Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

marulinka
6. led 2012

@yfka30 moc gratuluji a Adriance přeji moc štěstíčka a zdravíčka 🙂

marulinka
6. led 2012

@sarykbrok i vám gratuluji a Honzíkovi taky přeji hlavně zdravíčko 🙂

leeena_4
6. led 2012

@martinakl krásně jsi si to zanalizovala a já ti to klidně podepíšu 😉

leeena_4
6. led 2012

@nesves my dva měsíce po revizi už doma zkoušeli😉

martinakl
6. led 2012

@leeena_4 On to nekdo zkousi jinde nez doma? 😀

leeena_4
6. led 2012

@maximka33 jestli jsi teprve 10 DPO, tak je jasný, že je test bílej!! Já si myslím osobně, že objektivní je to tak kolem 13 až 14DC, dřív se snažím netestovat a 10 DPO je fakt podle mě horně brzy!!! Držím pěsti 😉 Já na tom testu 13DPO měla jen slabou čárku, fakt slabou 😉 10DPO bych tam neměla nic. Vždyť kolem 9DPO se uhnízďuje a až pár dní na to tvoří HCG 😉

leeena_4
6. led 2012

@martinakl no, bohužel my v CARu 😉 doma to bylo prd platné 😀. Ale třeba na návštěvě u rodičů to taky jde 😉 a v létě i venku 😀

leeena_4
6. led 2012

@maximka33 malá statistika: na Fertility frend je více než 1000 grafů těhotných, které měly 10 DPO negativní test! 😉 je to naprosto běžné 😉

martinakl
6. led 2012

@leeena_4 No tak ten CAR je jasnej, ale kdyz jsi psala doma 🙂 Nekdo muze zkouset treba i u souseda 😀

leeena_4
6. led 2012

@martinakl to by mohlo být vzrůšo 😀, ale nesměli by být doma 😀 😉, chápu, vyznělo to vtipně 😉

paulia
6. led 2012

@nesves Ahojky,jestli můžu reagovat,já cvičila dle Mojžíšové,ale chodila jsem k terapeutce,není to jen cvičení doma.Dostali jsme 3 měsíce zákaz otěhotnění,ne sexu 😉 a opravdu hned ten první měsíc,co jsme se mohli pokoušet se zadařilo.Ale nechci tvrdit,že to bylo jen tím,ačkoliv na toto cvičení věřím.Asi zapůsobila i psychika,prostě jsem si řekla,teď nemůžeme a už jsem tak nestresovala a bylo to.
Hodně štěstí P.

barbarucha
6. led 2012

@nesves Ahoj, já cvičím mojžíšovku 3. měsíc, taky mám ještě zákaz a už mám //. Teda čárku a ducha 🙂

jane84
6. led 2012

@martinakl to jsi mě s tím snažením jinde než doma dobře pobavila.
@leeena_4 k tomu snažení venku v létě. Mám s tím skvělý zážitek. Tenkrát jsme spolu byli asi tři měsíce, sexu bylo hoooodně a jednou právě i venku na opalovačce u řeky. Nikdo tam nebyl, přišla chuť a bylo. Jen jsme nepočítali s tím, že tu řeku budou zrovna sjíždět vodáci. Tak snad si nás nevšimli, i když vidět nás bylo 😀 A až loni jsem vzala na vědomí, že je to trestné (ohrožování mravní výchovy atd)

leeena_4
6. led 2012

@jane84 😀 😀 😀 :Téda paní učitelko 😝 😀. hezký 😉.
a co tvoje křídla, pořád se chtějí roztáhnout? 😉. Doufám, že nejsem moc zvědavá 😉, ale napadlo mě to tak, když vzpomínáš na to dobré 😉

paulia
6. led 2012

@barbarucha Tak to je krásná zpráva,gratuluji.Jelikož chceme Markétce pořídit sourozence,tak se asi k tomuto cvičení po letech vrátím 🙂

barbarucha
6. led 2012

@martinakl Marti, jako analytik jsi naprostá jednička! Můžeš mi nějak statisticky vysvětlit, že jsou ty moje slabé čárky v pořádku? Je mi úplně jedno, jaký argument použiješ, uvěřím úplně všemu, jde mi jen o uklidnění 🙂

Mám bílý výtok a když cítím v pochvě nebo na gaťkách trochu vlhka, jsem úplně ztuhlá hrůzou, že to je krev. Až jsem se na sebe naštvala a řekla jsem si, že chci dítě, které chce taky mě a ne jen celé měsíce klečet, třást se hrůzou a prosit, aby se udrželo. Řekla jsem mu, "Je to na tobě!" a že jeho volbu respektuju, ať bude jakákoli, ale prostě jsem někam nahoru do vesmíru vyslala upřímnou žádost o bytost, která bude mít velkou vůli a sílu a vezme to taky trochu na sebe. celkem se mi ulevilo, uvidíme další vývoj. 😎

barbarucha
6. led 2012

@winterska Díky moc, posílám dobré myšlenky i k tobě!

jane84
6. led 2012

@leeena_4 paní učitelka si občas připadá jako puberťák, uvidím, co život přinese. Jsem zvědavá, co přinese jaro, to se mi trochu zapalují lýtka

barbarucha
6. led 2012

@maximka33 Luci, já myslím, že je fakt ještě hodně brzo. Trošku tě myšlenkově poplivám, ať je těhotenský bacil silný a nezdolný!!! Chhhhhrrrrrr, prrrrrrsssssskkkkkkk! 😉

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha podívej tady, jak to pomalu sílí a dobře to dopadlo 😉 URL: http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7631788...

leeena_4
6. led 2012

@jane84 připadáš mi taková vnitřně klidnější, jestli to můžu posoudit jen z příspěvku 😉 A skvělý přístup Jani 😉 😵 😵 😵

barbarucha
6. led 2012

@jane84 Jani, aspoň nejsi duševně zkornatělá a budeš ty mlaďochy, co je učíš dobře chápat!! 😎

barbarucha
6. led 2012

@leeena_4 Jéžiš, to je náplast na moje ustrašený srdce, díky za ten obrázek!! 🙂 Ty jsi začala testovat 4DPO? A já myslela, že když začínám 27DC, tak jsem blázen 😀

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha ne, já je pro tebe hledám ty obrázky v galerii na fertility friend 😉

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha a takhle pomalu to šlo jiné slečně, co začala taky testovat 27DC 😉 URL: http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7633958...

jane84
6. led 2012

Holky tohle vám musím napsat. Včera jsem při výuce hrůzou málem oněměla. Bereme v přírodopisu krev, imunitu a tak jsem se zmiňovala o HIV a ptala se, jak se přenáší a co brání přenosu. Kromě kondomu padly i vaginální kroužek a pilulky. Jako nechápala jsem, člověk jim pořád tyto věci vtlouká do hlavy a pak taková blbost

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha a tahle začala dokonce 25DC a 12DPO 😉
URL: http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7634205...

leeena_4
6. led 2012

@jane84 to nechápu, fakt! ale jsi skvělá, že to s nima probíráš. Bože, to s nimi nemluví rodiče???

barbarucha
6. led 2012

@leeena_4 Aha, to je skvělý, jsi moc hodná. Tady by si člověk vybral lidi do rodiny. Většinu z vás bych fakt brala všema deseti za ségry. 😵

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha 😵 😵 😵 😵 jé, ty mě snad i dojmeš 😉. Prostě znám ten strach, na který pomůžou argumenty a příběhy😉