Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
13. led 2012

@safea7 nemusíš nic nikomu vysvětlovat 😉 zvlášť ne lidem, co si do huby nevidí.
Jsem se jednou zase naštvala fakt

safea7
13. led 2012

@lorreine Jsi moc dobrý človíček a těch je vážně pomálu,já věřila,že tady se něco takového stát nemůže,ale zlo je prostě všude 😢 Ani nedokážu popsat jak mi díky ní je 😢 Ty se hlavně opatruj a užívej si krásný stav,ve kterém jsi a buďte oba zdravounkatý na milion procent 🙂

safea7
13. led 2012

@leeena_4 🙂

kixi
13. led 2012

holky na me padla zase depka...v posledni dobe se mi to cim dal casteji vraci...okolo me pribyvaji dalsi a dalsi tehule a ja to cim dal hur snasim :(

kixi
13. led 2012

@safea7 nic si z toho nedelej...na internetu se pohybuji ruzny individua a nekdo se proste jen bavi tim, ze tu pichne do nejake diskuze a pak se bavi nad tim rozruchem...ber to tak jako by sem nikdo nic takoveho nenapsal...nema to absolutne zadnou vahu...dulezity jsou ti, co se tu znaji a vi aspon neco malo o svych problemech, ktere tu resi...drz se

safea7
13. led 2012

@kixi Jsem tak ráda,že Vás mám 🙂

lorreine
13. led 2012

@safea7 Dakujem pekne, no ja som inak pekna furia. Ale rada by som bola lepsim clovekom a s vekom sa mi to celkom dari. Bola som v soku, pretoze ako napisala @leeena_4, tak k nam do diskuse holka nechodi a nevie o nas absolutne nic. Pozerala som sa, ze nesves ma 25 rokov a pravdepodobne este nema odzite. Neprajem jej nic zle, prave naopak, prajem jej aby ju nikdy nepostihlo nic zle, ale toto bola taka podpasovka, ze som tomu nemohla uverit. Uplne to vytesni z hlavicky a kasli na nu.

safea7
13. led 2012

@lorreine Máš pravdu nejdůležitější je jaké jsme my samotné a na ničem jiném nezáleží 🙂

lorreine
13. led 2012

@kixi Verim Ti, tiez som to takto prezivala. A cim viac tehuli, tym to bolo horsie. Az som sa nastvala a povedala si, ze na to uplne kaslem a vtedy to vyslo. Teraz som aj ja tehula a nechcem Ti teda pridavat na depke, ale ver mi, ze Ta chapem a viem presne ako sa citis.
Inak ale ja mam tehotensku depku...a to som myslela, ze si to budem uzivat...

kixi
13. led 2012

@lorreine diky...ja na to tento mesic taky docela kaslu...jeste jsem ani nekoupila ovu testy 🙂 a mozna ani nekoupim...dneska je me celkove nejak divne a jsem utahana, spis to bude asi tim...snazeni si docela uzivame, uz to tak nehrotim a nechavam to osudu...ale jak rikas...nekdy to padne na kazdeho at uz tehu je nebo neni..

safea7
13. led 2012

@kixi Beruško tím si projít prostě musíme ☹ Ale naděje umírá poslední a ani já to nevzdám,tak to překonej a čerpej sílu od svého miláčka a od těchto zlatíček co už tolikrát všem pomohli 🙂

leeena_4
13. led 2012

@kixi Smutek je jako opilý host, pořád se vrací, aby vás na rozloučenou ještě jednou obejmul! Stephen King
holt se ten ožrala zase vrátil 😠 Tak ho objemy a zase se s ním rozluč 😉

kixi
13. led 2012

@safea7 dekuji 🙂 uz me to trochu preslo ... vzdy to prijde necekane a pak to zase odejde...drzim pesti nam vsem

leeena_4
13. led 2012

taky jsem moc ráda, že vás znám. Člověk by nevěřil, jaké pouto se dokáže vytvořit s lidmi se stejný osudem, aniž by je člověk viděl nebo slyšel 😵

kixi
13. led 2012

@leeena_4 😀 to mas pravdu...vraci se casto...dneska uz snad odesel, spineni se zatim nerozjelo tak verim, ze muzem pokracovat ve snazeni...myslim, ze to bylo to, co me dnes srazilo k zemi...no tak ja uz zase pomalu vstavam a zase bojuju...jak jinak, ze 🙂 a co ty, nejake nove aktuality? 🙂

lorreine
13. led 2012

@kixi Ja som si velakrat povedala, ze na to kaslem. Ale aj tak som na to myslela. Az ked som sa naozaj vykaslala na vsetko...ale ano, pada do na kazdeho. Skuste vyrazit na lyze alebo len tak na vikend, ak mate moznost a trochu sa rozptylte 🙂. Nielen snazenim, ake dobrym jedlom,vinkom...

leeena_4
13. led 2012

@kixi to jsem moc ráda, že je to pryč, třeba to fakt byla ovulka😉 někdo u toho zašpiní 😉.
Já jsem 8DPO a čekám a čekám 😀 teplotu měřím 🙂

safea7
13. led 2012

@leeena_4 Souhlasím,už si to bez Vás ani neumím představit,jen mě někdy mrzí,že jsme tak vzdálené,bylo by to moc hezké alespoň s někým z Vás se stýkat osobně 😉

leeena_4
13. led 2012

@safea7 tak jednou uděláme srázek i s miminkama😉 a zavzpomínáme na staré časy 😉

safea7
13. led 2012

@leeena_4 To zní tak nádherně,že bych jela snad i na konec světa na takovej mamulkovskej srázek 😉

kixi
13. led 2012

@lorreine na jidlo chodime casto, vinko taky docela casto a do toho rekonstruujeme takze cinnosti je dost 🙂 naopak bych rekla, ze az temer nemam na nic cas ale ono je to tak mnohem lepsi 🙂

kixi
13. led 2012

@leeena_4 treba jo, uvidime 🙂 preji at cekani rychle utika !!! to je napinave 🙂

mircisek
13. led 2012

@safea7 Beruško, na nesves se vyprdni. Nemám pocit, že byses zrovna ty litovala. Naopak jsi hrozně nabitá pozitivní energií. Na smutek, zlost a všechny pocity má právo každá maminka, která přišla o miminko, i kdyby měla doma už 10 dětí. Jak píše @lorreine, honem na ten vzkaz zapomeň!!!!!! Posílám objetí!!! 😵

mircisek
13. led 2012

Jooo, a ke srázku bych se taky připojila.
@kixi Tak tohle znám, když já jsem přišla o miminko, tak většina mých kamarádek, co má stejně staré kluky jako Filípek, byla taky těhotná. S většinou jsem se musela přestat na nějakou dobu stýkat. Pravda, i přes vysvětlení jsem od té doby některé neviděla, ale většina to pochopila a vzala a kamarádíme se dál.
Posílám pohlazení a držím palce, ať brzy nemusíš závidět. 😵 😵 😵

kixi
13. led 2012

@mircisek diky moc 🙂 snad to vyjde brzy 🙂

leeena_4
13. led 2012

@safea7 já jsem to s tím srázkem myslela taky vážně!!!

safea7
13. led 2012

@mircisek teda vy jste tak hodný,že už ani nemám slov 🙂 DĚKUJU

safea7
13. led 2012

@leeena_4 No to já taky!!! 🙂

leeena_4
13. led 2012

tak domluveno! 😵

leeena_4
13. led 2012

podrobnosti srázku můžeme dosyta plánovat a těšit se na něj 😉