo blbě a blbý. Ono je to způsobený nějakýma hormonálníma změnama v těle (myslím, že @jane84 to bude vědět) nebo něčím takovým a někdo to prostě neustojí a je mu zle a zle. Jakýsi ukazatel může být, ale dost chabý.
Těhulinky, držte se. Je to teď úplná smršť. A ostatní se honem přidejte. Ať už ta zatracená spodní tabulka úplně zmizí. @maximka33 je skoro vědma. 🙂 Tak Ti přeju ať se brzy přidáš. 😵

martinakl
3. led 2012

Holky nemuzu uverit, ze to moje tuseni cca pred tydnem bylo pravdive 🙂 ja uz jsem si zacinala myslet, ze jsem blazen 😀

barbarucha
3. led 2012

@martinakl Marti,
mimoděložní se z testu nedá vůbec poznat. Ten test má na to příliš malou rozlišovací schopnost. Já jsem třeba měla při těhu čárky nic moc (oblíbeneé a osvědčené mamatesty) a z krve bylo hcg 330. A to ty testy mají ukazovat od 20, tak to by tam musely být čáry propálené skrz na skrz 😉 Neboj, je tam, kde má bejt. Nebo myslíš, že to jsou zase dvojčata? 😎

martinakl
3. led 2012

@barbarucha Jeee dvojcata, na to jsem jeste ani nepomyslela 😀 Ale nedivila bych se.... 🙂 No uvdime.

maximka33
3. led 2012

@janiczka2011 tak zdravíme do Egypta, tam musí být pěkně.tak ať načerpáš dost sil na další snažení a hlavně ať se tam oba dáte správně dohromady 😉

kixi
4. led 2012

@jane84 Ahoj Jani, taky jsem z toho zmatena...radeji testni, za to nic nedas, pro svuj klid...me dneska rano probudily hrozne bolesti a asi se to konecne spousti...

mpetula
4. led 2012

@jane84 Ahoj Jani, až budeš dělat tabulku, tak prosím o změnu na 26 let 😠 🙂 Děkuji

lenka5731
4. led 2012

@kixi škoda, že to s tím naším tělem všechno nemůže probíhat předvídatelně a hladce, co? 😒 hned bych ti to svoje krvácení poslala. 😀 já stejně nevěřím tomu, že to moje bylo z hematomu, protože to bylo strašné množství, fakt jak po porodu, to už by tam ten hematom dávno nebyl. takhle si to přesně pamatuju, stála jsem chvilku v porodce ve sprše a kap - kap - kap - kap - kap ... 😕 no ale naštěstí večer to už přestalo, tak snad bude klid.

cuddle
4. led 2012

@maximka33 no ja tam jsem a budu dlouho, ale DC uprava nevim - ted je tam udaj od potratu, no pak jsem sice vysadila nejaky prasky co jsem mela na sliznici, ale to jsem jen 1 den lehce spinila, tak to snad ani jako DC brat nemuzu a samo ja bez leku MS nemam a ted jsem si rekla, ze se nicim dopovat nebudu, pockam na lazne a pak se uvidi, takze tech DC u me se nelekejte, pripadne to muze byt upraveno bez udani DC, pac je to opravdu nedulezity udaj v mem pripade

lorreine
4. led 2012

@cuddle Tiez som po potrate mala len jeden den take spinenie v dobe ocakavanej ms. A bola som u doktora, ktory mrkol na utz, ze sliznica je nizka a vyzera ako tesne po ms, takze to ako ms mam brat. Mozno to tak je aj v Tvojom pripade.