Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
21. kvě 2010

mě dneská čeká hafo práce,včera jsem se na vše vyprdla a mám tu binec,musím uklízet a něco upéct 😖 😖 😖 ,se mi nechce 😒

herbie
21. kvě 2010

jj ja tu mam taky malinko binec musim vyprat taky neco upict 😠 a poklidit hrozne se tu prasi kde bydlime hruza holky jsem zvedava jestli dorazi ms ale asi jo ma dorazit 27

vendulak
21. kvě 2010

el my byli poprvé v centru na začátku října. A IUI první bylo v únoru. Takže cca 5 měsíců. Ale neděs se u vás to může být mnoooohem dřív! U nás to tak bylo protože mi sama menstruace nechodila takže na každej novej cyklus obrovský čekání a píchání vyvolávaček. A hlavně mi u nich při hormonálním profilu zjistili sníženou fci štítný žlázy a dokud se neléčila tak se nic dělat nemohlo a na první návštěvu na endokrinologii jsem právě čekala hlavně hrozně dlouho. A pak jen jeden cyklus v centru sledovali jestli se mi v těle díky PCO opravdu nic neděje a nedělo, tak další už nasadili hormony a šlo se na IUI 😉.

holky taky tu mám binec a normálně bych teď šla taky uklízet a něco připravovat s sebou na chatu. Ale uvažuju že se na to vyprdnu. Protože se mi nikam jet nechce. Porafali jsme se s příťou tak ať si tam klidně jede sám 😒. Ale závidím vám to pečení já bych si taky táááák moc dala něco upečenýho, sladkýho dobrýho, mňam mňam, ale nic nebude, je dietka 😀.

leheckova
autor
21. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................46DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................32DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................32DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................32DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................32DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................30DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 29DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................24DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................22DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................22DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................20DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................18DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................17DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 8DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................5DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................4DC

leheckova
autor
21. kvě 2010

Koukněte do tabulky snad to mam v pořádku bylo to po dvou dnech změna Fram a Petra....co Kopretinka nevite??? 🙂

natulaaa
21. kvě 2010

mám výsledky spermiogramu a manža je superplodný 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,vše má na 95 procent super 😵 😵 😵 ,tak aspon něco,protože kdyby jsme byli na hov.... oba dva,bylo by to na nic 😝

leheckova
autor
21. kvě 2010

Natul tak to gratuluju a Petovi taky.....tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Petruško taky obrovitánska gratulace tak kdo další bude na řadě??? 🙂

natulaaa
21. kvě 2010

Lehe jsem mu volala do prace tak uplně zařval do telefonu -fááááááááááááááákt tak já jsem kanour 😀 😀 😀 😀 ,no chlap,co jineho,ted mu bude pršezt do nosu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
21. kvě 2010

no to věřím tak fakt mu pogratuluj za mě i za risu držel mu pěsti a myslel na něho a říkal kdy že konečně přijedete musime neco naplanovat po té tvoji operaci opekaní se sudem 😀 😀 😝 mnam mnam

breberuska
21. kvě 2010

natu, tak to je bájo!!! gratuluju k superplodnosti....jak máš tu superovulku teď, to by bylo, aby z toho něco nebylo.... 😉

natulaaa
21. kvě 2010

Lehe jasné 😉 vidím to na leto 100% 😵 😵
Breber no vše je super až na tu laparku,ta super není 😠 ,takže i když dr říkal,že kdyby se něco uchytilo,tak by to nevadilo,ale já v to nevěřím,i když ovulka byla asi super,protože jak mě bolel pravý vaječník jeden den,tak mě ještě nebolel ,cystu mám na levém a byla jsem na sonu,takže ovulka jako blázen,ale sere mě,že jdu v uterý,kdybych šla v pátek,tak bych ještě stihla těhu test,ale takhle ho nestihnu,ale sere mě to 😠 ,to by se musel prcek zahnizdit už dneska,abych věděla v pondělí co a jak 😉

natulaaa
21. kvě 2010

Tak jsem změřila před ovu a po ovu a je to jasnéé,kruci,proč neexistujou těhu testy,které zjistí těhu hned ted by mi to bodlo před tou laparkou 😠 😠

breberuska
21. kvě 2010

natu, tak tové těhu testy by byly bájo🙂

jane84
21. kvě 2010

Ahoj holky, u nás je pod mrakem a máme tu Slavnosti chřestu, jestli zaprší, bude po trzích a koncertech. Zítra jdu ke tchýni na oslavu narozenin, ještě že mám tolik učení 😀 aspoň se mám na co vymluvit.
Natu vím, že jsi z té laparky nervozní, co se týká léků a jiných chemikálií, tak nejvíc působí na těhu 16 až 60 po oplození a to bys měla minout

natulaaa
21. kvě 2010

se divím,že něco ještě nevymysleli 😀 😀

natulaaa
21. kvě 2010

Jani to ani némám ,protože dr říkal,že do tří týdnu od oplození nemá ten prcek s tebou jakoby žádnou spojitost a ta narkoza,nebo léky na utlumení mu nebudou vadit,ale spíš ten pocit,kdybych už věděla,jestli se zadařilo víš 😒

jane84
21. kvě 2010

Nat na všechno se přijde časem, až budeme staré bábinky nějaká metoda na zjištění bude. Pokud nebude rozmnožování probíhat uměle

natulaaa
21. kvě 2010

Jani příjdou pak naše vnoučata a řeknou -babi včera jsem si vrzla a dneska už mám pozitivní testík 😀 😀 😀 😀

jane84
21. kvě 2010

jo a hele babi, takhle bude vypadat 😀

natulaaa
21. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
21. kvě 2010

Unás bouřka jako blázen 😠 😠 😠

natulaaa
21. kvě 2010
natulaaa
21. kvě 2010
natulaaa
21. kvě 2010

holky nic,nejde to,kruci nálll 😠 😠 😠 😠 ,já myslela,že když skopiruju jen video,že se mi objeví a néééé 😠

natulaaa
21. kvě 2010

už to jde,tak ještě jeden

https://www.youtube.com/watch?v=4qHcgCvDSg8




Omlouvám se za ty první dva ,ty nejdou 😵 😵

breberuska
21. kvě 2010

holky mám "porevizní dotaz". už klasicky nešpiním, ale poslední dva dny mám teda fakt naprosto šílený hlen - jak se kdesi píše "bílkový". je tada nahnědlý, asi tím, že v děloze jsou nějaké zbytky krve....jen nemůžu nikde najít jestli je to normální a nebo ne. kdybych neměla po té revizi a byl čirý, řekla bych si asi ovulka, ale nikdy jsem ho takto neměla, takže absoltně netuším co to je....připadám si jak prasklá tuba lepidla 😅

natulaaa
21. kvě 2010

breber to fakt nevím,ale možná to je nějaké dočištování,no pokud nezapáchá a nic tě neboli a nesvědí,tak kašli na to,a že by ovulka,ted ani nevím,kdyy si po revizi,alevšechno je možné,já už se nedivím ničemu

breberuska
21. kvě 2010

natu, nic mně nebolí, ani žádné jiné problémy nemám, jsem dneska 17 DC, takže tak od 15 to mám... 😒

natulaaa
21. kvě 2010

Breber tak ovu 😒 😒 😒 😒 😉 🙂