• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
mě dneská čeká hafo práce,včera jsem se na vše vyprdla a mám tu binec,musím uklízet a něco upéct :confounded: :confounded: :confounded: ,se mi nechce :unamused:
21. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja tu mam taky malinko binec musim vyprat taky neco upict :angry: a poklidit hrozne se tu prasi kde bydlime hruza holky jsem zvedava jestli dorazi ms ale asi jo ma dorazit 27
21. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
el my byli poprvé v centru na začátku října. A IUI první bylo v únoru. Takže cca 5 měsíců. Ale neděs se u vás to může být mnoooohem dřív! U nás to tak bylo protože mi sama menstruace nechodila takže na každej novej cyklus obrovský čekání a píchání vyvolávaček. A hlavně mi u nich při hormonálním profilu zjistili sníženou fci štítný žlázy a dokud se neléčila tak se nic dělat nemohlo a na první návštěvu na endokrinologii jsem právě čekala hlavně hrozně dlouho. A pak jen jeden cyklus v centru sledovali jestli se mi v těle díky PCO opravdu nic neděje a nedělo, tak další už nasadili hormony a šlo se na IUI :wink:.

holky taky tu mám binec a normálně bych teď šla taky uklízet a něco připravovat s sebou na chatu. Ale uvažuju že se na to vyprdnu. Protože se mi nikam jet nechce. Porafali jsme se s příťou tak ať si tam klidně jede sám :unamused:. Ale závidím vám to pečení já bych si taky táááák moc dala něco upečenýho, sladkýho dobrýho, mňam mňam, ale nic nebude, je dietka :grinning:.
21. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................46DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................32DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................32DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................32DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................32DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................30DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 29DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................24DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................22DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................22DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................20DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................18DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................17DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 8DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................5DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................4DC
21. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukněte do tabulky snad to mam v pořádku bylo to po dvou dnech změna Fram a Petra....co Kopretinka nevite??? :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám výsledky spermiogramu a manža je superplodný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,vše má na 95 procent super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak aspon něco,protože kdyby jsme byli na hov.... oba dva,bylo by to na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natul tak to gratuluju a Petovi taky.....tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Petruško taky obrovitánska gratulace tak kdo další bude na řadě??? :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe jsem mu volala do prace tak uplně zařval do telefonu -fááááááááááááááákt tak já jsem kanour :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no chlap,co jineho,ted mu bude pršezt do nosu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to věřím tak fakt mu pogratuluj za mě i za risu držel mu pěsti a myslel na něho a říkal kdy že konečně přijedete musime neco naplanovat po té tvoji operaci opekaní se sudem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam mnam
21. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, tak to je bájo!!! gratuluju k superplodnosti....jak máš tu superovulku teď, to by bylo, aby z toho něco nebylo.... :wink:
21. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe jasné :wink: vidím to na leto 100% :dizzy_face: :dizzy_face:
Breber no vše je super až na tu laparku,ta super není :angry: ,takže i když dr říkal,že kdyby se něco uchytilo,tak by to nevadilo,ale já v to nevěřím,i když ovulka byla asi super,protože jak mě bolel pravý vaječník jeden den,tak mě ještě nebolel ,cystu mám na levém a byla jsem na sonu,takže ovulka jako blázen,ale sere mě,že jdu v uterý,kdybych šla v pátek,tak bych ještě stihla těhu test,ale takhle ho nestihnu,ale sere mě to :angry: ,to by se musel prcek zahnizdit už dneska,abych věděla v pondělí co a jak :wink:
21. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem změřila před ovu a po ovu a je to jasnéé,kruci,proč neexistujou těhu testy,které zjistí těhu hned ted by mi to bodlo před tou laparkou :angry: :angry:
21. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, tak tové těhu testy by byly bájo:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je pod mrakem a máme tu Slavnosti chřestu, jestli zaprší, bude po trzích a koncertech. Zítra jdu ke tchýni na oslavu narozenin, ještě že mám tolik učení :grinning: aspoň se mám na co vymluvit.
Natu vím, že jsi z té laparky nervozní, co se týká léků a jiných chemikálií, tak nejvíc působí na těhu 16 až 60 po oplození a to bys měla minout
21. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
se divím,že něco ještě nevymysleli :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to ani némám ,protože dr říkal,že do tří týdnu od oplození nemá ten prcek s tebou jakoby žádnou spojitost a ta narkoza,nebo léky na utlumení mu nebudou vadit,ale spíš ten pocit,kdybych už věděla,jestli se zadařilo víš :unamused:
21. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat na všechno se přijde časem, až budeme staré bábinky nějaká metoda na zjištění bude. Pokud nebude rozmnožování probíhat uměle
21. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani příjdou pak naše vnoučata a řeknou -babi včera jsem si vrzla a dneska už mám pozitivní testík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hele babi, takhle bude vypadat :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Unás bouřka jako blázen :angry: :angry: :angry:
21. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nic,nejde to,kruci nálll :angry: :angry: :angry: :angry: ,já myslela,že když skopiruju jen video,že se mi objeví a néééé :angry:
21. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to jde,tak ještě jeden http://www.youtube.com/watch?v=4qHcgCvDSg8&feature=player_embedded#

Omlouvám se za ty první dva ,ty nejdou :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám "porevizní dotaz". už klasicky nešpiním, ale poslední dva dny mám teda fakt naprosto šílený hlen - jak se kdesi píše "bílkový". je tada nahnědlý, asi tím, že v děloze jsou nějaké zbytky krve....jen nemůžu nikde najít jestli je to normální a nebo ne. kdybych neměla po té revizi a byl čirý, řekla bych si asi ovulka, ale nikdy jsem ho takto neměla, takže absoltně netuším co to je....připadám si jak prasklá tuba lepidla :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
breber to fakt nevím,ale možná to je nějaké dočištování,no pokud nezapáchá a nic tě neboli a nesvědí,tak kašli na to,a že by ovulka,ted ani nevím,kdyy si po revizi,alevšechno je možné,já už se nedivím ničemu
21. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, nic mně nebolí, ani žádné jiné problémy nemám, jsem dneska 17 DC, takže tak od 15 to mám... :unamused:
21. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breber tak ovu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :wink: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek