Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martinakl
23. led 2012

@janiczka2011 To ja vim, jak jsi to myslela 🙂 Ale kdyz mi uplne vynechala uz jedna MS, tak asi druha nenaskoci, nevim... Dekuju za palecky..

maximka33
23. led 2012

@martinakl Marti, rozumím tomu, jak to lenka myslela, tak si to jen zkus spočítat. jestli by to odpovídalo, tak to nic vážného není.

martinakl
23. led 2012

@maximka33 Pokud bych mela cykly 28 dni, tak by to vychazelo na den, kdy budu 8 plus 0, coz bude ted ve ctvrtek. Jenze treba posledni cyklus jsem mela 34 dni, takze je to dost nepravdepodobny, ze by to bylo tim :(

vanilka31
23. led 2012

@zandi78 A víš, kdy jsi měla ovu? Nebo třeba kdy jste počali? Záleží taky na délce cyklu. Pokud jsi měla ovu později, tak těhu bude mladší. Držím pěsti!

vanilka31
23. led 2012

@martinakl Tak běž hned k dr.!

martinakl
23. led 2012

@vanilka31 Je to uz slabsi, skoro uz vubec, tak snad to ustava..
Snad je to tim, ze se prcek zavrtava.
Uvidim zitra, jestli to bude trvat, tak urcite k dr vyrazim.

kixi
23. led 2012

@martinakl jsem rada, ze to ustava, urcite to bude v pohode...drzim pesti! me uz to taky ustava tak jsem zase trochu klidnejsi...akorat jsem teprve 20 dc a uz jsem nazhavena na testovani 😀

barbarucha
23. led 2012

@martinakl Promluvím za tebe večer s PB. Bude dobře.

zandi78
23. led 2012

@vanilka31 No právě že ovu odpovídala dle testu tomu že bych byla ted 8+1.sedělo mi to.ale jak píšou holky, i když byl pozitivní ovu test, kdo ví kdy fakt ovu byla a taky s těmi utz-je to přece jen technika 🙂 ta nemá srdce 😀 tak věřím časem vše vyjasníme 🙂 Děkuji za pěstičky 😉

maximka33
23. led 2012

@zandi78 to bude mimi menší kvůli ovulaci, u mně to tak bylo u obou těhu. to bude dobrý 🙂 jen ti všude budou brát jen termín podle utz a ne podle ms.

zandi78
23. led 2012

@martinakl Jejda Marti, to mě mrzí že tě vyplašilo špinění. Ale jak píšou holky, fakt se to strašně často stává. Já bych šla zítra k Dr. pro klid duše-i když to ustává. Možná ti dá Utrogestan nebo Duphaston-projistotu. Ale důležité je nebudeš nervozní co to bylo a jestli je mimi ok a podobně. A možná je to špinění i takový signál "nechoď ještě do práce" 🙂 Držím ti pěstičky všechny co mám, aby to bylo OK. A jestli půjdeš-ať vidíš blikat srdíčko. Neboj, věřím že to nebude nic vážného když to bylo jen špinění malinké a ustává. Budeme na tebe myslet 😉

zandi78
23. led 2012

@zzzzuuuuzzzziiii Máš pravdu. Důležité je srdíčko a stáří se vyjasní časem 🙂 A kvality různých utz jsou možná taky příčinou. Prostě nějaký důvod se našel, tak jsem klidnější 😀 Díky 😉

zandi78
23. led 2012

@maximka33 Tak to jsi pak musela porodit dříve, ne 🙂 Máš s tím taky zkušenosti? tak to jsem ráda.asi to fakt bude tím že spolehám na metody různých testů a pak na metody utz..Důležitá je víra že to bude OK 🙂

martinakl
23. led 2012

@barbarucha S PB?
@kixi Jo to znam 🙂 Ja to nevydrzela a testovala jsem snad uz 25DC, samozrejme nic tam nebylo 🙂
@zandi78 No po tomhle se do prace fakt nechystam 🙂

holky vsem vam moc dekuju..

vanilka31
23. led 2012

@martinakl Když to ustává, tak to je dobré znamení.

zandi78
23. led 2012

@janiczka2011 Ja jsem taky měla pocit že je něco v nepořádku když mi to řekl.Ale uklidnoval me že srdíčko bije a to je důležité. Asi opravdu se vše ukáže časem-jak to vlastně je 🙂 Děkuji moc za názor plný podpory 🙂

vanilka31
23. led 2012

@zandi78 Aha no tak uvidíš příště na utz. Ono takhle v začátku se ty týdny špatně odhadují.. Příště to může být zase naopak obr 🙂

kixi
23. led 2012

@martinakl no ja mela pozitivni ovu test uz 10 dc...ale pak byl hned zase negativni...takze nevim..radsi neresim, test musim nekam zahrabat 😀 snazeni jakztakz bylo i kdyz ted kvuli nachlazeni uz par dni vubec...takze kdo vi...no kez by 🙂

vanilka31
23. led 2012

@martinakl Do práce nechoď a běž radši k dr, třeba ti nasadí utroš.

zandi78
23. led 2012

@terrik Děkuji 🙂 Já jsem právě nikdy nezjištovala jak dlouho trvá cesta a samotné zahnizdování 🙂 Ale napadlo mě to a taky vědět kdy přesně byla ovu-to asi nejde. tělo si to holt udělalo posvém a já jsem ráda že je to tak jak to je-že mám pod svým srdcem ještě jedno maličké 🙂 😉

zandi78
23. led 2012

@vanilka31 No to je možné 🙂 JE pravda že v tak časném stádiu těhu je to o dohadech. Budeme čekat, co nám ukáže utz příště 🙂 Zase nekonečně dlouhých 14 dní čekání 🙂

zandi78
23. led 2012

@martinakl Však zkus sama Dr.navrhnout aby ti dal utrogestan nebo něco. Budeš klidnější. A on ti neublíží. A jestli je dokrot normální tak ti ho dá sám o d sebe 🙂 Neboj, dopadne to dobře 😉 A stěmi nekonečnými 14 dny máš pravdu. 🙂

zandi78
23. led 2012

Holky děkuji všem za názor a za podporu. Já doufám že jsem odepsala všem-se v tom nějak ztrácím 🙂 A jinak-zatímco jsem odpo spala tak můj manžílek seděl na netu a pátral....a než jsem šla na noční tak mi oznámil že stejně se utz sekl, že on ví že jsem minimálně v 7tt. Je to s ním sranda jak hned všechno zkoumá a zjišťuje-dělám si z něho srandu že než se nám mimčo narodí-bude z něho pul doktora!

maximka33
23. led 2012

@zandi78 tehdy jsem vůbec netušila, kdy mám ovulaci, jen mi do všech papírů psali termín porodu o 14 dní později. tak to souhlasilo s utz. a nakonec to bylo jen o 7 dní pozdějí 🙂
a že by byl manžel gynekolog amatér? tak jsem říkala svému muži 🙂 švagrovce prorokoval dvojčata a měl recht. mně řekl, že určitě nejsem v 6tt, a byla jsem v 8tt. jinak nejpřesnější datum porodu se stanovuje snad kolem 12tt, jak se dělá NT screening.

zandi78
23. led 2012

@maximka33 No jak jsou ti chlapi šikovní! 🙂 a pak se divit že si nějaká ženská oteře praxi i když není gyndařka,haha! 😝 😀 No tvůj příběh mě utvrzuje v tom že je úplně jedno jedno jaký termín "vyfasujem" a který tt momentálně jsem-hlavní je zdravé dítě ve "finiši" 🙂 😉

barbarucha
23. led 2012

@martinakl Jako že za tebe vyšlu do stratosféry modlitbu 🙂

martinakl
23. led 2012

@barbarucha Moc dekuju 🙂

lenka5731
24. led 2012

@martinakl tak jak? 😉 😕

martinakl
24. led 2012

@lenka5731 Uz je to uplne dobry.. Ufffffffffffffffffff 🙂 Ta asi to nic nebylo.
Teda ja te obdivuju..ja byt na tvem miste, tak asi brzo zkolabuju 🙂

lenka5731
24. led 2012

@martinakl tak to je fajn 🙂 a k doktorovi jdeš kdy? ve čtvrtek?

já už jsem proti tomu trochu otupila... v sobotu ve 3 ráno jsem se vzbudila na fleku krve až na matraci a ani jsme nikam nejeli. od tý doby jen tmavý, tak snad dobrý. dnes nebo zítra by měl konečně dorazit ten Angelsound, objednávala jsem ho už minulé úterý, ale paní se prý zpozdila dodávka z Anglie 😠